Forum Międzyzdroje- jeden wpis mnie przekonał, kończymy o 23:59

1741
2943

1741 KOMENTARZE

 1. Za pięć lat z Międzyzdrojów trzeba będzie uciekać. Ja jestem już za stary i tutaj umrę ale niech młodzi wyjeżdżają już dziś. Miasto bez przyszłości.

 2. Komentarz był napisany „z wielkopolski koło Poznania… (tv cablowa)” zwierał treść poniżej pasa (bardzo prywatne sprawy osobiste dot. osoby z M-jów i jeszcze poważnie kłamliwe). Skasowano. Czytelniku, czy ty chcesz odpowiadać za tak poważnie kłamliwe zarzuty, w dodatku niemające nic wspólnego z polityką?

  Redakcja

  • Przepraszam szanowna redakcjo, właśnie chciałam napisać sprostowanie bo rozmawiałam z osobą która o tym krzyczy na prawo i lewo i nie chodziło o tą osobę, tylko o kogoś podobnego ze Świnoujścia. Dobrze, że czuwacie i nie opublikowaliście. Pozdrawiam

   • Nie puściłem tego publik, więc nic Panu/Pani nie grozi (czytając, prawie z krzesła spadłem). Zawsze uważajcie, co piszecie. Nawet jeżeli by to dotyczyło osoby z Wrocławia, to nie wolno takich rzeczy publikować w sieci!!!

 3. Miło widzieć jak p. Michał S. wspiera ojca i p. Mateusza Bobka, skoro on zaufał. To ja też zaufam Panu Michałowi. Wybieram Pana Bobka

 4. Komar miał za zadanie pokazać brak przygotowania Pani Iwony na stanowisko Burmistrza brak jej wiedzy merytorycznej i doświadczenia biznesowego.
  Komar bez żadnej szkoły zaginał ją każdym pytaniem.
  100 % lepiej przygotowany niż Ona.
  Pokazał że nie ma Ona pojęcia o swoim programie, opowiada ludziom bajki których nie jest w stanie zrealizować bo nawet nie ma miejsca na lokalizację swoich postulatów.
  Komar wie więcej o tym mieście , niż kandydat na Burmistrza( działkach, planie zagospodarowanie kosztach inwestycji itp.) .
  Pani Iwono wstyd.

 5. Opinia o kandydatach:
  Mati Pierwsza kasa = I tura
  Janek słabo =30 procent głosów
  Iwona Katastrofa pośmiewisko= 10 procent głosów
  Za 5 lat zapraszam Panią Iwonę do gminy Wolin tam podlega jej guru ze słumina

 6. Komar był tylko mądry u p czyż razem z tym pajacem Marianem wszystko wiedza przed innymi (dobry informator pan Jo.)może wreszcie troszkę się to ukryci

 7. Tylko Pani Iwona. Szczera do bulu. Słucha ludzi. Nie wyłazi w pierwszy plan. Dorosz miał przed nią respekt. Czekam na jego pamiętniki. Kocha to miasto.

 8. W Niedziele głosuje na Bobka, możecie mówić różne rzeczy, opowiadać różne plotki, kto był w MDK-u ten wie, że jako jedyny jest godny reprezentować nas mieszkańców. Mistrzowska kampania, fajni ludzie, dużo dobrej energii, merytoryczna dyskusja. Gdyby doszło do debaty zjadłby wszystkich na śniadanie!!! Szanuje Magde, ale przy Bobku wypada blado. Celiński niech zajmie się tłumaczeniem CBA. Niech się w pierś bije. Bo honoru za grosz niema. Iwonka wszystkich nienawidzi, rewolucje chce. Najmądrzejsza decyzja to wybrać Bobka w Niedziele. Ja tak zrobię. Życzę wszystkim spokoju i zdrowej rywalizacji. 🙂

 9. REDAKCJO
  Czuje się jak w Sylwestra kiedy ślemy race w niebo.
  BARDZO dziękuję za te możliwości w kampanie.
  Zdrowia i Pomyślności

 10. Proszę o ostatni wpis.
  Tylko ludzie z KWW P. Czyż nie mieli każdy z osobna swoich prywatnych plakatów bo oni są z RAZEM z Nami MIESZKAŃCAMI , a nie tylko każdy dla siebie. DOBRANOC REDAKTORZE I MIESZKAŃCY

 11. Bobkowozy wybiegli Z teatru i do klawiatury. Widziałem w MDK- odciski na palcach już mają. A pryncypał teksty podał i dalej pisać każe

 12. Zaprawde mowie wam,,i pisze ze tacy ludzie jak p.Magda, p.Kiszkunas i p.Czarny zwaszego solectwaWapnica to ,,klakiery i nieudaczniki ,brak wiedzy i szkoly aby pelnili funkcje w radzie gminy.

 13. Tez bylem widzialem,sluchalem ,zadecydowalem,to jest numero 1 .kandydat wysokiej klasy.Oczwiscie bede glosowac ja imoja rodzinka oraz sasiedzi,upewnilem ich na pana BOBKA MATEUSZA.

 14. Brawo! Klasa sama w sobie, merytorycznie i kulturalnie. Każdy otrzymał odpowiedź od samego kandydata na burmistrza. Jeszcze raz BRAWO.Kto się wahał dziś już się przekonał, że jedyny słuszny wybór w niedzielę to p. Bobek i jego drużyna.

 15. Mateusz Bobek -świetny aktor – jedyny komentarz jaki mi się nasuwa po obejrzeniu filmiku. Może Pan powinien zmienić branże na filmową 😉

  • Moj i moich bliskich również. Ciesze sie ze moge zagłosować na taką osobę jak Pan! życzę całego serca wygranej!

   • A brzmiał Pan rozsądnie. Ale też jak człowiek biznesu. Ale światem rządzą kobiety.Pośrednio lub bezpośrednio. Samym biznesem świat nie wyżyje zginie w pustce.

 16. Ważne że się nie bał i sam odpowiadał na pytania i to dosyć mądrze i inteligentnie.Nie wysługiwał się innymi.

 17. Cóż mam stwierdzić
  Pan Mateusz odowiadał sam na swoje pytania
  Niepotrzebował Papug do gadania na przykład Pana C .

 18. Pan Bobek mądrze prawi. Przyda nam się burmistrz, który nie myśli tylko o mieszkańcach 40+. Mieszkamy w kurorcie, czas przestać wyłącznie kwiatki przesadzać na promenadzie.

 19. Panie radny jeszcze podyskutujemy będzie czas i proszę tym razem przygotować się na pytania trudniejsze go kalibru. Teraz wiem dlaczego inne komitety odmówiły debaty też bym tak zrobił. Jak dla mnie dobry spektakl i dobrzy aktorzy tego mogę Panu pogratulować.Ake jeszcze wszystko jeszcze II tura i nie będzie łatwa.

  • Witam, puszczam. Ostatnie zatwierdzałem tuż przed godz. 21 i przez godzinę nazbierało się prawie 100!!!. Ludzie błagam, to nic nie da- oddajcie swój głos przy urnie, bo baza danych pęknie. Jeszcze zatwierdzę raz lub dwa- nie mam już sił (ręka boli). Jestem tak zmęczony wyborami, że dzisiaj 10 minut próbowałem uruchomić przekaz na żywo i mi to nie wychodziło, a powinno wystartować do 1 min! Nigdy w życiu nie odebrałem przez 2 tygodnie tyle telefonów! – z różnymi pytaniami od mieszkańców i poprawkami od komitetów itp. Tych wyborów nie zapomnę chyba nigdy.

   Pana lub Pani wpis był o godz. 21:04, lub 21:06 – według zegara serwerowego, który musi się zgadzać ze wszystkimi zegarami na świecie co do 1 sekundy. O godz. 21:05 nie było komentarza.

 20. P.Bobek ciagle mowil o tych 17h, ktore chce przeznaczyc po budownictwo. Ciekawe, czemu to nie zostalo ujete w nowym Studium zagospodarowania. Moze swiadomie zostalo pominiete, by bylo „kaskiem” w czasie nowych wyborow.
  Jak to sie ma do wstepnie uzgodnionego przebiegu nowej trasy S-3. Bardzo wspolczuje przyszlym mieszkancom tego terenu dosc mocnego halasu.

  • Bobek jak coś powie. To powie. Wymyślił to w naprędce, dorzucił kilka z przeproszeniem pana kandydata kabotyńskich zdjęć proszę spojrzeć na zdjęcia ikamień i z czym tu dyskutować. Takie same rozeznanie z trasą S3, przecież w koncepcji trasy jest zjazd a Pan Bobek mówi że ważne żeby ich pilnować żeby był. On jest niestety nieprzygotowany. Poza tym widzę że to znowu doroszowe myślenie czyli bawimy się jako burmistrz w developerów dla niepoznaki nazywane praca nad studium.

  • Ale mówił !! Nikt go nie wyreczał ???!!! Ja mu uwierzyłam i zagłosuje na Pana Bobka! Oglądałam spotkania pozostałych kandydatów i cóż mogę powiedzieć? Troszkuuu wstyd , a u Pana Magdy to bylo mi wstyd nawet to oglądać , chcialam sie schować pod biurko ??

 21. Na następne spotkanie to trzeba Kieślowskiego zaprosić , może ktoś w TV zrobi karierę . Pięknie wyreżyserowane, główny aktor i statyści role wyuczone na pamięć .
  Widać , że w komitecie jest P. po socjologii -to tam uczą socjotechniki
  -SELEKCJA FAKTÓW – manipulujący wybiera do przekazu tylko te fakty, które są dla niego wygodne i pozwalają przeforsować swoje zdanie
  – TŁO EMOCJONALNE – wzbudzenie przez manipulującego pozytywnego odbioru pozwala mu na szybsze i szersze docieranie ze swoim przekazem, przecież jak ktoś ma sympatyczny wizerunek to pewnie mówi prawdę (3 ZASADY POLUBIENIA)
  – KŁAMSTWO – najprostsze i najbardziej nieetyczne zachowanie; mówiący celowo zataja pewne fakty i ogranicza dostęp do źródeł informacji

 22. „Niech to będzie kadencja dla mieszkańca” Oby się nie okazało, że faktycznie dla mieszkańca… Że tylko P. BOBEK na tym skorzysta…

 23. Zaprotestuj w związku z łamaniem przez PiS postanowień Konstytucji, za naruszanie Praw człowieka, wyprowadzanie polski z UE, za program wyborczy który jest kopią Centralizmu Demokratycznego z czasów PRL . Zachęcam do udziału w wyborach i jeżeli życzysz naszemu miastu dobrze to daj Kandydatom na radnych PiS czerwoną kartkę i nie głosuj na nich

 24. Co tu komentować Pan Bobek zmiażdżył swojego głównego kontrkandydata. Na każde pytanie bez jąkania i wyręczania się osobami z komitetu dokładnie odpowiadał i przekazał wizje zmian w Naszym miescie. Bardzo mi sie podobało to spotkanie. Pełna kultura i profesjonalizm a tekże wiedza.

   • W sumie to nic w porownaniu z pikną polszyzną Pana Jana ! Jak juz brakowało słow to było „ze ten” albo koło ratunkowe Pan Mazur badz Pan Celina …

  • Jesteś kobietą a więc wiesz co to jest makijaż :D?

   Dzisiaj spotkałem jedną osobę co się wstydziła, że głosuje na Bobka. Trochę się zdziwiłem, że zobaczyłem ów osobnika na Waszym spotkaniu wyborczym 😀 Na marginesie… pozdrawiam hehehe. Jutro idę do pracy to sobie porozmawiamy 😛

   A zapytałem tylko… o argumenty heh

   spokojnego weekendu życzę

  • A ja mialem wrazenie, ze obiecuje wszystko kazdemu, z kazdym sie zgadza i takie tam dyplomatyczne zagrywki a życie życiem.

 25. 21. Październik 2018 głosuj tylko na Iwonę Czyż. Tylko ona i jej komitet zakończą układy i układanki przed i po wyborcze

 26. Widze ze p.Mateusz to uczciwy czlowiek,bardzo licc siez glosem mieszkancow i bedzie ich szanowal.npewno beda na niego glosowac ja tez .super facet.

