Prawdopodobnie uratowali mu życie. Interwencja policji.

Dzisiaj w Międzyzdrojach mieliśmy bardzo niespokojnie morze. Czerwona Flaga, wysoka fala, silny prąd wsteczny oznacza zakaz kąpieli. Pijany mężczyzna nie słuchał poleceń ratowników dot. zakazu kąpieli. Ratownicy wezwali policję, która zabrała pijanego turystę z plaży. Przy tak wysokiej fali, silnych prądach wstecznych, ratownicy i policjanci, prawdopodobnie uratowali życie pijanego turysty. Wszyscy wiemy z przekazów medialnych jak kończą się takie wybryki. Jak widać, w tym roku „odważnych” nie brakuje.

14 komentarzy “Prawdopodobnie uratowali mu życie. Interwencja policji.”
 1. Starszy człowiek Roman

  do Stary człowiek i może
  Myślę, że ty „stary człowiek i może” jesteś malutkim człowieczkiem. Mateusz Bobek (jako ratownik) doprowadził obsługę ratowniczą na plaży międzyzdrojskiej do normalności i profesjonalnej obsługi (oczywiście za pieniądze gminy – ale to jest jej zadanie). Jestem przekonany że jako Burmistrz przykłada należytą wagę do bezpieczeństwa naszych turystów na plaży.

  • A co wcześniej było nie tak? Jakos nie kojarze by coś wczesniej bylo nie tak. Normalnoscia nie jest ciagle puszczanie tej samej piosenki, ktora jest już niemodna.

 2. ratowniczka z mma powinna dać mu w …

 3. Janusze kraula się zjechali ?

 4. Stary człowiek i może

  Sytuacja wielce dramatyczna tym bardziej,że najlepszy ratownik porzucił powołanie dla Stolca Burmistrzowskiego…

 5. Profesjonalne podejście służb

 6. Brawo ratownik

 7. Byłem pod koniec Czerwca w Radkowie. Jest tam zalew-zakaz kąpieli. Oczywiście odważny się znalazł po wypiciu. Wyłowili go po kilku godzinach… chłopak 26 lat, mama zawału dostała a on leżał w worku do 23 i czekał na lekarza pilnowany przez policje żeby stwierdzić zgon.

 8. ja bym takiego wywalił z miasta 🙁

 9. Przywiązać kule do nogi kopnąć w D… I puścić bezmózga jak życia nie szanuje

 10. powinni karać mandatami ! tysiąc złoty bym wlepiła!