Ruszył właśnie przetarg na przebudowę ulic: Piastowskiej, Piaskowej, Wiejskiej i Emilii Plater. Przebudowa polegać nie tylko na wymianie nawierzchni, ale i budowie rurociągów, ciągów komunikacyjnych, linii energetycznych oraz instalacji oświetlenia.

Jednym z kluczowych i najtrudniejszych elementów jest budowa systemu zbiorników retencyjnych. Ich montaż jest konieczny, jeśli chcemy zminimalizować ryzyko zalewania posesji podczas opadów. Taki zbiornik pojawił się już w rejonie skrzyżowania ulic Dąbrowskiej i Niepodległości – opisuje Burmistrz Międzyzdrojów.

Podpisałem też umowę z Inżynierem Kontraktu, który czuwać będzie nad realizacją przebudowy ulic naszego południowo-zachodniego kwartału. Jego zadaniem będzie efektywne, profesjonalne i rzetelne świadczenie usług w zakresie zarządzania Projektem, procesem inwestycyjnym, pełnienia funkcji inspektora nadzoru i doradztwa w zakresie realizacji zadań – dodaje Burmistrz Międzyzdrojów

1 KOMENTARZ

  1. K…! Od kilku lat glowna promenada nie da sie przejechac, dziura na dziurze, suvami przyjezdzamy, bo supercarami zawieszamy sie juz w okolicy mostka na A. Wodziczki! Zarty sobie robicie?! To Wasza wizytowka.

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj