Rekordowa kwota WOŚP w Międzyzdrojach [FOTO]

W tym roku, sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzyzdrojach zebrał zebrał rekordową kwotę ponad 100 tyś zł. (103 tyś złotych – trwają aukcje, kwota jeszcze się zwiększy – portal Allegro.) To dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców, turystów jak i dzięki firmą inwestujących w Międzyzdrojach, udało się zebrać tak dużą kwotę.

Wczorajszy dzień pokazał, że Międzyzdroje to ważny punkt na WOŚP-owej mapie Polski.

9 komentarzy “Rekordowa kwota WOŚP w Międzyzdrojach [FOTO]”
 1. powinny byc sprawdzane poswiadczenia o szczepieniu lub aktualny test — czy jest to przestrzegane ? maski tak czy siak na dziubku no ale sa ludzie ktörzy nie ogladaja telewizji.nie czytaja prasy ,nie sluchaja radia ,nikt im nie powiedzial wiec niey czytaty nie pisaty taki cichociemny

  • przepraszam za glupie poröwnanie do najwiekszych bohateröw oraz cörki zolnierza wykletego–uzylam zlego poröwnania -w zlym miejscu – przepraszam z calego serca –

 2. wczasowicz

  obciazyc MDK w razie corony za leczenie !!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Kolejna impreza w MDK i brak maseczek! Sprawa zgłoszona do Sanepidu!

 4. Gdzie są maseczki na ustach i nosie? Nie pierwszy raz przychodzimy do MDK w maseczkach i patrzy się na Nas jak na nienormalnych. Sprawa zgłoszona do odpowiednich instytucji dołączając na dowód pokaźną galerię!

 5. Gratulacje. Sprzęt WOŚP przyda się za jakieś parę dni. Szczególnie, że ludzie bez masek nie zachowują reżimu sanitarnego. Jakaś dyspensa była?

 6. Piękna impreza .

 7. I tylko się cieszyć, bo sama korzystałam w szpitalu że sprzętu WOŚP. Czerwone serduszka były wszędzie. Brawo