Przychodnia „PARTNERMED” działa na innych zasadach

12
7793


GMINNE  CENTRUM  ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO w MIĘDZYZDROJACH

W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego – Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 Dz.U. poz. 433

Informujemy pacjentów o zasadach konsultacji lekarskich obowiązujących w przychodni NZOZ „PARTNERMED”

Od 16 marca 2020r.  do  odwołania  wszystkie porady   lekarskie   udzielane   będą w trybie  tzw. teleporady, jeżeli wynikać z niej będzie konieczność zbadania pacjenta, dopiero wtedy umówiona zostanie wizyta osobista .  

Zamówienia na recepty prosimy składać telefonicznie , 

kod e-recepty również będzie przekazany telefonicznie.

Pobieranie  materiałów  do  badań  laboratoryjnych  tylko  w  sprawach  pilnych                              po  uzgodnieniu  z  lekarzem.

numery telefonów kontaktowych:

91-32-80-179 ,       91-32-80-178 ,       609-479-304 

12 KOMENTARZE

  1. Co narzekacie – brakuje wam tego ścisku i tłoku który sami robicie bo pogadać się chce ? Kilka razy musiałam korzystać i obserwowałam te osoby ! Wizyta zarejestrowana na 10 a siedziały i tylko plotkowały ! Nie którym to się miejsca spotkań pomyliły i tylko wieczne narzekania ! Wszystko na nie !

  2. Sam Minister Zdrowia mówił dbajcie o służbę zdrowia bo jak ich zabraknie to kto nam wypisze receptę ?

  3. Stillavive życzę dużo zdrowia.Gdyby tak byłaby Ci potrzebna np.recepta a cały personel pracowałby BZ to po pary dniach,tygodniach sami byliby chorzy i do jakiego personelu udałbyś się po pomoc?????????

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.