Przeżył dzięki wzorowej akcji wszystkich służb

Zaledwie kilka dni temu, przy podobnych warunkach, na plaży zginęły 2 osoby. Jednak nie przeszkadzało to 80-letniemu plażowiczowi sprawdzenia swoich sił na morzu.

Żona 80-letniego turysty poinformowała służby ratunkowe (112) o tym, że jej mąż potrzebuje pomocy w wodzie. CKRW (Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego) poinformowało odpowiednie służby, w tym międzyzdrojskich ratowników.

Niespełna po 4 minutach od powiadomienia, ratownicy odnaleźli w wodzie (ok. 150 m od brzegu) potrzebującego pomocy mężczyznę. Ze względu na silne prądy wsteczne, nie miał on siły wrócić do brzegu. Po podjęciu mężczyzny, ratownicy odholowali go na plażę, gdzie czekały już inne służby. Na miejsce przybyły: Zespół Pogotowia Ratunkowego, PSP Międzyzdroje, OSP Międzyzdroje oraz Policja. Tym razem, nic się nie stało. Turysta pozostał na plaży. Cała akcja przeprowadzona była przy wejściu plażowym G.

Dalszy komentarz jest zbędny…

15 komentarzy “Przeżył dzięki wzorowej akcji wszystkich służb”
 1. dobrze by było jak byś zrobił porządek koło siebie !!!kaktus bo przykry to widok!

 2. Nie oszukujmy się 80 lat piękny wiek ale rozumu wcale A trawnik jeszcze piękniejszy liczy się tylko SZMAL? po co komu jakiś trawnik .Zadeptać zaorać pojechać sobie do siebie i tyle SMUTNE PUSTE MYŚLENIE!!!??? ?NOWA ENERGIA?

  • a) Tylko w Polsce istnieje myślenie, ze trawniki to sakrum niedeptum. W każdym cywilizowany kraju trawnik pełni funkcję praktyczną.
   b) Obecnie nie ma tam trawnika, a jest piaszczysta wydma.
   c) Trawnik ponad życie Poważnie?

  • Ukladanie plytek chodnikowych to zabijanie trawy wiec lepiej jest jak jest.
   Zyje sie zeby trawa byla czy zyje sie zeby zyc i korzystac z zycia?

   • Dla mnie to fobia z ta trawa u niektorych i probuja zarazac innych. Moze ich bili, nie wiem, niewnikam ale jak to jakis misjonarz to setki ludzi na bloniach w szczecinie czy warszawie siedzi na trawie ;( a w krakowie jak papiez byl, albo na woodstocku tez chodzili po ziemi i trawie ;(((( zakazac wszystkiego ;((( LOL.

 3. Cóż się poczyniło z tym trawnikiem….?Cały sezon rozjeżdżają wszystko właściciele skuterów wodnych, parking sobie tam zrobili….Pięknie pięknie.

 4. stary człowiek a morze

 5. Ciśnie się tylko jedno IDIOTA i tyle w temacie.

  • A Ciebie to można wyzwać jeszcze gorzej. Zacznij następnym razem przed nieuzasadnionym obrażaniem ludzi poczytać o prądach wstecznych!

   • Proponuje tablice przy wejsciu na plaze i na siatce na wydmie o mozliwych pradach wstecznych.