Prawdopodobnie uratowali mu życie. Interwencja policji.

14
1105

Dzisiaj w Międzyzdrojach mieliśmy bardzo niespokojnie morze. Czerwona Flaga, wysoka fala, silny prąd wsteczny oznacza zakaz kąpieli. Pijany mężczyzna nie słuchał poleceń ratowników dot. zakazu kąpieli. Ratownicy wezwali policję, która zabrała pijanego turystę z plaży. Przy tak wysokiej fali, silnych prądach wstecznych, ratownicy i policjanci, prawdopodobnie uratowali życie pijanego turysty. Wszyscy wiemy z przekazów medialnych jak kończą się takie wybryki. Jak widać, w tym roku „odważnych” nie brakuje.

14 KOMENTARZE

  1. do Stary człowiek i może
    Myślę, że ty „stary człowiek i może” jesteś malutkim człowieczkiem. Mateusz Bobek (jako ratownik) doprowadził obsługę ratowniczą na plaży międzyzdrojskiej do normalności i profesjonalnej obsługi (oczywiście za pieniądze gminy – ale to jest jej zadanie). Jestem przekonany że jako Burmistrz przykłada należytą wagę do bezpieczeństwa naszych turystów na plaży.

    • A co wcześniej było nie tak? Jakos nie kojarze by coś wczesniej bylo nie tak. Normalnoscia nie jest ciagle puszczanie tej samej piosenki, ktora jest już niemodna.

  2. Sytuacja wielce dramatyczna tym bardziej,że najlepszy ratownik porzucił powołanie dla Stolca Burmistrzowskiego…

  3. Byłem pod koniec Czerwca w Radkowie. Jest tam zalew-zakaz kąpieli. Oczywiście odważny się znalazł po wypiciu. Wyłowili go po kilku godzinach… chłopak 26 lat, mama zawału dostała a on leżał w worku do 23 i czekał na lekarza pilnowany przez policje żeby stwierdzić zgon.

  4. Przywiązać kule do nogi kopnąć w D… I puścić bezmózga jak życia nie szanuje

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.