Program przyrodniczo-kulinarny nagrywany w Międzyzdrojach

W dniu 15 października 2020 r. ekipa Telewizji Polskiej odwiedziła Gminę Międzyzdroje. Podjęli się realizacji seryjnej produkcji programu przyrodniczo – kulinarnego o polskich miastach i gmach leżących wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego. Będzie to program o przygodach Pana Wita, który po drodze w podróży spotyka bardzo ciekawych ludzi, opowiada o kulinariach i gotuje przed kamerami.W Międzyzdrojach Pan Wit zapoznawał się z pracownikami Wolińskiego Parku Narodowego w Zagrodzie Pokazowej Żubrów, wędrował na bazę rybacką, by tam porozmawiać z rybakami, był też na Alei Gwiazd. Spotkał się z Burmistrzem Międzyzdrojów Mateuszem Bobkiem, a także uczył się od ratowników WOPR pierwszej pomocy. A wieczorem w restauracji „Port” prezenter kulinarny pokazywał swoje popisowe dania i częstował zaproszonych gości.  

Program, w którym wystąpi Gmina Międzyzdroje zostanie wyemitowany dopiero na wiosnę 2021r.  Zapraszamy serdecznie do oglądania!  

2 komentarze “Program przyrodniczo-kulinarny nagrywany w Międzyzdrojach”
  1. A,gdzie masedzki sa ?-

  2. Bardzo dobrze że promocja miasta to nie tylko okres letni.Jest wiele atrakcji które należy promować także poza sezonem i to może kiedyś spowoduje jeszcze większe wydłużenie sezonu