Forum Międzyzdroje- jeden wpis mnie przekonał, kończymy o 23:59

1 741 komentarzy “Forum Międzyzdroje- jeden wpis mnie przekonał, kończymy o 23:59”
 1. Za pięć lat z Międzyzdrojów trzeba będzie uciekać. Ja jestem już za stary i tutaj umrę ale niech młodzi wyjeżdżają już dziś. Miasto bez przyszłości.

 2. Komentarz był napisany „z wielkopolski koło Poznania… (tv cablowa)” zwierał treść poniżej pasa (bardzo prywatne sprawy osobiste dot. osoby z M-jów i jeszcze poważnie kłamliwe). Skasowano. Czytelniku, czy ty chcesz odpowiadać za tak poważnie kłamliwe zarzuty, w dodatku niemające nic wspólnego z polityką?

  Redakcja

  • Przepraszam szanowna redakcjo, właśnie chciałam napisać sprostowanie bo rozmawiałam z osobą która o tym krzyczy na prawo i lewo i nie chodziło o tą osobę, tylko o kogoś podobnego ze Świnoujścia. Dobrze, że czuwacie i nie opublikowaliście. Pozdrawiam

   • Nie puściłem tego publik, więc nic Panu/Pani nie grozi (czytając, prawie z krzesła spadłem). Zawsze uważajcie, co piszecie. Nawet jeżeli by to dotyczyło osoby z Wrocławia, to nie wolno takich rzeczy publikować w sieci!!!

 3. Nie nie pan Bobek że swoją większością w radzie

 4. Drzewo poznajesz po jego owocach, człowieka po czynach, nie słowach jego.

 5. 21 głosujemy na Bobka. Dziękujemy za poświęcony czas Mateusz

 6. Marzena do Boju tylko Ty możesz pokonać czyste zło w postaci Iwony.

 7. Mateusz WYGRAJ prosimy o To.
  Pokonasz Hydrę i Kodzaka

 8. Miejscowa młodzież

  Mateusz WYGRAJ prosimy o To.

 9. Zapraszam na (reklama). Cała prawda o Bobku – stracony głos!!!

 10. Miło widzieć jak p. Michał S. wspiera ojca i p. Mateusza Bobka, skoro on zaufał. To ja też zaufam Panu Michałowi. Wybieram Pana Bobka

 11. Adam Co tam słychać?

  Hej Adam, jak się pisze komentarze po ciemnicy?

 12. Tylko Pan Stanisław Ring i PiS

 13. Komar miał za zadanie pokazać brak przygotowania Pani Iwony na stanowisko Burmistrza brak jej wiedzy merytorycznej i doświadczenia biznesowego.
  Komar bez żadnej szkoły zaginał ją każdym pytaniem.
  100 % lepiej przygotowany niż Ona.
  Pokazał że nie ma Ona pojęcia o swoim programie, opowiada ludziom bajki których nie jest w stanie zrealizować bo nawet nie ma miejsca na lokalizację swoich postulatów.
  Komar wie więcej o tym mieście , niż kandydat na Burmistrza( działkach, planie zagospodarowanie kosztach inwestycji itp.) .
  Pani Iwono wstyd.

 14. Hymn i zniające reklamy, brawo za kontekst, 4 władza OK.
  brawo redakcjo

 15. Nie zazdrość Panu Ringowi. Przynajmniej sam płaci za swoją kampanię.

 16. Opinia o kandydatach:
  Mati Pierwsza kasa = I tura
  Janek słabo =30 procent głosów
  Iwona Katastrofa pośmiewisko= 10 procent głosów
  Za 5 lat zapraszam Panią Iwonę do gminy Wolin tam podlega jej guru ze słumina

 17. Komar był tylko mądry u p czyż razem z tym pajacem Marianem wszystko wiedza przed innymi (dobry informator pan Jo.)może wreszcie troszkę się to ukryci

 18. Tylko Pani Iwona. Szczera do bulu. Słucha ludzi. Nie wyłazi w pierwszy plan. Dorosz miał przed nią respekt. Czekam na jego pamiętniki. Kocha to miasto.

 19. Przekonajcie mnie , kto najlepszy?

 20. IWONA DO WIDZENIA

 21. PANI Twono porażka coraz bliżej jeszcze tylko jeden krok i miasto mówi Pani dowidzenia

 22. Mieszkańcy nie straćmy szansy. Nie oddajmy miasta w ręce zakładnika!

 23. W Niedziele głosuje na Bobka, możecie mówić różne rzeczy, opowiadać różne plotki, kto był w MDK-u ten wie, że jako jedyny jest godny reprezentować nas mieszkańców. Mistrzowska kampania, fajni ludzie, dużo dobrej energii, merytoryczna dyskusja. Gdyby doszło do debaty zjadłby wszystkich na śniadanie!!! Szanuje Magde, ale przy Bobku wypada blado. Celiński niech zajmie się tłumaczeniem CBA. Niech się w pierś bije. Bo honoru za grosz niema. Iwonka wszystkich nienawidzi, rewolucje chce. Najmądrzejsza decyzja to wybrać Bobka w Niedziele. Ja tak zrobię. Życzę wszystkim spokoju i zdrowej rywalizacji. 🙂

 24. Stara gwardia – koryto jest nasze nikt nam go nie wydrze! ONO SIĘ NAM PO PROSTU NALEŻY.
  MB

 25. Czy Bobek, to ten laluś z plakatu???

 26. Czekam na biały dym z komina.

 27. Pani Iwono. Gratuluję. Wygra Pani w Pierwszej turze!

 28. Tylko nie PiS! Powalił Ciebie

 29. PiS. PAMIĘTAJCIE

 30. REDAKCJO
  Czuje się jak w Sylwestra kiedy ślemy race w niebo.
  BARDZO dziękuję za te możliwości w kampanie.
  Zdrowia i Pomyślności

 31. Takimi Ludzmi otoczył się Magda
  https://gs24.pl/oskarzeni-o-pomoc-w-napadach/ar/5063454
  Celiński okolo 170 tyś zł pensji od miasta za rok 2017
  Czy to jest zdrowe?

 32. Na temat i rzeczowo to mi się podoba w Mateuszu! Kadencja dla Mieszkańca!

 33. Gratulacje!!!!!!!!!! Konkrety,bez obiecywanek!

 34. Proszę o ostatni wpis.
  Tylko ludzie z KWW P. Czyż nie mieli każdy z osobna swoich prywatnych plakatów bo oni są z RAZEM z Nami MIESZKAŃCAMI , a nie tylko każdy dla siebie. DOBRANOC REDAKTORZE I MIESZKAŃCY

 35. Brawo Bobek! Inteligentna rozmowa z mieszkańcami!

 36. si Deus nobiscum quiz contra nos

 37. Bobkowozy wybiegli Z teatru i do klawiatury. Widziałem w MDK- odciski na palcach już mają. A pryncypał teksty podał i dalej pisać każe

 38. Bobek, starczy Ci życia żeby spłacić kampanię ?

 39. W całym tym spektaklu wyborczym stwierdzam – Bobek – najkonktretniej.

 40. Zaprawde mowie wam,,i pisze ze tacy ludzie jak p.Magda, p.Kiszkunas i p.Czarny zwaszego solectwaWapnica to ,,klakiery i nieudaczniki ,brak wiedzy i szkoly aby pelnili funkcje w radzie gminy.

 41. 10 nie będzie kursować w sołectwach na 1000% trzeba się modlić żeby PKS nie zabrali.

 42. Tez bylem widzialem,sluchalem ,zadecydowalem,to jest numero 1 .kandydat wysokiej klasy.Oczwiscie bede glosowac ja imoja rodzinka oraz sasiedzi,upewnilem ich na pana BOBKA MATEUSZA.

 43. Brawo! Klasa sama w sobie, merytorycznie i kulturalnie. Każdy otrzymał odpowiedź od samego kandydata na burmistrza. Jeszcze raz BRAWO.Kto się wahał dziś już się przekonał, że jedyny słuszny wybór w niedzielę to p. Bobek i jego drużyna.

 44. panie Magda, obiektywnie stwierdzam ze stracił Pan głos.

 45. Mateusz Bobek -świetny aktor – jedyny komentarz jaki mi się nasuwa po obejrzeniu filmiku. Może Pan powinien zmienić branże na filmową 😉

 46. Bobek mój głos i rodziny już masz !!!!

  • Moj i moich bliskich również. Ciesze sie ze moge zagłosować na taką osobę jak Pan! życzę całego serca wygranej!

   • A brzmiał Pan rozsądnie. Ale też jak człowiek biznesu. Ale światem rządzą kobiety.Pośrednio lub bezpośrednio. Samym biznesem świat nie wyżyje zginie w pustce.

 47. Ważne że się nie bał i sam odpowiadał na pytania i to dosyć mądrze i inteligentnie.Nie wysługiwał się innymi.

 48. Kampania Bobka mnie przekonała !!!!

 49. Cóż mam stwierdzić
  Pan Mateusz odowiadał sam na swoje pytania
  Niepotrzebował Papug do gadania na przykład Pana C .

 50. Pan Bobek mądrze prawi. Przyda nam się burmistrz, który nie myśli tylko o mieszkańcach 40+. Mieszkamy w kurorcie, czas przestać wyłącznie kwiatki przesadzać na promenadzie.

 51. Panie radny jeszcze podyskutujemy będzie czas i proszę tym razem przygotować się na pytania trudniejsze go kalibru. Teraz wiem dlaczego inne komitety odmówiły debaty też bym tak zrobił. Jak dla mnie dobry spektakl i dobrzy aktorzy tego mogę Panu pogratulować.Ake jeszcze wszystko jeszcze II tura i nie będzie łatwa.

 52. …. a co będzie z banerami wyborczymi ? …..bo ja mam pomysła

 53. Great Job Mateusz

 54. Tylko Pan Bobek

 55. Czy Pan już nie puszcza wpisów ja swój puściłam o 21.05

  • Witam, puszczam. Ostatnie zatwierdzałem tuż przed godz. 21 i przez godzinę nazbierało się prawie 100!!!. Ludzie błagam, to nic nie da- oddajcie swój głos przy urnie, bo baza danych pęknie. Jeszcze zatwierdzę raz lub dwa- nie mam już sił (ręka boli). Jestem tak zmęczony wyborami, że dzisiaj 10 minut próbowałem uruchomić przekaz na żywo i mi to nie wychodziło, a powinno wystartować do 1 min! Nigdy w życiu nie odebrałem przez 2 tygodnie tyle telefonów! – z różnymi pytaniami od mieszkańców i poprawkami od komitetów itp. Tych wyborów nie zapomnę chyba nigdy.

   Pana lub Pani wpis był o godz. 21:04, lub 21:06 – według zegara serwerowego, który musi się zgadzać ze wszystkimi zegarami na świecie co do 1 sekundy. O godz. 21:05 nie było komentarza.

 56. Dwóch słuchałam na trzecie poszłam
  Zdecydowanie Mateusz!!!!

 57. Bo pan komar król parkingów jest zero kultury był tylko po to żeby się pokazać

 58. Poznaliśmy kandydata na Burmistrza: brawo bobek

 59. Miły człowiek, dobrze wyglada P. Mateusz

 60. Miażdżące spotkanie w porównaniu z innymi tj. Pani Czyż, Celiński

 61. P.Bobek ciagle mowil o tych 17h, ktore chce przeznaczyc po budownictwo. Ciekawe, czemu to nie zostalo ujete w nowym Studium zagospodarowania. Moze swiadomie zostalo pominiete, by bylo „kaskiem” w czasie nowych wyborow.
  Jak to sie ma do wstepnie uzgodnionego przebiegu nowej trasy S-3. Bardzo wspolczuje przyszlym mieszkancom tego terenu dosc mocnego halasu.

  • Bobek jak coś powie. To powie. Wymyślił to w naprędce, dorzucił kilka z przeproszeniem pana kandydata kabotyńskich zdjęć proszę spojrzeć na zdjęcia ikamień i z czym tu dyskutować. Takie same rozeznanie z trasą S3, przecież w koncepcji trasy jest zjazd a Pan Bobek mówi że ważne żeby ich pilnować żeby był. On jest niestety nieprzygotowany. Poza tym widzę że to znowu doroszowe myślenie czyli bawimy się jako burmistrz w developerów dla niepoznaki nazywane praca nad studium.

  • Ale mówił !! Nikt go nie wyreczał ???!!! Ja mu uwierzyłam i zagłosuje na Pana Bobka! Oglądałam spotkania pozostałych kandydatów i cóż mogę powiedzieć? Troszkuuu wstyd , a u Pana Magdy to bylo mi wstyd nawet to oglądać , chcialam sie schować pod biurko ??

 62. Na następne spotkanie to trzeba Kieślowskiego zaprosić , może ktoś w TV zrobi karierę . Pięknie wyreżyserowane, główny aktor i statyści role wyuczone na pamięć .
  Widać , że w komitecie jest P. po socjologii -to tam uczą socjotechniki
  -SELEKCJA FAKTÓW – manipulujący wybiera do przekazu tylko te fakty, które są dla niego wygodne i pozwalają przeforsować swoje zdanie
  – TŁO EMOCJONALNE – wzbudzenie przez manipulującego pozytywnego odbioru pozwala mu na szybsze i szersze docieranie ze swoim przekazem, przecież jak ktoś ma sympatyczny wizerunek to pewnie mówi prawdę (3 ZASADY POLUBIENIA)
  – KŁAMSTWO – najprostsze i najbardziej nieetyczne zachowanie; mówiący celowo zataja pewne fakty i ogranicza dostęp do źródeł informacji

 63. „Niech to będzie kadencja dla mieszkańca” Oby się nie okazało, że faktycznie dla mieszkańca… Że tylko P. BOBEK na tym skorzysta…

 64. Zaprotestuj w związku z łamaniem przez PiS postanowień Konstytucji, za naruszanie Praw człowieka, wyprowadzanie polski z UE, za program wyborczy który jest kopią Centralizmu Demokratycznego z czasów PRL . Zachęcam do udziału w wyborach i jeżeli życzysz naszemu miastu dobrze to daj Kandydatom na radnych PiS czerwoną kartkę i nie głosuj na nich

 65. Co tu komentować Pan Bobek zmiażdżył swojego głównego kontrkandydata. Na każde pytanie bez jąkania i wyręczania się osobami z komitetu dokładnie odpowiadał i przekazał wizje zmian w Naszym miescie. Bardzo mi sie podobało to spotkanie. Pełna kultura i profesjonalizm a tekże wiedza.

  • Szczególnie jak około godz.18:30 powiedział „wyszłem”.
   Cociaż w sumie to może miał blisko 😉

   • W sumie to nic w porownaniu z pikną polszyzną Pana Jana ! Jak juz brakowało słow to było „ze ten” albo koło ratunkowe Pan Mazur badz Pan Celina …

  • Jesteś kobietą a więc wiesz co to jest makijaż :D?

   Dzisiaj spotkałem jedną osobę co się wstydziła, że głosuje na Bobka. Trochę się zdziwiłem, że zobaczyłem ów osobnika na Waszym spotkaniu wyborczym 😀 Na marginesie… pozdrawiam hehehe. Jutro idę do pracy to sobie porozmawiamy 😛

   A zapytałem tylko… o argumenty heh

   spokojnego weekendu życzę

  • A ja mialem wrazenie, ze obiecuje wszystko kazdemu, z kazdym sie zgadza i takie tam dyplomatyczne zagrywki a życie życiem.

   • No widzisz Magda nawet obiecać nie umiał bo mu Celina musiał pomagać i to jest ta różnica. Wygra lepszy!!

 66. 21. Październik 2018 głosuj tylko na Iwonę Czyż. Tylko ona i jej komitet zakończą układy i układanki przed i po wyborcze

 67. Widze ze p.Mateusz to uczciwy czlowiek,bardzo licc siez glosem mieszkancow i bedzie ich szanowal.npewno beda na niego glosowac ja tez .super facet.

 68. W niedziel głosujemy na Nasze Miasto Nasz Dom 🙂

 69. Bobek świetna robota, gratulacje

 70. Dlaczego Komar nie zadawał pytań odnośnie parkingów? Dlaczego zabrakło Pana Nasyconego?

 71. Wszyscy tylko nie układny Bobek.Ciekawe jak sie zrewanzuje kolegom za partycypowanie w Jego kampanię.Pieknie to urządzili.Po wyborach trzeba się owzajemnic .Pani T. Za jeżdżenie z banerem, Pani K i B za źle komentarze na kontrkandydatow i dużo jeszcze wymieniać

  • Dla Was nie ma pojęć „zrobić cos bezinteresownie” ? z czystej sympatii? Dla Was musi byc cos za cos? obiecanie czegos w zamian? stołki, zależności, roszady, układy, posady? Ehh Żal mi was, takie rozumienie rzeczywistości na pewno jest na szkode miasta, ale widze że ciężko wam to zrozumieć

  • Proszę nie mierzyć swoją miara! Przeważnie najbardziej podejrzliwi to są ci co sami maja duzo za pazurkami !!!!

   • Pani Iwona podejrzewa wszystkich pokazywała to przez ostatnie 4 lata .
    Dlatego mówimy jej dość.
    Kolejowa wybierzcie odpowiedniego kandydata tylko nie Iwonę.
    Niby taka święta a mąż prawdopodobnie handluje rybą na wicku a kasy fiskalnej brak tak mówią ludzie z wicka powtarzam tylko to co usłyszałem bo zaraz Iwonka poda do prokuratury bo donosicielstwo to jest u niej chleb powszechni.

 72. Czy mieszkańcy mogą się dowiedzieć o sponsorach komitetu Nasze Miasto Nasz Dom?

  • A czy mogą sie dowiedzieć o sponsorach kampanii Pana Magdy ??? Jezu…wam naprawdę nie pozostało już nic do napisania ! Szczeny wam opadły po oglądnięciu spotkania w MDK , a Pan podniecony pewnie siedzi w kacie i szlocha ??

 73. Dzisiejsze spotkanie Pana Mateusza Bobka było wyreżyserowanym spektaklem na małej scenie. Sala MKS to idealne miejsce dla aktorów.

 74. Profesjonalnie przygotowana kampania niekoniecznie oznacza profesjonalnego burmistrza. Natomiast daje wiele do myslenia. kto za tym tak naprawdę stoi.

 75. Tylko Pani Iwona pokazała jaka ma charyzmę i odwage jest wiarygodna i wiele razy pokazywała że stoi po słusznej czyli nas mieszkańców stronie to ona wprowadziła tzw. Nowa energię

 76. Brawo Bobek

  • Oglądałam spotkanie i jestem pod wrażeniem ! Brawo !! Moj głos oddaje na Pana. Mateusza Bobka !!

 77. Starsi muszą ustąpić a pałeczkę przekazać młodym.

 78. Kto to jest ten wyrywny facet w piewszm rzędzie po lewo ?

 79. Nie słyszę czy p.Bobek będzie robił tę plany na sołectwach czy nie?

  • Będzie !!! Jak nie on to kto???? On już jest naszym burmistrzem !!! Jak nie to sie wyprowadzam !!!

 80. Spotkanie w MDK i jakoś komentarzy brak…Nie ma kto pisać, zastanawiające??

 81. gdzie ta transmisja na żywo bobka ?

  • W tefałenie 24 a gdzie ??? Jestem dumna z niego !!!!! Napewno zagłosuje na niego i cała moja rodzina i wszyscy sąsiedzi bliscy i dalecy !!!

 82. Wszyscy Razem z Mateuszem.

  • Wszyscy idziemy w niedziele i głosujemy na jedynego słusznego kandydata Mateusza Bobka! Ci którzy tego nie uczynią nigdy nie dostaną rozgrzeszenia !!

 83. Panie Bobek proszę się rozliczyć z dwunastu lat i apartamentowców zanim będzie coś nowego budował. Uważajcie na Bobka w owczej skórze.

 84. Wszyscy tylko nie Iwona .
  Kolejne 4 lata kłótni dajcie już spokój .
  Koniec telenoweli.
  Czas na młodych.

  • Ależ gościu, po wyborach to Wy będziecie się kłócić z Panią Iwoną, nie ona z Wami. Zamienicie się siedzeniami

  • Szanowny gościu nawet nie wiesz, że nowa kadencja samorządowa trwa 5 lat, i tym różni się doświadczenie od porywczej młodości.

  • tylko młody już się skorumpował ?

  • „Kłótni” żart TA KOBIETA walczyła o nasze wspólne dobro . Głośno mówiła to co my po cichu między sobą. Mam nadzieję ,że Mieszkańcy to docenią i nie pozwolą się omamić J.M. i M.B. -jednego pozera i aktora już mieliśmy .Zamiast Hollywood mamy BETON i SMRÓD.

 85. Zapytam kandydata
  -co Pan zrobił i Pana kandydaci zasiedziali w sprawie uchwały obywatelskiej która mieszkańcy złożyli po raz pierwszy w historii tej Gminy?
  -co Pan zrobił albo próbował kiedy grunty na promenadzie w sezonie były dawane na okres do mcy(ponoć zgodnie z prawem) czy chociaż raz Pan zapytał?
  -plaża pod Pana nosem cały sezon Pan byldzierżawiony teren i tabliczka dla turystów. To Pan głosował za dzierzawa

 86. Dlaczego Bobek obawia się dzisiejszego spotkania?

  • A niby dlaczego sie obawia ??? Moze ty portkami trzęsiesz, ze przyjdzie wiecej ludzi niz na wasze spotkania … No napewno bedzie Nasycony M i spółka, tego mozna być pewnym hihi

 87. Trochę mnie to dziwi czy jak Magda wygra choć to mało prawdopodobne to celina będzie pracował w zosiu i jeszcze jako zastępca czyli 200 000 plus kolejne 150 000 dobrze to rozumiem

 88. Pan Magda pisze że nie chce by jego twarz atakowała z bilbordów. Tak? Zobaczcie co się dzieje na sklepie na Kolejowej… Taki syf, że szkoda gadać.

 89. Kłócicie się ludziska o bzdurki, a tu o merytoryczności programów możemy porozmawiać.
  Panie Tylkowski, jak Pan wszedłeś do ekipy Pana Magdy to chcesz sprzątać burdel do którego przyczynił się Pan Magda?
  To przecież wieloletni przewodniczący rady, miał znaczący głos, nie zablokował budowy apartamentowców.
  A zasypanie miasta miejscami noclegowymi w nowo powstałych i powstających apartamentowcach spowoduje że miejscowi mieszkańcy stracą znaczny dochód, nie mowie o tym kto ma 3 pensjonaty i 4 lodziarnie ale o ludziach biednych którzy wynajmowali swoje pokoje gnieżdżąc się latem po strychach i piwnicach czy jakichś pakamerach.
  Zachowanie zasobów przyrodniczych … człowieku, rada miasta miała głęboko w nosie że trzeba by wprowadzić zakaz sprzedaży i puszczania palących się lampionów, Trzeba było interwencji radia szczecin by się urząd wreszcie ruszył i cokolwiek zrobił. To gdzie był Pan Magda, pracownik WPN, w nosie miał latające pochodnie spadające na las.
  Hasło s programu wyborczego: startup Międzyzdroje- tak bezsensownego bełkotu pseudo marketingowo nie wiem jakiego to dawno nie czytałem.
  Chcesz w zapyziałej ,śmierdzącej ,zagrzybionej , starej, nie nadającej się do niczego szkole robić startup? „inspirujące przestrzenie coworkingowe” dobre dobre, ta szkoła się sypie ,na ścianach grzyb przykryty lekko tylko,
  syf i mogiła.
  Jedna sprawa budynek, druga sprawa wyposażenie , trzecia sprawa kadra, chcesz robić startup? To nie może być „świetlica” dla nastolatków ale raczej coś w stronę centrum Kopernik .Macie na to fundusze? pomysł? Nie pomysł nak wydać nasze pieniądze na super komputery i sprzęt ale jak pozyskać fundusze i jak ściągnąć sensowną kadrę prowadzącą startupy?

