Projekt zieleni rozpoczęty

13
2637

Ustronne miejsca, gdzie można odpocząć, pograć w siatkówkę, spędzić długie godziny zabawy na ciekawym placu zabaw –  9 różnorodnych parków, miejsc rekreacji w ciągu 2 lat powstanie na terenie Międzyzdrojów. Wykonawca przystąpił już do pierwszych prac, nasadzeń i wycinek drzew. Dlatego już dziś informujemy mieszkańców i odwiedzających nasze miasto gości, że w pierwszej kolejności porządkowane będą tereny przy ul. Niepodległości i Bohaterów Warszawy. Tam powstaną Zielona Brama przy ul. Niepodległości a przy Bohaterów Warszawy – Park Popołudniowy i Park Aktywności.

Jeśli warunki pogodowe pozwolą prace będą prowadzone sukcesywnie na pozostałych terenach (ul. Zwycięstwa – ul. Krasickiego ul. Kolejowa ul. 1000-Lecia P.P. – Romualda Traugutta ). 

W miejscach prowadzonych prac mogą nastąpić ewentualne drobne niedogodności dla pieszych i użytkowników dróg. 

Wizualizacje parków, które powstaną w ramach realizacji projektu dostępne są na stronie www.miedzyzdroje.pl w zakładce „Morze Zieleni”.

13 KOMENTARZE

  1. Firma kutra wygrała przetarg niema pojęcia ani o wycinkę ani jak zrobić nowy mur oporowy

  2. Mam nadzieję że przy okazji zostaną poprawione te mury oporowe bo to naprawdę nie dodaje uroku

    • Znam tylko jednego urzednika, ktory handlował drewnem na szerszą skalę. Być może skład drewna jest gdzieś na sołectwie.

  3. Ciekawe czy zajęcie pasa było – trzeba sprawdzić. Oznakowania brak – chyba ktoś śpi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.