 27. Wszyscy tylko nie układny Bobek.Ciekawe jak sie zrewanzuje kolegom za partycypowanie w Jego kampanię.Pieknie to urządzili.Po wyborach trzeba się owzajemnic .Pani T. Za jeżdżenie z banerem, Pani K i B za źle komentarze na kontrkandydatow i dużo jeszcze wymieniać

  • Dla Was nie ma pojęć „zrobić cos bezinteresownie” ? z czystej sympatii? Dla Was musi byc cos za cos? obiecanie czegos w zamian? stołki, zależności, roszady, układy, posady? Ehh Żal mi was, takie rozumienie rzeczywistości na pewno jest na szkode miasta, ale widze że ciężko wam to zrozumieć

  • Proszę nie mierzyć swoją miara! Przeważnie najbardziej podejrzliwi to są ci co sami maja duzo za pazurkami !!!!

   • Pani Iwona podejrzewa wszystkich pokazywała to przez ostatnie 4 lata .
    Dlatego mówimy jej dość.
    Kolejowa wybierzcie odpowiedniego kandydata tylko nie Iwonę.
    Niby taka święta a mąż prawdopodobnie handluje rybą na wicku a kasy fiskalnej brak tak mówią ludzie z wicka powtarzam tylko to co usłyszałem bo zaraz Iwonka poda do prokuratury bo donosicielstwo to jest u niej chleb powszechni.

  • A czy mogą sie dowiedzieć o sponsorach kampanii Pana Magdy ??? Jezu…wam naprawdę nie pozostało już nic do napisania ! Szczeny wam opadły po oglądnięciu spotkania w MDK , a Pan podniecony pewnie siedzi w kacie i szlocha ??

 28. Dzisiejsze spotkanie Pana Mateusza Bobka było wyreżyserowanym spektaklem na małej scenie. Sala MKS to idealne miejsce dla aktorów.

 29. Profesjonalnie przygotowana kampania niekoniecznie oznacza profesjonalnego burmistrza. Natomiast daje wiele do myslenia. kto za tym tak naprawdę stoi.

 30. Tylko Pani Iwona pokazała jaka ma charyzmę i odwage jest wiarygodna i wiele razy pokazywała że stoi po słusznej czyli nas mieszkańców stronie to ona wprowadziła tzw. Nowa energię

  • W tefałenie 24 a gdzie ??? Jestem dumna z niego !!!!! Napewno zagłosuje na niego i cała moja rodzina i wszyscy sąsiedzi bliscy i dalecy !!!

  • Wszyscy idziemy w niedziele i głosujemy na jedynego słusznego kandydata Mateusza Bobka! Ci którzy tego nie uczynią nigdy nie dostaną rozgrzeszenia !!

 31. Panie Bobek proszę się rozliczyć z dwunastu lat i apartamentowców zanim będzie coś nowego budował. Uważajcie na Bobka w owczej skórze.

 32. Zapytam kandydata
  -co Pan zrobił i Pana kandydaci zasiedziali w sprawie uchwały obywatelskiej która mieszkańcy złożyli po raz pierwszy w historii tej Gminy?
  -co Pan zrobił albo próbował kiedy grunty na promenadzie w sezonie były dawane na okres do mcy(ponoć zgodnie z prawem) czy chociaż raz Pan zapytał?
  -plaża pod Pana nosem cały sezon Pan byldzierżawiony teren i tabliczka dla turystów. To Pan głosował za dzierzawa

 33. Trochę mnie to dziwi czy jak Magda wygra choć to mało prawdopodobne to celina będzie pracował w zosiu i jeszcze jako zastępca czyli 200 000 plus kolejne 150 000 dobrze to rozumiem

 34. Pan Magda pisze że nie chce by jego twarz atakowała z bilbordów. Tak? Zobaczcie co się dzieje na sklepie na Kolejowej… Taki syf, że szkoda gadać.

 35. Kłócicie się ludziska o bzdurki, a tu o merytoryczności programów możemy porozmawiać.
  Panie Tylkowski, jak Pan wszedłeś do ekipy Pana Magdy to chcesz sprzątać burdel do którego przyczynił się Pan Magda?
  To przecież wieloletni przewodniczący rady, miał znaczący głos, nie zablokował budowy apartamentowców.
  A zasypanie miasta miejscami noclegowymi w nowo powstałych i powstających apartamentowcach spowoduje że miejscowi mieszkańcy stracą znaczny dochód, nie mowie o tym kto ma 3 pensjonaty i 4 lodziarnie ale o ludziach biednych którzy wynajmowali swoje pokoje gnieżdżąc się latem po strychach i piwnicach czy jakichś pakamerach.
  Zachowanie zasobów przyrodniczych … człowieku, rada miasta miała głęboko w nosie że trzeba by wprowadzić zakaz sprzedaży i puszczania palących się lampionów, Trzeba było interwencji radia szczecin by się urząd wreszcie ruszył i cokolwiek zrobił. To gdzie był Pan Magda, pracownik WPN, w nosie miał latające pochodnie spadające na las.
  Hasło s programu wyborczego: startup Międzyzdroje- tak bezsensownego bełkotu pseudo marketingowo nie wiem jakiego to dawno nie czytałem.
  Chcesz w zapyziałej ,śmierdzącej ,zagrzybionej , starej, nie nadającej się do niczego szkole robić startup? „inspirujące przestrzenie coworkingowe” dobre dobre, ta szkoła się sypie ,na ścianach grzyb przykryty lekko tylko,
  syf i mogiła.
  Jedna sprawa budynek, druga sprawa wyposażenie , trzecia sprawa kadra, chcesz robić startup? To nie może być „świetlica” dla nastolatków ale raczej coś w stronę centrum Kopernik .Macie na to fundusze? pomysł? Nie pomysł nak wydać nasze pieniądze na super komputery i sprzęt ale jak pozyskać fundusze i jak ściągnąć sensowną kadrę prowadzącą startupy?

  Skandalem jest w ogóle to że wysiudano ze szkoły klasy 1-3 przeniesiono je do budynku zupełnie nie nadającego się dla dzieci, jeden wielki skandal.

  Dożywianie dzieci-śniadania w szkole. KPINA
  Penie Magda jakbyś się Pan naprawdę interesował to byś sie dowiedział że skala dzieciaków bez śniadania jest mniejsza a nie wyolbrzymiona jak podajesz, Poza tym brak śniadania to nie kwestia pieniędzy ale w 99% brak czasu rodziców by zrobić śniadanie w domu.
  Kolejna sprawa, weź się Pan zorientuj czy są realne szanse-techniczne możliwości- na zorganizowanie śniadania dla całej szkoły – stołówka szkolna jest za mała by obsłużyć całą szkołę w czasie obiadu a co dopiero dodatkowo śniadania.
  Sam widziałem dziesiątki woreczków z warzywami, jabłka, kartoniki z mlekiem jakie dostawały dzieciaki ,jak to wszystko latało po krzakach w okolicy szkoły. Na pewno mieliście pełno tego typy śmieci na terenie leśniczówki koło szkoły, i co? nie podpadło nikomu że to marnowanie jedzenia?

  I tak można by mnożyć zarzuty do programu Pana Magdy i jego współplemieńców.
  Na pewno na Was nie zagłosuję.

 36. Człowieku co ty za bzdury piszesz w jakim klubie był P.Sutyla i Weglorz Natkańska, Trot Czyzowa oni byli z innego klubu wiec pisz prawdę.

 37. Bobek to jestes ty a kandydat na burmistrza nazywa sie pan Mateusz Bobek i na tego pana bedzie w wiekszosci glosowala moja ulica Lesna i sasiednie to jest najlepszy kandydat a p.Magda to nawet wyslowic sie nieumie i z czym do ludzi.

 38. Większość komentarzy to skamlenie komitetów, płaskie, płytkie i bez smaku, traktujące wyborców, a także siebie, jak niemyślące pustaki.
  Proszę o troszkę finezji w pisaniu, to przynajmniej zrobi się zabawnie.
  Uśmiechajcie się do siebie, a nie strzelajcie ślepakami, kampania to nie wojna hehe
  Miłego dnia wszystkim mieszkańcom.

 39. DROGA PANI CZYŻ, PANI NAWET NA PLAKATACH MUSI SIĘ KŁÓCIĆ? Naprawdę nie można podtrzymać się chociaż na chwilę od swoich problemów w nerwami? Czy wszystkie materiały muszą wyglądać: „MY NIE JESTEŚMY TACY JAK ONI”.

  Pisze Pani że chce pracować razem z mieszkańcami. A nie wie Pani czego mieszkańcy potrzebują. TO PODZIELONE MIASTO POTRZEBUJE BY KTOŚ JE ZJEDNOCZYŁ! Mieszkańcy od zarania dziejów byli podzieleni na wojskowych i innych. A z czasem rozpadło się na jeszcze mniejsze enklawy. Teraz to jeden wielki miszmasz nienawidzących się grup!

  WIEMY ŻE PANI NIE ŁĄCZY A KŁÓCI!!

  • I pana/pani zdaniem takim kimś jest p.Bobek, który cały czas był w klubie Burmistrza? Czemu pan/pani tak bardzo nienawidzi p.Czyż, że nawet na plakatach widzi kłótnie. To jakaś obsesja.

  • Pani Iwona nie powinna być ani radną ani burmistrzem zero kompetencji tylko wrogie nastawienie do ludzi z miasta .
   Odpowiednio podziękujmy przy urnach
   Okręg nr 2 obojętnie kto czy Pan Mleczko czy Pani z Banku tylko nie Iwona dość już mamy złej aury którą Pani rozsiewa.

  • Ale kto sie nienawidzi? Niech markety zaczna placic od obrotu bo najwieksza galaz gospodarki, najwieksza ilosc srodkow do zycia, zostala przejeta przez zagraniczne korporacje placace zbyt niskie stawki. Albo ich opodatkowac a pieniadze przekazywac ludziom. Pieniadze powinno sie poprostu drukowac lub klikac cyfry w komputerze.
   Wtedy osobiscie np moge oferowac ludziom pojazdy bo ich na to stac lub stac na wymiane.
   W obecnej wersji jednego stac na 2-4 auta, drugiego na zadne lub nie wiedza, ze moga kredyt wziasc.

  • Pani Czyż ma w sobie tylko nienawiść do pewnych ludzi, pytanie z skąd jej to się wzięło ?… może z dzieciństwa..
   Tej Pani już podziękujemy.
   Kolejowa teraz czas na was wybierajcie rozsądnie na miłych sympatycznych ludzi a takimi są Pan Mleczko i Pani Buca.

 40. Byłam radna 3 kadencje wstecz i wiem ze nie jest to lekka praca mimo 2 kadencji nie wszystko jest tak jak niektórzy kandydaci na kandydatów sobie wyobrażają wiec Panie i Panowie trochę pokory.

 41. Szanowni Państwo to nie są wybory rodzinne to są wybory samorządowe wiec trzeba wybierać z rozwaga i z doświadczeniem życiowym nie oznacza to ze młodsze pokolenie ma się nie uczyć samorządności.

 42. JAN MAGDA WCZORAJ NA SPOTKANIU POWIEDZIAŁ ZE LIKWIDUJE SZKOŁĘ I TYM SAMYM ZWALNIA NAUCZYCIELI! Tyle kłamania na innych, a sam NISZCZY OŚWIATĘ i miasto!

 43. Najlepiej kogoś oceniać co zrobił a sam nie ma pojęcia co sam morze zrobić z taka klasa gdzie będzie się uczył nie rozumiejąc co to jest samorząd i jakie ma prawa radny obudzimy się po 5 latach z ręka w noc…ku.

 44. W końcu trzeba młodych zaktywizować. Jeśli młodzi nie przejmą teraz sterów to Magda z Celińskim przejmą stery na 10 lat! Rozdrapią miasto do szpiku. Nie możemy być zasiedziałym miasteczkiem. Kto się nie rozwija ten się cofa.

 45. Panie Celinski skoro Pan nie ma wgladu do dokumentacji- mojej skargi to prosze nie wymyslac mi Ze jestem KLAMCA.
  Dokumentacja jest osteplowana data wplywy.

