„Przy tej ulicy też mieszkają ludzie”. Jest odpowiedź UM – będzie remont.

Wczoraj otrzymaliśmy prośbę o publikację zdjęć z ulicy E. Orzeszkowej w Międzyzdrojach. Jak widać na załączonych zdjęciach, fatalna w stanie technicznym droga nadaję się do generalnego remontu.

Zapomniana ulica

Zapadnięte  płyty, wystające i ruchome betonowe elementy, wielkie kałuże, otwarte studzienki…Przy tej ulicy też mieszkają ludzie. Starsi ludzie.  Może chociaż ktos spróbuje naprawić, zanim zaczną się następne przedwyborcze, niespełnione obietnice dotyczące remontu tej uliczki?

Mieszkanka


Nawiązując do opublikowanego przez Państwa portal artykułu dot.stanu drogi przy ul.Orzeszkowej informujemy, że Urząd Miasta Międzyzdroje prężnie działa w kierunku pozyskiwania dofinansowań na poprawę i rozwój infrastruktury drogowej  na terenie gminy. Informujemy, że miasto  pozyskało środki na remont ulicy Orzeszkowej- oraz pozostałych dróg w tym kwartale. Jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg na wykonanie robót. 

Jak informowaliśmy Państwa wcześniej, Międzyzdrojom przyznano 8 mln zł na przebudowę ulicy Piastowskiej, Piaskowej, Wiejskiej oraz Emili Plater.

Gmina wnioskowała również o 50% dofinansowania na przebudowę naszych dwóch, międzyzdrojskich ulic (ulicy Dąbrowskiej i Słowiańskiej) wraz z sieciami w ramach zadania „Przebudowa ulic południowo zachodniego kwartału w m. Międzyzdroje – estetyka, poprawa systemu komunikacji i infrastruktury”  i uzyskała na ten cel 2 586 731,54 zł.

7 komentarzy “„Przy tej ulicy też mieszkają ludzie”. Jest odpowiedź UM – będzie remont.”
  1. Tyle kasy sciagaja z podatkow mieszkancow i wlascicieli apartamentow ze ta mala miescina powinna luksusowo wygladac a nie jak po ruskiej inwazji , to wstyd i nic wiecej!!!!

  2. A kto jest radnym, ciekawe.

  3. bo władza działa pod publiczkę. Nie ważny wygląd miasta, ważne są głosy wyborców. faktem jest ze stan promenady gwiazd w drodze na przystań rybacka to armagedon, tam nie mieszkają wyborcy. WSTYD

  4. Wystarczy spojrzeć na stan nawierzchni na promenadzie od bazy rybackiej do Piekiełka i od wjazdu ze Zdrojowej aż do Gromady.Reprezentacyjna ulica naszej mieściny.Jak się tu mieszka to człowiek tak tego nie zauważa.Ale wyobraźcie sobie, jak ktoś przyjeżdża tu po raz pierwszy w życiu, wydaje furmankę pieniędzy na kwaterę, pyszną rybkę i lody/gofry, ogląda pnące się ku niebu wieżowce, a później jedzie po promenadzie i myśli sobie, co za dziura-te Międzyzdroje….

  5. Stan nawierzchni uliczki , a miejscami jego brak zagraża bezpieczeństwu mieszkańców w tym również dzieci szkolnych , osób starszych, matek z wózkami , a także rowerzystów.Najwyższy czas aby poddać ją renowacji i zapewnić bezpieczne przejście mieszkańcom,jak również zapewnić bezpieczny przejazd dla samochodów.

  6. Przyjadą, podsypia, znak ustawią i pojadą. Tyle zrobią…

  7. To prawda. Czas najwyższy na remont tej ulicy.