  Skandalem jest w ogóle to że wysiudano ze szkoły klasy 1-3 przeniesiono je do budynku zupełnie nie nadającego się dla dzieci, jeden wielki skandal.

  Dożywianie dzieci-śniadania w szkole. KPINA
  Penie Magda jakbyś się Pan naprawdę interesował to byś sie dowiedział że skala dzieciaków bez śniadania jest mniejsza a nie wyolbrzymiona jak podajesz, Poza tym brak śniadania to nie kwestia pieniędzy ale w 99% brak czasu rodziców by zrobić śniadanie w domu.
  Kolejna sprawa, weź się Pan zorientuj czy są realne szanse-techniczne możliwości- na zorganizowanie śniadania dla całej szkoły – stołówka szkolna jest za mała by obsłużyć całą szkołę w czasie obiadu a co dopiero dodatkowo śniadania.
  Sam widziałem dziesiątki woreczków z warzywami, jabłka, kartoniki z mlekiem jakie dostawały dzieciaki ,jak to wszystko latało po krzakach w okolicy szkoły. Na pewno mieliście pełno tego typy śmieci na terenie leśniczówki koło szkoły, i co? nie podpadło nikomu że to marnowanie jedzenia?

  I tak można by mnożyć zarzuty do programu Pana Magdy i jego współplemieńców.
  Na pewno na Was nie zagłosuję.

 90. Człowieku co ty za bzdury piszesz w jakim klubie był P.Sutyla i Weglorz Natkańska, Trot Czyzowa oni byli z innego klubu wiec pisz prawdę.

 91. Zapraszam do lektury o Kandydacie na radnego.
  https://gs24.pl/oskarzeni-o-pomoc-w-napadach/ar/5063454

 92. Bobek to jestes ty a kandydat na burmistrza nazywa sie pan Mateusz Bobek i na tego pana bedzie w wiekszosci glosowala moja ulica Lesna i sasiednie to jest najlepszy kandydat a p.Magda to nawet wyslowic sie nieumie i z czym do ludzi.

 93. Większość komentarzy to skamlenie komitetów, płaskie, płytkie i bez smaku, traktujące wyborców, a także siebie, jak niemyślące pustaki.
  Proszę o troszkę finezji w pisaniu, to przynajmniej zrobi się zabawnie.
  Uśmiechajcie się do siebie, a nie strzelajcie ślepakami, kampania to nie wojna hehe
  Miłego dnia wszystkim mieszkańcom.

 94. Bobek to ma być radny czy burmistrz ?

 95. ŁĄCZYĆ, NIE DZIELIĆ

  DROGA PANI CZYŻ, PANI NAWET NA PLAKATACH MUSI SIĘ KŁÓCIĆ? Naprawdę nie można podtrzymać się chociaż na chwilę od swoich problemów w nerwami? Czy wszystkie materiały muszą wyglądać: „MY NIE JESTEŚMY TACY JAK ONI”.

  Pisze Pani że chce pracować razem z mieszkańcami. A nie wie Pani czego mieszkańcy potrzebują. TO PODZIELONE MIASTO POTRZEBUJE BY KTOŚ JE ZJEDNOCZYŁ! Mieszkańcy od zarania dziejów byli podzieleni na wojskowych i innych. A z czasem rozpadło się na jeszcze mniejsze enklawy. Teraz to jeden wielki miszmasz nienawidzących się grup!

  WIEMY ŻE PANI NIE ŁĄCZY A KŁÓCI!!

  • I pana/pani zdaniem takim kimś jest p.Bobek, który cały czas był w klubie Burmistrza? Czemu pan/pani tak bardzo nienawidzi p.Czyż, że nawet na plakatach widzi kłótnie. To jakaś obsesja.

  • Pani Iwona nie powinna być ani radną ani burmistrzem zero kompetencji tylko wrogie nastawienie do ludzi z miasta .
   Odpowiednio podziękujmy przy urnach
   Okręg nr 2 obojętnie kto czy Pan Mleczko czy Pani z Banku tylko nie Iwona dość już mamy złej aury którą Pani rozsiewa.

  • Ale kto sie nienawidzi? Niech markety zaczna placic od obrotu bo najwieksza galaz gospodarki, najwieksza ilosc srodkow do zycia, zostala przejeta przez zagraniczne korporacje placace zbyt niskie stawki. Albo ich opodatkowac a pieniadze przekazywac ludziom. Pieniadze powinno sie poprostu drukowac lub klikac cyfry w komputerze.
   Wtedy osobiscie np moge oferowac ludziom pojazdy bo ich na to stac lub stac na wymiane.
   W obecnej wersji jednego stac na 2-4 auta, drugiego na zadne lub nie wiedza, ze moga kredyt wziasc.

  • Pani Czyż ma w sobie tylko nienawiść do pewnych ludzi, pytanie z skąd jej to się wzięło ?… może z dzieciństwa..
   Tej Pani już podziękujemy.
   Kolejowa teraz czas na was wybierajcie rozsądnie na miłych sympatycznych ludzi a takimi są Pan Mleczko i Pani Buca.

 96. Byłam radna 3 kadencje wstecz i wiem ze nie jest to lekka praca mimo 2 kadencji nie wszystko jest tak jak niektórzy kandydaci na kandydatów sobie wyobrażają wiec Panie i Panowie trochę pokory.

 97. Szanowni Państwo to nie są wybory rodzinne to są wybory samorządowe wiec trzeba wybierać z rozwaga i z doświadczeniem życiowym nie oznacza to ze młodsze pokolenie ma się nie uczyć samorządności.

 98. MIASTO POTRZEBUJE NOWEJ KRWI! MŁODZI LUDZIE POPROWADZĄ NASZE MIASTO!

 99. MAGDA LIKWIDATOR

  JAN MAGDA WCZORAJ NA SPOTKANIU POWIEDZIAŁ ZE LIKWIDUJE SZKOŁĘ I TYM SAMYM ZWALNIA NAUCZYCIELI! Tyle kłamania na innych, a sam NISZCZY OŚWIATĘ i miasto!

 100. Najlepiej kogoś oceniać co zrobił a sam nie ma pojęcia co sam morze zrobić z taka klasa gdzie będzie się uczył nie rozumiejąc co to jest samorząd i jakie ma prawa radny obudzimy się po 5 latach z ręka w noc…ku.

 101. W końcu trzeba młodych zaktywizować. Jeśli młodzi nie przejmą teraz sterów to Magda z Celińskim przejmą stery na 10 lat! Rozdrapią miasto do szpiku. Nie możemy być zasiedziałym miasteczkiem. Kto się nie rozwija ten się cofa.

 102. Chcesz żeby był tylko radny no to by się porobiło???

 103. Panie Celinski skoro Pan nie ma wgladu do dokumentacji- mojej skargi to prosze nie wymyslac mi Ze jestem KLAMCA.
  Dokumentacja jest osteplowana data wplywy.

  Pan Magda odpisuje mi ze moja skarga wpłynela Przekierowana od PANA WOJEWODY A termin jej rozpatrzenia to 15 grudzien .
  Brawo wy.
  JEST PAN KŁAMCA PANIE CELINSKI W MOJEJ SPRAWIE.
  BARDZO DOBRZE ZE DEBATA JEST NAGRANA.

  • Brawo Irek kierownika w zakładzie nie można zastać a prawie 200 000 bierze
   Wybierzmy Mateusza i niech zrobi z nimi porządek.
   Czas na młodych .
   Dzisiaj jest decydujący dzień pokażemy wszystkim jakie poparcie ma Mati.
   Większość ludzi jest za Tobą czas to udowodnić tylko pozwól ludziom zadawać pytania bo o to mają najwięcej pretensji.
   Mateusz wygrasz w I turze.

 104. APEL DO MIESZKAŃCÓW

  IDŹMY WSZYSCY NA WYBORY!!!

  NIE DOPUŚĆMY DO DRUGIEJ TURY!

  NIE POZWÓLMY ROZSIEWAĆ SZALEŃCOM NIENAWIŚCI POŚRÓD LUDZI!

  A JESZCZE GORZEJ: W DRUGIEJ TURZY NIENAWISTNI SZALEŃCY MOGLIBY WYGRAĆ!

 105. „Wszyscy są gospodarzami”? Czyli nikt.

 106. Mateusz pokaż im teraz jak robić dobre spotkanie z ludźmi! Bo te dwa Magdy i Czyż to totalna stypa.

  • Kogo chcecie oszukać? Czym się różnice od pana Magdy ? Jesteście po tych samych pieniądzach. Myślicie że jak wrzucicie tutaj te „opinie o Mateuszu „to ktoś się nabierze. Tutaj szykują się poważne kłopoty i dla wielu jest to być albo nie być.

  • u Pana Magdy trzy godziny bicia piany z jednym aktorem pierwszego planu

  • I myślisz, że jak już przestał podnosić łapki w górę za wszystkimi pomysłami burmistrza to będzie super kandydatem. Na zaufanie wyborców trzeba sobie zasłużyć. Przecież był w klubie p.Dorosza. Pisząc o dobrym spotkaniu z ludżmi masz na myśli to, że nauczył się tego od swojego pryncypała, który zabetonował nam miasto.

  • Będzie kultowe

  • Przecież było pierwsze czysta cenzura? Teraz to poprawka liczy się pierwsze spotkanie i mam po nim niesmak, a nie ostatnie . Dla mnie nie ma już najmniejszego znaczenia!!!! Teraz to będzie pokaz???

   • Którykolwiek z kandydatów Pana/Panią ocenzurował? Zabronił mówić? Nie odpowiedział? Pytanie nie zostało zapisane? Mateusz nie dosiadł się do stolika? Czy może Pana/Pani nie było?

 107. Kandydat Jan rozczarował mnie wstępem spotkania w MDK. Z większa klasą byłoby nie krytykować tak zlosliwie kampanii kontrkandydatow. Teraz nie wiem na kogo głosować? I czy głosować „za” kims czy „przeciwko”?…

 108. Za czym ci radni dojdą do głosu to minie kadencja i oto chodzi p. Celińskiemu

 109. Wczoraj dowiedzielismy sie ,ze apartamenty to zlota kura ktora znosi zlote jajka,tylko trzeba ja poprosic ,rozmawiac . Co za belkot wyborczy.

 110. Mam dość tych reklam. Co to się dzie w tych Międzyzdrojach gdzie nie spojrzysz ta sama twarz. Czy to reklama jest najważniejsza.?Jaki jej koszt?

 111. A radny Sutyla, Śląski, Weglorz, Szyszkowski pytam co zrobili? Pani Klucha, Pan Piłat zasiedziali długoletni. Najpierw byli za Burmistrzem teraz nie są? Odmieniło się coś???

 112. UWAGA!!! Spotkanie w MDK-u
  To pokazuje cały obraz Jana Magdy i jego kampanii, nieprawdziwy obraz inteligencji i zaradności. Pomysły jak i kampania jak widać prowadzona jest przede wszystkim przez Celińskiego który zarabia tyle co prezes spółki 168 tyś zł za rok 2017. Mazur gada jak najęty złote góry obiecują. Wszystko pilne, wszystko zrobią. Panowie to jest płytkie i bez wartości, chcecie kupić obietnicami każdy elektorat. A wszyscy wiemy jak jest kiedy chce się uszczęśliwić wszystkich, zawsze wychodzi, że nikt nie jest zadowolony. Tak będzie tutaj. Kibicuje wam abyście przegrali, nie popieram was, brzydzę się wami i waszymi tanimi chwytami. Wiem, że macie złe intencje. Magda miałem Ciebie za mężczyznę i przykład, dzisiaj straciłeś honor i twarz, współpracując z tymi osobami.
  Adam
  Celiński to artysta bez duszy, egoista, patrzy tylko na siebie. W pracy w ogóle jego niema. Szwęda się po mieście z Doroszem w Volvo. Domków nastawiał w całym mieście. Nie miał szans w wyborach poszukał statysty, aby jego reprezentował osobę w miarę czystą, spokojną, którą można sterować za kulisów. CBA pisze aby jego zwolnić, Dorosz jego tutaj jawnie broni! Jaki jest w tym interes??? Skoro masz tyle szmalu i taką dobrą posadę w mieście jak i powiecie. To po co Tobie vice-burmistrz? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pie…dze.
  Jan
  Merytoryczne dno u Jana Magdy, wypowiedzi, sposób mowy ciała, która była sprzeczna z wypowiedzeniami. Sprawa podatku. Ludzie którzy zarabiają setki tysięcy złoty, mają interesy w dużych miastach, a apartamenty u nas. NIGDY nie będą się rozliczać u nas!!! Bo mieszkają, żyją w dużych miastach, prowadzą księgowość. Co im dacie zniżki na parking, bułki tańsze, bilet do kina. Inwestorzy mierzą wyżej i dalej. Tanie Pisiorkowskie sztuczki są dla mało inteligentych. Więc nie oszukujcie naszych drogich mieszkańców. Postawcie się w roli inwestora.
  Najpierw był Pan człowiekiem Dorosza Panie Magda, głosował za wysoką zabudową, a teraz mówi Pana Komitet na APARTAMENTY ZŁOTE JAJO. ŻENADA, WSTYD, OBŁUDA, !!!!!!!
  Niestety, ale to wszystko prawda. Jestem załamany.
  My nie jesteśmy ślepi, głupi i naiwni, a tak nas traktujecie….
  Proszę mieszkańców o rozwagę w Niedziele! Tylko tyle.
  Oni i tak przegrali z własnym poczuciem wartości.
  Pozdrawiam was, sami zdecydujecie jak zagłosować, to jest wasze prawo.

 113. Celiński milioner, Magda pokazówka

 114. Dorosz = Celiński = Magda

 115. Kandytat 7 okręgu nawet powiedzieć nie umie. To pan Celinski będzie wypowiadał się za burmistrza za radnych dajcie spokój

 116. Karta mieszkańca najglupszy pomysł jaki słyszałem. Mydlenie oczu chwyt marketingowy. Ile zaplace za masło w sklepie zamiast 6.99 ? Prosze o odpowiedz

 117. Przy wyborze panów różnica żadna będzie jak było żadnych zmian. Podziękujęmy tylko sobie i za 5 lat powiemy mogło być inaczej.

 118. prawo p. Celiński 🙂 pokazał Pan swojego kandydata 🙂 będzie Pan rządził…

 119. Mam wrażenie że p. Marian chodzi na te spotkania aby zdyskredytować i zrobić nieco zamieszania negatywnego u kontrkandydatow p. Magdy. Wczoraj atomiast wpadł w taki zachwyt już na samym początku spotkania. Dziś zapewne pojawi się również w wiadomym celu. Takie to nieładnie ale wyborcy widzą.

 120. Magda nie ma pojęcia o termach? Wolny coś tam próbował mówić? Czy wy wiecie ile to bedzie kosztowało? Minimum 2 odwierty trzeba zrobić. Proszę o przedstawienie kosztów?

 121. Jan Magda sterowany przez A.C. jak kukiełka .
  Najpierw sterował go L.D a teraz A.C.
  Kandydat który potrzebuje ojcowskiej ręki.
  Zdecydowanie mówię NIE.
  Ludzie jak na niego zagłosują to tylko z litości jak to miało miejsce na radnego 4 lata temu.

 122. Panie Magda i wyszlo ,,szydlo z worka,,o co pan walczy,widze ze walczy pan o fotel burmistrza a nie o prace na rzecz Gminy Miedzyzdroje,wobec tego to fotel se pan wystrugaj z drzewa ktorym pan handluje w swoim prywatnym tartaku.

 123. Nikt z tych radnych zasiedzialych 12 lat nie powinien już być. Mówią, mówią tak jak mówili przez 3 kadencję i narty się kończyło.

 124. Rafal Wolny wieloletni radny teraz chce termy robic? Za Dorosza tez chcial robic termy? I co? 2 kadencje i nic nie zrobil?

 125. Pan sekretarz zabłysnął pytaniem;odpowiem na nie albo fotel burmistrza albo nic czyli chodzi panu Magdzie tylko o stołek a nie o pracę na rzecz naszej Gminy

 126. Jaka wiedza człowieka który ma skończone 8 klas i on ma reprezentować mieszkańców ludzie opamiętajcie się to wstyd dla tego komitetu wyborczego.

 127. Teraz mówi się o współpracy z WPN pytam pracownika gdzie był prze 12 lat? Oglądałem sesje teraz mówi Pan że mieszkańcy radni. Czy udzielał Pan głosu wszystkim mieszkańcom? Czy na równi traktował Pan wszystkich radnych? A teraz mówi Pan o pracy z zespołem. Ostatnia sesja wprowadza Pan co widać Radni nie mają pojęcia tak ma wyglądać współpraca. NIE nie będzie mojego glosu

 128. Gościu piszesz bzdury o jakich 3 kadencjach i o jakim klubie piszesz podrostu jesteś żałosny w swojej wiedzy .

 129. Celiński dobrał sobie ekipę którą będzie można sterować.

 130. Słyszałem że z Magdą żaden z byłych radnych nie chciał startować ,bo widzieli jego pracę przez lata.

  • Nawet Piłat się zawzioł i powiedział nie. Skończcie proszę z tą „sprytną” propagandą. Ludziom nie jest do śmiechu.

 131. 3 kadencję pokażcie co zrobiliście teraz chcecie zrobić? Was już nie da się słuchać. Wszyscy teraz wspaniali źle było ale to oni tacy byli my jesteśmy już inni. Jak tak można . P. Sutyla p. Weglorz p. Klucha p. Śląski przecież wy startował ujście od burmistrza. Byliście w jednym klubie. Ile razy powiedzieliscie dość. Na koniec wam się przestało podobać bo burmistrz nie startuje.?Dajcie spokój teraz do ludzi gdzie byliście 12 lat?

 132. Skarżypyta napisał(a):
  18 października 2018 o 21:37
  Gdzie ja jestem, każdy fajny, miły
  każdy spełni najgłupsze marzenie
  byleby być, być albo nie być
  oto jest pytanie denne
  Sportowcy, artyści, demokraci
  naukowcy, sołdaci i ludzie
  stanęli na przeciw siebie
  kule armatnie ze spotkania
  na spotkanie lżejsze, piórkowe
  już nie ma dramatu tynków
  już nie ma pustej studni
  i smutnych parkingów
  gdzieś wszystko w pył się obraca
  a tu kochani przed Wami praca
  bodajbyś cudze dzieci uczył
  bodajbyś zadowolił pół świata
  nie zadowolisz malkontenta, brata
  z tej samej gliny i gminy
  temu zasłonisz słońce,
  tej księżyca będzie mało
  oj ciekawie będzie
  oj będzie się działo.
  Idźcie na wybory
  wrzućcie kartę dumną
  by Międzyzdroje było chlubą
  całej nacji
  nie dowodem
  błędów demokracji.

  dobre

  • Prawdziwe podsumowanie kampanii. Aż trudno cokolwiek napisać. Komentarzy 1827!!! Może ze 3 konkretne. Reszta to niestety bełkot wyborczy. Zachęcam zatem aby wszyscy Ci, którzy piszą te obraźliwe i kąśliwe komentarze poszli do urn wyborczych w niedzielę i żebyście wyrazili swoje zdanie oddając głos. Wtedy będziecie mogli rozliczyć tych ,których wybierzecie. Natomiast Ci, którzy zostaną w domu niech nie zabierają głosu anonimowo na tym portalu bo zwyczajnie robicie wstyd na całą Polskę!!! Niech społeczeństwo się wypowie!!!

 133. Ewidetnie wczoraj próbowano im wbić szpilek.Dziś się nie pokazali a przecież też mowa była o parkingach i nic ich nie interesowało jak i Pana z sołectwa?
  1.pytanie z dnia wczorajszego co to jest nielegalny parking
  2 szukana kasa a parking dany w dzierżawę na 3 mce bez przetargów na rozrywkowi działalność.
  Chyba pan K prowadził taka formę dzialalnosci?

 134. Proszę Państwa
  Szanujmy się w ten przedostatni wyborczy wieczór i nie wchodzimy w pyskówki z Waranem z Warnowa. Nawet jakby nas kusiło. To co widzieliśmy w MDK jest zbyt smutne i generalnie poważna sprawa.
  Uszanowania

 135. Magda Marionetka Tego łysego w okularach.

 136. Magda przegra przez tego Celinskiego pokazał że to on trzyma lejce.

 137. Najbardziej podoba mi się KWW Razem z Mieszkańcami , bo z nimi są . Bez szaleństwa reklamowego skromni. Najbardziej liczy się dla nich mieszkaniec, co jest zauważalne na każdym kroku. Dalego będę głosowała na nich.

 138. Kolejna sprawa WPn. Pan Magda jako pracownik WOLIŃSKIGO PARKU NARODOWEGO nie będzie po stronie miasta i mieszkańców .
  WPN to potwornie skostniałą struktura z bezsensownym zarządzającym.

  Chęć rozliczenia apartamentowców , pozwoleń na budowę?
  Proponuje proste ,szybkie, eleganckie i honorowe wyjście.
  Proponuje zaprosić mieszkańców miasta na plac bodowy molocha 17 piętrowego jaki powstaje.
  Wszyscy odpowiedzialni ze strony rady miasta- głosujący za pozwoleniem na takie budynki- skaczą solidarnie ,zgodnie na łeb na szyję z ostatniego ukończonego piętra, wszyscy lecą równo, nikt nie wychyla się przed szereg bo grawitacja nie pozwoli.
  Zgoda na wysoką zabudowę załatwiła większość drobnych właścicieli wynajmujących pokoje i płacących tutaj podatki.
  Zakładów pracy dużych prawie nie mamy, to letnie wynajmowanie było często jedynym dochodem ludzi. Teraz dzięki apartamentowcom wzrosła ilość miejsc noclegowych, skończy się na tym ze by wykosić drobnych właścicieli pensjonatów czy pokoi ceny w apartamentowcach będą w okolicy 50zzł za osobę -apartament 4-6 osobowy.
  Na przestrzeni kilku lat scenariusz będzie taki:
  drobni wynajmujący jeśli nie będą mieli innego źródła dochodu będą musieli domy sprzedać, wtedy wchodzą deweloperzy, skupione sąsiadujące działki idą pod apartamentowiec i polka ssie zaczyna od nowa.

  Skończy się na tym co pięknie podsumował w rozmowie z kolegą właściciel kilku apartamentów w jednym ze stojących już kilka lat molochu:
  Bo tutejsze bydło-czytaj mieszkańcy- to mają zapie..lac dla nas, mają gotować w knajpach , siedzieć na ochronie i gapić sie w monitory czy nikt nie okrada naszych apartamentów, mają je sprzątać i mają zamknąć ryj.
  a miejscowa wadza ma klepach budowanie kolejnych naszych apartamentowców.
  Rozmawiający się w ogóle nie kryli ze swoimi poglądami.
  Jedynym problemem było że jeden ma już 6 apartamentów a drugi tylko 4 i dalej szukają….
  Więc nie zagłosuje na nikogo z poprzedniej rady miasta bo taki nam zgotowali pasztet z którym teraz nie wiadomo co zrobić.
  Ależ wiadomo, sprzedać mieszkanie, dom i spieprzać z tego miasta.

  • Wapnica, Lubin, Wicko

   Bardzo prawdziwe słowa. Dziękuję.
   Dodam od siebie. Wy mieszkańcy sołectw co może patrzycie na Międzyzdroje z myślą – a niech się tam pozabijają u nas spokój i cisza – nie czujcie się bezpieczni.

   Was też to czeka, zanim tam skończą budować te molochy w mieście znajdzie się ktoś kto kupi u Was działki, dostanie zgody na budowanie do nieba i też postawią Wam bloczydła. A jak już skończą z Międzyzdrojami na dobre to Wy też będziecie widzieć za oknami budujące się kolosy. Na Was też zwrócą oczy. Nie śpijcie i nie czujcie się bezpiecznie. Jak teraz nie zrobicie coś z tym obudzicie się jak będzie za późno.