  Pan Magda odpisuje mi ze moja skarga wpłynela Przekierowana od PANA WOJEWODY A termin jej rozpatrzenia to 15 grudzien .
  Brawo wy.
  JEST PAN KŁAMCA PANIE CELINSKI W MOJEJ SPRAWIE.
  BARDZO DOBRZE ZE DEBATA JEST NAGRANA.

  • Brawo Irek kierownika w zakładzie nie można zastać a prawie 200 000 bierze
   Wybierzmy Mateusza i niech zrobi z nimi porządek.
   Czas na młodych .
   Dzisiaj jest decydujący dzień pokażemy wszystkim jakie poparcie ma Mati.
   Większość ludzi jest za Tobą czas to udowodnić tylko pozwól ludziom zadawać pytania bo o to mają najwięcej pretensji.
   Mateusz wygrasz w I turze.

 46. IDŹMY WSZYSCY NA WYBORY!!!

  NIE DOPUŚĆMY DO DRUGIEJ TURY!

  NIE POZWÓLMY ROZSIEWAĆ SZALEŃCOM NIENAWIŚCI POŚRÓD LUDZI!

  A JESZCZE GORZEJ: W DRUGIEJ TURZY NIENAWISTNI SZALEŃCY MOGLIBY WYGRAĆ!

  • Kogo chcecie oszukać? Czym się różnice od pana Magdy ? Jesteście po tych samych pieniądzach. Myślicie że jak wrzucicie tutaj te „opinie o Mateuszu „to ktoś się nabierze. Tutaj szykują się poważne kłopoty i dla wielu jest to być albo nie być.

  • I myślisz, że jak już przestał podnosić łapki w górę za wszystkimi pomysłami burmistrza to będzie super kandydatem. Na zaufanie wyborców trzeba sobie zasłużyć. Przecież był w klubie p.Dorosza. Pisząc o dobrym spotkaniu z ludżmi masz na myśli to, że nauczył się tego od swojego pryncypała, który zabetonował nam miasto.

  • Przecież było pierwsze czysta cenzura? Teraz to poprawka liczy się pierwsze spotkanie i mam po nim niesmak, a nie ostatnie . Dla mnie nie ma już najmniejszego znaczenia!!!! Teraz to będzie pokaz???

   • Którykolwiek z kandydatów Pana/Panią ocenzurował? Zabronił mówić? Nie odpowiedział? Pytanie nie zostało zapisane? Mateusz nie dosiadł się do stolika? Czy może Pana/Pani nie było?

 47. Kandydat Jan rozczarował mnie wstępem spotkania w MDK. Z większa klasą byłoby nie krytykować tak zlosliwie kampanii kontrkandydatow. Teraz nie wiem na kogo głosować? I czy głosować „za” kims czy „przeciwko”?…

 48. Wczoraj dowiedzielismy sie ,ze apartamenty to zlota kura ktora znosi zlote jajka,tylko trzeba ja poprosic ,rozmawiac . Co za belkot wyborczy.

 49. Mam dość tych reklam. Co to się dzie w tych Międzyzdrojach gdzie nie spojrzysz ta sama twarz. Czy to reklama jest najważniejsza.?Jaki jej koszt?

 50. A radny Sutyla, Śląski, Weglorz, Szyszkowski pytam co zrobili? Pani Klucha, Pan Piłat zasiedziali długoletni. Najpierw byli za Burmistrzem teraz nie są? Odmieniło się coś???

 51. UWAGA!!! Spotkanie w MDK-u
  To pokazuje cały obraz Jana Magdy i jego kampanii, nieprawdziwy obraz inteligencji i zaradności. Pomysły jak i kampania jak widać prowadzona jest przede wszystkim przez Celińskiego który zarabia tyle co prezes spółki 168 tyś zł za rok 2017. Mazur gada jak najęty złote góry obiecują. Wszystko pilne, wszystko zrobią. Panowie to jest płytkie i bez wartości, chcecie kupić obietnicami każdy elektorat. A wszyscy wiemy jak jest kiedy chce się uszczęśliwić wszystkich, zawsze wychodzi, że nikt nie jest zadowolony. Tak będzie tutaj. Kibicuje wam abyście przegrali, nie popieram was, brzydzę się wami i waszymi tanimi chwytami. Wiem, że macie złe intencje. Magda miałem Ciebie za mężczyznę i przykład, dzisiaj straciłeś honor i twarz, współpracując z tymi osobami.
  Adam
  Celiński to artysta bez duszy, egoista, patrzy tylko na siebie. W pracy w ogóle jego niema. Szwęda się po mieście z Doroszem w Volvo. Domków nastawiał w całym mieście. Nie miał szans w wyborach poszukał statysty, aby jego reprezentował osobę w miarę czystą, spokojną, którą można sterować za kulisów. CBA pisze aby jego zwolnić, Dorosz jego tutaj jawnie broni! Jaki jest w tym interes??? Skoro masz tyle szmalu i taką dobrą posadę w mieście jak i powiecie. To po co Tobie vice-burmistrz? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pie…dze.
  Jan
  Merytoryczne dno u Jana Magdy, wypowiedzi, sposób mowy ciała, która była sprzeczna z wypowiedzeniami. Sprawa podatku. Ludzie którzy zarabiają setki tysięcy złoty, mają interesy w dużych miastach, a apartamenty u nas. NIGDY nie będą się rozliczać u nas!!! Bo mieszkają, żyją w dużych miastach, prowadzą księgowość. Co im dacie zniżki na parking, bułki tańsze, bilet do kina. Inwestorzy mierzą wyżej i dalej. Tanie Pisiorkowskie sztuczki są dla mało inteligentych. Więc nie oszukujcie naszych drogich mieszkańców. Postawcie się w roli inwestora.
  Najpierw był Pan człowiekiem Dorosza Panie Magda, głosował za wysoką zabudową, a teraz mówi Pana Komitet na APARTAMENTY ZŁOTE JAJO. ŻENADA, WSTYD, OBŁUDA, !!!!!!!
  Niestety, ale to wszystko prawda. Jestem załamany.
  My nie jesteśmy ślepi, głupi i naiwni, a tak nas traktujecie….
  Proszę mieszkańców o rozwagę w Niedziele! Tylko tyle.
  Oni i tak przegrali z własnym poczuciem wartości.
  Pozdrawiam was, sami zdecydujecie jak zagłosować, to jest wasze prawo.

 52. Kandytat 7 okręgu nawet powiedzieć nie umie. To pan Celinski będzie wypowiadał się za burmistrza za radnych dajcie spokój

 53. Karta mieszkańca najglupszy pomysł jaki słyszałem. Mydlenie oczu chwyt marketingowy. Ile zaplace za masło w sklepie zamiast 6.99 ? Prosze o odpowiedz

 54. Przy wyborze panów różnica żadna będzie jak było żadnych zmian. Podziękujęmy tylko sobie i za 5 lat powiemy mogło być inaczej.

 55. Mam wrażenie że p. Marian chodzi na te spotkania aby zdyskredytować i zrobić nieco zamieszania negatywnego u kontrkandydatow p. Magdy. Wczoraj atomiast wpadł w taki zachwyt już na samym początku spotkania. Dziś zapewne pojawi się również w wiadomym celu. Takie to nieładnie ale wyborcy widzą.

 56. Magda nie ma pojęcia o termach? Wolny coś tam próbował mówić? Czy wy wiecie ile to bedzie kosztowało? Minimum 2 odwierty trzeba zrobić. Proszę o przedstawienie kosztów?

 57. Jan Magda sterowany przez A.C. jak kukiełka .
  Najpierw sterował go L.D a teraz A.C.
  Kandydat który potrzebuje ojcowskiej ręki.
  Zdecydowanie mówię NIE.
  Ludzie jak na niego zagłosują to tylko z litości jak to miało miejsce na radnego 4 lata temu.

 58. Panie Magda i wyszlo ,,szydlo z worka,,o co pan walczy,widze ze walczy pan o fotel burmistrza a nie o prace na rzecz Gminy Miedzyzdroje,wobec tego to fotel se pan wystrugaj z drzewa ktorym pan handluje w swoim prywatnym tartaku.

 59. Nikt z tych radnych zasiedzialych 12 lat nie powinien już być. Mówią, mówią tak jak mówili przez 3 kadencję i narty się kończyło.

 60. Rafal Wolny wieloletni radny teraz chce termy robic? Za Dorosza tez chcial robic termy? I co? 2 kadencje i nic nie zrobil?

 61. Pan sekretarz zabłysnął pytaniem;odpowiem na nie albo fotel burmistrza albo nic czyli chodzi panu Magdzie tylko o stołek a nie o pracę na rzecz naszej Gminy

 62. Jaka wiedza człowieka który ma skończone 8 klas i on ma reprezentować mieszkańców ludzie opamiętajcie się to wstyd dla tego komitetu wyborczego.

 63. Teraz mówi się o współpracy z WPN pytam pracownika gdzie był prze 12 lat? Oglądałem sesje teraz mówi Pan że mieszkańcy radni. Czy udzielał Pan głosu wszystkim mieszkańcom? Czy na równi traktował Pan wszystkich radnych? A teraz mówi Pan o pracy z zespołem. Ostatnia sesja wprowadza Pan co widać Radni nie mają pojęcia tak ma wyglądać współpraca. NIE nie będzie mojego glosu

  • Nawet Piłat się zawzioł i powiedział nie. Skończcie proszę z tą „sprytną” propagandą. Ludziom nie jest do śmiechu.

 64. 3 kadencję pokażcie co zrobiliście teraz chcecie zrobić? Was już nie da się słuchać. Wszyscy teraz wspaniali źle było ale to oni tacy byli my jesteśmy już inni. Jak tak można . P. Sutyla p. Weglorz p. Klucha p. Śląski przecież wy startował ujście od burmistrza. Byliście w jednym klubie. Ile razy powiedzieliscie dość. Na koniec wam się przestało podobać bo burmistrz nie startuje.?Dajcie spokój teraz do ludzi gdzie byliście 12 lat?

 65. Skarżypyta napisał(a):
  18 października 2018 o 21:37
  Gdzie ja jestem, każdy fajny, miły
  każdy spełni najgłupsze marzenie
  byleby być, być albo nie być
  oto jest pytanie denne
  Sportowcy, artyści, demokraci
  naukowcy, sołdaci i ludzie
  stanęli na przeciw siebie
  kule armatnie ze spotkania
  na spotkanie lżejsze, piórkowe
  już nie ma dramatu tynków
  już nie ma pustej studni
  i smutnych parkingów
  gdzieś wszystko w pył się obraca
  a tu kochani przed Wami praca
  bodajbyś cudze dzieci uczył
  bodajbyś zadowolił pół świata
  nie zadowolisz malkontenta, brata
  z tej samej gliny i gminy
  temu zasłonisz słońce,
  tej księżyca będzie mało
  oj ciekawie będzie
  oj będzie się działo.
  Idźcie na wybory
  wrzućcie kartę dumną
  by Międzyzdroje było chlubą
  całej nacji
  nie dowodem
  błędów demokracji.

  dobre

  • Prawdziwe podsumowanie kampanii. Aż trudno cokolwiek napisać. Komentarzy 1827!!! Może ze 3 konkretne. Reszta to niestety bełkot wyborczy. Zachęcam zatem aby wszyscy Ci, którzy piszą te obraźliwe i kąśliwe komentarze poszli do urn wyborczych w niedzielę i żebyście wyrazili swoje zdanie oddając głos. Wtedy będziecie mogli rozliczyć tych ,których wybierzecie. Natomiast Ci, którzy zostaną w domu niech nie zabierają głosu anonimowo na tym portalu bo zwyczajnie robicie wstyd na całą Polskę!!! Niech społeczeństwo się wypowie!!!

 66. Ewidetnie wczoraj próbowano im wbić szpilek.Dziś się nie pokazali a przecież też mowa była o parkingach i nic ich nie interesowało jak i Pana z sołectwa?
  1.pytanie z dnia wczorajszego co to jest nielegalny parking
  2 szukana kasa a parking dany w dzierżawę na 3 mce bez przetargów na rozrywkowi działalność.
  Chyba pan K prowadził taka formę dzialalnosci?

