Remont ul. Żwirowej w Wicku

Jeszcze w tym roku, rozpocznie się remont ulicy Żwirowej w Wicku. Na wysłużoną trylinkę zostanie nałożona masa bitumiczna (asfalt).

Jeszcze w tym roku, rozpocznie się remont ulicy Żwirowej w Wicku. Na wysłużoną trylinkę zostanie nałożona masa bitumiczna (asfalt). Droga została wybudowana w 60-latach ubiegłego wieku i dopiero teraz doczekała się konkretnego remontu. Zakończono wszystkie prace z przygotowaniem dokumentacji. Trwa wyłanianie wykonawcy.

Zgodnie z planem modernizacja ulicy Żwirowej ma zakończyć się jeszcze w tym roku.fot. miedzyzdroje.tv

14 komentarzy “Remont ul. Żwirowej w Wicku”
 1. Kiedy będzie remont chodnika na ulicy M. Skłodowskiej-Curie ? Wszystkie inwestycje są w centrum miasta typowo pod turystów, a kiedy coś zostanie zrobione dla wygody mieszkańców.

 2. Ja mysle za ta droge beda placili wszyscy mieszkancy tej ulicy ,zaleznie od wielkosci posesji i nikt nie bedzie mogl poiedziec ja to podpisalem (to moje dzielo).

 3. Kiedy remont ul. Wąskiej? To najgorsza ulica w gminie!

 4. Do wpisu mieszkańca z dnia 13 godz. 21,08. Proszę nie recenzować w imieniu mieszkańców tylko swoim, dziękuję radnej sołectwa , że doprowadziła do finału realizacji tej inwestycji.

  • Ja osobiście czuje się mieszkańcem tej ulicy i tak się podpisałem jako rodzina czyli mieszkańcy. Jeżeli tez jesteś mieszkańcem tej ulicy to chyba miło by Ci było doczekać się nowej drogi. No chyba że nie jesteś to przemawia za tobą zazdrosc. Zamiast przypisywać komuś zasługi proszę się dobrze zapoznac kto od początku walczył o tą drogę – my mieszkancy

 5. Brawa dla P. Grażynki,a co do sołtysa to szkoda słów ma facet tupet .Czy po przegranej sprawie nie powinien zrezygnować z sołtysowania .Osoba łamiąca prawo nie powinna zajmować żadnych stanowisk w gminie , wstyd panie sołtysie.

  • na następnym zebraniu sołeckim ogłosi, że naprawa drogi to jego zasługa 🙂 ha ha ha ha

 6. Temat tej ulicy poruszany jest każdorazowo na zebraniach sołectwa, tym razem trzymamy za słowo Pana Burmistrza. Do końca roku już niedaleko chętnie przetniemy wstęgę. Mieszkańcy ul. Żwirowej.

 7. Sołtys niech zapłaci za nielegalne korzystanie z parkingu przy ul Krótkiej .Na jakim etapie jest sprawa w sądzie może ktoś wie?

  • z tego co słyszałam, to na finiszu i bedzie musiał zapłacić wysokie odszkodowanie. jak można działać tak bezprawnie i bezczelnie. to tak, ktoś do domu wejdzie z butami i nie chce wyjść. z tego warto zrobić jakiś reportaż. pokazać dzialnosc naszego sołtysa szerszemu gronu. nawet nie ma godności, powinien dawno zrezygnować z sołtysowania. wstyd

  • tak, to dopiero początek dużych problemów sołtysa. dopiero się zacznie

 8. teraz tylko czekać, kiedy sołtys przypisze sobie wszystkie zasługi ogłosi się zbawicielem sołectwa

 9. Bravo!!!