 139. Śmieszny nie realny nie wnoszący nic nowego program,przykra mi panie Magda ale nie . Kandydaci na radnych też jacyś tacy nie dobrani pani Kujda, pan Mazur i inni, nie ,nie,nie .

 140. Przyjrzałam się sali oprócz rodzin kandydatów naliczyłam 12 osób.

 141. Artykuł nosi tytuł „poznaliśmy trzeciego kandydata na burmistrza Międzyzdrojów”, a dziś poznaliśmy nazwisko zwycięzcy tych wyborów… Tylko Jan i jego komitet się liczy. Kandydaci na radnych to wykształceni, inteligentni ludzie. Nowi! To się liczy. Tu nie znajdziemy starych radnych tryskajacych nową energią. Dlaczego ta energia znalazła ujście dopiero teraz, w czasie kampanii… Tu nie znajdziemy populistycznych bezwartosciowych haseł i przytakiwania jak wczoraj u P. Czyż. Tu jest coś cenniejszego: ludzie.

 142. Pan Magda mistrz wynikającej odpowiedzi.

 143. UWAGA!!! Spotkanie w MDK-u
  To pokazuje cały obraz Jana Magdy i jego kampanii, nieprawdziwy obraz inteligencji i zaradności. Pomysły jak i kampania jak widać prowadzona jest przede wszystkim przez Celińskiego który zarabia tyle co prezes spółki 168 tyś zł za rok 2017. Mazur gada jak najęty złote góry obiecują. Wszystko pilne, wszystko zrobią. Panowie to jest płytkie i bez wartości, chcecie kupić obietnicami każdy elektorat. A wszyscy wiemy jak jest kiedy chce się uszczęśliwić wszystkich, zawsze wychodzi, że nikt nie jest zadowolony. Tak będzie tutaj. Kibicuje wam abyście przegrali, nie popieram was, brzydzę się wami i waszymi tanimi chwytami. Wiem, że macie złe intencje. Magda miałem Ciebie za mężczyznę i przykład, dzisiaj straciłeś honor i twarz, współpracując z tymi osobami.
  Adam
  Celiński to artysta bez duszy, egoista, patrzy tylko na siebie. W pracy w ogóle jego niema. Szwęda się po mieście z Doroszem w Volvo. Domków nastawiał w całym mieście. Nie miał szans w wyborach poszukał statysty, aby jego reprezentował osobę w miarę czystą, spokojną, którą można sterować za kulisów. CBA pisze aby jego zwolnić, Dorosz jego tutaj jawnie broni! Jaki jest w tym interes??? Skoro masz tyle szmalu i taką dobrą posadę w mieście jak i powiecie. To po co Tobie vice-burmistrz? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pie…dze.
  Jan
  Merytoryczne dno u Jana Magdy, wypowiedzi, sposób mowy ciała, która była sprzeczna z wypowiedzeniami. Sprawa podatku. Ludzie którzy zarabiają setki tysięcy złoty, mają interesy w dużych miastach, a apartamenty u nas. NIGDY nie będą się rozliczać u nas!!! Bo mieszkają, żyją w dużych miastach, prowadzą księgowość. Co im dacie zniżki na parking, bułki tańsze, bilet do kina. Inwestorzy mierzą wyżej i dalej. Tanie Pisiorkowskie sztuczki są dla mało inteligentych. Więc nie oszukujcie naszych drogich mieszkańców. Postawcie się w roli inwestora.
  Najpierw był Pan człowiekiem Dorosza Panie Magda, głosował za wysoką zabudową, a teraz mówi Pana Komitet na APARTAMENTY ZŁOTE JAJO. ŻENADA, WSTYD, OBŁUDA, !!!!!!!

  Niestety, ale to wszystko prawda. Jestem załamany.
  My nie jesteśmy ślepi, głupi i naiwni, a tak nas traktujecie….

  Proszę mieszkańców o rozwagę w Niedziele! Tylko tyle.
  Oni i tak przegrali z własnym poczuciem wartości.
  Pozdrawiam was, sami zdecydujecie jak zagłosować, to jest wasze prawo.

  • szacunek za komentarz wyżej.

   Jesteś mistrzem .
   Komentarz jeden z lepszych na tym forum.
   Popieram w 100%
   Przecież oni jawnie wciskają bajki .
   A.C jest bardzo pazerny na kasę
   Działka na lecznicy do spłacenia 5 mil. i jeszcze trzeba wybudować domki to kolejne 3 bański
   Pieniądz ich zgubił jak zostaną wybrani to koniec wszystko będzie wiadomo kogo.

  • Mateusz nie bój się. I tak zadecydują wyborcy. Nie pozdrawiam.

  • Gorzkie słowa. Ale prawdziwe. Pozdrawiam Pana.

 144. zostaw Mazura bo nie wiesz co czynisz! kolega z sołectwa.. !!!!!

 145. zostaw Mazura bo nie wiesz co czynisz! kolega z sołectwa.. !!!!!

 146. Ac do Wolina na śmieciarke…. albo do Kruczka na mechanika!

 147. Ludzie już są zmęczeni i większość wie już na kogo ma głosować i takie teatrzyki już na nich nie działają.Ja i moja rodzina głosuję na ekipę Bobka .

  • Tylko nie róbcie jak co noc że po 24.00 złazicie z drzew i zaczynacie ten klangor Bobiszonów. Tu dorośli rozmawiają.

  • Marny teatrzyk to był u Bobka. Tutaj były pewne siebie typy, kandydat i jego zwierzchnik vice. I kilka bardzo dobrych pytań od ludzi brawa dla tych Państwa.
   Mina kandydata jak jego zwierzchnik wszedł mu w słowo i opowiadał o parkowaniu bezcenna. Chińskie przysłowie o Rembrancie.

 148. Ciekawe czy dwadzieścia lat temu pan Mazur też miał takie gadane .

  • Fajny skład Mazur i Bernadetta kto na to pozwala.
   Bernadetta ok komendant pan Mazur wiadomo co zrobił

 149. Pan Magda bez Pana Adama to jaka samochód bez kół .

 150. może dodamy jeszcze plaże!!!…

 151. I Bobek dla tych tłustych kotów napierniczał dekadę jak chłopiec na posyłki. Co to za menażeria, Celino „ja znam się na kodeksie” Wstydź się Mati. Stajnia Dorosza.

 152. W sobotę ok 19 napiszę historię ostatnich czterech lat ..spółek..urzędników ….hoteli .. gastronomi i ratowników..czas tyka! tyk! tyk!……

  • Jedna spółka jest do rozwiązania.
   ludzie jak się dowiedzą dla kogo to wszystko było przygotowane to zwariują ze zdziwienia..tyk tyk tyk pani w.w chyba już czas minął. tyk tyk tyk

  • Tyberiusz ale trzymasz w napięciu 🙂

   • W tym mieście dzieją się fajne rzeczy, tylko szkoda że zwykły obywatel jest tak zmanipulowany, że nie wie o co chodzi.
    Wszystko się rozgrywa w układzie zamkniętym i tylko czasem coś wycieknie.
    Co to jest za kraj..
    Piłsudski walczył nie za taką Polskę którą mamy, teraz to jeden drugiego sprzeda za garść srebników.
    Kampania pokazała nam ile brudów jest w tym urzędzie.
    My oddajemy głosy a oni robią swoje.
    Mam to gdzieś nie idę głosować bo nie ma kandydata…..

   • Drogi Gościu BURMISTRZA I RADNYCH WYBIERAJĄ CI CO NIE IDĄ GŁOSOWAĆ, proszę Ciebie i innych wyborców zapoznajcie się z programami i ich kandydatami . Głosujcie na ludzi ,niektórzy z nich są godni Naszego zaufania i należy oddać na nich głos.
    GŁOSUJMY na nowych (starzy zbyt uwikłani) I ROZLICZAJMY ICH NA BIERZĄCO Z PRACY – ZACZNIJMY WSZYSCY -CZYNNIE – BYĆ GOSPODARZAMI NASZEJ GMINY.

 153. Brawo Pan z pytaniem o odpowiedź na pismo od Celiny. Celina piękna praca nóg w czasie odpowiedzi.

 154. Program ściągnięty od Bobka czym tu się chwalić.

 155. witam serdecznie czytelników portalu.mam nadzieję że wasza ciekawość została ostatnio troszkę zaspokojone…

 156. Panie Magda dlaczego nie chce pan finansować szczepień Tężca ?

 157. Lekarze leczyć ludzi, a nie pchać się do polityki. Kto będzie przyjmować w przychodni?

 158. Panie Mazur co z tym Mak Donaldem ?Nauczyliście sie tylko obiecywać mieszkańcy też myślą.

 159. Kampania Pani Iwony Czyż-kompetentna osoba napewno chce dobrze dla naszej małej społeczności. Odmiennie niż pozostali kandydaci nie myśli tylko o sobie.

 160. Pan Magda nie jest samodzielny od razu widać kto nim steruje.

 161. Adam z chętnie zajmie się tymi autobusami może będzie podwyżka?

 162. Ten kierownik jest nakręcony jak katarynka ( przypomniały mu się stare dobre czasy) Gązo.

 163. pan Magda się zawstydził po szef Celiński siedział na sali ! to nie zakłopotanie, że było kilka osób? To chyba przełoży się na wynik wyborczy!!!!!!!!

 164. Panie Magda szacun za możliwość pytań. I tak wiem że kłamiecie ale zawsze to jakaś odmiana po ustawce Bobkowiczów.

 165. Celina ma takie parcie na szkło 200 000 na drodze nie leży

 166. Spotkanie lepsze niż u Bobka tam to był jakiś jednak rzewny teatrzyk. Można zadawać pytania. Kandydaci na radnych wyluzowani to im się po prostu należy zresztą i tak mają niezłe fuchy za naszą kasę po instycjach. Widzę dwie bezdomne sikorki z biblioteki, nie mogą się już doczekać żeby uwić sobie gniazdko w nowym szkietorze Foltyńskiego.

 167. Skandal adwokat a.c więcej mówi niż kandydat
  fakt kierownik zarabia więcej od burmistrza
  co oni gadają o podatkach hahaha
  dzień dobry czy mógłby pan zapłacić podatek u mnie w gminie ale wymyślili ciekawe czy to pod molem czy gdzie

 168. Mazur, masz gadane, ale człowieka ocenia się po czynie, pamiętaj. Mundur pamięta!!!!

 169. Mazur, masz gadane, ale człowieka ocenia się po czynie, pamiętaj. Mundur pamięta!

 170. Właśnie oglądam transmisje z MDK ze spotkania Pana Jana i jego świty i … „ze ten” jestem zażenowana . DobrZe ze pan Mazur wspomógł Janka w próbie odpowiedzi na pytanie dyrektorki biblioteki odnośnie przyszłości biblioteki, bo kaplica by była. No i ten kabaret nasyconego Mariana ?

 171. Brawo Ireneusz!!!

 172. Magda za apartamentami!!!

 173. Kierownik ma tupet 200 tys. bierze i nie ma go w pracy.

 174. Mateusz masz moje POparcie.

 175. Jan sam nie umie odpowiadać na pytania, potrzebuje pomocnika Adasia. Od razu widać kto będzie rządził w tym mieście.

 176. NASYCONY BUŚKO

  Eureka !! Zaprawde powiadam Wam ten komietet jest najlepszy!!! Nasyciłem sie że od jutra śmigam bez berata

 177. CZŁOWIEK MAGDY
  WIECIE ILE ZARABIA KIEROWNIK ZOSIU ??? ADAM CELIŃSKI MÓZG KAMPANI, KIEROWNIK
  ZA ROK 2012-UMOWA O PRACĘ 98 530,22 ZŁ
  ZA ROK 2017-UMOWA O PRACĘ 168 004,13 ZŁ
  ZA ROK 2018 BĘDZIE 200 TYŚ ZŁ???????????????????????????????
  KTO DOSTAJE TYLE PODWYŻKI W CIAGU 5 LAT?
  INFORMACJE Z BIP MIĘDZYZDROJE Z OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO!!! CZYSTA PRAWDA!!!
  6,5 TYŚ MIESZKAŃCÓW I TYLE ZARABIA KIEROWNIK ZOŚ, CZY TO JEST ZDROWE???
  WYBIERAJCIE MĄDRZE!!!
  Ile bedzie zarabiać przy Magdzie 400 tys złotych???

  • Nie rozumiem: ten krzyczący komentarz pojawia się x razy w x miejsc i go nie wyłapuje antyspam. A jak ja chciałem dodawać do tych komentów taką samą odpowiedź to mnie wyrzuca. Czary ?

 178. Mleczko za co wyleciał z MDKu, Mazur za bank?

 179. Okulary ubrał i myśli ze inteligenty jak Celinski, Janek uspokój sie

 180. Magda kto Ci tutaj zapłaci podatki, każdy sie rozlicza gdzie mieszka? chcesz dac na bułki ludziom ktorzy maja apartament za milion zł

 181. Aja jestem właśnie za starszym burmistrzem nie ważne że był przy burmistrzu liczy się co oferuje,co chce zrobić a ofertę ma dobrą.

 182. POrozmawiajmy o nowej energii.

 183. Dorosz-najgorszy burmistrz w historii Międzyzdrojów jest nim od 3 kadencji(12 lat) , to tylko źle świadczy o wyborcach. Raz można się pomylić , ale trzy razy to już świadczy o głupocie. Jedyny plus że w końcu zniknie on z krajobrazu Międzyzdrojów. Po następcy lub następczyni nie należy sobie robić wielkich nadziei.

 184. Wszyscy się w mieście śmieją z tego spotkania hahahahah
  Następnym razem wpadnę komedia jak u kiepskich.

 185. Kto wygra to okaże się w niedzielę ale każdy nowy burmistrz będzie miał ciężko aby zrealizować swój program. Myślę że obecnie panujący nie zostawi zbyt dużo kasy aby nie były to same długi i zobowiązania.

 186. Buśka niech przeprosi swoją mamę i zajmie się nią łobuz jeden.

 187. …. niektórzy swój głos wyborczy stawiają na młodych ….tylko , że ci młodzi to już starzy . Ja chyba postawię na nowych , zawsze to jakaś niewiadoma i może tych nowych 5 minut będzie dla nas lepsze …. bo ci młodzi swój czas już mieli

 188. No ciekawe jak z tymi apelami. Czy tak pozostaną bez echa czy jednak radny chociaż raz się zainteresuje gruntami? Bo działań nie widzę, a mówienie….?

 189. Czyzowa to taki Kaczyński szyty na miarę Międzyzdrojów.

 190. Łukasz 28 lat.

  Na spotkaniu było może 30 osób z czego to 8 przeciwników Pani Iwony.
  Wszyscy widzieliśmy jakie poparcie ma Pani.
  Może takie poparcie w Słuminie by wystarczyło ale nie w Międzyzdrojach.
  Teraz Pani zrozumiała, że na samej krytyce długo się nie pociągnie.
  Życzę dalej miłej pracy w zusie…
  Miasto zostanie oczyszczone z negatywnie nastawionych ludzi.pappap
  Młodzi do boju a u Pani średnia wieku to 47 lat i Pani cały czas mówi że zależy jej na młodzieży bo córka 22 lat , więc proszę nie okłamywać wyborców, bo żaden od Pani z kandydatów nie ma mniej niż 30 lat.
  Mati zdeklasuje w niedziel ilością ludzi i siłą poparcia apeluje do rówieśników pokażmy w końcu młodzieńczą siłę i wszyscy w piątek proszę o wstawiennictwo i głos w niedzielę.

  • Zmienić nazwę Międzyzdroje na Sułomino i będzie OK

   Pozdrawiam

  • O Tym że Iwona Czyż ma poparcie większe od Twojego ego świadczą Twoje posty w jednym i drugim temacie próbujące przekonać ludzi, że jednak poparcia nie ma 🙂

  • Już Panom ktoś grzecznie napisał. Chcecie się uczyć pływać to nie w naszym basenie za nasze pieniądze.

 191. Jakie zmiany w tym dialogu jak byly radny kandyduje?

 192. ja też liczę na Muzeum Miejskie.czas na takie. nasze miasto przecież było znane przed wojną,warto przypomnieć tych,którzy tu byli przed nami.a w 1945 zaczęła się nowa historia i właśnie o tych,którzy tą naszą historię budowali od podstaw,musimy pamiętać

 193. Mateusz ma zapewniony klangor Bobiszonów. To już męczy. Nic dobrego z tego dla niego nie wyniknie.

 194. Pan Mateusz nie boi się prezentować swoich planów!

  • D….lu programy i plany wyborcze są w większości zbliżone , bo to są Nasze Mieszkańców bolączki , opinie i propozycje od wielu lat ,a widać twój lider dopiero zaczął czytać i słuchać.

 195. Pan Magda wiadomo. Pan Bobek człowiek bez wyrazu z teflonu. Akwizytor w rurkach. Tylko Pani Czyż.

 196. Głosuje na Bobka jedyny zdrowy wybór. Zaufam Ci, badz dobrym burmistrzem. Głosuje z rodzina na Ciebie Panie Mateuszu

 197. Rozmawiał przez 12 lat i mamy co widzimy, czas minął. Teraz czas na nowe twarze których działania mogą być widoczne po 5 latach.

 198. Wiecie co? Największa żenadę w tych wyborach pokazuje Pan Buzko. Najlepsze jest to, że odbije się to po Panu rykoszetem.

 199. Celiński milioner niech juz sobie szuka roboty ;)! Iwona nadchodzi

 200. Bobek czekam na spotkanie w mdku 😉 trzymam kciuki

 201. Pani CZyż radze zostac na swoim staniwsku kierowniczym w ZUS-e i nadal zarządzać swoją kadrą… planowac , organizować i w końcu dobrze wywiązywać sie ze swoich obowiazków w tej instytucji. Kandydaci na radnych z KWW Razem , opócz moze jednej osoby, nie potrafią po polsku sklecić kilku zdań. Szczerze mówiąc podziwiam ich za odwage ze startują reprezentując taki poziom. Oglądając nagrane spotkanie z biblioteki widziałem jakaś uczennice z liceum która ma wyuczony tekst a na podstawowe pytania nie miała konkretnych odpowiedzi. Gdzie ma byc targowisko??? jeszcze nie wiadomo !!! Oczywiscie nikt nie oczekuje konkretnego miejsca , ale wypadalo by podac kilka ewent lokalizacji skoro ma sie w planach stworzenie takiego miejsca . Po wyborach powiecie ze chcieliscie ale nie ma gdzie ?? Jakie to oczywiste!
  Reansumując ja stawiam na młodych, wiec mój wybór jest juz przesądzony.

 202. Historia nauczycielka zycia

  Jeżeli ktoś myśli że czas na pozytynwe zmiany tylko Pani Czyż. Jak komuś się podoba i mu dobrze Pan Magda lub Bobek. Wybór należy do Państwa.

 203. Jan Magda w swoim komitecie ma kontrowersyjne osoby?

 204. Tylko Pani Iwona. Konkurencja robi sobie z wyborców żarty. Magda czy Bobek równa się kontynuacja.

 205. Ja będę głosował na ludzi nie unikalnych w różne dziwne sprawy i nie powiązanych kapitałowo z urzędem czyli na. Czyż i jej kandydatów bo oni będą reprezentować mieszkańców a nie interesy jednostek

 206. Bobek już 2 miesiące walczy o mieszkańców. 12 lat trwały przygotowania. Zuch chłopak.

 207. Widać, że Mateusz chce rozmawiać z mieszkańcami. To ogromny plus. Ma mój głos.

  • Bo dwanaście lat nie bardzo mu się chciało. Chyba że znowu poczestował burmistrza zupą i opowiadał na ulicy jak mu smutno. Cwany dzieciak.

  • Czy Ty w ogóle rozróżniasz prawdziwą rozmowę od bełkotu marketingowego?

   Podpowiem Ci… jak słyszysz same słodkie pier….nie to możesz być pewien jednej rzeczy. NIE są poruszane ważne i drażliwe kwestie. Z jakich względów??? Sam oceń.

   Tu masz prawdziwą rozmowę:
   https://www.youtube.com/watch?v=aIFIkkl8E9g

   Na debacie u Bobka co było?
   – Wszyscy oczywiście mogli składać propozycje, uwagi, pytania tylko w obrębie małych grupek BEZ DOSTĘPU DO MIKROFONU dla mieszkańca !!!

   – Później łaskawie kandydaci na radnych odczytali coś tam. Ale w sumie to nie wiem czy odczytali wszystko? czy tylko część? czy to co chcieli? Nie mam zielonego pojęcia…

   – Na końcu pojawił się bohater 🙂 i nawet coś tam podpisał 😀

   – Podobna sytuacja jest z wieloma rzeczami. Zobaczcie na filmik Bobka o Marinie. Czego tam brakuje na tym filmiku? BRAK PORUSZENIA ISTOTNYCH KWESTII! Zasadność istnienia spółki Marina? Utrzymanie prezesa, rady nadzorczej etc. A przypominam, że Marina już istnieje i nie potrzebuję tabunu ludzi. I zobaczcie po drugiej stronie Czyż… Jako JEDYNA podczas debaty wspomniała o wysokich pensjach prezesów!

   PS Jednego jestem pewien. Tą debatą Czyż podniosła poprzeczkę mimo skromniejszych funduszy na reklamę. Dlatego Bobek chcąc nawiązać walkę będzie musiał pójść w ślady doświadczonej Iwony Czyż i zmienić formułę swojej debaty. Jak niczego nie zmieni to będzie kolejne kilkanaście lat dialogował… chyba z Magdą np o termach? 😀

 208. DOBRY GOSPODARZ

  Nasze miasto potrzebuje dobrego gospodarza ze świeżymi pomysłami. Pan Mateusz to połączenie młodego zapału, wieloletniego doświadczenia samorządowego i obietnica ciężkiej pracy. Nic więcej mi nie potrzeba. Masz mój głos Mateusz.

  • Kurna już dwanaście lat ciężko pracował. Głównie nad swoim wizerunkiem. Pan Zbigniew mówił na sesjach 20x ciekawsze i mądrzejsze rzeczy niż Pan Pozer Mateusz. A teraz to walenie w Magdę niesmaczne. Od dwóch miesięcy to widzi Pan Mateusz co wszyscy widzieli o panu Celinie Magdzie i Doroszu.
   To proszę o objaśnienie czy Pan Bobek jest wyrachowana czy naiwny że niedawno tego nie widział. To czy to nie nadaje się na burmistrza.
   Nie mieszam Pana Zbigniewa w ten spór, ale słuchałem go z ciekawością.

 209. Pan Bobek mimo że młody ma już doswiadczenie do pełnienie funkcji burmistrza.

 210. Dawno już powinniśmy przypomniec sobie o naszych korzeniach. Bardzo podoba mi si pomysł pana Bobka dotycząca muzeum Historii Międzyzdrojów.

 211. Czyż będzie rozliczać wszystkich za wszystko. Zupełnie nie nadaje się na stanowisko burmistrza!

 212. Dobrze poznałem, że wczoraj były szeryf ludzi śledził i po mieście nagrywał?

 213. Mateusz, trzymamy kciuki! W młodych siła!

 214. Bo Magda dogadany z A.C. jest. Kręcenie lodów już jest, i będzie jeśli im pozwolimy

 215. Coś ty się człowieku na te termy uparł? Wykopki za 14 milionów jeden będziesz prowadził? Zabijesz budżet gminy by spełnić swoje urojone fantazje. Chcesz turystykę rozwinąć? Zrób to mądrze! A nie na pałe, bo tak ci ktoś kazał

 216. Liczę ze nowy burmistrz i nowa rada zrobi porządek z dzierżawami. Jeśli ktoś nie wywiązał się budowy czy zrobieniem w danym terminie inwestycji to mam nadzieje ze nowy burmistrz wypowie umowę dzierżawy a miasto poszuka kogoś bardziej kompetentnego

 217. Ja ogólnie jestem zasmucony pensjami pracowników wyższego szczebla i prezesów spółek. Nie rozumiem dlaczego np kierownik Zoś czy sekretarz miasta, czy prezesi spółek maja więcej zarabiać niż najważniejsza osoba w mieście czyli burmistrz. Panie burmistrzu to jest złe, i budzi kontrowersje i podejrzenia. Liczę na zmiany od listopada

 218. Myśle że rozsądnie jest zagłosować na burmistrza z jednego omitetu , a na radnego z innego. Dla zachowania równowagi i żeby cała wladza nie znalazła się w jednych rękach.