 67. Proszę Państwa
  Szanujmy się w ten przedostatni wyborczy wieczór i nie wchodzimy w pyskówki z Waranem z Warnowa. Nawet jakby nas kusiło. To co widzieliśmy w MDK jest zbyt smutne i generalnie poważna sprawa.
  Uszanowania

 68. Najbardziej podoba mi się KWW Razem z Mieszkańcami , bo z nimi są . Bez szaleństwa reklamowego skromni. Najbardziej liczy się dla nich mieszkaniec, co jest zauważalne na każdym kroku. Dalego będę głosowała na nich.

 69. Kolejna sprawa WPn. Pan Magda jako pracownik WOLIŃSKIGO PARKU NARODOWEGO nie będzie po stronie miasta i mieszkańców .
  WPN to potwornie skostniałą struktura z bezsensownym zarządzającym.

  Chęć rozliczenia apartamentowców , pozwoleń na budowę?
  Proponuje proste ,szybkie, eleganckie i honorowe wyjście.
  Proponuje zaprosić mieszkańców miasta na plac bodowy molocha 17 piętrowego jaki powstaje.
  Wszyscy odpowiedzialni ze strony rady miasta- głosujący za pozwoleniem na takie budynki- skaczą solidarnie ,zgodnie na łeb na szyję z ostatniego ukończonego piętra, wszyscy lecą równo, nikt nie wychyla się przed szereg bo grawitacja nie pozwoli.
  Zgoda na wysoką zabudowę załatwiła większość drobnych właścicieli wynajmujących pokoje i płacących tutaj podatki.
  Zakładów pracy dużych prawie nie mamy, to letnie wynajmowanie było często jedynym dochodem ludzi. Teraz dzięki apartamentowcom wzrosła ilość miejsc noclegowych, skończy się na tym ze by wykosić drobnych właścicieli pensjonatów czy pokoi ceny w apartamentowcach będą w okolicy 50zzł za osobę -apartament 4-6 osobowy.
  Na przestrzeni kilku lat scenariusz będzie taki:
  drobni wynajmujący jeśli nie będą mieli innego źródła dochodu będą musieli domy sprzedać, wtedy wchodzą deweloperzy, skupione sąsiadujące działki idą pod apartamentowiec i polka ssie zaczyna od nowa.

  Skończy się na tym co pięknie podsumował w rozmowie z kolegą właściciel kilku apartamentów w jednym ze stojących już kilka lat molochu:
  Bo tutejsze bydło-czytaj mieszkańcy- to mają zapie..lac dla nas, mają gotować w knajpach , siedzieć na ochronie i gapić sie w monitory czy nikt nie okrada naszych apartamentów, mają je sprzątać i mają zamknąć ryj.
  a miejscowa wadza ma klepach budowanie kolejnych naszych apartamentowców.
  Rozmawiający się w ogóle nie kryli ze swoimi poglądami.
  Jedynym problemem było że jeden ma już 6 apartamentów a drugi tylko 4 i dalej szukają….
  Więc nie zagłosuje na nikogo z poprzedniej rady miasta bo taki nam zgotowali pasztet z którym teraz nie wiadomo co zrobić.
  Ależ wiadomo, sprzedać mieszkanie, dom i spieprzać z tego miasta.

  • Bardzo prawdziwe słowa. Dziękuję.
   Dodam od siebie. Wy mieszkańcy sołectw co może patrzycie na Międzyzdroje z myślą – a niech się tam pozabijają u nas spokój i cisza – nie czujcie się bezpieczni.

   Was też to czeka, zanim tam skończą budować te molochy w mieście znajdzie się ktoś kto kupi u Was działki, dostanie zgody na budowanie do nieba i też postawią Wam bloczydła. A jak już skończą z Międzyzdrojami na dobre to Wy też będziecie widzieć za oknami budujące się kolosy. Na Was też zwrócą oczy. Nie śpijcie i nie czujcie się bezpiecznie. Jak teraz nie zrobicie coś z tym obudzicie się jak będzie za późno.

 70. Śmieszny nie realny nie wnoszący nic nowego program,przykra mi panie Magda ale nie . Kandydaci na radnych też jacyś tacy nie dobrani pani Kujda, pan Mazur i inni, nie ,nie,nie .

 71. Artykuł nosi tytuł „poznaliśmy trzeciego kandydata na burmistrza Międzyzdrojów”, a dziś poznaliśmy nazwisko zwycięzcy tych wyborów… Tylko Jan i jego komitet się liczy. Kandydaci na radnych to wykształceni, inteligentni ludzie. Nowi! To się liczy. Tu nie znajdziemy starych radnych tryskajacych nową energią. Dlaczego ta energia znalazła ujście dopiero teraz, w czasie kampanii… Tu nie znajdziemy populistycznych bezwartosciowych haseł i przytakiwania jak wczoraj u P. Czyż. Tu jest coś cenniejszego: ludzie.

 72. UWAGA!!! Spotkanie w MDK-u
  To pokazuje cały obraz Jana Magdy i jego kampanii, nieprawdziwy obraz inteligencji i zaradności. Pomysły jak i kampania jak widać prowadzona jest przede wszystkim przez Celińskiego który zarabia tyle co prezes spółki 168 tyś zł za rok 2017. Mazur gada jak najęty złote góry obiecują. Wszystko pilne, wszystko zrobią. Panowie to jest płytkie i bez wartości, chcecie kupić obietnicami każdy elektorat. A wszyscy wiemy jak jest kiedy chce się uszczęśliwić wszystkich, zawsze wychodzi, że nikt nie jest zadowolony. Tak będzie tutaj. Kibicuje wam abyście przegrali, nie popieram was, brzydzę się wami i waszymi tanimi chwytami. Wiem, że macie złe intencje. Magda miałem Ciebie za mężczyznę i przykład, dzisiaj straciłeś honor i twarz, współpracując z tymi osobami.
  Adam
  Celiński to artysta bez duszy, egoista, patrzy tylko na siebie. W pracy w ogóle jego niema. Szwęda się po mieście z Doroszem w Volvo. Domków nastawiał w całym mieście. Nie miał szans w wyborach poszukał statysty, aby jego reprezentował osobę w miarę czystą, spokojną, którą można sterować za kulisów. CBA pisze aby jego zwolnić, Dorosz jego tutaj jawnie broni! Jaki jest w tym interes??? Skoro masz tyle szmalu i taką dobrą posadę w mieście jak i powiecie. To po co Tobie vice-burmistrz? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pie…dze.
  Jan
  Merytoryczne dno u Jana Magdy, wypowiedzi, sposób mowy ciała, która była sprzeczna z wypowiedzeniami. Sprawa podatku. Ludzie którzy zarabiają setki tysięcy złoty, mają interesy w dużych miastach, a apartamenty u nas. NIGDY nie będą się rozliczać u nas!!! Bo mieszkają, żyją w dużych miastach, prowadzą księgowość. Co im dacie zniżki na parking, bułki tańsze, bilet do kina. Inwestorzy mierzą wyżej i dalej. Tanie Pisiorkowskie sztuczki są dla mało inteligentych. Więc nie oszukujcie naszych drogich mieszkańców. Postawcie się w roli inwestora.
  Najpierw był Pan człowiekiem Dorosza Panie Magda, głosował za wysoką zabudową, a teraz mówi Pana Komitet na APARTAMENTY ZŁOTE JAJO. ŻENADA, WSTYD, OBŁUDA, !!!!!!!

  Niestety, ale to wszystko prawda. Jestem załamany.
  My nie jesteśmy ślepi, głupi i naiwni, a tak nas traktujecie….

  Proszę mieszkańców o rozwagę w Niedziele! Tylko tyle.
  Oni i tak przegrali z własnym poczuciem wartości.
  Pozdrawiam was, sami zdecydujecie jak zagłosować, to jest wasze prawo.

  • Jesteś mistrzem .
   Komentarz jeden z lepszych na tym forum.
   Popieram w 100%
   Przecież oni jawnie wciskają bajki .
   A.C jest bardzo pazerny na kasę
   Działka na lecznicy do spłacenia 5 mil. i jeszcze trzeba wybudować domki to kolejne 3 bański
   Pieniądz ich zgubił jak zostaną wybrani to koniec wszystko będzie wiadomo kogo.

 73. Ludzie już są zmęczeni i większość wie już na kogo ma głosować i takie teatrzyki już na nich nie działają.Ja i moja rodzina głosuję na ekipę Bobka .

  • Tylko nie róbcie jak co noc że po 24.00 złazicie z drzew i zaczynacie ten klangor Bobiszonów. Tu dorośli rozmawiają.

  • Marny teatrzyk to był u Bobka. Tutaj były pewne siebie typy, kandydat i jego zwierzchnik vice. I kilka bardzo dobrych pytań od ludzi brawa dla tych Państwa.
   Mina kandydata jak jego zwierzchnik wszedł mu w słowo i opowiadał o parkowaniu bezcenna. Chińskie przysłowie o Rembrancie.

 74. I Bobek dla tych tłustych kotów napierniczał dekadę jak chłopiec na posyłki. Co to za menażeria, Celino „ja znam się na kodeksie” Wstydź się Mati. Stajnia Dorosza.

 75. W sobotę ok 19 napiszę historię ostatnich czterech lat ..spółek..urzędników ….hoteli .. gastronomi i ratowników..czas tyka! tyk! tyk!……

  • Jedna spółka jest do rozwiązania.
   ludzie jak się dowiedzą dla kogo to wszystko było przygotowane to zwariują ze zdziwienia..tyk tyk tyk pani w.w chyba już czas minął. tyk tyk tyk

   • W tym mieście dzieją się fajne rzeczy, tylko szkoda że zwykły obywatel jest tak zmanipulowany, że nie wie o co chodzi.
    Wszystko się rozgrywa w układzie zamkniętym i tylko czasem coś wycieknie.
    Co to jest za kraj..
    Piłsudski walczył nie za taką Polskę którą mamy, teraz to jeden drugiego sprzeda za garść srebników.
    Kampania pokazała nam ile brudów jest w tym urzędzie.
    My oddajemy głosy a oni robią swoje.
    Mam to gdzieś nie idę głosować bo nie ma kandydata…..

   • Drogi Gościu BURMISTRZA I RADNYCH WYBIERAJĄ CI CO NIE IDĄ GŁOSOWAĆ, proszę Ciebie i innych wyborców zapoznajcie się z programami i ich kandydatami . Głosujcie na ludzi ,niektórzy z nich są godni Naszego zaufania i należy oddać na nich głos.
    GŁOSUJMY na nowych (starzy zbyt uwikłani) I ROZLICZAJMY ICH NA BIERZĄCO Z PRACY – ZACZNIJMY WSZYSCY -CZYNNIE – BYĆ GOSPODARZAMI NASZEJ GMINY.

 76. Kampania Pani Iwony Czyż-kompetentna osoba napewno chce dobrze dla naszej małej społeczności. Odmiennie niż pozostali kandydaci nie myśli tylko o sobie.

 77. pan Magda się zawstydził po szef Celiński siedział na sali ! to nie zakłopotanie, że było kilka osób? To chyba przełoży się na wynik wyborczy!!!!!!!!

 78. Panie Magda szacun za możliwość pytań. I tak wiem że kłamiecie ale zawsze to jakaś odmiana po ustawce Bobkowiczów.

 79. Spotkanie lepsze niż u Bobka tam to był jakiś jednak rzewny teatrzyk. Można zadawać pytania. Kandydaci na radnych wyluzowani to im się po prostu należy zresztą i tak mają niezłe fuchy za naszą kasę po instycjach. Widzę dwie bezdomne sikorki z biblioteki, nie mogą się już doczekać żeby uwić sobie gniazdko w nowym szkietorze Foltyńskiego.

 80. Skandal adwokat a.c więcej mówi niż kandydat
  fakt kierownik zarabia więcej od burmistrza
  co oni gadają o podatkach hahaha
  dzień dobry czy mógłby pan zapłacić podatek u mnie w gminie ale wymyślili ciekawe czy to pod molem czy gdzie

 81. Właśnie oglądam transmisje z MDK ze spotkania Pana Jana i jego świty i … „ze ten” jestem zażenowana . DobrZe ze pan Mazur wspomógł Janka w próbie odpowiedzi na pytanie dyrektorki biblioteki odnośnie przyszłości biblioteki, bo kaplica by była. No i ten kabaret nasyconego Mariana ?

