Pracowity miesiąc międzyzdrojskiego klubu karate

Listopad był bardzo pracowity dla Międzyzdrojskiego Klubu Sportowego Bushido. Poza planowanymi treningami i przygotowaniami zawodników do turniejów karate członkowie klubu uczestniczyli w  dniu 17 listopada  w  Złocieńcu w  seminarium szkoleniowym z Shihan Arturem WILENTO, natomiast w dniu 30 listopada 2019 r. brali udział w  „Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18 Polskiej Federacji Kyokushin Karate”, które odbyły się w Kaliszu.                                  

W kategorii kata i kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe w zawodach  wystartowało 205 zawodników z klubów z całej Polski.

Poziom walk był bardzo wysoki i wyrównany a większość z nich kończyła się po zaciętych dogrywkach. 

W Mistrzostwach nie zabrakło także zawodników z Międzyzdrojskiego Klubu Sportowego Bushido, którzy zajęli następujące miejsca:

  1. Julia KARWICKA – IV miejsce w kategorii kata juniorek 16 lat.
  2. Oliwer RUDNICKI III miejsce w kategorii kata juniorów 16 lat.
  3. Marcel PALUCH – IV miejsce w kumite juniorów 15-16 lat w kategorii +67 kg.

Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników podczas bardzo trudnych                             i wyrównanych mistrzostw. 

Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Gminy Międzyzdroje. 

One Response to “Pracowity miesiąc międzyzdrojskiego klubu karate”
  1. Niech ktoś wytłumaczy na czym polegają w tej dyscyplinie te Mistrzostwa Polski bo od kiedy w jednej dyscyplinie sportowej organizowanych jest kilka turnieji MP danej kat.wiekowej ,czyli ile jest tych federacji bo w jednej mi nie pójdzie to wystartuje w drugiej ? Wszedzie czy to piłka czy to boks czy to skoki narciarskie WSZEDZIE jest jeden turniej MP w roku w danej kat.wiekowej tylko nie tu . Czyli zdobyty tutaj tytuł czy medal nic nie daje zwykle naciągarstwo