 219. Spotkanie Czyżowej lepsze. Można było się wypowiedzieć.

 220. Stoje na przystsnku i…. Od kiedy mozna wieszac plakaty na przystankach autobusowych. Psrtyk Fotka jest Pani Rogowska.

 221. Tak po spotkaniu z kandydatami na burmistrza zadecydowalem,,zdecydowanie glosuje na p. Mateusza Bobka,a p.Magda juz swoje zrobil i sie wypalil,brak orientacj,wiedzy i odwagi.Natomiast p.Czyz malo doswiadczenia,wiedzy iprrzekonania,na burmistrza jeszcze NIE mozeza moze za 5lat zobaczymy,p.Magda zdecydowanie NIE…

 222. WIECIE ILE ZARABIA KIEROWNIK ZOSIU ??? ADAM CELIŃSKI MÓZG KAMPANI, KIEROWNIK
  ZA ROK 2012-UMOWA O PRACĘ 98 530,22 ZŁ
  ZA ROK 2017-UMOWA O PRACĘ 168 004,13 ZŁ
  ZA ROK 2018 BĘDZIE 200 TYŚ ZŁ???????????????????????????????
  KTO DOSTAJE TYLE PODWYŻKI W CIAGU 5 LAT?
  INFORMACJE Z BIP MIĘDZYZDROJE Z OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO!!! CZYSTA PRAWDA!!!
  6,5 TYŚ MIESZKAŃCÓW I TYLE ZARABIA KIEROWNIK ZOŚ, CZY TO JEST ZDROWE???
  WYBIERAJCIE MĄDRZE!!!

 223. Chryste, właśnie obejrzałem nagranie ze spotkania Czyż… mordor…

 224. Poczekajmy na spotkania następnych kandydatów .Dla mnie Czyż to już zdecydowane NIE! Na polityce trzeba się znać, nie wystarczy pokrzyczeć od czasu do czasu.Liczą się fakty.
  Do następnych kandydatów na burmistrza- OCZEKUJĘ od was KONKRETÓW na spotkaniu z wyborcami !!
  Programy podobne ale jak i czyimi rękoma mają być realizowane??
  Pamiętajcie wszyscy- zawsze przychodzi czas rozliczeń- wasze tzw. programy wyborcze zachowam , a potem rozliczę,gdy przyjdzie na to czas.

 225. Ciekawe kto po wyborach zostanie sekretarzem miasta?…

 226. Po wczorajszym spotkaniu z 3 kandydatów zrobiło się 2 ciekawe jak potoczą się losy Pana Jana telenowela trwa dalej.

 227. Kampania Bobka – brawo. Tylko nic z niej nie wynika.
  Kampania Magdy – propaganda szeptana.
  Kampania Czyżowej – trochę mało was widać.

  Radni Bobka – bez żartów, jaka nowa energia ? Ci zasiedziali za nic nie odpowiedzialni psuje.
  Radni Magdy – same dziwne osoby z instytucji. Połowa nie urodzona w Międzyzdrojach :/
  Radni Czyżowej – większość mało znani, ale to nie wada.

  wrażenia Bobek – bez żartów, koleś kręci, to widać po oczach
  wrażenia Magda – nawet nie chce mu się udawać że coś….
  wrażenia Czyżowa – bardzo ciekawe, normalnie głupio by mi było jej kłamać, ma taki styl że zoobowiązuje rozmówcę żeby być lepszym

  Kto na burmistrza ?

  • co kręci co kreci? widać po oczach? co ty wróżbita?

  • Na kilometr widać dla kogo i kto pisał. Przyznam, że sprytnie, prawie jakiś poziom, ale jeden sprytny komentarz nie przykryje tego, że Czyż wczoraj zakopała swoją kampanię w grobie.

   • Ja to pisałem i nie wybieram się tego. Bardzo się wacham i nie chce popełnić błędu. Od tych wyborów bardzo wiele zależy. Błądzić rzeczą ludzką, kto patrzy nie błądzi.

 228. W tym banku na rogu to mieliśmy konto. Czy , że zostaliśmy okradnięci przez kandydata?

 229. Bardzo dobre spotkanie. Mimo usilnych prób demokracji międzyzdrojskiej nie udało się wyprowadzić kandydatki z nawet równowagi. Uśmiech i opanowanie.

 230. PANIE REDAKTORZE.
  A gdzie można obejrzeć spotkanie z panią Czyż. Już zniknęło ?

 231. 21.10.2018 Hydra zostanie pokonana

  Godzina zero pani Iwono nadchodzi.
  Odnowa się posypie jak WTC.

 232. Walka kandydatów z kandydatką sięgnęła bruku. Pan Ring z PiS jako człowiek morza, doświadczony życiowo, jest najlepszym kandydatem na Burmistrza. Przekonały mnie ostatecznie wielopoziomowe parkingi, których za Dorosza nie chcieliście z różnych względów.
  Koniec i kropka.

  • Kto? Czym? On ma jakikolwiek program? „Nie chcieliście” czyli że mieszkańcy? Przyjeżdżacie tutaj na zachód spadochroniaże z PIS i już wywyzszacie się nad tutejszymi. Nie znacie i na dodatek obrażacie

  • Kto to jest Ring? Jaki ma program? bo nic nie wiem.

 233. Głosuje na Bobka.
  Pani Iwona zero wiedzy kompetencji doświadczenia ( w radzi od 4 lat i nie wie jakie działki są we władaniu miasta a chce budować targowisko jakieś rowery czy lodowisku śmiech na sali).
  Pan Magda przekreślił się sam ,powołując A.C na vice najbardziej nielubianą osobę w mieście, może za mało on zarabia bo 200 000zł rocznie to chyba za mało .
  Fryzjer w Międzyzdrojach jest drogi a wyglądać trzeba.
  Bobek ty uratujesz to miasto pierwsza tura jest twoja.
  Dziękuje, że wystartowałeś .
  Dużo starszy jestem od Ciebie ale w tych wyborach stawiam na młodych ambitnych wykształconych jesteś najlepszym kandydatem.
  Tak na marginesie Historia to moja pasja a w szczególności II wojna światowa, więc jesteś mi bliski sercu.
  Pozdrawiam

  • Ja nie stawiam byłem na spotkaniu bylo super. Jak usłyszałem będzie informacja czy zostały dane grunty na okres do 3 lat. Jak po 5 latach bardzo odważni w przeciwieństwie do zasiedzialych. Macie mój głos i moich znajomych. Takich osób nam potrzeba. Widać jak jesteście niewygodnie.

  • Moją pasją też jest historia. Bobek kojarzy mi się z Ionem Iliescu z Rumuni. Najbliższy współpracownik dyktatora, zrobił rewolucję, obalili dyktatora, wmówili światu że są nowością. Doili kraj jeszcze przez dekadę.

 234. Juz widzę Pana w berecie po wyborach..

 235. Świetne spotkanie. Z moich spostrzeżeń widać ewidentnie że chciano komitetowi wbić szpilek. Niezależni wspaniali ludzie takich nam potrzeba a nie 12 letnich już z doswiadczeniem

 236. Uwazam, za glos na Madzie i Iwone gkosem straconym. Pomijam pana z walizki. Dobrze ktos tu napisal,oszczedzmy sobie druga ture. Zoorganizujmy piknik dla dzieci.

  • Najnowsze przecieki

   Świetny pomysł. Żeby Bobiszonkom nie było smutno po niedzieli robimy dla nich piknik.
   Ognisko zrobimy z plakatów wyborczych jak posprzątają miasto.

 237. Krótka odpowiedź złoto ustne, kwiecista przemówienia radnego słuchamy 12 lat będzie miał okazję merytorycznie podyskutować w piątek.

 238. Czas na kogoś z miasta. Tylko Czyżowa
  Precz z kolonializmem.

 239. CZAS NA MŁODYCH

  1 KRZYKACZKA
  2 EMERYTOWANA KUKIEŁKA
  3 CZŁOWIEK Z WALIZKI
  4 MŁODY

  JA TU WIDZĘ TYLKO JEDEN SŁUSZNY WYBÓR!

 240. Dzień dobry wszystkim, chciałbym się zapytać dlaczego pozostali kandydaci zrezygnowali z debaty? Jak podoba mi się program Bobka tak chciałbym móc mieć wybór, poznać inne opcje. A tak sami pozbawili mnie wyboru do samego końca mamy jedynego sensownego kandydata. A więc głosuję na Bobka

 241. Czas aby parking na króciutkiej zmienił właściciela 😉

  • Pan, w berecie pokazal jak bardzo mocno oddany jest staremu układowi. Na kazdym spotkaniu krzyczy, obraża. Nie rozumiem go, bo chyba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jego zachowania. Myslal ze p. Magda to pewniak. Dalej będzie wszystko po staremu.

 242. Magda otoczył sie parkingowym w berecie, byłym policjancie, i biznesmenem z Zosiu. Tego nie chcemy! Komu juz cos obiecali? Skąd weźmiecie na wszytsko pieniądze? Panie Janie po co to panu?

  • Dobrze to ujales. Gdyby nie ta przystawka szanse p. Jana bylyby wieksze niestety sam tez przez lata pokazał że jest NIJAKI.

 243. PYTANIE DO PANA MAGDY LUB PANA CELIŃSKIEGO (zależnie który tam dowodzi)

  1. CZY I WOBEC ILU CZŁONKÓW DIALOGU I ZMIANY TOCZYŁY SIĘ ŚLEDZTWA LUB POSTĘPOWANIA?

  2. CZY I ILE RAZY CZŁONKOWIE KOMITETU AGITOWALI DZIECI OBIECUJĄC BUDOWĘ DARMOWEGO KFC, MCDONALNDA I BASENU W SZKOLE?

  3. CZY KTÓRYKOLWIEK Z CZŁONKÓW KOMITETU ZAMIESZANY BYŁ POŚREDNIO LUB BEZPOŚREDNIO W ZNANĄ AFERĘ Z DAWNYM BANKIEM W ZUSIE?

  4. W ILU POWYŻSZYCH PUNKTACH SĄ TO TE SAME OSOBY?

  5. DLACZEGO PENSJA KIEROWNIKA ZOŚ W CIĄGU 5 LAT WZROSŁA DWUKROTNIE (O 100%) I CZY WZROSŁA TEŻ PRACOWNIKOM?

  DODATKOWE PYTANIE: CZY I DLACZEGO DOWODZI PAN ADAM CELIŃSKI SKORO NIE ON KANDYDUJE NA BURMISTRZA?

 244. Magda sieje plotki, komu co obiecał?

 245. Jedyny godny kandydat i merytoryczny to Mateusz Bobek

 246. Głosujemy na Bobka

 247. takie pytanie? a przepraszam Pani Czyż to ma grafika z poprzedniej epoki? może tam wszystko robione jest jeszcze na powielaczu

 248. Osoby na sali mieli większą wiedzę o działkach ,budżecie możliwości realizacji inwestycji niż sama zainteresowana i jej ekipa.
  Dała Pani czadu jak nigdy, dlaczego na tak ważne spotkanie była Pani nie przygotowana.
  Szanuję Panią Bardzo i dziękuję, że na spotkaniu nie pojawił się gość specjalny ze Słumina. Staje się Pani samodzielna, tylko niech lepiej Pani dobiera swoich kandydatów z merytoryczną wiedzą. Teraz rozumiem Mateusza dlaczego w swojej drużynie ma Panią Klu. i Pana Suty. To jest doświadczenie wiedza odwaga odpowiednie zachowanie tego na tym spotkaniu zabrakło.
  Będę Pani kibicował za 5 lat.

  • Pan radny Sutyla Pani Klucha to zasiedziali radni. Obserwowałem sesje i widziałem jakim tryska ja doświadczeniem? 12 lat nam pokazało będzie na spotkaniu i zobaczymy Wasze doświadczenie. Pytania 1 z 10. Pozdrawiam

 249. Ciekawe rzeczy można wyczytać. Jedno jest pewne, w mieście potrzeba zmian, koniec kolesiostwa i oddawania nieruchomości i placów bez przetargów.

 250. Koszty budowy toalet wahają się od kilkuset tysięcy złotych do kilku milionów, zależnie od ilości kabin i dodatkowych funkcji jak natryski, wypożyczalnia sprzętu czy przebieralnie. Warto zerknąć jak wygląda to w innych miastach.

  Najmniejszy przykładowy koszt 1 toalety wielostanowiskowej znaleziony przeze mnie to 325 tysięcy złotych. Przy czym najdroższa toaleta z wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego i natryskami właśnie to 4,6 miliony złotych.

  Kosztu budowy to jednak wydatek jednorazowy, najciekawiej jednak wygląda sprawa z utrzymaniem.

  Jak pokazują przykłady NAJDROŻSZE utrzymanie toalet jest właśnie w nadmorskich miejscowościach turystycznych.
  W Świnoujściu, roczny koszt utrzymania 15 toalet mobilnych, czyli plastikowych tzw. toi-toi to koszt 294 tysięcy złotych.
  Jeszcze drożej prezentuje się sprawa z wybudowanymi stałymi toaletami, średni miesięczny koszt 1 toalety to ponad 3 tysiące złotych.
  Są to jedynie kwoty dla zwykłych toalet z kabinami. Na pewno zależy nam wszystkim by toalety, wraz z przebieralniami i prysznicami był czyste, schludne i nie zostały zniszczone, a jeśli zniszczone to wyremontowane.

  Szacując średnie koszty można łatwo wyliczyć, że KOSZT UTRZYMANIA kilku takich punktów sanitarnych na mieście wyniesie ponad 1 MILION ZŁOTYCH, pochłaniając w całości środki z samej opłaty klimatycznej.

  Nie jestem przeciwnikiem toalet, jestem przeciwny mamieniu ludzi nierealnymi obietnicami. jeśli komitet Pani Czyż, przygotuje się następnym razem, (robiąc choć trochę więcej niż ja w niedługim czasie w internecie) to niech zaprezentowany zostanie przewidywany koszt, lokacja, realny sposób zarządzania i skąd miasto ma znaleźć na takie projekty środki. Bo jak można przeczytać w linkach poniżej, nawet toalety z symboliczną opłatą i tak przynoszą jedynie straty.

  Źródła:
  https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/dlaczego-mamy-tak-malo-publicznych-toalet-z-prawdziwego-zdarzenia,82059.html

  https://plus.kurierlubelski.pl/nasze-drogie-toalety-lublina-czyli-zysk-to-nie-wszystko/ar/11770772

  • TOALETY TO PODSTWA

   Witam Pana

   https://dziennikzachodni.pl/nowa-toaleta-miejska-w-bielskubialej-za-300-tys-zl-taka-sama-w-zgierzu-95-tys-zl/ar/10087266
   Jak pokazuje ten artykuł powyżej koszt toalety zależy od władz miasta. Na podanym przykładzie mamy taką samą toaletę w Zgierzu i w Bielsko Białej. Taką samą. Różnica w koszcie jest trzykrotna.
   Zaproponowane w Międzyzdrojach rozwiązanie to jak widać na rysunkach dwie toalety, nie wielostanowiskowe, a mają dwa stanowiska. Nie mają wypożyczalni sprzętu i natryski są zewnętrzne. Przebieralnie też są zewnętrzne. Rozumiem że będzie się z nich korzystać w sezonie więc zewnętrzne punkty z wodą i proste przebieralnie zupełnie wystarczą.
   Koszt utrzymania jest latem, kiedy ktoś ich pilnuje jak w Świnoujściu tak żeby nikt ich nie niszczył, dodatkowy koszt to woda, prąd, ścieki. W pozostałe miesiące nie jest ona chyba czynna więc koszt jest minimalny.
   Nie sądzę żeby KWW RzM miało zamiar stawić więcej niż dwa takie obiekty w mieście, jeżeli w Świnoujściu są zdaje się dwa. Ale warto ich zapytać.
   Podsumowując – przedstawiona toaleta nie jest rakietą tylko podstawą miejscowości żyjącej z turystyki, czymś oczywistym. Zgadzając się z Panem na 3000zł miesięcznie mamy ok 9000-12000 sezon i reszta roku to może być ok. 15 000,00 zł. Dwie toalety – mamy koszty 30 000,00 zł rocznie. Gdzie tu milion ?
   Jak już rozmawiamy o kosztach – ciekawe ile miasto wydaje na akcje promujące miasto ? Kurort bez toalet przy plaży. Toalety nie przynoszą strat finansowych. Kosztują miasto tak samo jak oświetlenie ulic, podlewanie parków, zamiatanie placów i dziesiątki innych rzeczy za które płaci miasto. Toalety przy plaży są czystym zyskiem wizerunkowym dla miasta żyjącego z turystyki.
   Pozdrawiam

 251. Pan K, Pan B i nawet Pan T się pojawił strasznie usiłowali torpedoeac temat parkingów.Niektorym dzierżawy się kończą i tu zaczyna się problem? Szedłem wczoraj Kolejowa widzę Pan K oblepil swóje samochódy okna KWW Nasz dom Nasze miasto. Teraz już wiemy skąd te zainteresowanie innymi komitetatami.?zobaczymy czy będzie Pan zainteresowany zadaniem pytań do radnego o grunty tak w formie bezprzetargowo komu zostały dane? A jeśli zaistniałą taka sytuacja to co zamierza zrobić?

 252. Tak was czytam i zastanawiam się o czym wu wszyscy nadajecie. Przecież jest trzech kandydatów:
  1 rozgotowana owsianka,
  2 krzykaczka,
  3 młody.
  Z tego grona tylko młody jest jedynym sensownym wyborem.

  • Skłaniam się do podobnego , zgodnego z pańskim, roztrzygnięcia tego dylematu….Zagłosować na młodość i werwę!

   • Jak zobaczyłem tę fotkę jak Bobek w slipach z tymi striptizerami prężyli się na plaży to nie mam wątpliwości.

   • Na ratownika to się na pewno nadaje. Ostatecznie na radnego, oby ni popełniał tych błędów co robił przez 12 lat swojej kadencji.

 253. To spotkanie to porażka tego komitetu ,kandydatka na burmistrza nie przygotowana ,brak wiedzy i dalej tylko krytyka ,na czymś takim daleko nie pojedziemy.

 254. Na jakim etapie jest sprawa w trybie wyborczym o przywłaszczenie przez bobka pieniędzy ? ponoć zgłosiliście do prokuratury ? proszę o info

 255. Nadchodzi ostateczne rozwiazanie odnowy 3 dni i żegnaj P.I
  Takiej plamy jeszcze żaden kandydat nie dał.

 256. Czyżowcy mają najlepszy program. Nie poszli w szumne hasła typu Aquapark czy termy
  Nie zaprzeczają sami sobie mówiąc o ratowaniu przed wysoką zabudową. Nie walą nawet w burmistrza jak robi to teraz Pan Bobek żeby się zlegendować. Widać że przemyśleli swoje pomysły i nie kryją że czerpią też z bulączek ludzi. Nie boją się pokazać coś jak te toalety czy targowisko i poddać się krytyce. Tor rowerowy jest takim prostym pomysłem że aż dziwne że nikt tego nie wymyślił. Dzwoniłem z ciekawości stacja kosztuje ok. 3500zl netto. To porównanie to kosztów x razy robinej promenady. Nikt nie pyta gdzie będzie Aqapark czy termy bo nikt w to nie wierzy tę obietnicę to taki szafarz wyborczy taka tradycja. A tak nie powinno być. Obietnica powinna być do realizacji. Inaczej to bujda więc co się potem dziwić że wygranie traktują swoich wyborców jak dzieci.

  • BRAWO lepiej tego ująć nie można było, przestańmy wierzyć w bajki -zachowujmy się odpowiedzialnie i jeszcze raz przemyślmy wybór swojego kandydata Dojrzały -wyżeracz , Młody – z roszczeniowymi sponsorami ,waleczna o Nasze dobro- bez powiązań i koligacji

 257. PANI Iwona straciła poparcie po takim spotkaniu. Proszę się jeszcze uczyć a może kiedyś

 258. Pan biznesmen od parkingów bije pan w p.Czyż bo była przeciwna przedłużeniu panu dzierżawy. Dzierżawy z której pan się nie wywiązał .

 259. Jakbym widział przed sobą trzy osoby pana Bobka, pana Magdę i Panią Czyż i miał wskazać szafa a nie znał bym ich bez wahania wybrał bym kobietę. Sposób mówienia, ważenie słowa, taka wewnętrzna spójność, pewność siebie i swojej racji. Patrzenie w oczy. Tego nie da się nauczyć. Liczy się pierwsze wrażenie.

  Ps. Ciekaw jestem zdania najbardziej prywatnego z prywatnych pana D. Może kiedyś psmietniki

 260. Ta pani z Pinezki mówiła o śmieciach ,śmieciach wspólnoty , do kogo ma pretensje do miasta że nie mają gdzie trzymać śmietników? Myślę proszę pani że to wasz problem ,wspólnoty a Straż Miejska za ten bałagan przy śmietnikach powinna codziennie wystawiać mandat .

 261. Dwaj najwięksi biznesmeni Międzyzdrojów zdominowali spotkanie ,obaj bez wad ,uczciwi do bólu ,kończy się kadencja i wasze wpływy .

 262. Magda to pionek?! Łysy rządzi i rozdaje karty?, fajne informacje o zarobkach. Warto zrobić artykuł! o zarobkach i powiązaniu panów z burmistrzem po namaszczeniu!

 263. Pan od wesołego miasteczka który dostawał dzierżawy bez przetargu i pan od parkingu na Krótkiej też dzierżawa bez przetargu na 10 lat mieli najwięcej do powiedzenia .

 264. Komar z Buśką zdominowali spotkanie tym panom chodzi o własne interesy zlikwidować pozostałe parkingi to oni wyrypią cenę 10 zł za godzinę .

 265. Czytałem na forum, że udzieliły głosu innym inwestorom, bo inni radni słuchać nie chcieli.

 266. Komitet Nasz dom pierwszy plan radni mieszkańcy z tyłu bo niewygodne pytania? Komitet Razem głos należał do mieszkańców to mi się podoba. Proszę brać przykład to mieszkańcy u nich byli na Imiejscu bo widać oni są najważniejsi. Dyskusja z uśmiechem na twarzach żywiołowa czego niestety innym z 12 letnia kadencja zabrakło.

  • Bardzo dobra dyskusja. Ilu problemów można by uniknąć , wystarczy wysłuchać i podejmować wyważone decyzje.

 267. Nie zrozumiałam o co chodziło tej pani co jej sufit spadł ,od kogo dostała te pieniadze ?

 268. Jasiu do boju nie daj plamy

  Katastrofa. Ludzie jak organizujecie coś, to zróbcie to na poziomie .
  Brakowało tylko piwa wódki i zakąski .
  Spotkanie jak przy żabce.
  Taki komitet.
  Czekamy na Jasia co pokaże.
  Jutro kolejny dzień kampanii tym razem Jasiu, ciekawe czy pojawi się Adaś ,,Niezgódka,,. Proszę nie blokować nazwiska bo to postać z bajki więc rodo tu nie obowiązuje a wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
  Po dzisiejszym spotkaniu to chyba większość ludzi się przekonała że walka o stołek rozegra się między Jasiem a Matim. Więc Panowie Do Boju Młodość kontra Doświadczenie.
  W tym roku takie emocje ……

  • A gdzie tam Matti i Janek. Chyba nie uwierzyłeś we własną propagandę ? Po niedzieli przecena na „produkt marketingowy Bobek”.

 269. Nie widziałem ,ale słyszałem bo kamera nie pokazywała ale wydaje mi się że to głos pana Janusza B który mówi o wychowaniu dzieci . Proszę o sprostowanie jeżeli się mylę ,bo jeżeli dobrze słyszałem to ten pan nie powinien się wypowiadać ?