 82. Jan sam nie umie odpowiadać na pytania, potrzebuje pomocnika Adasia. Od razu widać kto będzie rządził w tym mieście.

 83. Eureka !! Zaprawde powiadam Wam ten komietet jest najlepszy!!! Nasyciłem sie że od jutra śmigam bez berata

 84. CZŁOWIEK MAGDY
  WIECIE ILE ZARABIA KIEROWNIK ZOSIU ??? ADAM CELIŃSKI MÓZG KAMPANI, KIEROWNIK
  ZA ROK 2012-UMOWA O PRACĘ 98 530,22 ZŁ
  ZA ROK 2017-UMOWA O PRACĘ 168 004,13 ZŁ
  ZA ROK 2018 BĘDZIE 200 TYŚ ZŁ???????????????????????????????
  KTO DOSTAJE TYLE PODWYŻKI W CIAGU 5 LAT?
  INFORMACJE Z BIP MIĘDZYZDROJE Z OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO!!! CZYSTA PRAWDA!!!
  6,5 TYŚ MIESZKAŃCÓW I TYLE ZARABIA KIEROWNIK ZOŚ, CZY TO JEST ZDROWE???
  WYBIERAJCIE MĄDRZE!!!
  Ile bedzie zarabiać przy Magdzie 400 tys złotych???

  • Nie rozumiem: ten krzyczący komentarz pojawia się x razy w x miejsc i go nie wyłapuje antyspam. A jak ja chciałem dodawać do tych komentów taką samą odpowiedź to mnie wyrzuca. Czary ?

 85. Magda kto Ci tutaj zapłaci podatki, każdy sie rozlicza gdzie mieszka? chcesz dac na bułki ludziom ktorzy maja apartament za milion zł

 86. Aja jestem właśnie za starszym burmistrzem nie ważne że był przy burmistrzu liczy się co oferuje,co chce zrobić a ofertę ma dobrą.

 87. Dorosz-najgorszy burmistrz w historii Międzyzdrojów jest nim od 3 kadencji(12 lat) , to tylko źle świadczy o wyborcach. Raz można się pomylić , ale trzy razy to już świadczy o głupocie. Jedyny plus że w końcu zniknie on z krajobrazu Międzyzdrojów. Po następcy lub następczyni nie należy sobie robić wielkich nadziei.

 88. Kto wygra to okaże się w niedzielę ale każdy nowy burmistrz będzie miał ciężko aby zrealizować swój program. Myślę że obecnie panujący nie zostawi zbyt dużo kasy aby nie były to same długi i zobowiązania.

 89. …. niektórzy swój głos wyborczy stawiają na młodych ….tylko , że ci młodzi to już starzy . Ja chyba postawię na nowych , zawsze to jakaś niewiadoma i może tych nowych 5 minut będzie dla nas lepsze …. bo ci młodzi swój czas już mieli

 90. No ciekawe jak z tymi apelami. Czy tak pozostaną bez echa czy jednak radny chociaż raz się zainteresuje gruntami? Bo działań nie widzę, a mówienie….?

 91. Na spotkaniu było może 30 osób z czego to 8 przeciwników Pani Iwony.
  Wszyscy widzieliśmy jakie poparcie ma Pani.
  Może takie poparcie w Słuminie by wystarczyło ale nie w Międzyzdrojach.
  Teraz Pani zrozumiała, że na samej krytyce długo się nie pociągnie.
  Życzę dalej miłej pracy w zusie…
  Miasto zostanie oczyszczone z negatywnie nastawionych ludzi.pappap
  Młodzi do boju a u Pani średnia wieku to 47 lat i Pani cały czas mówi że zależy jej na młodzieży bo córka 22 lat , więc proszę nie okłamywać wyborców, bo żaden od Pani z kandydatów nie ma mniej niż 30 lat.
  Mati zdeklasuje w niedziel ilością ludzi i siłą poparcia apeluje do rówieśników pokażmy w końcu młodzieńczą siłę i wszyscy w piątek proszę o wstawiennictwo i głos w niedzielę.

 92. ja też liczę na Muzeum Miejskie.czas na takie. nasze miasto przecież było znane przed wojną,warto przypomnieć tych,którzy tu byli przed nami.a w 1945 zaczęła się nowa historia i właśnie o tych,którzy tą naszą historię budowali od podstaw,musimy pamiętać

  • D….lu programy i plany wyborcze są w większości zbliżone , bo to są Nasze Mieszkańców bolączki , opinie i propozycje od wielu lat ,a widać twój lider dopiero zaczął czytać i słuchać.

 93. Głosuje na Bobka jedyny zdrowy wybór. Zaufam Ci, badz dobrym burmistrzem. Głosuje z rodzina na Ciebie Panie Mateuszu

 94. Rozmawiał przez 12 lat i mamy co widzimy, czas minął. Teraz czas na nowe twarze których działania mogą być widoczne po 5 latach.

 95. Wiecie co? Największa żenadę w tych wyborach pokazuje Pan Buzko. Najlepsze jest to, że odbije się to po Panu rykoszetem.

 96. Pani CZyż radze zostac na swoim staniwsku kierowniczym w ZUS-e i nadal zarządzać swoją kadrą… planowac , organizować i w końcu dobrze wywiązywać sie ze swoich obowiazków w tej instytucji. Kandydaci na radnych z KWW Razem , opócz moze jednej osoby, nie potrafią po polsku sklecić kilku zdań. Szczerze mówiąc podziwiam ich za odwage ze startują reprezentując taki poziom. Oglądając nagrane spotkanie z biblioteki widziałem jakaś uczennice z liceum która ma wyuczony tekst a na podstawowe pytania nie miała konkretnych odpowiedzi. Gdzie ma byc targowisko??? jeszcze nie wiadomo !!! Oczywiscie nikt nie oczekuje konkretnego miejsca , ale wypadalo by podac kilka ewent lokalizacji skoro ma sie w planach stworzenie takiego miejsca . Po wyborach powiecie ze chcieliscie ale nie ma gdzie ?? Jakie to oczywiste!
  Reansumując ja stawiam na młodych, wiec mój wybór jest juz przesądzony.

 97. Jeżeli ktoś myśli że czas na pozytynwe zmiany tylko Pani Czyż. Jak komuś się podoba i mu dobrze Pan Magda lub Bobek. Wybór należy do Państwa.

 98. Ja będę głosował na ludzi nie unikalnych w różne dziwne sprawy i nie powiązanych kapitałowo z urzędem czyli na. Czyż i jej kandydatów bo oni będą reprezentować mieszkańców a nie interesy jednostek

  • Bo dwanaście lat nie bardzo mu się chciało. Chyba że znowu poczestował burmistrza zupą i opowiadał na ulicy jak mu smutno. Cwany dzieciak.

  • Czy Ty w ogóle rozróżniasz prawdziwą rozmowę od bełkotu marketingowego?

   Podpowiem Ci… jak słyszysz same słodkie pier….nie to możesz być pewien jednej rzeczy. NIE są poruszane ważne i drażliwe kwestie. Z jakich względów??? Sam oceń.

   Tu masz prawdziwą rozmowę:
   https://www.youtube.com/watch?v=aIFIkkl8E9g

   Na debacie u Bobka co było?
   – Wszyscy oczywiście mogli składać propozycje, uwagi, pytania tylko w obrębie małych grupek BEZ DOSTĘPU DO MIKROFONU dla mieszkańca !!!

   – Później łaskawie kandydaci na radnych odczytali coś tam. Ale w sumie to nie wiem czy odczytali wszystko? czy tylko część? czy to co chcieli? Nie mam zielonego pojęcia…

   – Na końcu pojawił się bohater 🙂 i nawet coś tam podpisał 😀

   – Podobna sytuacja jest z wieloma rzeczami. Zobaczcie na filmik Bobka o Marinie. Czego tam brakuje na tym filmiku? BRAK PORUSZENIA ISTOTNYCH KWESTII! Zasadność istnienia spółki Marina? Utrzymanie prezesa, rady nadzorczej etc. A przypominam, że Marina już istnieje i nie potrzebuję tabunu ludzi. I zobaczcie po drugiej stronie Czyż… Jako JEDYNA podczas debaty wspomniała o wysokich pensjach prezesów!

   PS Jednego jestem pewien. Tą debatą Czyż podniosła poprzeczkę mimo skromniejszych funduszy na reklamę. Dlatego Bobek chcąc nawiązać walkę będzie musiał pójść w ślady doświadczonej Iwony Czyż i zmienić formułę swojej debaty. Jak niczego nie zmieni to będzie kolejne kilkanaście lat dialogował… chyba z Magdą np o termach? 😀

 99. Nasze miasto potrzebuje dobrego gospodarza ze świeżymi pomysłami. Pan Mateusz to połączenie młodego zapału, wieloletniego doświadczenia samorządowego i obietnica ciężkiej pracy. Nic więcej mi nie potrzeba. Masz mój głos Mateusz.

  • Kurna już dwanaście lat ciężko pracował. Głównie nad swoim wizerunkiem. Pan Zbigniew mówił na sesjach 20x ciekawsze i mądrzejsze rzeczy niż Pan Pozer Mateusz. A teraz to walenie w Magdę niesmaczne. Od dwóch miesięcy to widzi Pan Mateusz co wszyscy widzieli o panu Celinie Magdzie i Doroszu.
   To proszę o objaśnienie czy Pan Bobek jest wyrachowana czy naiwny że niedawno tego nie widział. To czy to nie nadaje się na burmistrza.
   Nie mieszam Pana Zbigniewa w ten spór, ale słuchałem go z ciekawością.

 100. Dawno już powinniśmy przypomniec sobie o naszych korzeniach. Bardzo podoba mi si pomysł pana Bobka dotycząca muzeum Historii Międzyzdrojów.

 101. Coś ty się człowieku na te termy uparł? Wykopki za 14 milionów jeden będziesz prowadził? Zabijesz budżet gminy by spełnić swoje urojone fantazje. Chcesz turystykę rozwinąć? Zrób to mądrze! A nie na pałe, bo tak ci ktoś kazał

 102. Liczę ze nowy burmistrz i nowa rada zrobi porządek z dzierżawami. Jeśli ktoś nie wywiązał się budowy czy zrobieniem w danym terminie inwestycji to mam nadzieje ze nowy burmistrz wypowie umowę dzierżawy a miasto poszuka kogoś bardziej kompetentnego

 103. Ja ogólnie jestem zasmucony pensjami pracowników wyższego szczebla i prezesów spółek. Nie rozumiem dlaczego np kierownik Zoś czy sekretarz miasta, czy prezesi spółek maja więcej zarabiać niż najważniejsza osoba w mieście czyli burmistrz. Panie burmistrzu to jest złe, i budzi kontrowersje i podejrzenia. Liczę na zmiany od listopada

 104. Myśle że rozsądnie jest zagłosować na burmistrza z jednego omitetu , a na radnego z innego. Dla zachowania równowagi i żeby cała wladza nie znalazła się w jednych rękach.

 105. Stoje na przystsnku i…. Od kiedy mozna wieszac plakaty na przystankach autobusowych. Psrtyk Fotka jest Pani Rogowska.

 106. Tak po spotkaniu z kandydatami na burmistrza zadecydowalem,,zdecydowanie glosuje na p. Mateusza Bobka,a p.Magda juz swoje zrobil i sie wypalil,brak orientacj,wiedzy i odwagi.Natomiast p.Czyz malo doswiadczenia,wiedzy iprrzekonania,na burmistrza jeszcze NIE mozeza moze za 5lat zobaczymy,p.Magda zdecydowanie NIE…

 107. WIECIE ILE ZARABIA KIEROWNIK ZOSIU ??? ADAM CELIŃSKI MÓZG KAMPANI, KIEROWNIK
  ZA ROK 2012-UMOWA O PRACĘ 98 530,22 ZŁ
  ZA ROK 2017-UMOWA O PRACĘ 168 004,13 ZŁ
  ZA ROK 2018 BĘDZIE 200 TYŚ ZŁ???????????????????????????????
  KTO DOSTAJE TYLE PODWYŻKI W CIAGU 5 LAT?
  INFORMACJE Z BIP MIĘDZYZDROJE Z OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO!!! CZYSTA PRAWDA!!!
  6,5 TYŚ MIESZKAŃCÓW I TYLE ZARABIA KIEROWNIK ZOŚ, CZY TO JEST ZDROWE???
  WYBIERAJCIE MĄDRZE!!!

