Przebudowa ulicy Cmentarnej w Międzyzdrojach

Rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej

Jak informowaliśmy Państwa wcześniej, Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek wystąpił o zabezpieczenie środków budżetowych na przebudowę ulicy Cmentarnej w Międzyzdrojach. Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta podjęto decyzję o zabezpieczeniu środków finansowych na ten cel, co oznacza, że rozpoczyna się pierwszy etap prac związanych z modernizacją- rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej.

W związku z planowanym zadaniem: „Opracowanie dokumentacji technicznej w ramach przebudowy drogi gminnej – ulicy Cmentarnej w Międzyzdrojach wraz z wszelkimi uzgodnieniami” Urząd Gminy Międzyzdroje  zaprasza Państwa do składania ofert na wykonanie powyższej dokumentacji w niezbędnych branżach (w szczególności branży drogowej, branży sanitarnej – kanalizacja sanitarna i wodociąg, branży elektrycznej – oświetlenie uliczne. (…)

© miedzyzdroje.tv

Każda nowa droga to przykład inwestycji ważnej dla mieszkańców, bo wprost przekładającej się na poprawę warunków komunikacyjnych i wzrost poziomu bezpieczeństwa użytkowników drogi, w szczególności pieszych.. Bardzo się cieszę, że udaje się nam wchodzić w realizację i tego celu. Zaczynamy od ulicy prowadzącej na Cmentarz drogi ważnej dla międzyzdrojan -mówi burmistrz Mateusz Bobek.

© miedzyzdroje.tv

Biuro Burmistrza Gminy Międzyzdroje

2 komentarze “Przebudowa ulicy Cmentarnej w Międzyzdrojach”
  1. Pod wiaduktem lustra może kamery, albo cuś.

  2. Ostatnia droga stała się pierwszą.