 270. Oglądałam spotkanie p. Czyz ,to jakaś żenada . Trzy panie radne mówią o wysokiej zabudowie że nie miały pojęcia a przecież to one walczyły o następny moloch na terenie domu wojskowego na promenadzie.

 271. przeczytałam wywiad Mateusza Bobka i nie boję się powiedzieć że już podjęłam decyzję trzeba oddać miasto młodym

 272. WIECIE ILE ZARABIA KIEROWNIK ZOSIU ??? ADAM CELIŃSKI MÓZG KAMPANI, KIEROWNIK
  ZA ROK 2012-UMOWA O PRACĘ 98 530,22 ZŁ
  ZA ROK 2017-UMOWA O PRACĘ 168 004,13 ZŁ
  ZA ROK 2018 BĘDZIE 200 TYŚ ZŁ???????????????????????????????
  KTO DOSTAJE TYLE PODWYŻKI W CIAGU 5 LAT?
  INFORMACJE Z BIP MIĘDZYZDROJE Z OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO!!! CZYSTA PRAWDA!!!
  6,5 TYŚ MIESZKAŃCÓW I TYLE ZARABIA KIEROWNIK ZOŚ, CZY TO JEST ZDROWE???
  WYBIERAJCIE MĄDRZE!!!

  • Ale jaja, czy to miasto juz oszalało? moja mama pracuje za 2300 zł

   • Kupię drzewo okolica wapnica

    Twoja mama to nie A,C,
    4 miliony majątek
    Działka na lecznicy
    Działka na alei
    po 8 30 nie można zastać w pracy.
    To wy wybieracie jutro spotkanie z Jaśkiem i kierownikiem.
    Czy to jest przyszłość naszego miasta, sami sobie odpowiecie po spotkaniu.

   • poszaleli tam, banda decydentów???

  • Już to sprawdzam!

  • COOOO????

  • Nic dziwnego że tak walczy o swoje Łyse 4 litery

  • takiego chcecie burmistrza?

  • A jak Bobek siedział w Radzie Miasta to pytał o ZOŚ i ile tam się zarabia. A może pytał ile zarabiają tam pracownicy ? Wiecie że taki już od dwóch miesięcy „bojownik” będzie jeszcze walczył po zwyciestwie kolejne dwa miesiace. Dwa miesiące za 4 lata przed kolejnymi wyborami.

  • W tych samych latach:
   Zastępca burmistrza z 85 tys. na 136 tys.
   Skarbnik z 119 tys. na 156 tys.
   Sekretarz z 142 tys. na 180 tys.

   W odpowiedzi na pytania zadane przez (za chwilę pisownia oryginalna): PIORYTET, WAŻNE, PRAWDA
   – wiemy ile zarabia kierownik Zosiu (bip.miedzyzdroje.pl)
   – takie podwyżki dostała większość kadry kierowniczej gminy
   – wybierzemy mądrze, ale nie krzykaczy, obrośniętych w piórka chłopców

 273. Ten młody na górce to od Sobierajskich?

 274. Nasze miast nasz dom pokazali jak prowadzić spotkania, a dzisiaj mieliśmy pokaz jak tego nie robić.

  • Te warsztaty z wklejanek ? Oglądałem. Najlepiej sprawdzić sobie na wyłączone foni co jest grane. Sprawdziłem ustawka niestety, widać było że część pęka z nudów i siedzi bo tak wyreżyserowano. Sami statyści. Było paru aktorów z konkurencyjnego teatru ale nawet im nie dano powiedzieć kwesti dla ożywienia. Nuda Panie.

 275. Nie moglam byc obecna na spotkaniu, ale w calosci odsluchalam nagranie. Nie zgadzam sie z tym, ze zarowno pani Czyz jak i pozostali kandydaci nie byli kompetentni i brak im programu. Chociaz cala dyskusje na temat programu usilowali zdominowac dwaj panowie, zainteresowani tylko tematem parkingu przy ul.Komunalnej, udalo sie obecnym przedstawic tematy ich interesujace.
  Najbardziej poruszyl mnie temat przepelnionej szkoly przy ul.Lesnej. Okazuje sie, ze w szkole nie ma osobnych sal przeznaczonych pod gabinety fizyki, chemii, geografi. Jak to sie ma do tego, ze budynek szkoly przy ul. Kolejowej jest niewykorzystany. Jak mozna robic oszczednosci na prawidlowym ksztalceniu dzieci.
  Mam nadzieje, ze temat szkoly bedzie najwazniejszy dla wszystkich radnych nowej kadencji.

 276. Magda = Dorosz = Celiński potwierdził to oswiadczeniem

  • Ujawnić pismo od CBA mamy prawo wiedzieć co się dzieje w gminie płacimy podatki!!!! i to my was wybieramy!!!

 277. Magda oszalałeś??? 15 twoich banerów na samym rogu nowo-myśliwskiej? na sołectwach z 50 szt w miescie kolo 100!, i wy mowicie ze bobek ma dużą kampanie? 😉 to ze ma przyjaciół którzy jemu montują filmiki i sie udzielaja to nie znaczy ze zainwestował dużo pieniedzy, a jak widac sztab Magdy zainwestował dosyc sporo. Z Celińskim jak widać układ jest idealny.

 278. Komitet Pani Iwony jak i sama kandydatka udowodnili nam że nie mają pojęcia jak zrealizować swoje obietnice typu: targowisko miejskie, lodowisko. Brak wskazanej lokalizacji jak i finansowania. Obietnice typu że jak się dostaniemy to to zrealizujemy mnie nie przekonały. Dlatego nie oddam na ten komitet głosu. Cały program oparty jest na marzeniach oraz fantazji ale nie jest poparty żadnymi konkretnymi działaniami jak można te pomysły zrealizować.

 279. uczestniczka spotkania

  Prezes od parkingu z Komunalnej bardziej merytorycznie przygotowany do spotkania niż Pani Iwona. Uważam że to on powinien się znaleźć na kandydata na radnego. Niesamowita wiedza, odwaga, charyzma. Od razu widać że gość nie da sobie w kaszę dmuchać.

 280. Rozwaliło mnie pytanie o młodość. Nie będę komentował bardzo młodych radnych i ich własnej woli przy panu Bobku. Może się wyrobie tylko szkoda że w ogniu tak poważnych spraw.

 281. Wbioski po spotkaniu

  Brawo Pani Ewa Senk, Marian B, Grzegorz K. dziękujemy za odwagę w zadawaniu pytań. Takich ludzi nam trzeba w mieście.
  Pokazaliście, że kandydatka na Burmistrza w ogóle się nie przygotowała do spotkania i niestety muszę stwierdzić że na stanowisko Burmistrza się nie nadaje.
  Może za 5 lat będzie Pani Iwona bardziej przygotowana a teraz życzę jej wytrwałości w swoim dążeniu do objęcia stanowiska Burmistrza.
  To jeszcze nie ten czas, ale może kiedyś. Ma Pani odwagę lecz jeszcze brakuje Pani wiedzy i doświadczenie bo zwykli ludzie z ulicy pogrążali Panią pytaniami .
  Bardzo Panią szanuje ale w tym roku to był falstart.

  • Ha ha. Szczególnie wiarygodny jest Pan Marian B. Nie spotkałem człowieka co słysząc to nazwisko nie skrzywił by z dezaprobatą. Podziwiam Czyżowców że dali mu głos.

 282. Dobrze się ogląda. Naturalni prawdziwi ludzie nie zepsuci polityką.

 283. Tam było z 30 osób z czego połowa przysz li niedoszli radni

 284. Całe spotkanie to jakaś jedna wielka farsa.I takie osoby chcą sprawować jakieś funkcje.

 285. Fajne że ten komitet rozmawia z ludźmi a nie robi szoł.

 286. Komitet sympatyczny, bez napuszenia, panowie w porządku. Nie ma w nim postaci kontrowersyjnych i znanych z różnych spraw. Pani Natkańska z żarem przyzwoitości, pani Trot opanowana, pani Czyż spokojna i daje ludziom głos. Widzę tutaj że pani Czyż będąc liderką tego komitetu nie jest na pierwszym planie. To odmiana obserwując innych kandydatów. Wasz program ma zauważalne różnice. Podobają mi się wucety i opcje rowerowe stacje i tor. Na temat targowiska nie mam zdania ale czemu nie. Nie takie rzeczy Międzyzdroje sobie fundowały. Ruchome schody i ta galeria to jednak nie to.

 287. Brawo KWW RAZEM Z MIESZKAŃCAMI za odwagę jedyny komitet z przysłowiowymi ja….
  Nie boją się pytań są otwarci na rozmowy z MIESZKAŃCAMI. Większość nowych osób tak trzymać . POWODZENIA

 288. Gdzie była ta „dyskusja wucety czy rakiety” ? Poratujcie…

 289. Przeciw korupcji

  Ja nie miałem kochanki będąc komisarzem ani nie napadałem na banki na służbie. A gdybym to robił byłoby mi podwójnie wstyd kandydować na radnego!

 290. Możemy mieć prawdziwego gospodarza Panią Iwonkę Czyż.

 291. Żenada – kandydaci i trzy panie radne bez podstawowej wiedzy! Nie wiedzą, że Straż miejska nie zbiera opłat targowych tylko strażnicy w godzinach po lub przed swoja pracą (zmiany 8+4) za prowizję! Pani Natkańska twierdzi, że pieniądze z alkoholu idą na płace a jedna setna dla dzieci! Co za brak wiedzy radnej po ponad trzech latach „pracy” w radzie! Kandydatka na burmistrza, żadnego planu ona, jak twierdzi, się dowie jak zostanie burmistrzem – kompromitacja! Na nich moga głosować tylko ludzie „ich pokroju”!

  • Największa pomyłka tych wyborów. Zdecydowanie nie będę na nich głosował.
   Wstyd mi za was, że tacy ludzie się pchają na stołki.

   • Proszę nie być takim surowym dla Bobkowiczów
    Myślę że jeszcze 15 lat i będzie jakiś poziom. Na razie się uczą.

   • Tacy czyli jacy – uczciwi mieszkańcy , którzy nie godzą się na dalszą dewastację i sprzedaż naszych terenów. Patrzą realnie i nie obiecują gruszek na wierzbie.

  • Podejrzewam , że piszą te komentarze Panowie którym nie udało się zabłysnąć na spotkaniu ( dla nich parkingi to całe Międzyzdroje) .Cieszę się ,że ludzie z tego komitetu nie są „waszego pokroju” .

 292. Oglądałem spotkanie. Przyszli inteligentni ludzie. Pytanie o to że programy są podobne i jak mnie przekonacie że Wy jesteście lepsi ciekawe. Odpowiem jak ja jestem przekonany że ten komitet jest lepszy. Wiarygodnością. Obserwowałem sesję rady miasta i trzy panie radne zapracowały na moją opinię. Są wiarygodne. Reszty z komitetu nie znam ale jeżeli reszta jest taka można być spokojnym.

 293. Spotkanie w bibliotece udane. Szkoda tylko że dużo czasu zabrali Panowie walczący o swoje parkingi. Pozowali na światowych przedsiębiorców ale nie wyszło.

 294. Na Pewno bede na spotkaniach innych komitetow i wtedy podejme decyzje.
  W ciemno to gra sie w pokera kolego.
  A to wielkie ryzyko.

 295. Spotkanie z wyborcami kandydatki na burmistrza Międzyzdrojów oraz jej kandydatów na radnych przekonało mnie do tego,aby NA PEWNO na tę panią NIE GŁOSOWAĆ ,ani na jej wianuszka kandydatów na radnych.Stwierdzam brak kompetencji, brak programu, brak działania! Osoby z sali wyróżniały się wieksza inteligencją i znajomością tematu od kandydatów…niestety..brak charyzmy, brak wiadomości, brak werwy….Dobrze ,że są takie spotkania przedwybocze!! Obecni kandydaci wypadli, jak u cioci na imieninach…

  • Komar ich rozjechał . Każdym pytaniem zaginal Panią Iwonę.

  • Kompetencje mają i to lepsze od innych, program dobry i realny ,a działać będą jak zostaną mam nadzieję w większości wybrani. Natomiast przyszło kilku Panów którzy chcieli koniecznie zabłysnąć, interesowały ich tylko własne interesy i mieli nadzieję na „pyskówkę”. BRAWO DLA PANI IWONY I JEJ KOMITET

 296. Jak widzę aktywność, zaangażowanie, oraz kolejny raz obecność na spotkaniu przedwyborczym pana Mariana to jestem spokojny o demokrację w Polsce. Dzięki takim ludziom jak pan Marian, pytającym i szczerze zatroskanym wiem że Międzyzdroje nie zginą. Uszanowanie Panie Marianie

 297. Jak słucham o tych parkingach to przypomina się stara zasada. Nie ma sensu tworzenie nowych praw i regulacji – wystarczy przestrzegać tych co obowiązują.

 298. Pani Iwona ma klasę. Prawdziwa Żelazna Dama. Starsi pamiętają, wyprowadziła Anglię na prostą i nikogo się bała.

 299. Czy to prawda że pan B. poza wieloma talentami z których jest znany także w okolicznych hurtowniach ma talent przemytnika ?

  • Zaraz mu napady na banki i szachraje podatkowe swoich przypiszecie. Nie pracowaliście w kampanii tylko rzucaliście błotem, a teraz panikujecie i ludzie to widzą.

 300. Jestem dumna z komitetu wyborczego Pana Bobka ma tam wielu wartościowych kandydatów nie wymienię ich specjalnie wiem ze wielu osobom pomogli bezinteresownie a dziś się ich opluwa jest to bardzo krzywdzące i nie etyczne .

  • Nikt nikogo nie opluwa, nie krzywdzi. Ludzie pamiętają tych radnych z komitetu pana Bobka jak głosowali za burmistrzem i nie liczyli się z nikim. Jak burmistrz zdecydował tak głosowali. Wszyscy byli bezsilni, a ich radni umywali ręce.

 301. Celiński ma parasol ochronny u dorosza?

 302. Iwona juz pisze wypowiedzenia dyrektora, urzędnika???

 303. Kampania Bobka brawo, tylko realne pomysły, proste rzeczy, potrzeby nasze mieszkańców !

 304. Mateusz cieszę się że startujesz, trzymam kciuki i głosuję na Ciebie .

 305. Krzysiek S. czy w tym roku tez będziesz chodził po domach i obiecywał rzeczy których nie spełniłeś.
  Tym razem kawy ode mnie nie dostaniesz.
  Jesteś najgorszym kandydatek i te plakaty Ci nie pomogą wracaj na DJ.

  • A jakie to ma znacznie, doskonale przydawał się w głosowaniach, popatrywał na lewo i już wiedział co myśleć.

   • wypisz wymaluj pacynka – rodzaj lalki teatralnej nakładanej na dłoń jak rękawiczka i poruszanej palcami aktora-animatora. W przypadku lalek o większych rozmiarach animator umieszcza dłoń w głowie pacynki, kontrolując jej mimikę.

   • W tym przypadku animator patrzył na reżysera i miał zajęte obie ręce podnoszeniem w górę. Zajęte dwie ręce, miało to konsekwencje dla mimiki.

  • Zapraszam na kawe 🙂

  • Najgorsi kandydaci są wiadomo od kogo? Razem z mieszkańcami?

   • Chyba Ci z hasłem „co by tu jeszcze spier….ć” są najgorsi. Tupeciarze, piszą że są nową energią a pięciu grzeje krzesło kupę lat. Najśmieszniejszy jest ten lider co teraz udaje Greka że to nie on rządził. Tych zebranych pośpiesznie przez Przewodniczącego nie biorę na serio, zebrani alarmowo, jak Vice przewodniczący zdradził.

   • Ale wy wiecie że na Panią kłótliwą zaglosuje max 15? Reszta wie do czego ona zaprowadzi. Ostatnio rozmawiam ze znajomymi na mieście i wszyscy jesteśmy zgodni. Krzykaczki nikt nie chce, nijakiego drwala też nie, a ringier axel Springer to wydawnictwo a nie kandydat. Wybór że wszystkimi jego plusami dodatnimi jak i ujemnymi jest jeden. I każdy kto tylko rozejrzał się do okoła głową wie.

   • W życiu nie zagłosuje na cwaną gapę ” za a nawet przeciw”. Z takich gagatków nic dobrego nigdy nie wynikneło. Chwiejni, bez własnego zdania ale z gębą pełną frezesów.

  • „Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.”
   Mark Twain

 306. Pani Iwono czy na spotkaniu zamiast kiełbasy wyborczej, możemy poprosić o rybkę.
  Nie chcemy paragonu ani nigdzie nie doniesiemy tak jak zrobili to inni.

 307. Chcę tutaj szczególnie podziękować p. Bobkowi. Kiedy był radnym jako jeden z nielicznych zatrzymał się, zainteresował i pomógł. Podobnie jak p. Węglorz. Cieszę się ze mogę oddać głos na p. Bobka.

  • ????
   Po świadectwach uzdrowień wpisujcie podziękowania.
   Nie milcz, nie tłamś tego w sobie, podziękuj Mateuszowi.
   ????

 308. Mateusz mi strasznie zaimponował. Tyle lat siedział przy stole na tych naradach tam w ratuszu jak zupa wołowa i ani pisnoł, a teraz – jaki z niego wyrósł kawaler, wszystko ci obieca. Brawo.

  • W ratuszu?:)jak dupa wolowa to nie Mateusz to pewnie Jan

   • Jan siedział jak rejent albo inny aptekarz. Godnie. Widać że burmistrz mieli stracha przy nim i respekt. A ten Mateusz taki był fąfelek do posługi. Tam ludzi wywalić. Tym coś tam obiecać. I proszę jaki kawalerzysko teraz z niego na lawecie po mieście śmiga. Brawo

   • Stały czytelnik

    No żeby go nie powie źli po wyborach. Teraz go wożą na lawecie żeby po wyborach nie powieźli go w dyskotece

   • takiego pierożka słodkiego ? a za cóż to ?

 309. najnowsze przecieki

  A słyszeliście że w sobotę będzie jeździła po ulicach pomarańczowa platforma, nasypane piasku a na niej ratownik w czarnych slipach w postawie bojowej. Kto to zobaczy to już mu się nigdy nie odwidzi.

  • Zazdroscisz ?? Chyba do niedzieli bys juz nie zasnął ?? W sumie fajny pomysł ,chetnie bym popatrzyła. Ja głosuje na Pana Bobka bo najladniejszy, a co nie wolno mi?

 310. Dosc układnie Zosiu z urzędem miasta, Magda jest jak króliczek a zanim wilki które nim sterują

 311. W Niedziele głosujemy na Bobka

 312. Magdowie sa do wszystkiego zdolni,tylko nie dotego co trzeba.Niech sie modla o zdrowie bo o ro–m i wiedze zapozno.

 313. Jeden burmstrz ze swinoujscia byl teraz chcecie kolejnego? bbk mieszka w swinoujsciu z tego co wiem.

 314. Niech se te Termy,zalozy w Wapnicy,w swoim prywatnym tartaku,co by suszyly glowe i dzrzewo ktore rznie mokre i ludziom sprzedaje niewystawiajac faktur.Panie Magda tez tez do tartaku CBA przyjedzie/—

 315. Na mieście mówią ,że kierownik sam odchodzi.
  Prawdopodobnie posiada domki 15 sztuk po 400 zł za dzień (wiadomość z booking publiczna) co daję kwotę 6000zł dziennie.
  Lecznica przejęta przez kolegę i tam ma powstać 50 domków takich samych razem ze spa, czyli 50 razy 400 zł to daje 20 000 dziennie.
  To jak ktoś ma 26 000 zł dziennie to po co mu takie marne grosze z zakładu.

 316. jakie termy, jaki wstyd, ludzie się ze mnie po mieści śmieją, coś nam pan p. Janie zrobił

 317. Iwona C. Kto pierwszy straci prace?

 318. W poniedzialek bedzie juz spokojnie. Zycze wszystkim powodzenia…

 319. Chcę żeby w Międzyzdrojach było milo i przyjemnie.

 320. Do mieszkanca,co pan mozesz wiedziec zyciu mrowek w mrowisku,////////itd./// bylo chodzic na obrady rady.niezajmuj sie pan plotami jak baba na jarmarku,sie niwie sie niepisze.

 321. Podziwiam, że tak cierpliwie Mateusz znosi ataki Magdy. Zamiast bawić się w brudną kampanię robi swoje. Chcę burmistrza który pracuje! Mateusz, jestem za Tobą!

 322. Pracowity p.Mateusz Bobek takich ludzi trzeba szanowac i na Burmistrza promowac.

 323. Meteusz w niedziele wygrywasz! dziekuje za pomoc, ktora mi okazales kilka lat temu. juz wtedy wiedzialam ze jestes dobrym czlowiekiem.

  • Wpisujcie świadectwa Świętego Mateusza od Naiwniaków. Mi spojrzał tylko na włosy i nie mam już łupieżu.

   • Zlikwidował dzierżawy bez przetargu. Swięty radny.

   • Patrzy na Aurorę. Rośnie w górę.

   • Nazywasz mnie naiwniakiem i nie szanujesz mojego zdania. dlaczego?

   • Szanuję twoje zadnie. I nie nazywam naiwniakiem. Jesteś wyrachowanym wpisywaczem na forum. Po różnych inwazjach na forum typu, Zenek87 głosuje na Bobka, mieszkaniec1950 głosuje na Bobka, rozpylaniu bobogazu entyzjastycznego i akcjach drewno, CBA, rybka, komar widzę teraz kolejną akcję:

    – kop we wszystkich żeby zrobić wielki chlew
    – wszyscy mają dosyć
    – nareszcie w poniedziałek koniec tej walki i wracamy do spokoju
    – czytaj Bobek w pierwszej turze.

    Na pewno macie jeszcze jakieś akcje alternatywne. Nie jesteś naiwniakiem. Zwykły manipulator nastrojami i wyrachowaniec.
    Co nie zmienia faktu że tak zwany „produkt marketingowy Bobek” nie nadaje się na burmistrza. Jest za cienki i niesamodzielny, nic nie zrobi, i „będzie jak było”

   • i od tygodnia zastanawiam się czy bawicie się na saneczkach ?

   • Złośliwa nieczysta kampania Magdy nie zna umiaru.

   • szkoda że nie spojrzał ci do mózgu!

 324. Jako pierwszy już młody się skorumpował ? zanim wygrał wybory

  • Jak to jest? Boli was ze tak preznie dziala? Ze otoczyl sie mlodymi zdolnymi ludzmi? Ze ciezko pracuja? Ze poswiecaja sie gminie? Mysleliscie ze nic nue bedziecie robic i sie wam uda?

 325. Pan Bobek to dobry przykład jak należy pracować.

  • 12 Lat poklepywany po plecach i posłusznie raczke podnoszacy.Przykład pracowitosci co widac w Miescie.
   A a gdzie sa obiecane przebietalnie mialy byc w tym roku na plazy.??
   To tez nie Pan i Pana koledzy z rady ktorejs tam kadencji.

 326. Mateusz pokazał że jako burmistrz jest gotów poświęcić się dla mieszkańców, codzienne regularne spotkania z ludźmi o 17, codzienna praca nad udoskonalaniem programu, tak trzymać! Oby tak dalej jako mój burmistrz!

  • Pozer bez skrupułów i pomysłu. Blichtr, POmoc wiadoma. Żadnych zasad, argogant. Zero samodzielności.

  • Teraz przed wyborami się spotyka , jak zostanie to będzie dostępny dla swoich sponsorów a my będziemy czekać w kolejce na audiencje.

 327. Tak jest! Pracuje ciężko!Będzie dobrym Burmistrzem!

 328. Mateuszu nie przejmuj sie! Jako pierwszy pokazałeś jak należy pracować. Chcę takiego Burmistrza, ktory będzie ciężko i konsekwentnie pracował. Gmina Międzyzdroje potrzebuje takiego człowieka! Trzymam kciuki!