 108. Poczekajmy na spotkania następnych kandydatów .Dla mnie Czyż to już zdecydowane NIE! Na polityce trzeba się znać, nie wystarczy pokrzyczeć od czasu do czasu.Liczą się fakty.
  Do następnych kandydatów na burmistrza- OCZEKUJĘ od was KONKRETÓW na spotkaniu z wyborcami !!
  Programy podobne ale jak i czyimi rękoma mają być realizowane??
  Pamiętajcie wszyscy- zawsze przychodzi czas rozliczeń- wasze tzw. programy wyborcze zachowam , a potem rozliczę,gdy przyjdzie na to czas.

 109. Po wczorajszym spotkaniu z 3 kandydatów zrobiło się 2 ciekawe jak potoczą się losy Pana Jana telenowela trwa dalej.

 110. Kampania Bobka – brawo. Tylko nic z niej nie wynika.
  Kampania Magdy – propaganda szeptana.
  Kampania Czyżowej – trochę mało was widać.

  Radni Bobka – bez żartów, jaka nowa energia ? Ci zasiedziali za nic nie odpowiedzialni psuje.
  Radni Magdy – same dziwne osoby z instytucji. Połowa nie urodzona w Międzyzdrojach :/
  Radni Czyżowej – większość mało znani, ale to nie wada.

  wrażenia Bobek – bez żartów, koleś kręci, to widać po oczach
  wrażenia Magda – nawet nie chce mu się udawać że coś….
  wrażenia Czyżowa – bardzo ciekawe, normalnie głupio by mi było jej kłamać, ma taki styl że zoobowiązuje rozmówcę żeby być lepszym

  Kto na burmistrza ?

  • Na kilometr widać dla kogo i kto pisał. Przyznam, że sprytnie, prawie jakiś poziom, ale jeden sprytny komentarz nie przykryje tego, że Czyż wczoraj zakopała swoją kampanię w grobie.

   • Ja to pisałem i nie wybieram się tego. Bardzo się wacham i nie chce popełnić błędu. Od tych wyborów bardzo wiele zależy. Błądzić rzeczą ludzką, kto patrzy nie błądzi.

 111. Bardzo dobre spotkanie. Mimo usilnych prób demokracji międzyzdrojskiej nie udało się wyprowadzić kandydatki z nawet równowagi. Uśmiech i opanowanie.

 112. Walka kandydatów z kandydatką sięgnęła bruku. Pan Ring z PiS jako człowiek morza, doświadczony życiowo, jest najlepszym kandydatem na Burmistrza. Przekonały mnie ostatecznie wielopoziomowe parkingi, których za Dorosza nie chcieliście z różnych względów.
  Koniec i kropka.

 113. Głosuje na Bobka.
  Pani Iwona zero wiedzy kompetencji doświadczenia ( w radzi od 4 lat i nie wie jakie działki są we władaniu miasta a chce budować targowisko jakieś rowery czy lodowisku śmiech na sali).
  Pan Magda przekreślił się sam ,powołując A.C na vice najbardziej nielubianą osobę w mieście, może za mało on zarabia bo 200 000zł rocznie to chyba za mało .
  Fryzjer w Międzyzdrojach jest drogi a wyglądać trzeba.
  Bobek ty uratujesz to miasto pierwsza tura jest twoja.
  Dziękuje, że wystartowałeś .
  Dużo starszy jestem od Ciebie ale w tych wyborach stawiam na młodych ambitnych wykształconych jesteś najlepszym kandydatem.
  Tak na marginesie Historia to moja pasja a w szczególności II wojna światowa, więc jesteś mi bliski sercu.
  Pozdrawiam

  • Ja nie stawiam byłem na spotkaniu bylo super. Jak usłyszałem będzie informacja czy zostały dane grunty na okres do 3 lat. Jak po 5 latach bardzo odważni w przeciwieństwie do zasiedzialych. Macie mój głos i moich znajomych. Takich osób nam potrzeba. Widać jak jesteście niewygodnie.

  • Moją pasją też jest historia. Bobek kojarzy mi się z Ionem Iliescu z Rumuni. Najbliższy współpracownik dyktatora, zrobił rewolucję, obalili dyktatora, wmówili światu że są nowością. Doili kraj jeszcze przez dekadę.

 114. Świetne spotkanie. Z moich spostrzeżeń widać ewidentnie że chciano komitetowi wbić szpilek. Niezależni wspaniali ludzie takich nam potrzeba a nie 12 letnich już z doswiadczeniem

 115. Uwazam, za glos na Madzie i Iwone gkosem straconym. Pomijam pana z walizki. Dobrze ktos tu napisal,oszczedzmy sobie druga ture. Zoorganizujmy piknik dla dzieci.

  • Świetny pomysł. Żeby Bobiszonkom nie było smutno po niedzieli robimy dla nich piknik.
   Ognisko zrobimy z plakatów wyborczych jak posprzątają miasto.

 116. Krótka odpowiedź złoto ustne, kwiecista przemówienia radnego słuchamy 12 lat będzie miał okazję merytorycznie podyskutować w piątek.

 117. 1 KRZYKACZKA
  2 EMERYTOWANA KUKIEŁKA
  3 CZŁOWIEK Z WALIZKI
  4 MŁODY

  JA TU WIDZĘ TYLKO JEDEN SŁUSZNY WYBÓR!

 118. Dzień dobry wszystkim, chciałbym się zapytać dlaczego pozostali kandydaci zrezygnowali z debaty? Jak podoba mi się program Bobka tak chciałbym móc mieć wybór, poznać inne opcje. A tak sami pozbawili mnie wyboru do samego końca mamy jedynego sensownego kandydata. A więc głosuję na Bobka

  • Pan, w berecie pokazal jak bardzo mocno oddany jest staremu układowi. Na kazdym spotkaniu krzyczy, obraża. Nie rozumiem go, bo chyba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jego zachowania. Myslal ze p. Magda to pewniak. Dalej będzie wszystko po staremu.

 119. Magda otoczył sie parkingowym w berecie, byłym policjancie, i biznesmenem z Zosiu. Tego nie chcemy! Komu juz cos obiecali? Skąd weźmiecie na wszytsko pieniądze? Panie Janie po co to panu?

  • Dobrze to ujales. Gdyby nie ta przystawka szanse p. Jana bylyby wieksze niestety sam tez przez lata pokazał że jest NIJAKI.

 120. PYTANIE DO PANA MAGDY LUB PANA CELIŃSKIEGO (zależnie który tam dowodzi)

  1. CZY I WOBEC ILU CZŁONKÓW DIALOGU I ZMIANY TOCZYŁY SIĘ ŚLEDZTWA LUB POSTĘPOWANIA?

  2. CZY I ILE RAZY CZŁONKOWIE KOMITETU AGITOWALI DZIECI OBIECUJĄC BUDOWĘ DARMOWEGO KFC, MCDONALNDA I BASENU W SZKOLE?

  3. CZY KTÓRYKOLWIEK Z CZŁONKÓW KOMITETU ZAMIESZANY BYŁ POŚREDNIO LUB BEZPOŚREDNIO W ZNANĄ AFERĘ Z DAWNYM BANKIEM W ZUSIE?

  4. W ILU POWYŻSZYCH PUNKTACH SĄ TO TE SAME OSOBY?

  5. DLACZEGO PENSJA KIEROWNIKA ZOŚ W CIĄGU 5 LAT WZROSŁA DWUKROTNIE (O 100%) I CZY WZROSŁA TEŻ PRACOWNIKOM?

  DODATKOWE PYTANIE: CZY I DLACZEGO DOWODZI PAN ADAM CELIŃSKI SKORO NIE ON KANDYDUJE NA BURMISTRZA?

 121. takie pytanie? a przepraszam Pani Czyż to ma grafika z poprzedniej epoki? może tam wszystko robione jest jeszcze na powielaczu

 122. Osoby na sali mieli większą wiedzę o działkach ,budżecie możliwości realizacji inwestycji niż sama zainteresowana i jej ekipa.
  Dała Pani czadu jak nigdy, dlaczego na tak ważne spotkanie była Pani nie przygotowana.
  Szanuję Panią Bardzo i dziękuję, że na spotkaniu nie pojawił się gość specjalny ze Słumina. Staje się Pani samodzielna, tylko niech lepiej Pani dobiera swoich kandydatów z merytoryczną wiedzą. Teraz rozumiem Mateusza dlaczego w swojej drużynie ma Panią Klu. i Pana Suty. To jest doświadczenie wiedza odwaga odpowiednie zachowanie tego na tym spotkaniu zabrakło.
  Będę Pani kibicował za 5 lat.

  • Pan radny Sutyla Pani Klucha to zasiedziali radni. Obserwowałem sesje i widziałem jakim tryska ja doświadczeniem? 12 lat nam pokazało będzie na spotkaniu i zobaczymy Wasze doświadczenie. Pytania 1 z 10. Pozdrawiam

 123. Ciekawe rzeczy można wyczytać. Jedno jest pewne, w mieście potrzeba zmian, koniec kolesiostwa i oddawania nieruchomości i placów bez przetargów.

 124. Koszty budowy toalet wahają się od kilkuset tysięcy złotych do kilku milionów, zależnie od ilości kabin i dodatkowych funkcji jak natryski, wypożyczalnia sprzętu czy przebieralnie. Warto zerknąć jak wygląda to w innych miastach.

  Najmniejszy przykładowy koszt 1 toalety wielostanowiskowej znaleziony przeze mnie to 325 tysięcy złotych. Przy czym najdroższa toaleta z wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego i natryskami właśnie to 4,6 miliony złotych.

  Kosztu budowy to jednak wydatek jednorazowy, najciekawiej jednak wygląda sprawa z utrzymaniem.

  Jak pokazują przykłady NAJDROŻSZE utrzymanie toalet jest właśnie w nadmorskich miejscowościach turystycznych.
  W Świnoujściu, roczny koszt utrzymania 15 toalet mobilnych, czyli plastikowych tzw. toi-toi to koszt 294 tysięcy złotych.
  Jeszcze drożej prezentuje się sprawa z wybudowanymi stałymi toaletami, średni miesięczny koszt 1 toalety to ponad 3 tysiące złotych.
  Są to jedynie kwoty dla zwykłych toalet z kabinami. Na pewno zależy nam wszystkim by toalety, wraz z przebieralniami i prysznicami był czyste, schludne i nie zostały zniszczone, a jeśli zniszczone to wyremontowane.

  Szacując średnie koszty można łatwo wyliczyć, że KOSZT UTRZYMANIA kilku takich punktów sanitarnych na mieście wyniesie ponad 1 MILION ZŁOTYCH, pochłaniając w całości środki z samej opłaty klimatycznej.

  Nie jestem przeciwnikiem toalet, jestem przeciwny mamieniu ludzi nierealnymi obietnicami. jeśli komitet Pani Czyż, przygotuje się następnym razem, (robiąc choć trochę więcej niż ja w niedługim czasie w internecie) to niech zaprezentowany zostanie przewidywany koszt, lokacja, realny sposób zarządzania i skąd miasto ma znaleźć na takie projekty środki. Bo jak można przeczytać w linkach poniżej, nawet toalety z symboliczną opłatą i tak przynoszą jedynie straty.