 329. Celiński idzie na dno?

 330. To koniec kariery Celinskiego?

 331. Wy Bobka pomawiacie a do was CBA pisma wysyła 😉

 332. CZY CHCEMY TAKICH WŁADCÓW?

  PYTANIE DO PANA JANA MAGDY LUB PANA ANDRZEJA CELIŃSKIEGO (zależnie który tam dowodzi)

  1. CZY I WOBEC ILU CZŁONKÓW DIALOGU I ZMIANY TOCZYŁY SIĘ ŚLEDZTWA LUB POSTĘPOWANIA?

  2. CZY I ILE RAZY CZŁONKOWIE KOMITETU AGITOWALI DZIECI OBIECUJĄC BUDOWĘ DARMOWEGO KFC, MCDONALNDA I BASENU W SZKOLE?

  3. CZY KTÓRYKOLWIEK Z CZŁONKÓW KOMITETU ZAMIESZANY BYŁ POŚREDNIO LUB BEZPOŚREDNIO W ZNANĄ AFERĘ Z DAWNYM BANKIEM W ZUSIE?

  4. W ILU POWYŻSZYCH PUNKTACH SĄ TO TE SAME OSOBY?

  DODATKOWE PYTANIE: CZY I DLACZEGO DOWODZI PAN ADAM CELIŃSKI SKORO NIE ON KANDYDUJE NA BURMISTRZA?

 333. Dobrze rozumiem te ulotki i to oświadczenie? Burmistrz powinien zwolnić Celinskiego natychmiast z jego winy, a tak nie zrobił?! Ktos mi to wytłumaczy???? O co dokładnie chodzi bo nie widziałem tych pism urzędowych,!

 334. jakiego radnego wybieracie ze swojego okręgu?

 335. Mam wrażenie ze niektóre komitety pozalowaly kilku złotych na Kampanie i teraz z zazdrości wypisują takie wpisy bez żadnych faktów. A jak widać Bobkowi zależy! Tak trzymaj!

  • i zrobił to wszystko bez żadnej POmocy. Brawo.

   • Banerów Magdy jest sporo wiecej na mieście A na wioskach są niemalże na każdym zakręcie.
    Widać jedna mobilna reklama tak zabolała?? Tyle gadki o sponsoringu itp a wystarczylo wpasc na pomysl i wrzucic swoja na przyczepke i wio a nie teraz zal dupsko sciska i fala krytyki i brudnych sloganow. Właśnie to pokazuje że jesteście nie warci głosów mojej rodziny.

 336. Ja stwierdzam ze dzięki Panu Bobkowi mamy nowy rodzaj kampani, z czego bardzo sie cieszę. Krótkie filmy na temat, omówienie całego programu w gazetkach, postach. Brawo!!! Aby każdy komietet tak sie angażował ! Głosuje na Pana Mateusza

 337. Z CZYICH PIENIĘDZY?

  ILE KOSZTUJE WYKORZYSTANIE POJAZDÓW I PRACOWNIKÓW ZOŚ DO ROZWIESZANIA MATERIAŁÓW WYBORCZYCH, I CZY PŁACI ZA TO GMINA CZY KOMITET, ORAZ CZY TO ZGODNE Z PRAWEM?

 338. Bobek ma wielu przyjaciół młodych ludzi którzy angażują sie i pomagają jemu przy kampani, takie pomówienia o jakiejś wielkiej kampani, i dużych kosztach to kłamstwa, Kampania jest dostatecznie w możliwościach budżetu, dużo pracy wykonują z tego co wiem sami. Nagrać film, skleić go w całość z grafika umie co drugi mlody człowiek, a kilka banerów i 30 plakatów to chyba nie kosztuje milionów? 😉

 339. Zamiast tutaj pisać chodźcie na spotkania z kandydatami

 340. Celiński dalej ma byc wice?

 341. Do Olka i Sąsiadów.
  Świetnie ,że Pan Bobek jest energiczny , mądry ,uczciwy i odważny ale chyba jest coraz starszy .
  Energi mu chyba z wiekiem ubywa a jak było 8 lat temu to czemu nie wykorzystywał swoich mądrości , energii itp?
  Widocznie bał się ,że jak ” podskoczy ” to nie dostanie pieniążków na plaże i siedział cicho i przyklepywał wszystko co Burmistrz chciał .
  Gdzie była jego energia i odwaga i mądrość??

 342. OLEK i SASIEDZI.

  Ludzie opamietajcie sie…co was obchodzi kto ile wydal na kampanie.Naszm celem jest wybrac Burmistrza ktory bedzie dobrze dzialal i rzadzil.Np.niechce takiego starego,,wapniaka,,ktory nic niemoze,nic nieumie tylko tak jak miszkancy pisza handluje drzewem i dzikim miesem ,wasi mieszkancy Wapnicy sie wypowiadaja a ja to wszystko czytam.np.,,ze nikomu w zyciu nie pomogl i nic niezalatwil,,facet ponad 20lat dzialalnosci w radach iobradach wiejskich i miejskich nic niedokonal dobrego,a z Doroszem to= co juz nienapisze bo,,,,Handluj se pan dalej tym co umiesz najlepie inam w parade niewchodz i nieprzeszkadzaj poniewaz jako Burmistrza pana niewidzimy isie takich boimy.To jest stanowisko dla ludzi odwaznych,uczciwych,enegicznych,kompetentnych,madrych i spelniajacych swoje slowa iczyny,przykro mi to pisac ale wyborcy i miszkancy MIedzyzdrojow zawiedli sie na panu i juz panu dziekujemy p.Magda.TERAZ stawiamy na innego pana Energiczny,madry,uczciwy,odwarzny,wyksztalcony iz naszego podworka,odpowiedzialny i dazacy do kakretnych celow i najwazniejsze dbajacy o ludzi,dla niego slowo jest warzniejsze od piniadza,to jest pan BOBEK MATEUSZ.Nasz Najlepszy Kandydat na BURMISTRZA.

  • To twoja opinia moja jest inna. Dwanaście lat samo mówi za siebie wtedy energii nie było teraz jest? Rozumie że bardzo chcesz pobierać komitet ale to już było i nie wróci……

 343. Czy Pan Magda umieścił już gdzieś jakieś oświadczenie o Panu Celińskim dotyczącego jego sprawy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym, powiązaniach i układach??

 344. Stały czytelnik

  To niby za Panem Bobkiem też stoi ktoś z sąsiedniej gminy?

 345. Pan Bobek bardzo kwieciście mówi , opowiada – nauczył się czegoś od Pana Dorosza. Jest to piękne ale czy realne ?
  Zastanawia mnie tylko fakt ,że jest w Radzie już bardzo długo i to co dzieje się w Międzyzdrojach to przede wszystkim Jego zasługa . Oglądając sesje widać jak na dłoni ,że jest z Komitetu obecnego Burmistrza i wraz z Panią Klucha decydują o większości głosowaniu . Mieli większość w Radzie i robili co chcieli.
  Dlaczego dopuścili do takiej sytuacji ???

  Po prostu świetnie- NAGLE NEGUJE TO CO SAM ZROBIŁ .

  Śmiechu warte !!! OTWÓRZMY OCZY WYBORCY !!!!!

 346. BOBEK NA SWOJĄ KAMPANIE JAKO KANDYDAT NA BURMISTRZA MOŻE WYDAĆ NIECAŁE 4 TYŚ ZŁOTYCH , A Z OBSERWACJI MOJEJ JEST WYDANE KILKADZIESIĄT TYŚ ZŁOTYCH

  Jak wynika z wyliczeń PKW, łączna suma wpłat od osoby fizycznej na rzecz jednego komitetu wyborczego wyborców nie może przekraczać 15-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia postanowienia o zarządzeniu wyborów, tj. kwoty 31,5 tys. zł.

  W wytycznych poinformowano też, że komitetom wyborczym nie wolno przyjmować korzyści majątkowych o charakterze niepieniężnym (np. darowizn rzeczowych, darmowych usług). Do wyjątków należą: nieodpłatne usługi polegające na rozpowszechnianiu plakatów i ulotek wyborczych przez osoby fizyczne, pomoc w pracach biurowych udzielana przez osoby fizyczne. Zakazem nie jest objęte także wykorzystanie przedmiotów i urządzeń, w tym pojazdów mechanicznych, udostępnianych nieodpłatnie przez osoby fizyczne, a także nieodpłatne udostępnianie miejsc do ekspozycji materiałów wyborczych przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej w zakresie reklamy.

  „Inne usługi mogą być świadczone na rzecz komitetu wyborczego wyłącznie odpłatnie” – zastrzega PKW.

  Komitety wyborcze mogą wydatkować na kampanię wyborczą wyłącznie kwoty ograniczone limitem wydatków. Limit wydatków ustala się oddzielnie dla każdego komitetu wyborczego poprzez zsumowanie kwot obliczonych według zasad określonych w Kodeksie wyborczym.

  Jak wyjaśnia PKW, w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw limit wydatków oblicza się mnożąc kwotę przypadającą na jeden mandat radnego przez liczbę mandatów przypadających na okręg lub okręgi, w których komitet wyborczy zarejestrował kandydatów (bez względu na liczbę zgłoszonych kandydatów).

  Kwota przypadająca na jeden mandat radnego wynosi w wyborach do rady gminy w gminach do 40 tys. mieszkańców – 1064 zł, w wyborach do rady gminy w gminach powyżej 40 tys. mieszkańców oraz w wyborach do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy — 1276,80 zł. W wyborach do rady powiatu jest to kwota 2553,60 zł, w wyborach do rady miasta w miastach na prawach powiatu — 3830,40 zł, natomiast w wyborach do sejmiku województwa — 6384 zł.

  Limit wydatków, związanych z prowadzeniem kampanii wyborczej kandydata na wójta w gminach do 500 tys. mieszkańców ustala się mnożąc liczbę mieszkańców danej gminy przez kwotę 60 groszy, a w gminach powyżej 500 tys. mieszkańców mnożąc pierwsze 500 tys. przez kwotę 60 groszy, a nadwyżkę ponad 500 tys. przez kwotę 30 groszy.

  • Poparcie społeczne

   Ciekawa rozpiska, na którą jest prosta odpowiedź, zgaduję, że komitet Mateusza Bobka cieszy się na tyle dużym poparciem społeczeństwa, że sami pomagają w kampanii. Rozumiem, że takie poparcie może boleć inne komitety.

   • Kwota wydatkowana przez Komitet na kampanie kandydata na burmistrza w Międzyzdrojach nie może przekroczyć 4 tyś zł , a kampania jednego z kandydatów przekracza tą kwotę o kilkanaście tyś zł , gdzie ta uczciwość ?

   • Jeszcze jest tys zł na każdego kandydata na radnego wiec masz15 tys i 4 tys to razem 19. Chodź widząc to wszystko to moim zdaniem nawet 40 procent tego nie przekroczyli

 347. slyszalem ze termy to niewypal bo temperatura wody na wyjsciu to ok 12 stopni i jeszcze zanieczyszczona w takim stopniu jakimis ropopochodnymi substancjami.Ale moze to komus nie przeszkadza.Wode sie podgrzeje oczysci i bedzie jak za darmo

 348. Bobi nieeeeeee. A jak bardzo panu zależy?

 349. Ponoć bobi już się skorumpował ? tak mówią na mieście

 350. Jak to gdzie targowisko ? W połowie drogi między Termami a Aqaparkiem. Idziesz od tej dziury w ziemi za naście baniek mijasz targowisko i dalej masz prywatne 17 hektarow apartamentów taka śmieszna nazwa A-park.Nie

 351. Żenujące są te Wasze wypowiedzi.cieszę się że tylu ludzi chce coś zmienić ale czemu nagle tyle nienawiści czy komuś w tzw.gaciach się pali??
  Ciekaw jestem skąd komitet Bobka ma tyle kasy na swój marketing który jest juz do obrzydzenia. Już są anegdoty że ludzie boją się własną lodówkę otworzyć , żeby czasami Bobek z niej wyskoczył :).Ciekawe którym darczyńcom będzie musiał podziękować po wyborach.
  Jeszcze Go nie wybrali a już kupiony 🙂
  Szanujmy się.

 352. Pani Iwono proszę coś napisać bo nudno tak.
  Zawsze takie fajne bajki Pani opowiada , proszę jeszcze raz o tym targowisku
  Za górami za lasami było sobie targowisko , gdzie można było kupić amerykańskie borówki , ponoć targowisko ma być w Słumnie bo w Międzyzdrojach nie ma miejsca.
  Kilka krotnie pytałem o lokalizację lecz komitet sam nie wie gdzie będzie.
  Centralne część miasta nie ma takiej działki ale Pani Iwona ostro opowiada ,lecz nie podaje lokalizacji.
  Fajnie mi się zasypia jak czytam artykuły komitetu ,szkoda że kampania się kończy…..

  • A zwrócił ktoś kiedyś uwagę na mowę ciała. Jak ratownik wchodząc na sesję za plecami Pana burmistrza patrzy w lustro i robi mine. Albo na zdjęcia ratownika z netu jak robi minę. Albo jak gada farmazony z miną. Ale najlepsze jest jak ktoś mówi coś z sensem i wtedy ratownik chłonie każde słowo ale widać że i tak nic nie rozumie i wtedy też robi minę ale nie za mądrą. Zawiedliśmy się na Tobie.

 353. Zastanawia mnie dlaczego kilka osób mówi o kandydatce per Iwonka. Takie tykanie kojarzy mi się z obmierzłym ….. do orzechów. Mimo ostrej walki wszyscy starają się być na Pan, Pani i mimo rożnicy w poglądzie jakoś da się to czytać.

  • K jak karol pewnie bo to niemoje, chyba ze przybysze z cyrkla bo zyski chca oddać z powrotem Polakom.

 354. Czytam ten post i myślę płytkie to twoje myślenie tzn ze nikt nie może i wg twoich założeń nie będzie pracował. Zakładam, że myśli tak osoba, która lubi rozsiewac ploty takie jak wiele tu się ciagle pojawia.

 355. Iwonka daj Pani juz spokoj z tymi rowerowymi stacjami, targowiskiem i toaletami, dlaczego wgl pani startuje w wyborach tak powaznie? Czy to prawda o tym ze zrobi Pani rewolucje w Urzędzie miasta, szkołach podstawowych, bibliotece, mdk, Zosiu i każdej gminnej instytucji? Ktos to zleca? Dlaczego?

  • O aktualnym burmistrzu też tuż przed wyborami, mówili, boimy się, wszyscy się bali , że przyjdzie nowa miotła i dopiero będzie zamiatać. W urzędach wszyscy się trzęśli, chodziły plotki wyssana z palca i co? Nic takiego się nie stało, wszystko zgodnie z prawem. Nie lękajcie się nowego , nowe nie takie straszne.

 356. A zakłada ktoś że na targowisko przyjedzie człowiek który kupił owoce w hurtowni po dobrym rabacie i zacznie sprzedawać żeby zarobić. Zarabiać czyli mieć taką cenę żeby przyszli i kupili. Nie rozumiem tego podejścia że z własnego sadu i ogrodu ? A obok stoi ktoś kto ma z własnego sadu. A latem przyjechał pszczelarzy lub ktoś od niego i wystawił miód. Uważam że jak będzie plac i są ludzie żeby kupić ktoś się zjawi k coś zaproponuje. Są ludzie jest plac jest handel. Tak zawsze było.

  • Nie róbmy giełdy z Międzyzdrojów!!!

   • Zróbmy luksusowy butik.

   • Rynek to jest krwiobieg lokalnej gospodarki. Chyba, że chcesz żeby markety i obcy kapitał decydował o tym co chcesz kupić. Nawet w PRLu żywność była lepszej jakości od tego syfu wg standardów jakościowych UE(czytaj: korporacji stojącymi za europejskimi strukturami politycznymi)

    – mało Ci kupowania gorszych proszków pod tą samą marką w Polsce w porównaniu z Niemcami.

    – nawet warzywa i owoce importują od siebie przy czym oczywiście na „drugorzędne” rynki idzie „gorszy sort”

    – Jakiś delikwent zlikwidował rynek w Międzyzdrojach i teraz należy go odbudować!!!

   • Tak jestem za dwoma rękoma. Swoje to swoje nie sypane albo zmodyfikowane. Widział kto na krzakach na działce równe jak pod linijkę pomidory?

   • Jesteś tym co jesz. Każdy w końcu dochodzi do tego wniosku. Albo dowiaduje się od lekarzy. Prawdziwy rynek, plac targowy działa jak echo. To co krzykniesz echo Ci odpowie.

 357. jaką rybkę od rybaka?jakie warzywka od działkowca?,gdy na działkach wczasowicze.żeby handlować świeżą rybką,to trzeba mieć pozwolenie.nie widzę zresztą szansy na ten rynek,bo już raz był,ceny zaporowe,a z zewnątrz nikt nie odważył się sprzedawać

 358. Targowisko Miejskie

  Targowisko miejskie miało powstać po to by można było sprzedawać borówkę amerykańską i rybkę złowioną przez bliską osobę:
  (produkty lokalne, prosto od plantatora, działkowca , które jak wszyscy wiemy charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami – nieprzetworzone, świeże i w atrakcyjnej dla konsumenta cenie. Spożywanie naturalnych i nieprzetworzonych produktów jest jednym z istotniejszych elementów prowadzących do zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia. Chcemy wrócić do dawnych tradycji handlowych, od których odeszliśmy.
  Nieźle to zostało przygotowane….
  Dwie pieczenie za jednym ogniem ….

  • Jak Ty mnie teraz Don Marco zaimponowałeś…

  • z chęcią kupię marchewkę, buraczki, ziemniaczki, boróweczki , por,,szczypior,rybkę, kalafior , pietruszkę itd od np rybaków, działkowców. TY widzisz tylko spiski WSTYD o targowisku my mieszańcy mówimy od dawna. Ty nie wiesz , bo mieszkasz w innej gminie

   • Stały czytelnik

    A piszą tu że to Pani Iwona Czyż doszukuje się wszędzie spisku a tu jakiś gostek dopatrzył się spisku w targowisku to trzeba mieć fantazję

   • Odnowa czas odliczać 3.2.1. koniec

    My mieszkańcy, czy My Odnowa której kariera polityczna skończy się za 3 dni….
    Szczuliście mieszkańców donosiliście węszyliście wszędzie jakiś spisek i przekręt zero inicjatywy własnej tylko wszyscy źle robią i źle interpelacja za interpelacją i co wam to dało zostaliście najbardziej nie lubianą grupą w mieście autorytet gość z ościennej gminy.
    Niestety jak się ktoś wróblem urodził to kanarkiem nie zemrze.
    Pchacie się na stołki i do polityki a zero pojęcia o tym macie.

   • Bzdura zawsze była dominującym trendem w Ameryce, ale ostatnio opanowała Międzyzdroje wpis 20.04

  • Turyści chętnie kupią świeże owoce i warzywa.

 359. Po wyborch podajcie sobie wszycy ręce.

  Wybory to jak Gala MMA wchodzimy do klatki dajemy sobie po pysku a po ogłoszeniu wyniku idziemy na piwo.
  To jest tylko polityka niech wygra lepszy….
  Kto jest sportowcem to zrozumie.

 360. Właśnie czytam Międzyzdrojskie.INFO wywiady z kandydatami Pani D.K ,Pani I.S z KWW Nasze Miast Nasz Dom ,litości pomoc niepełnosprawnym , a jak było Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Międzyzdrojach to gdzie Panie byłyście , bo ja Was na spotkaniach ani ich imprezach nie widziałam. Cóż za obłuda.

  • Teraz to wszyscy wszystko zbudują, wyremintuja, składają życzenia, widzą tego przez 12 lat nie zauważyli?Przykro mi mieszkańców się to ogląda i słucha.

 361. W Niedzile wygra lepszy, o przegranych nikt nie bedzie pamiętał

 362. Zdumiewające formy kampanii wyborczej p. Bobka nasuwają pytanie: jakich ma sponsorów?
  Do mnie o wiele skuteczniej przemawia skromna nienachalna kampania p. Czyż!!!
  Wyborca.

 363. A szyby na Kolejowej w domu kto ma powyklejane właśnie tym komitetem co tak sie tak promuje?

 364. MATEUSZ BOBEK naszym Burmistrzem,taka jest wola nasza,nie chcemy Magdy,,Judasza.

 365. Czy to koniec kariery Celińskiego?

 366. Wojny pomiędzy Iwona Czyż a Panem Kom..,, prosze nie łączyć z innymi komitetami…

 367. mam pytanie czy to prawda że ratownika komitet sponsorują Międzyzdrojskie cwaniaki i oszuści ? bo tak mówią na mieście ?

  • Co ty ćpiesz?

  • oszusci,,to ciebie chyba sponsoruja i sluchaj plotek dalej to sie obalisz.

  • To wszyscy widzą. Potwierdza to co ludzie zawsze widzieli, żadnej samodzielności u kandydata, podczepianie się pod silniejszego, pozerstwo, wyrachowanie, brak skrupułów, czasem tylko maskowana arogancja , a teraz dochodzi skłonność do zadawania się z nieodpowiednimi ludźmi. Myślę że jest pewien pozytywny skutek wczorajszych i nawet według szumnych zapowiedzi przyszło sobotnich nastepnych niesmacznych wydarzeń. Zwykle to kto z kim przystaje Wyborcy dowiadują się już po wyborach jak jest już za poźno. Teraz dowiedzieli się odpowiednio wcześniej kiedy mają jeszcze czas do nawysłu i wybór.

 368. numer do komara 505135980 można się z nim umówić na rozmowę ?

 369. ale z tym CBA to Mateusza komitet wymyślił ?

 370. Brudna kampanią .I.C.

  Sztab Pani Iwony zrywa plakaty konkurencji na Norwida. Czy to jest zgodne z prawem bo dziś rano powiesilem plakat i do właściciela przyszli ludzie od Pani Iwony i zerwał i powiesili swój. PANI IWONA NIE TRZYMA CIŚNIENIA. To dopiero początek kampanii mam dużo więcej newsów. PANI ludzie do takich rzeczy się posuwają to ma być nasz BURMISTZ. Takim zachowaniem zdradziła Pani swoje oblicze.

  • Zemsta Zmutowanego Zabójczego Bałwana

   Kto w to uwierzy…..?

   • Eygeniusz z Warnowa ktory mowil ze Doncelina jest podpadniety.?.

   • Grzegorz Komorowicz p.s Komar

    Wystarczy zapytać dzierżawcę tego lokalu M.Jabło….
    Telefonicznie z mim ustaliłem i powiesiłem a potem sztab już zrobił swoje.
    Pani Iwono. Do takich rzeczy Pani się posuwa.
    Nigdy Pani nic nie zrobiłem, to Pani po namowach swojego kolegi zaczęła mnie atakować i robi Pani to do dzisiaj.
    Jest w Pani tyle nienawiści i zawziętości a co tydzień chodzi pani do kościoła i przyjmuje komunię św.
    To mam być porządny chrześcijanin.
    Gdzie takiej religii uczą.
    Mnie w szkole inaczej uczyli ,,Kochaj bliźniego swego jak siebie samego,,
    Jak ma Pani coś do mnie to zapraszam Kolejowa 14.5 mój numer 505135980.

   • Bajki to się dzieciom na dobranoc opowiada. Ja już nie wierzę. , bo jestem dorosły .

    Niedługo miejsca zbraknie do naklejania reklam .Jeden z komitetów opanował całe Międzyzdroje. Chyba miejsca zabrakło, bo dziś już jeździł samochód z przyczepą i wielkim bilbordem.

   • Z tego co widzę 2 osoby mają bilboardy na przyczepach jest to p. Mitelstadt oraz p. Bobek. Moim zdaniem BRAWO za kreatywność, chyba nikt nie zakazywał innym? Ale to takie „POLSKIE” samemu nic nie robic a swoje żale wylewać w formie krytyki tych co krok przed nami. Jeśli chodzi o Burmistrza to ja wybieram MŁODOŚĆ ! Pozdrawiam

   • Zalane reklamami jednego komitetu prawie całe Międzyzdroje jak dla mnie przerost formy nad treścią. Kreatywność w działaniu można było zaobserwować przez 3 kadencję. Dlatego mówię i pisze STOP – Już dość!