  Źródła:
  https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/dlaczego-mamy-tak-malo-publicznych-toalet-z-prawdziwego-zdarzenia,82059.html

  https://plus.kurierlubelski.pl/nasze-drogie-toalety-lublina-czyli-zysk-to-nie-wszystko/ar/11770772

  • Witam Pana

   https://dziennikzachodni.pl/nowa-toaleta-miejska-w-bielskubialej-za-300-tys-zl-taka-sama-w-zgierzu-95-tys-zl/ar/10087266
   Jak pokazuje ten artykuł powyżej koszt toalety zależy od władz miasta. Na podanym przykładzie mamy taką samą toaletę w Zgierzu i w Bielsko Białej. Taką samą. Różnica w koszcie jest trzykrotna.
   Zaproponowane w Międzyzdrojach rozwiązanie to jak widać na rysunkach dwie toalety, nie wielostanowiskowe, a mają dwa stanowiska. Nie mają wypożyczalni sprzętu i natryski są zewnętrzne. Przebieralnie też są zewnętrzne. Rozumiem że będzie się z nich korzystać w sezonie więc zewnętrzne punkty z wodą i proste przebieralnie zupełnie wystarczą.
   Koszt utrzymania jest latem, kiedy ktoś ich pilnuje jak w Świnoujściu tak żeby nikt ich nie niszczył, dodatkowy koszt to woda, prąd, ścieki. W pozostałe miesiące nie jest ona chyba czynna więc koszt jest minimalny.
   Nie sądzę żeby KWW RzM miało zamiar stawić więcej niż dwa takie obiekty w mieście, jeżeli w Świnoujściu są zdaje się dwa. Ale warto ich zapytać.
   Podsumowując – przedstawiona toaleta nie jest rakietą tylko podstawą miejscowości żyjącej z turystyki, czymś oczywistym. Zgadzając się z Panem na 3000zł miesięcznie mamy ok 9000-12000 sezon i reszta roku to może być ok. 15 000,00 zł. Dwie toalety – mamy koszty 30 000,00 zł rocznie. Gdzie tu milion ?
   Jak już rozmawiamy o kosztach – ciekawe ile miasto wydaje na akcje promujące miasto ? Kurort bez toalet przy plaży. Toalety nie przynoszą strat finansowych. Kosztują miasto tak samo jak oświetlenie ulic, podlewanie parków, zamiatanie placów i dziesiątki innych rzeczy za które płaci miasto. Toalety przy plaży są czystym zyskiem wizerunkowym dla miasta żyjącego z turystyki.
   Pozdrawiam

 125. Pan K, Pan B i nawet Pan T się pojawił strasznie usiłowali torpedoeac temat parkingów.Niektorym dzierżawy się kończą i tu zaczyna się problem? Szedłem wczoraj Kolejowa widzę Pan K oblepil swóje samochódy okna KWW Nasz dom Nasze miasto. Teraz już wiemy skąd te zainteresowanie innymi komitetatami.?zobaczymy czy będzie Pan zainteresowany zadaniem pytań do radnego o grunty tak w formie bezprzetargowo komu zostały dane? A jeśli zaistniałą taka sytuacja to co zamierza zrobić?

 126. Tak was czytam i zastanawiam się o czym wu wszyscy nadajecie. Przecież jest trzech kandydatów:
  1 rozgotowana owsianka,
  2 krzykaczka,
  3 młody.
  Z tego grona tylko młody jest jedynym sensownym wyborem.

  • Skłaniam się do podobnego , zgodnego z pańskim, roztrzygnięcia tego dylematu….Zagłosować na młodość i werwę!

   • Jak zobaczyłem tę fotkę jak Bobek w slipach z tymi striptizerami prężyli się na plaży to nie mam wątpliwości.

   • Na ratownika to się na pewno nadaje. Ostatecznie na radnego, oby ni popełniał tych błędów co robił przez 12 lat swojej kadencji.

 127. To spotkanie to porażka tego komitetu ,kandydatka na burmistrza nie przygotowana ,brak wiedzy i dalej tylko krytyka ,na czymś takim daleko nie pojedziemy.

 128. Na jakim etapie jest sprawa w trybie wyborczym o przywłaszczenie przez bobka pieniędzy ? ponoć zgłosiliście do prokuratury ? proszę o info

 129. Czyżowcy mają najlepszy program. Nie poszli w szumne hasła typu Aquapark czy termy
  Nie zaprzeczają sami sobie mówiąc o ratowaniu przed wysoką zabudową. Nie walą nawet w burmistrza jak robi to teraz Pan Bobek żeby się zlegendować. Widać że przemyśleli swoje pomysły i nie kryją że czerpią też z bulączek ludzi. Nie boją się pokazać coś jak te toalety czy targowisko i poddać się krytyce. Tor rowerowy jest takim prostym pomysłem że aż dziwne że nikt tego nie wymyślił. Dzwoniłem z ciekawości stacja kosztuje ok. 3500zl netto. To porównanie to kosztów x razy robinej promenady. Nikt nie pyta gdzie będzie Aqapark czy termy bo nikt w to nie wierzy tę obietnicę to taki szafarz wyborczy taka tradycja. A tak nie powinno być. Obietnica powinna być do realizacji. Inaczej to bujda więc co się potem dziwić że wygranie traktują swoich wyborców jak dzieci.

  • BRAWO lepiej tego ująć nie można było, przestańmy wierzyć w bajki -zachowujmy się odpowiedzialnie i jeszcze raz przemyślmy wybór swojego kandydata Dojrzały -wyżeracz , Młody – z roszczeniowymi sponsorami ,waleczna o Nasze dobro- bez powiązań i koligacji

 130. Pan biznesmen od parkingów bije pan w p.Czyż bo była przeciwna przedłużeniu panu dzierżawy. Dzierżawy z której pan się nie wywiązał .

 131. Jakbym widział przed sobą trzy osoby pana Bobka, pana Magdę i Panią Czyż i miał wskazać szafa a nie znał bym ich bez wahania wybrał bym kobietę. Sposób mówienia, ważenie słowa, taka wewnętrzna spójność, pewność siebie i swojej racji. Patrzenie w oczy. Tego nie da się nauczyć. Liczy się pierwsze wrażenie.

  Ps. Ciekaw jestem zdania najbardziej prywatnego z prywatnych pana D. Może kiedyś psmietniki

 132. Ta pani z Pinezki mówiła o śmieciach ,śmieciach wspólnoty , do kogo ma pretensje do miasta że nie mają gdzie trzymać śmietników? Myślę proszę pani że to wasz problem ,wspólnoty a Straż Miejska za ten bałagan przy śmietnikach powinna codziennie wystawiać mandat .

 133. Dwaj najwięksi biznesmeni Międzyzdrojów zdominowali spotkanie ,obaj bez wad ,uczciwi do bólu ,kończy się kadencja i wasze wpływy .

 134. Magda to pionek?! Łysy rządzi i rozdaje karty?, fajne informacje o zarobkach. Warto zrobić artykuł! o zarobkach i powiązaniu panów z burmistrzem po namaszczeniu!

 135. Pan od wesołego miasteczka który dostawał dzierżawy bez przetargu i pan od parkingu na Krótkiej też dzierżawa bez przetargu na 10 lat mieli najwięcej do powiedzenia .

 136. Komar z Buśką zdominowali spotkanie tym panom chodzi o własne interesy zlikwidować pozostałe parkingi to oni wyrypią cenę 10 zł za godzinę .

 137. Komitet Nasz dom pierwszy plan radni mieszkańcy z tyłu bo niewygodne pytania? Komitet Razem głos należał do mieszkańców to mi się podoba. Proszę brać przykład to mieszkańcy u nich byli na Imiejscu bo widać oni są najważniejsi. Dyskusja z uśmiechem na twarzach żywiołowa czego niestety innym z 12 letnia kadencja zabrakło.

 138. Katastrofa. Ludzie jak organizujecie coś, to zróbcie to na poziomie .
  Brakowało tylko piwa wódki i zakąski .
  Spotkanie jak przy żabce.
  Taki komitet.
  Czekamy na Jasia co pokaże.
  Jutro kolejny dzień kampanii tym razem Jasiu, ciekawe czy pojawi się Adaś ,,Niezgódka,,. Proszę nie blokować nazwiska bo to postać z bajki więc rodo tu nie obowiązuje a wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
  Po dzisiejszym spotkaniu to chyba większość ludzi się przekonała że walka o stołek rozegra się między Jasiem a Matim. Więc Panowie Do Boju Młodość kontra Doświadczenie.
  W tym roku takie emocje ……

  • A gdzie tam Matti i Janek. Chyba nie uwierzyłeś we własną propagandę ? Po niedzieli przecena na „produkt marketingowy Bobek”.

 139. Nie widziałem ,ale słyszałem bo kamera nie pokazywała ale wydaje mi się że to głos pana Janusza B który mówi o wychowaniu dzieci . Proszę o sprostowanie jeżeli się mylę ,bo jeżeli dobrze słyszałem to ten pan nie powinien się wypowiadać ?

 140. Oglądałam spotkanie p. Czyz ,to jakaś żenada . Trzy panie radne mówią o wysokiej zabudowie że nie miały pojęcia a przecież to one walczyły o następny moloch na terenie domu wojskowego na promenadzie.

 141. przeczytałam wywiad Mateusza Bobka i nie boję się powiedzieć że już podjęłam decyzję trzeba oddać miasto młodym

 142. WIECIE ILE ZARABIA KIEROWNIK ZOSIU ??? ADAM CELIŃSKI MÓZG KAMPANI, KIEROWNIK
  ZA ROK 2012-UMOWA O PRACĘ 98 530,22 ZŁ
  ZA ROK 2017-UMOWA O PRACĘ 168 004,13 ZŁ
  ZA ROK 2018 BĘDZIE 200 TYŚ ZŁ???????????????????????????????
  KTO DOSTAJE TYLE PODWYŻKI W CIAGU 5 LAT?
  INFORMACJE Z BIP MIĘDZYZDROJE Z OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO!!! CZYSTA PRAWDA!!!
  6,5 TYŚ MIESZKAŃCÓW I TYLE ZARABIA KIEROWNIK ZOŚ, CZY TO JEST ZDROWE???
  WYBIERAJCIE MĄDRZE!!!

  • Te warsztaty z wklejanek ? Oglądałem. Najlepiej sprawdzić sobie na wyłączone foni co jest grane. Sprawdziłem ustawka niestety, widać było że część pęka z nudów i siedzi bo tak wyreżyserowano. Sami statyści. Było paru aktorów z konkurencyjnego teatru ale nawet im nie dano powiedzieć kwesti dla ożywienia. Nuda Panie.

 143. Nie moglam byc obecna na spotkaniu, ale w calosci odsluchalam nagranie. Nie zgadzam sie z tym, ze zarowno pani Czyz jak i pozostali kandydaci nie byli kompetentni i brak im programu. Chociaz cala dyskusje na temat programu usilowali zdominowac dwaj panowie, zainteresowani tylko tematem parkingu przy ul.Komunalnej, udalo sie obecnym przedstawic tematy ich interesujace.
  Najbardziej poruszyl mnie temat przepelnionej szkoly przy ul.Lesnej. Okazuje sie, ze w szkole nie ma osobnych sal przeznaczonych pod gabinety fizyki, chemii, geografi. Jak to sie ma do tego, ze budynek szkoly przy ul. Kolejowej jest niewykorzystany. Jak mozna robic oszczednosci na prawidlowym ksztalceniu dzieci.
  Mam nadzieje, ze temat szkoly bedzie najwazniejszy dla wszystkich radnych nowej kadencji.

 144. Magda oszalałeś??? 15 twoich banerów na samym rogu nowo-myśliwskiej? na sołectwach z 50 szt w miescie kolo 100!, i wy mowicie ze bobek ma dużą kampanie? 😉 to ze ma przyjaciół którzy jemu montują filmiki i sie udzielaja to nie znaczy ze zainwestował dużo pieniedzy, a jak widac sztab Magdy zainwestował dosyc sporo. Z Celińskim jak widać układ jest idealny.

 145. Komitet Pani Iwony jak i sama kandydatka udowodnili nam że nie mają pojęcia jak zrealizować swoje obietnice typu: targowisko miejskie, lodowisko. Brak wskazanej lokalizacji jak i finansowania. Obietnice typu że jak się dostaniemy to to zrealizujemy mnie nie przekonały. Dlatego nie oddam na ten komitet głosu. Cały program oparty jest na marzeniach oraz fantazji ale nie jest poparty żadnymi konkretnymi działaniami jak można te pomysły zrealizować.

 146. Prezes od parkingu z Komunalnej bardziej merytorycznie przygotowany do spotkania niż Pani Iwona. Uważam że to on powinien się znaleźć na kandydata na radnego. Niesamowita wiedza, odwaga, charyzma. Od razu widać że gość nie da sobie w kaszę dmuchać.

 147. Rozwaliło mnie pytanie o młodość. Nie będę komentował bardzo młodych radnych i ich własnej woli przy panu Bobku. Może się wyrobie tylko szkoda że w ogniu tak poważnych spraw.

 148. Brawo Pani Ewa Senk, Marian B, Grzegorz K. dziękujemy za odwagę w zadawaniu pytań. Takich ludzi nam trzeba w mieście.
  Pokazaliście, że kandydatka na Burmistrza w ogóle się nie przygotowała do spotkania i niestety muszę stwierdzić że na stanowisko Burmistrza się nie nadaje.
  Może za 5 lat będzie Pani Iwona bardziej przygotowana a teraz życzę jej wytrwałości w swoim dążeniu do objęcia stanowiska Burmistrza.
  To jeszcze nie ten czas, ale może kiedyś. Ma Pani odwagę lecz jeszcze brakuje Pani wiedzy i doświadczenie bo zwykli ludzie z ulicy pogrążali Panią pytaniami .
  Bardzo Panią szanuje ale w tym roku to był falstart.

  • Ha ha. Szczególnie wiarygodny jest Pan Marian B. Nie spotkałem człowieka co słysząc to nazwisko nie skrzywił by z dezaprobatą. Podziwiam Czyżowców że dali mu głos.

 149. Komitet sympatyczny, bez napuszenia, panowie w porządku. Nie ma w nim postaci kontrowersyjnych i znanych z różnych spraw. Pani Natkańska z żarem przyzwoitości, pani Trot opanowana, pani Czyż spokojna i daje ludziom głos. Widzę tutaj że pani Czyż będąc liderką tego komitetu nie jest na pierwszym planie. To odmiana obserwując innych kandydatów. Wasz program ma zauważalne różnice. Podobają mi się wucety i opcje rowerowe stacje i tor. Na temat targowiska nie mam zdania ale czemu nie. Nie takie rzeczy Międzyzdroje sobie fundowały. Ruchome schody i ta galeria to jednak nie to.

 150. Brawo KWW RAZEM Z MIESZKAŃCAMI za odwagę jedyny komitet z przysłowiowymi ja….
  Nie boją się pytań są otwarci na rozmowy z MIESZKAŃCAMI. Większość nowych osób tak trzymać . POWODZENIA

 151. Ja nie miałem kochanki będąc komisarzem ani nie napadałem na banki na służbie. A gdybym to robił byłoby mi podwójnie wstyd kandydować na radnego!

 152. Żenada – kandydaci i trzy panie radne bez podstawowej wiedzy! Nie wiedzą, że Straż miejska nie zbiera opłat targowych tylko strażnicy w godzinach po lub przed swoja pracą (zmiany 8+4) za prowizję! Pani Natkańska twierdzi, że pieniądze z alkoholu idą na płace a jedna setna dla dzieci! Co za brak wiedzy radnej po ponad trzech latach „pracy” w radzie! Kandydatka na burmistrza, żadnego planu ona, jak twierdzi, się dowie jak zostanie burmistrzem – kompromitacja! Na nich moga głosować tylko ludzie „ich pokroju”!

  • Największa pomyłka tych wyborów. Zdecydowanie nie będę na nich głosował.
   Wstyd mi za was, że tacy ludzie się pchają na stołki.

   • Proszę nie być takim surowym dla Bobkowiczów
    Myślę że jeszcze 15 lat i będzie jakiś poziom. Na razie się uczą.

   • Tacy czyli jacy – uczciwi mieszkańcy , którzy nie godzą się na dalszą dewastację i sprzedaż naszych terenów. Patrzą realnie i nie obiecują gruszek na wierzbie.

  • Podejrzewam , że piszą te komentarze Panowie którym nie udało się zabłysnąć na spotkaniu ( dla nich parkingi to całe Międzyzdroje) .Cieszę się ,że ludzie z tego komitetu nie są „waszego pokroju” .

 153. Oglądałem spotkanie. Przyszli inteligentni ludzie. Pytanie o to że programy są podobne i jak mnie przekonacie że Wy jesteście lepsi ciekawe. Odpowiem jak ja jestem przekonany że ten komitet jest lepszy. Wiarygodnością. Obserwowałem sesję rady miasta i trzy panie radne zapracowały na moją opinię. Są wiarygodne. Reszty z komitetu nie znam ale jeżeli reszta jest taka można być spokojnym.

 154. Spotkanie w bibliotece udane. Szkoda tylko że dużo czasu zabrali Panowie walczący o swoje parkingi. Pozowali na światowych przedsiębiorców ale nie wyszło.

 155. Na Pewno bede na spotkaniach innych komitetow i wtedy podejme decyzje.
  W ciemno to gra sie w pokera kolego.
  A to wielkie ryzyko.

 156. Spotkanie z wyborcami kandydatki na burmistrza Międzyzdrojów oraz jej kandydatów na radnych przekonało mnie do tego,aby NA PEWNO na tę panią NIE GŁOSOWAĆ ,ani na jej wianuszka kandydatów na radnych.Stwierdzam brak kompetencji, brak programu, brak działania! Osoby z sali wyróżniały się wieksza inteligencją i znajomością tematu od kandydatów…niestety..brak charyzmy, brak wiadomości, brak werwy….Dobrze ,że są takie spotkania przedwybocze!! Obecni kandydaci wypadli, jak u cioci na imieninach…

  • Kompetencje mają i to lepsze od innych, program dobry i realny ,a działać będą jak zostaną mam nadzieję w większości wybrani. Natomiast przyszło kilku Panów którzy chcieli koniecznie zabłysnąć, interesowały ich tylko własne interesy i mieli nadzieję na „pyskówkę”. BRAWO DLA PANI IWONY I JEJ KOMITET

 157. Jak widzę aktywność, zaangażowanie, oraz kolejny raz obecność na spotkaniu przedwyborczym pana Mariana to jestem spokojny o demokrację w Polsce. Dzięki takim ludziom jak pan Marian, pytającym i szczerze zatroskanym wiem że Międzyzdroje nie zginą. Uszanowanie Panie Marianie

 158. Jak słucham o tych parkingach to przypomina się stara zasada. Nie ma sensu tworzenie nowych praw i regulacji – wystarczy przestrzegać tych co obowiązują.

 159. Pani Iwona ma klasę. Prawdziwa Żelazna Dama. Starsi pamiętają, wyprowadziła Anglię na prostą i nikogo się bała.

 160. Czy to prawda że pan B. poza wieloma talentami z których jest znany także w okolicznych hurtowniach ma talent przemytnika ?

  • Zaraz mu napady na banki i szachraje podatkowe swoich przypiszecie. Nie pracowaliście w kampanii tylko rzucaliście błotem, a teraz panikujecie i ludzie to widzą.

 161. Jestem dumna z komitetu wyborczego Pana Bobka ma tam wielu wartościowych kandydatów nie wymienię ich specjalnie wiem ze wielu osobom pomogli bezinteresownie a dziś się ich opluwa jest to bardzo krzywdzące i nie etyczne .

  • Nikt nikogo nie opluwa, nie krzywdzi. Ludzie pamiętają tych radnych z komitetu pana Bobka jak głosowali za burmistrzem i nie liczyli się z nikim. Jak burmistrz zdecydował tak głosowali. Wszyscy byli bezsilni, a ich radni umywali ręce.

 162. Krzysiek S. czy w tym roku tez będziesz chodził po domach i obiecywał rzeczy których nie spełniłeś.
  Tym razem kawy ode mnie nie dostaniesz.
  Jesteś najgorszym kandydatek i te plakaty Ci nie pomogą wracaj na DJ.

  • A jakie to ma znacznie, doskonale przydawał się w głosowaniach, popatrywał na lewo i już wiedział co myśleć.

   • wypisz wymaluj pacynka – rodzaj lalki teatralnej nakładanej na dłoń jak rękawiczka i poruszanej palcami aktora-animatora. W przypadku lalek o większych rozmiarach animator umieszcza dłoń w głowie pacynki, kontrolując jej mimikę.

   • W tym przypadku animator patrzył na reżysera i miał zajęte obie ręce podnoszeniem w górę. Zajęte dwie ręce, miało to konsekwencje dla mimiki.

   • Chyba Ci z hasłem „co by tu jeszcze spier….ć” są najgorsi. Tupeciarze, piszą że są nową energią a pięciu grzeje krzesło kupę lat. Najśmieszniejszy jest ten lider co teraz udaje Greka że to nie on rządził. Tych zebranych pośpiesznie przez Przewodniczącego nie biorę na serio, zebrani alarmowo, jak Vice przewodniczący zdradził.

   • Ale wy wiecie że na Panią kłótliwą zaglosuje max 15? Reszta wie do czego ona zaprowadzi. Ostatnio rozmawiam ze znajomymi na mieście i wszyscy jesteśmy zgodni. Krzykaczki nikt nie chce, nijakiego drwala też nie, a ringier axel Springer to wydawnictwo a nie kandydat. Wybór że wszystkimi jego plusami dodatnimi jak i ujemnymi jest jeden. I każdy kto tylko rozejrzał się do okoła głową wie.

   • W życiu nie zagłosuje na cwaną gapę ” za a nawet przeciw”. Z takich gagatków nic dobrego nigdy nie wynikneło. Chwiejni, bez własnego zdania ale z gębą pełną frezesów.

  • „Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.”
   Mark Twain

 163. Pani Iwono czy na spotkaniu zamiast kiełbasy wyborczej, możemy poprosić o rybkę.
  Nie chcemy paragonu ani nigdzie nie doniesiemy tak jak zrobili to inni.

 164. Chcę tutaj szczególnie podziękować p. Bobkowi. Kiedy był radnym jako jeden z nielicznych zatrzymał się, zainteresował i pomógł. Podobnie jak p. Węglorz. Cieszę się ze mogę oddać głos na p. Bobka.

  • ????
   Po świadectwach uzdrowień wpisujcie podziękowania.
   Nie milcz, nie tłamś tego w sobie, podziękuj Mateuszowi.
   ????

 165. Mateusz mi strasznie zaimponował. Tyle lat siedział przy stole na tych naradach tam w ratuszu jak zupa wołowa i ani pisnoł, a teraz – jaki z niego wyrósł kawaler, wszystko ci obieca. Brawo.

   • Jan siedział jak rejent albo inny aptekarz. Godnie. Widać że burmistrz mieli stracha przy nim i respekt. A ten Mateusz taki był fąfelek do posługi. Tam ludzi wywalić. Tym coś tam obiecać. I proszę jaki kawalerzysko teraz z niego na lawecie po mieście śmiga. Brawo

   • No żeby go nie powie źli po wyborach. Teraz go wożą na lawecie żeby po wyborach nie powieźli go w dyskotece

 166. A słyszeliście że w sobotę będzie jeździła po ulicach pomarańczowa platforma, nasypane piasku a na niej ratownik w czarnych slipach w postawie bojowej. Kto to zobaczy to już mu się nigdy nie odwidzi.

  • Zazdroscisz ?? Chyba do niedzieli bys juz nie zasnął ?? W sumie fajny pomysł ,chetnie bym popatrzyła. Ja głosuje na Pana Bobka bo najladniejszy, a co nie wolno mi?

 167. Magdowie sa do wszystkiego zdolni,tylko nie dotego co trzeba.Niech sie modla o zdrowie bo o ro–m i wiedze zapozno.

 168. Niech se te Termy,zalozy w Wapnicy,w swoim prywatnym tartaku,co by suszyly glowe i dzrzewo ktore rznie mokre i ludziom sprzedaje niewystawiajac faktur.Panie Magda tez tez do tartaku CBA przyjedzie/—

 169. Na mieście mówią ,że kierownik sam odchodzi.
  Prawdopodobnie posiada domki 15 sztuk po 400 zł za dzień (wiadomość z booking publiczna) co daję kwotę 6000zł dziennie.
  Lecznica przejęta przez kolegę i tam ma powstać 50 domków takich samych razem ze spa, czyli 50 razy 400 zł to daje 20 000 dziennie.
  To jak ktoś ma 26 000 zł dziennie to po co mu takie marne grosze z zakładu.