   • Komarekno co Ty nie potrafisz inaczej sie ??.
    PORTAL to stare metody W moim pezekonaniu ?….Jola mi mowił ze masz zle doswiadczenia.Czy to prawda????.

   • komar co ty za głupoty piszesz ty się powinieneś leczyć na głowę ?

   • A skad pan wiesz ze pani sie posuwa i do jakich rzeczy.nieladnie tak pisac do pani Iwony,,panie Komar,naleza sie przeprosiny.

  • Kto Ci uwierzy NA PEWNO NIE TA OSOBA. A Norwida wiadomo kto mieszka….

  • Widziałem idiote a na plecach miał jakas flage ze jak nie oni to Warnow z -Zosia bedzie pilnował WC BO ONI MAJA pierwszenstwo jak ich „dzieci”bo wujo obiecał??.

  • właściciel lokalu przy Norwida

   P.Komorowicz jak zwykle pisze P.bzdury .Jestem właścicielem tego lokalu i plakat swojego komitetu powiesiłam, również za zgodą dzierżawcy, przed Panem. Na dzień dzisiejszy nie ma tam żadnego plakatu wyborczego. Wbrew temu co P. napisał to nie ludzie z komitetu P. Iwony zerwali plakaty tylko Pani dzierżawiąca lokal. Okazało się że plakaty zasłaniały jej całą witrynę. A podstawą handlu jest reklama. Ja nie mam żalu i to rozumiem a P. jak widzę wszędzie wietrzy podstęp i występek. Za brak wiedzy i pomówienia należałoby przeprosić osoby, które P. szkaluje.
   Z poważaniem Katarzyna Gwóźdź

   • PANI Katarzyno proszę nie kłamać mam na to dowody że plakatu nie było byłem pierwszy i na chwilę wieszania nie było żadnego plakatu. Odwracacie kota ogonem. Przeprosić to powinny mnie najpierw a za niszczenie plakatów wyborczych jest kara pieniężną.

   • właściciel lokalu przy Norwida

    Drogi P. ja nigdy nie kłamię .Proszę pokazać mi te dowody będę w bibliotece o 18.00-CZEKAM i pozdrawiam.

 371. Są koledzy którzy kiedyś MIWILI zbyt dużo albo sami zainteresowani to może być naprawdę bardzo ciekawe?? Prawda Petrof?

 372. Popieram Panią Iwonę bardzo mi smakuje rybka złowioną od męża. Tak na marginesie za sandacza 26zł czy to nie zadrogo.?.

 373. Głu..ta! to pierwsze ! ludzie ona nie rozumie podstaw ekonomii! umie tylko interpelację pisać! to chore że wogule jej ktoś baner wydrukował! niech na wicku skrobię okonia tylko ostrożnie bo to taki cichy interesiki męża! oj wygadałem się a to tajemnica … dorabia chłopina na nową captiwe! do iwonka kocha to autko a źli ludzie pianką wysmarowali poszło na Pana t … bo to zły człowiek ale jakoś sprawca nie zchwytany?!!! smuteczek …

  • No ciekawe jak to będzie z tymi gruntami na promenadzie? Czy zostały np dane na 3 lata lub 3 mce. Mam nadzieję że radny który tak mówili ostatnio o gruntach Zainteresuje si tymi sprawami? Myślę że dla nas mieszkańców jest bardzo ważne?

  • Panie Petrof a czy Pan jest idealny? Bo ja nie znam nikogo takiego włącznie z samym sobą. Po co ta ksywka? Może trzeba było wystartować na radnego albo burmistrza? Bardzo chętnie zagłosowałbym na IDEAŁ. Nawet wpłaciłbym na Pana kampanię.

   Bardzo łatwo się atakuje ludzi zza… „krzaków” będąc „bezpiecznym” samemu.

   Co do ewentualnego kombinowania z drewnem bądź rybkami… Prawdę powiedziawszy to bardziej wynika to z patologii systemu, który zmusza ludzi do kombinowania by godnie żyć. Mamy system, który tłamsi ludzi pracujących. Około 80% tego co Pan wypracuje idzie na podatki bezpośrednie i pośrednie. Więc albo wypracuję albo „ominę system”. Dlatego szara strefa jest tak potężna.

   Ci którzy mieli dość… wyjechali za granicę i już tu nie wrócą…

   W „parszywym” średniowieczu chłop płacił podatki w wysokości 10%. Dziś wszystko pożera skolonizowany system.

   Te „kombinowanie” to jeszcze nie tak źle świadczy o Polakach. Znaczy, że przetrwał w nas instynkt samozachowawczy. Z kolei niektórzy to zachowują się jak rzeźne bydło i wielce zdziwieni, że nie każdy chce zostać „szyneczką” na stole Pana lub Wójta bądź Plebana…

   Po co ta ksywka Panie Petrof??? Odwagi…

   • Odwaga za krzakami zostaje. Myśli, że w ukryciu i nikt nie wie kto to… to tylko on tak myśli……….

  • Grafomanie wracaj do szkoły albo na łąkę między barany. IQ porównywalne.

 374. Współczuję takiego poparcia ja bym na o Pana miejscu nie chcial ale cóż…. widzę wszystkie chwyty nawet sytuację które nigdy nie miały miejsca. Czy w tych wyborach o to chodzi..?? No cóż może być zmiana albo jak widać i czytać NIE. To jedyna okazja 21.10 żeby tak nie było jak jest od paru kadencji.

 375. Rewolucja to drugie imię Iwonki

 376. do zobaczenia w soboteeeee

 377. obiecała pani koleżance że pomoże żeby synek dmuchańce postawił a innym zdjęcia pani robi…

 378. to jest program Iwony Czyż, przystanki rowerowe, targowisko, toalety, widać duże zmiany. Jakaś tragedia, 5 lat na realizacje, wystarczy na tak owocny program? Warszawa pomagała? chłopaki z promenady? czy borówka?

 379. Pani Iwono nie ładnie tyle w pracy opowiadać

 380. zostało pięć długich nocy i dni!!! co jeszcze się dowiemy …?? cdn..może coś o spółkach? .. A zwłaszcza o tej jednej co tak głośno ostatnio było! proszę nie straszyć bo od straszenia są duchy!!raz jesteśmy w niebie a raz w piekle ! teraz zostało piekło! pozdrawiam zainteresowane osoby!!!

 381. Glowna rozgrywka wyborow za kilka dni ….. w niedziele 21 pazdziernika.

  Na kogo glosowac ? .

  Cala ta ” Wielka Rada Miedzyzdrojska ” jest tak malo wiarygodna ,
  umoczona w uklady , ukladziki i konesje , ze sie nadaje
  wylacznie do przyjaciol restauracyjnej Sowy .
  To nie koniec dialogu z CBA .

  Pozostaje jedynie Pani Iwona CZYZ z checiami wprowadzenia „dobrej zmiany” .
  Moze to jest jedyne wyjscie dla NAS MIEDZYZDROJAN , ktorzy mimo wszystko
  kochaja swoje miasto .

  Miedzyzdroje zniszczyli „betonowcy” z pod znaku Dorosza , Sutyly i Magdy .
  Tyle lat rzadzili i nie uratowali „Zielonej Promenady Miedzyzdrojskiej”.

  A wiec glosujmy na „dobra zmiane” czyli : Pania Iwone CZYZ
  i na Prawo i Sprawiedliwosc .
  Pozdrawiam wszystkich Miedzyzdrojan .

  • Marzenia się spełniają 😉

  • Pani nasza wspaniała też nie jest czysta , mam tu opowiedzieć sprawę Pana D. i Pana T . Lepiej pamiętać to co się mówi albo komu bo wszystko nadali dalej.
   Tom. był częstym gościem ale nie umie trzymać języka za zębami…
   Rodzina jednego z nich pracuje razem z Panią. Więc wieści mam z pierwszej ręki.
   Ps. Cezar pozdrawia

   • Wiesz słyszałem coś nie coś i obyś ty się nie zdziwił, bo ściany maja uszy i różne rzeczy wychodzą a szczególnie gdy właśnie zainteresowani ciut za dużo powiedzą. Pamiętaj Życie jest pełne niespodzianek???

   • Zatykam uszy czekając huk tych zmokłych kapiszonów.

 382. Natryski jak najbardzie na tak w strefach 1-3,toalety miejskie jak najbardziej dworzec pkp ,centrum i polna ,na auto moneciak .Toy toi na kazdym wejsciu nie bo biznes zabijecie i bezrobocie w górę .

 383. Bezpłatne toalety przy każdym zejściu na plażę to nie „program kosmiczny”? Nie z nazwy, ale jak to wygląda kosztowo? Otóż całkiem podobnie. Tekst już a chwilkę, już za momencik…

 384. TO SWIETA PRAWDA NIECH IDZIE DO DJABLA.

 385. MIEDZYZDROJANIN EDWARD.

  Panie Magda wtydu pan niemasz i honoru,dlaczego ztak ciemnym zyciorysem startuje pan na tak powazne stanowisko burmistrza////NIESLYSZY PAN.niewidzi i nieczyta pan.przeciez ludzie pana machlojki i przekrety panskie znaja ,pisza.i panu niejest wstyd.Dobral pan se ,,klakiera p.KIszkunasa i obaj podobno chodzicie do kosciola a ,djabla,za skora macie. tak samo zwaszej wsi,p.CZARNY Zb.ludzie wiedza couczynil dobrego,a co zlego,same nazwisko mowi,,czarny zyciorys,,Wyborcy nawas niebeda glosowac iAMEN.Na koniec naszych wypowiedzi,MY MIedzyzdrojanie NIEDAMY wam wladzy i stanowisk,poniewaz nato niezasluzyliscie…p.Marianie pilnuj pan dalej ogniska i boiska w szkole,a pan panie Janku pilnuj pan lasu,to sa wasze wyuczone zawody.i nie lejcie wyborcom wody,bo to wyszlo z MODY..

 386. Widzicie dlaczego ze startu na Burmistrza się wycofał? , jak ma honor to nie wycofa się ze startu do Rady Powiatu ? WSTYD DLA NASZEGO MIASTA

 387. W rozmowach ze znajomymi cały czas słysze i to mnie martwi że Pan Jan Magda mimo że kulturalny i spokojny to nikomu jeszcze w niczym nie pomógl jako radny. Nie spotkałem jeszcze takiej osoby

 388. Sa informacje od CBA, to prawda??

 389. UL KOLEJOWA 29\9 GDZIE TO??.

 390. zadyszki dostał tak biegał i to na kacyku!kapcie pogubił!!! CDN

 391. ja się tylko pytam czy naprawdę nikt nie widzi ile lat trwa proceder wywózki drewna z wpn. jeżeli robił by to nie leśniczy to ludzie nazwali by taką osobe złodziejem ale że robi to Pan przewodniczący rady to bochater!znajomym troszkę sprzeda fuszke zrobi i się kręci!a wszystko się wydało bo przejoł wrogów od Ac! nie warto było Panie Jasiu!!!

 392. To nic nie da ludzie już wiedzą! 3 x nie AC .nie radny Powiatu nie Kierownik zoś nie vice burmistrz!!!!!!

 393. KWW RzM ma bardzo dobry i realny program wyborczy. Oni nie mówią zbudujemy ścieżki rowerowe (gdzie ? za ile ? kiedy?) Oni mówią postawimy stację rowerową. Oni nie mówią poprawimy życie mieszkańców gminy, mówią zbudujemy rynek z handlem. Nie mówią zadbamy o sport, pokazują genialnie prosty asfaltowy tor rowerowy. Oni nie mówią będziemy słuchać mieszkańców oni chcą robić niektóre sesję w soboty i ułatwić dostęp do burmistrza przez dyżury. Nie ma wucetów i przebieralni chcą zbudować całkiem przyzwoite wucety i przebieralnie. Nie mówią porozmawiajmy o Miedzyzdrojach, proponują głosowanie nad budżetem obywatelskim co zwiększa współdecydowanie. Konkrety i realne rozwiązania.

  • Razem z Marzycielami

   Koń by się uśmiał, proszę przedstawić finansowanie na te pomysły.
   Lokalizację na rynek….
   Hahaha budować wc. Pomysł Burmistrza .
   Lokalizacje na ten tor …….
   doskonale wiemy w jaki jest stanie budżet miasta a wy obiecujecie wszystko tylko za co to zrobicie?.

   • zrobią to za pieniądze , program taki pisze się na kadencję , wiadomo że w przyszłym roku będzie ciężko coś wybudować , ale najpierw można zacząć robić od tańszych rzeczy np. projekty , zezwolenia na budowę itp.,itd.

   • Oczywiście, dawny pomysł Pana Burmistrza, szacunek dla Niego, ale przy zestawie tej czy innej Rady nadal nie jest zrealizowany.
    Dlaczego? Brakło marnych funduszy? Zabrakło Zgody na tak prozaiczne decyzje?
    Pytaj też innych o finansowanie, równo pytaj.

   • To są najbardziej realne pomysły tej kampanii.
    Widzę w tym komitecie wiele osób które twardo po ziemi stąpają i ja wierzę ,że chcą pracować dla dobra NASZEJ GMINY a nie dla swoich sponsorów.

   • Coś mi się tu nie zgadza radny przy absolutorium tak ładnie opowiadał ja dobrze i wogole. A teraz coś nie tak? Mam rozumieć że nie ma pieniędzy na takie podstawowe sprawy? To pytam jak ci radni decydowali przez okres tych 3 kadencji?

   • Burmistrz obiecywał WC 4lata nie zrobił nic.

 394. Ach któż to dzisiaj rano biegał w panice i zrywał kopie pisma na swoj temat?

 395. 12lat atut jestem samorzadowcem ha.
  Panie Bobek napisz nam Pan tutaj ile przez te 12lat gmina sprzedała gruntow .
  Co za ta kase gmina zrobila.
  Jak to sie stalo ze gmina wydmy sprzedala co z tej kady gmina wybudowała.
  Ile gmina ma długu ile obligacji kiedy i za co bedziemy spłacac.
  I jeszcze pare pytan ale powoli ,na wszystko przyjdzie czas.

 396. bezpłatne toalety , natryski , przebieralnie przy zejściach na plaże są jak najbardziej potrzebne i to natychmiast dla wszystkich którzy korzystają z plaży i nie tylko dlatego Kwaterodawcy popierają Kandydata na Burmistrza Panią Iwonę CZyż

  • Tak realnie. Nie sądzę żeby przyjezdni zauważyli że znowu coś robiono przy Alei Gwaiazd i są nowe lampy. Ale latania z pęcherzem na pewno nie zapomną.

   • Za ile baniek robiono kolejny raz, a na wc nie ma. Argument że nie ma pieniędzy a proponuje się termy i Aquaparki.

 397. A o gruntach też była mowa takich do 3 mcy i troszkę dłużej i nikt nie pyta? Bo wódz powiedział, że może dać, bo to zgodne z prawem i owszem? Więc ci co składali apel powinni chyba dopytać za tej kadencji?

 398. Przecież o toaletach to była mowa za tej kadencji. Dlaczego teraz to Pani pobiera pomysły.

  • Sama nic nie umie wymyślić, prócz tych rowerów i targowiska co są nie realne do zrealizowania.
   Najpierw opluwała wodza a teraz bierze jego pomysły. ŻENADA
   Było to na sesji, wodza pomysł.

  • O o przebieralniach też była mowa i co nikt nie dopatrzył ,że na plaży nie było? Taka mała drobnostka od trzech kadencji.A dlaczego nie dopytywał i przeszedł do porządku dziennego ? O ile mnie pamięć nie myli na jednej z sesji słyszałem o żłobku dlaczego inni mają to w programie?

   • Pani Iwona obiecuje cuda na kiju proszę niech na to wszystko przedstawi finansowanie .
    Też mogę obiecać dla każdego mieszkańca +5000zł ale co z tego nie spełnię bo zarabiam 2500zł.
    Dlaczego komitet Pani Iwony nie przedstawia realnych planów z finansowanie doskonale zna Pani budżet (wpływy i wydatki UM).
    Może ma Pani jakieś inne finansowanie………
    Nigdy Pani nie odpowiada na pytania , przyzwyczailiśmy się do tego , prowadzi Pani kampanię na nierealnych pomysłach.
    Czy przypadkiem Pani nie głosowała za Rewitą , później Pani pisze że jest z kwaterobiorcami. Pani Iwono Proszę się zająć swoją pracą zawodową w ZUSIE.

   • Litości to jest najbardziej REALNY PROGRAM tej kampanii. Kontrkandydaci obiecują dużo więcej wręcz gruszki na wierzbie widać że popierasz kumpla dla siebie , a nie Burmistrza dla MIESZKAŃCÓW.

   • Dlaczego nie pytasz innych Komitetów o realne finansowanie? Czepiłeś się istotnych ale drobnych inwestycji, na które nie potrzeba góry pieniędzy.
    Dopytaj innych , mądrzejszych,doświadczonych, ze stażem dłuższym niż 1 kadencja, wszystkich pytaj równo.

   • Ojej jak już było napisane tu ciężko pojąć, że Wszyscy glosowali za uchwała. Pojedyncze osoby nie są w stanie nic same zrobić nieprawda czy prawdą?

  • Do Marian
   Rozczuliłeś mnie – była mowa. O niejednym byla mowa i na tym się skończyło. Dziękuję za początek dnia z uśmiechem.

  • Pani nie pobiera pomysłów . pobiera te nie zrealizowane jako mądre i do realizacji. A wy gdzieście byli, że o sraczach za przeproszeniem w kurorcie, zapomnieliście?

 399. Znów ta sam śpiewka robi się nudna tak jak reklamy na całych tablicach i nie tylko. Przecież to już było nie należy tak się chwalić!!!

  • Stara śpiewaka to Wy. Na melodię obiecać wszystko. Im prędzej ludzie pozbądą się bajkowych złudzeń tym szybciej wydorośleja i przestaną być naiwni jak dzieci. Brawo dla pana Szarady.

 400. SZARADA O TERMACH OBALONA

  MAMIENIE LUDZI TERMAMI I OGRZEWANIEM ZA GROSZE TO CIOS PONIŻEJ PASA.
  (uwaga długi tekst. repost)
  To jest fake news, który zamierzam rozłożyć na czynniki, gdyż niesamowicie denerwuje mnie robienie wody z mózgu wyborcom, bez skrupułów, w celu względnie taniego pozyskania głosów.
  Poniżej prezentuję szczegółową analizę obietnic Pana Jana Magdy oraz realności “artykułu” na Forbsie, na który Pan Jan się powołuje. Bo aż się za nim kurzy.

  Na początek idzie artykuł:
  https://zapodaj.net/images/a9bfe8640a7e1.png
  Na zdjęciu, podkreśliłem pomijany, a (podkreślony przez redakcję Forbsa) fakt, że jest to MATERIAŁ PRZYGOTOWANY przez firmę BRAND BOOSTERS
  https://www.brand-boosters.com
  Jak podaje strona Wirtualne Media: “Klienci Brand Boosters mogą kupować opisane usługi marketingowe w pakietach. W NAJTAŃSZYM wariancie mają kosztować 700 złotych.”
  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-glinkowski-zalozyl-platforme-dla-msp-brand-boosters_1
  ARTYKUŁ jest to więc MATERIAŁ OPŁACONY. W którym zlecający może napisać co mu się tylko podoba. Ile kosztować może taka przyjemność na stronie FORBES? Zostawiam to czytelnikowi do domysłu.

  Poniżej analiza “szklanych domów” Jana Magdy, korzystając z linków przesłanych w komentarzach przez jego ludzi. Śmieszna sprawa – zakładając, że długich, poważnie brzmiących dokumentów nikt nie przeczyta, sami do nich nie zajrzeli. Jak zaraz się okaże, był to poważny BŁĄD z ich strony.

  Prezentacja z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Nauk o Ziemi:
  http://ekologicznarybawygrywa.pl/wp-content/uploads/2018/04/KRAWIEC-ARKADIUSZ.pdf

  Strony od 10 do 14 rzeczywiście wskazują na płytkie złoża wodne w naszych okolicach, lecz jak wyjaśniono tam dokładnie są to WODY TERMALNE O NISKIEJ TEMPERATURZE I WYSOKIM ZASOLENIU, KTÓRE WYKORZYSTUJE SIĘ JEDYNIE W TRZĘSACZU DO HODOWLI RYB CIEPŁOLUBNYCH. Co też można potwierdzić po tym linkiem: https://mineralne.pgi.gov.pl/index.php?option=com_attachments&task=download&id=27
  Pod podanym teraz przeze mnie linkiem w akapicie “5.7. Inne wykorzystanie wód”, doprecyzowane zostało, że TEMPERATURA WODY NA WYLOCIE WYNOSI JEDYNIE 25ºC. Stanowczo ZA MAŁO, aby w ogóle rozważać ogrzewanie.
  Dalej, w dokumencie napisane jest, że również w Trzęsaczu odwierty robiono w myślą o ogrzewaniu domów i ośrodków hotelowych, lecz odkryte złoża, nadają się jedynie do hodowli.
  Wracając do Prezentacji z Uniwersytetu: strona 15 wyraźnie precyzuje, że „jeden z ważniejszych obszarów, gdzie występują termalne wody o zasobach, składzie i TEMPERATURZE UZASADNIAJĄCEJ MOŻLIWOŚĆ ICH WYDOBYWANIA, ZNAJDUJE SIĘ W PASIE POMIĘDZY SZCZECINEM A ŁODZIĄ, gdzie temperatura wynosi od ok 40ºC do ok 70ºC.

  Drugi link, na który powołują się sztabowcy Jana Magdy to “OCENA POTENCJAŁU, BILANSU CIEPLNEGO I PERSPEKTYWICZNYCH STRUKTUR GEOLOGICZNYCH DLA POTRZEB ZAMKNIĘTYCH SYSTEMÓW GEOTERMICZNYCH (HOT DRY ROCKS) W POLSCE”
  https://www.mos.gov.pl/fileadmin/user_upload/mos/srodowisko/geologia/publikacje/hydrogeologia/HDR_w_Polsce.pdf

  Dość spora lektura, prawie 250 stron, podziwiam fascynację taką literaturą. Osobiście wolę książki Hłaski, ale na szczęście czytam diabelnie szybko.

  Zaczynamy:
  Strona 11 zawiera mapę temperatur wód na głębokości 2000m, potwierdzając tym samym treść z poprzedniego linku. Żeby nie wytężać wzroku, załączam link z powiększeniem, które można znaleźć w całości na stronie 197.
  https://zapodaj.net/images/c2f9cf2745562.png
  Na stronie 15 dokumentu potwierdzono to samo co na stronie 15 toruńskiej prezentacji (śmieszny zbieg okoliczności, prawda?), pas od Szczecina do Łodzi wygląda bardzo obiecująco, tutaj szczegółowo widać, jak niewiele niestety ZABRAKŁO MIĘDZYZDROJOM, BY OBEJŚĆ SIĘ SMAKIEM OGRZEWANIA z wykorzystaniem wód termalnych CZY UTWORZENIEM TERM MIEJSKICH.

  Potem, przez większośc dokumentu nie odkryłem nic, co by tyczyło naszego regionu, chyba, że jest ktoś pasjonatem skał magmowych, albo okresu kredy. Potem znowu bardzo dużo o potencjale okolic pasa Gorzowa.

  A jeszcze bardziej przykładowo: NA ŻADNEJ MAPIE POKAZUJĄCEJ POZYTYWNE PROGNOZY ENERGETYCZNE I GEOTERMALNE NIE WYSTĘPUJEMY.
  Chyba, że zajrzymy raz jeszcze na stronę 197, czyli na mapę pozytywnych prognoz dla Gorzowa.
  ZAZNACZENI JESTEŚMY KOLOREM ZIELONYM.
  Pod spodem znajduje się opis odnośnie GORZOWA (KOLOR POMARAŃCZOWY), który w dużym skrócie mówi: CZERWONY I POMARAŃCZOWY SIĘ KALKULUJĄ w eksploatacji, reszty nie opłaca się nawet tykać.

  Jan Magda wraz ze sztabem sami wręczyli mi naukowe argumenty do ręki, za co serdecznie dziękuję. WPÓLNIE, trudnym DIALOGIEM, UDOWODNILIŚMY, ŻE PAN JAN MAGDA OBIECUJE LUDZIOM SZKLANE DOMY.
  Zabawny jest fakt, że dokładnie miesiąc temu – w Międzyzdrojach także – odbyło się czytanie “Przedwiośnia”, gdzie koncepcja szklanych domów została opisana.

  Sam chciałbym płacić mniej za ogrzewanie, jednak bardzo denerwuje mnie, kiedy ktoś wykorzystuje nierealne obietnice, by kłamać ludziom w żywe oczy, mamiąc ich ZMYŚLONYM ARTYKUŁEM ZA PIENIĄDZE. Ale taka SZARADA zostanie odpowiednio „nagrodzona”, nie mandatem, ani pouczeniem, ale przy urnach wyborczych. Bo zazwyczaj w wyborach nie głosuje się „za” ale „przeciwko”.

  Na koniec mojego tekstu, chciałbym jeszcze podziękować, czytającym to nauczycielom z Międzyzdrojów, że stawiali podczas mojej edukacji szczególny nacisk na czytanie ze zrozumieniem.

  PS. Poświęciłem na ten raport wiele godzin ciężkiej pracy. Uważam, że ludzie zasługują, by ich nie oszukiwano obiecując gruszki na wierzbie. Tymczasem sztab Pana Jana Magdy nie potrafi poświecić czasu i wysiłku, by sprawdzić własne materiały, a wiadomo, że okres kampani jest najgorętszych. Jak bardzo więc planowali się obijać po – niedajboże – wygranych wyborach?

  • Ten wpis jest wierutnym kłamstwem głoszonym w sprawie geotermii dla Gminy Międzyzdroje w poście „SZARADA O TERMACH OBALONA” publikowane na zasadzie „KOPIUJ WKLEJ” gdzie się tylko da.

   Soją pewność wywodzę z artykułu Opublikowanego 8 marca 2018, autor: admin. pt.

   „Mityczny smog napadł na Polskę i będzie rąbał frajerów po kieszeni.”, którego odnośny fragment cyt.:

   „Jak państwo pamiętacie chcieliśmy uruchomić ujęcie gorącej wody znajdujące się w Międzyzdrojach, co by rozwiązało problem zalegających wyziewów z kominów tzw emisja niska, oraz można by zbudować termy i palmiarnię, co przedłużyło by sezon turystyczny na cały rok. Dorosz przed każdymi wyborami obiecywał, ze już za chwilę, już za moment i po wyborach szybko o tym zapominał. A pieniądze zamiast na tę inwestycję idą na betonowanie promenady. Można by też uruchomić elektrownię. wg wyliczeń polskich specjalistów zajmujących się tym tematem inwestycja mogłaby się zwrócić już po roku. Zwłaszcza, że wykorzystanie starego odwiertu znacznie obniża koszty. Państwo dokonaliście określonego wyboru, więc teraz płacicie swoim zdrowiem i nadwyrężacie kieszeń. Mam nadzieję, ze będziecie pamiętali o tym przy wyborach.” – tak grzmiał szef Odnowy na swoim portalu.

   Na dzień dzisiejszy należy docenić dalekowzroczność i odwagę Pana Magdy, że dostrzegł ten pomysł Odnowy i zamierza go ZMATERIALIZOWAĆ i należy to bezwzględnie docenić i wesprzeć a nie ciągle rzucać kłody pod nogi.

   Pozdrawiam

 401. Czy Janek dzisiaj w dzień święty też kłamał o ludziach?

 402. Ring czarny kon wyborów?

 403. Magda do kosciola idź a nie ludzi zaczepiasz

 404. Te uszczypliwości konkurencji dają znak Bobkowi, ze wygrywa!?

 405. A ją cieszyłam że jeden że starych radnych w końcu zrozumiał że należy sobie dac spokój A tu roszady. Co w rodzinie to nie zginie.

 406. P. Mateuszu a gdzie życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego (13.10) czyżby szkoda kasy na publikacje bo za mały elektorat . Podpowiem iż 15.10 jest Międzynarodowy Dzień Niewidomych czekam na życzenia.

 407. Ile jeden kandydat może wnieść swoich pieniążków na konto KWW czy dobrze kojarzę że 1tys zł? Czyli średnio 15×1000 =15.0000

  • Widzę ,że niektórzy mają bogatych sponsorów ,a dobrze wiemy, że w życiu nic za darmo nie ma.

   • No raczej NIE

   • czy jeden z komitetów finansuje platforma ? oraz pseudo biznesmeni ?

   • Należy o to zapytać o to Panią Beatę Kiryluk – szefową powiatowej struktury Platformy Obywatelskiej w Kamieniu Pomorskim.

    Pozdrawiam

   • Widac ze Bobkowoz jest pełny.
    Stanowiska juz przed wyborami rozdanie.
    A Doneugeniusz przyjaciel gminy za zasługi to jako to tak -bedzie rzecznikiem waszym.?????..
    Bo biega po gminie i wmawia ze tak bedzie??.
    Bo nigdy Pan Burmistrz na nim sie nie zawiodł.

 408. Janek gdybyś nie brał takich ludzi do Kampani i nie opowiadał plotek na temat kontrkandydatów to bys miał moj głos i moich bliskich.

 409. Kanita – Dont Let Me Go ????

 410. Tyle docinków czytałam ostatnio o pikniku w Wapnicy na plaży, że pięc osób na krzyż itp itd ale za to jak patrze na zdjęcia ze SPOTKANIA Z MIESZKANCAMI z ul. Światowida to naprawde widać chyba całe miasto wyległo !!

 411. przyjrzałam się kandydatom z różnych komitetów i cieszę się,że wiele twarzy jest naprawdę nowych.to byłoby dla nas z pożytkiem, gdyby do rady weszła taka ,,mieszanka”.każdy z komitetów ma coś dobrego w programie,to dobry kapitał do wykorzystania

  • Czy była Pani kiedyś na posiedzeniu Rady Miasta ?

   • Pytam bo byłam kilka razy i widać różnice w zachowaniu teraz podczas gry wyborczej a podczas sesji. Widać było dużo niesamodzielności, braku własnego zdania, i głuchotę na racjonalne argumenty. Ta obserwacja nauczyła mnie jednego. Tylko czyny nie słowa. Myślę że programy niektórych komitetów przeczą ich dotychczasowemu działaniu. Niestety nie to co kto mówi ale KTO mówi. Pozdrawiam

 412. Późna noc. Na żerowisko po cichu i niepostrzeżenie wychodzą Bobiszony. Samce tego gatunku wychwalają pod różnymi ksywkami swojego przywódce przypisując mu fikcyjne przewagi i zalety. Te zwyczaje pozwalają im wierzyć że ich przywódca jest kimś innym niż widzą go inni mieszkańcy lasu.

  Czytała dla Państwa
  Krystyna Czubówna

 413. Panie Bobek cała nadzieja w Panu.

 414. Takie podsumowanie:
  Dla niektórych radnych jak widać praca w samorządzie to pytanie o tak po prostu. Tak jak niektórzy pytają przez 3 kadencje. Pytają , bo nie chcą , czy maja inne powody??????? O to należy ich zapytać po tych latach rządu, a szczególnie tych co ubiegają sie o stołki. To , że zachowywali sie jak żagiel. Raz wiatrem raz pod wiatr to już drugorzędna sprawa to już wiemy dlatego kategorycznie nie dostaną ode mnie głosu i mojej rodziny , a jest bardzo liczna.

 415. Chciałbym aby przyszły Burmistrz Międzyzdrojów całą swoją i komitetu nową energię skierował na rozwój naszej gminy bo trzeba żyć przyszłością aby nam i naszym dziecią żyło się po prostu lepiej.

 416. Uważam, że na dziś starczy,apeluję idziemy spać. Na tV plus jest fajny film.
  Jutro też jest dzień.
  Niech moc będzie z Wami , szkoda że wybory będą co 5 lat taka fajna zabawa a pisiory to psują.

 417. Praca w samorządzie to nie tylko składanie interpelacji.

  • Pewnie można posiedzieć ,posłuchać , załatwić swoje interesy -czyli NIC nie robić tylko ładnie się uśmiechać – a potem ze sponsorami kandydować na burmistrz.

 418. Nie lękaj się i zagłosuj na Pana Bobka.

 419. Absolutnie moja cała rodzina nie będzie głosować tą osobą. Przez okres 3 kadencji co zrobił? Prosił, pokrzyczał, że nie dawać gruntów i tyle . Czy do dnia dzisiejszego zapytał , czy Pan burmistrz dał jakieś tereny na 3 mce lub dłużej? Tak się interesuje przyszły zarządzający zaistniał i znikł? Tak będzie i nic się nie zmieni. NIEEEEEEEEEEEEEEEE!!! To nie jest właściwa osoba na to miejsce!!!

 420. Pytanie do Pana Jana Magdy czy coś wie o piśmie które ostatnio krąży po mieście o odwołaniu A.C z funkcji kierownika na podstawie art5 ust.2 ustawa antykorupcyjnej,bez wypowiedzenie z winy pracownika.
  Ponoć w jakimś stowarzyszeniu był?.
  Mógłby Pan spytać Pan A. o co chodzi bo jako wyborcy chcemy wiedzieć.

  • Czekam na odpowiedź

   Panie Janie czy Pan odpowie. Ludzie gadają o jakimś piśmie z CBA co wplyneło do urzędu i miało na celu odwołanie kierownika a On dalej pracuje. Kto za to płaci my podatnicy.Prosze to wyjaśnić z podopiecznym i tu opublikować.

   • Publikuj jak jesteś w posianiu , bo czytać wiedzę masz na ten temat Nie krempuj się KOLEGO. Boisz się?? WIdzę , ze takie szczypanie spraw ci przyjemność.

 421. To jest jedyna rozsądna kandydatura, która zapewni zrównowarzony rozwój naszej gminie, cała nasza rodzina kibicuje Panu Panie Bobek. Bardzo nam się podoba program jaki Pan zaprezentował na spotkaniu z wyborcami w MDK. Mam nadzieję że również inne Międzyzdrojskie rodziny zagłosują na Pana program i Gmina Międzyzdroje zacznie się prawidłowo i rozsądnie rozwijać.

  • To jak dotychczas rozwijała się nieprawidłowo to bez sensu głosować na pana Bobka jak on rządził ? co nie?

 422. Ale brakuje mi jakiejś treściwej relacji ze spotkania komitetu Pani Czyżowej. Co się działo, kto był, o czym było mówione ?

 423. Nigdy przenigdy on. To ta sama śpiewka!

 424. Międzyzdroje moim miastem a Bobek Burmistrzem, niech żyje,niech żyje!

 425. Magda na sile zaczepiał dzisiaj i sztuczne uśmiechy, jego radni stali i miałem wrażenie ze nie wiedza co maja robic

 426. Te spotkania z kandydatami w końcu się odbyły w rzeczywistości czy tylko czkawką się odbiły ?

  • Na spotkaniu z Panią Iwoną byli tylko jej radni .
   Totalna katastrofa.
   Nie zdobędzie Pani nawet 200 głosów.
   Zakładam się o 1000zł jak przegram przeleje pieniądze na Dom Dziecka w Nowym Sączu.

   • Wstydziłbyś się tak pisać, co za człowiek z ciebie.

   • A skąd wiesz byłeś? Widocznie się spóźniles. I tu kolego się mylisz

   • Byłem, miło się rozmawiało i wiesz, ani jednego złego słowa o kontrkandydatach.

   • Brakowało tylko wódki,żeby mogli zapić żal po porażce.
    Może w Słuminie były by większe szanse.
    Wyborcy pamiętają.
    Dialog z mieszkańcami,jak na razie to tylko Pani w tych mieszkańcach widzi jakieś swoje dziwne konspiracje.

   • Był Pan ?

   • Tak nisko pan schodzi po porażce. Przykre

   • Też byłem bardzo sympatyczna rozmowa. Widocznie ten KAZEK i TOMEK starą śpiewkę uprawiają.

   • Współczuje temu KANDYDATOWI, którego POPIERASZ. A mu osobiście życzę POWODZENIA.Ten wyraz twarzy i te oczy na zdjęciu obok mówią same za siebie no i może jeszcze dodam brak życiowego doświadczenia.Kto będzie teraz KOORDYNATOREM po ewentualnie pozytywnym wyniku? Czy plaża będzie na rok, czy trzy lata? A jaka w tym roku była dotacja słyszałem ,że wyższa?

   • Już raz przegrałeś w sadzie z panią Iwoną Czyż i nie widziałem nawet zwykłych przeprosin. A te 1000 zł to chyba byś od mamusi musiał wziąć?

  • Słyszałem że Pani Czyż jak zwykle klasa podeszła i przywitała się z Przewodniczącym.
   I że przyszło doroszkomando grandzic ale ich spławiła.

   • Nawet Kiełbasy wyborczej nie zjadłem.

    Następnym razem trzeba się spotkać na Stadionie Narodowym bo takie zainteresowanie było.

   • Kiełbasa wyborczą to już przeszłość. Dzisiaj głosują wolni ludzie.

   • Głodnyś był, trzeba było powiedzieć, głodnego trza nakarmić.
    Milczeniem nic sie nie zda, nie dostaniesz papu.
    Idź tam gdzie karmią, potem zobaczymy.

   • Przygotujmy się na ostre grzmoty,,Let’s get ready to rumble! na kolejnym spotkaniu w bibliotece miejskiej.
    Prosiłbym o kamerę, czy redaktor może przyjść i nagrać to spotkanie?.

   • Zapraszam Tyberiuszku i Komarku .
    Juz raz daliscie noge .
    Pozdrawiam.

   • Grzegorz Komorowicz p.s Komar

    Dzisiaj byłem ale były tylko osoby z komitetu Pani Iwony . Zadam pytania jak będzie więcej ludzi, żeby wyborcy poznali prawdę.

   • Ja tez bede i zapytam Ciebie.Kto juz ma umowe podpisana.??
    BEZ PRZETARGU??

   • Cały internet obserwuje Ciebie właśnie teraz… Większej widowni już nie będziesz miał.

   • Napięcie rośnie.

   • Musza Parami biegac Komarek i Tyberiuszek .
    Jeden cos mowi a drugi robi mine .
    Bobkowy elektorat.???

   • Czytam i pytam nie ma pan odwagi zadać pytania prosto w cztery oczy ? Potrzebny Panu rozgłos i publika? Rozumie ,że popiera pan komitet…… , ale to działa na jego niekorzyść. Dobra zabawa zacznie się rozkręcać.POWODZENIA.

   • Naprawdę chcesz usłyszeć prawdę ?

   • Znowu jakieś zmokłe kapiszony.

   • No to chyba warto zacząć się pytać jak to było jest, będzie i analizować skoro Ci dwaj panowie tak magluja temat?

   • – W poniedziałek będzie spotkanie w Wiklinie. Będą kamery… Będą mieszkańcy.

    – Każdy prowokator otrzyma swoje 5 minut 😀

    – Baa, na tym spotkaniu nie będzie sytuacji jak u Bobka, że mieszkańcy nie będą mogli bezpośrednio(odczytywanie przez kandydatów na radnych) zadawać pytań! Żadnych pośredników! Bez makijażu.

    – Kamera wyłapie kto faktycznie reprezentuje wspólne interesy a kto wyłącznie swoje…

 427. Magda wiecej uśmiechu, twoich radnych tam nie widać.

 428. Nie mogę patrzeć na tych wszelakich kierowników i innych osobników zasiedziałych na państwowych posadkach , kandydujących na burmistrzów czy radnych wszelakich szczebli.Sami nic nie osiągneli , a wszystko dostali z nadania partyjnego lub rodzinnych konszachtów. Tych „wiecznych radnych” pierdzących w stołki od 20 lat z których działalności nic nie wynikło.

 429. AGITACJA DZIECI

  KANDYDAT NA RADNEGO PRZED WYBORAMI AGITUJE DZIECI!!!
  JAROSŁAW MAZUR spotyka się z młodzieżą, prowadząc kampanię wyborczą i nawet się z tym nie kryjąc, czy niepełnoletni mieszkańcy Międzyzdrojów mają być jego wyborcami? Czy prowadzi także agitację w szkołach?

  https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1649988218446336&id=437607266351110

  https://images90.fotosik.pl/55/d9f8611b01349752.png

 430. Piknik Komitetu Magdy przy ul Swiatowida teraz co za obciach pojawia sie i znika .
  Prosze nie wiazac Kww Dialog i Zmiany z Kww Razem z Mieszkancami.

 431. Ja głosuje na Bobka.

 432. Celiński= Dorosz= Magda

 433. Celiński= Dorosz= Magda układ ciagle obowiązuje! Komendant Policji, straży miejskiej, Zos, chcemy zeby zostali tacy ludzie u sterów miasta. Ludzie którzy nie wykonują do końca dobrze swoich obowiązków.????

 434. JAK MOŻNA AGITOWAĆ DZIECI?!!!!

  JAK MOŻNA AGITOWAĆ DZIECI!!!!???????????

 435. Znowu pan Magda pisze o sniadaniach za darmo i że 40 procent dzieci niby to przychodzi głodnych do szkoły. Czy ktos mi to wyjasni? Skad takie dane, takie ubóstwo w naszej gminie, że dzieci głodują? zapewne każde z tych ledwie idących z głodu dzieci dzierży w dłoni smartfona a w plecaku ma paczke chipsow.

  • Rodzice są leniwi czy faktycznie jest bieda? Chipsy to luksus śniadaniowy, puste kalorie.

  • Rodzic z Leśnej

   Widzicie drodzy rodzice jakie Jan Magda ma o nas zdanie!!! Puszczamy dzieci głodne do szkoły. Na co jeszcze Pana stać? Zaraz Pan napisze ze 50% procent chodzi bez butów?

   • W zasadzie to on obraża rodziców twierdząc, że wypuszczają głodne dzieci z domu. Może opieka społeczna się wypowie ile jest w gminie biednych rodzin, ile otrzymuje pomoc. To zagrywka w pisowkim stylu, obiecanka rozdawnictwa kosztem innych i kosztem gminnych inwestycji, bo za 300 tysiecy sporo mozna w gminie zrobic a tak w szkole kosze będą pełne darmowych kanapek.

   • A co z tą agitacją w szkole na leśnej? Kto to widział?

  • Moje dziecko moze czasem chodzi głodne, ale to dlatego ze obiad w szkole akurat nie przypasował, a kanapka czy owoc zabrany z domu przynoszony jest z powrotem do domu. Nie wiem jak mozna powiedziec cos takiego ze 40 % dzieci w szkole jest głodnych !!! Oj Panie Janie obraża nas PAN !

   • No własnie, dzieci po prostu nie jedzą tego co dostają a takie darmowe śniadania to by było marnowanie pieniędzy i jedzenia, bo dzieciaki by wyrzucaly to, co by dostawaly, dziki pod szkołą dostalyby niestrawności z przejedzenia.

 436. Zlikwidować spółkę

  Pytanie do wszystkich kandydatów?.
  Prosiłbym o przedstawienie dalszego funkcjonowania spółki ,,Promenada ,,.
  Dlaczego nie można utworzyć jednego pokoju w UM. Zatrudnić jedną czy 2 osoby które by się zajmowały prowadzeniem spółki?.
  Dlaczego spółka promenada generuje takie koszty?.
  Kto ustala pensję dala prezesa?
  Ile jest wystawianych FV?.
  Dlaczego dzierżaw nie pobiera UM?.
  Proszę przedstawić koszty księgowej za rok 2017r.
  Dlaczego utrzymujemy tylu prezesów?.(promenada mtbs nc)
  Ile handlowcy płacili do UM z tytułu dzierżaw a ile teraz spółka wpłaca?.
  Jakie są koszty wynajęci siedziby spółki?.
  Odpowiedzcie sobie radni na jedno pytanie, dlaczego się marnują środki mieszkańców?.Pracę prezesa równie dobrze mógłby poprowadzić ktoś z UM za 4000zł , bez generowania dodatkowych kosztów.
  Jakie wykształcenie i doświadczenie zawodowe ma prezes, że otrzymuje takie wynagrodzenie?.

  • Słyszałeś jaka podana była kwota straty spółki ok 300 tys.,a promenadzie wzrósł kapitał. Ci radni dawno mogli zrobić porządek, ale przypominam sobie jak radna Klucha po przejęciu zadania budowy bud już bardzo była za jej utrzymaniem. Dlatego dla mnie przy takiej ekipie zarządzającej nic się nie zmieni.

  • A moze te pytania padna na Debacie??
   Panowie wy wiecie wszystko .
   Pan Bobek doswiadczenie 12letnie.
   Pan Magda doswiadczenie ponad 12letnie.
   Tak reklame nam tutaj fundujecie prosze o odpowiedz.

  • Masz rację, ale nikt na te pytania nie odpowie. Spólki to jeden wielki przekręt i sposób na wyciąganie ogromnych pieniędzy za coś, co powinni robić urzędnicy. W każdym pokoju po kilka osób, opieszałość, przedłużanie terminów, często wątpliwe kompetencje i traktowanie z góry petentów a to my, mieszkańcy, podatnicy płacimy za ich utrzymanie. Gdyby to pracownicy UM wykonywali te zadania ktore przekazano spółkom, to jak duzo pieniedzy zostałoby w miejskiej kasie a tak? Lądują w portfelach zasłużonych.

  • I ogłosić przetargi na punkty handlowe dla całej Europy, a my z torbami! Świetny pomysł! Urząd przetargi na budowę, księgowość prowadzenie spraw księgowych i zabezpieczenie 16 mln (brutto) w budżecie, odbiory Konopacki, wcześniej WZ referat planowania i zadanie gotowe za 10 lat i jeszcze VAT do zapłaty! REWELACJA! Kolejne pomysły niekompetentnych nieudaczników!

   • Pani Iwono mamy różne zdania, jeżeli w Pani postulatach jest rozwiązanie spólek to Pani te wybory wygra. Mamy dość marnowania naszych pieniędzy.

  • Czy ktoś wie, kto dostał lokale na tych budach?.

   • Ponoć córka radnej.

   • Z tego co słyszalam i sprawdzilam na strone spółki , lokale sa jeszcze jak ktos chetny i ma taka kase , ale najczesciej to krzycza ci ktorzy i tak nie maja nawet na metr kwadratowy lokalu. Ja niestety nie mam ale nie interesuje mnie tez kto tam wziął… widocznie mial na to.

   • A kto był za utrzymaniem spółki ? Może ktoś pamięta ??

   • Chwila Refleksji

    Dziwne jest to , że przetarg był ogólnopolski a sami miejscowi są.Kryterium było kto pierwszy wypłaci kwotę 400 tyś. Więc nasuwa się pytanie hipotetyczne. Gdybym wiedział o której zostanie ogłoszony przetarg to bym był pierwszy czy drugi?.

   • Chwila Refleksji

    W dobie internetu gdzie można sprzedać prawie wszytko( powietrze morskie, piasek z plaży czy cnotę). pojawia się pytanie:
    Gdybym wiedział kiedy dokładnie zostanie ogłoszony przetarg, to za jaką cenę, taka informację mógłbym sprzedać?.
    Pytanie jest czysto teoretyczne i nie ma na celu sugerowanie takiego zachowania, gdyż jest to nie zgodne z Polskim Prawem nawet nie wspominając o własnej moralności. Mam na celu tylko informację, że biorąc pod uwagę w kryterium pierwszeństwo wpłaty jest to bardzo ryzykowne zachowanie, gdyż może doprowadzić do sytuacji wyżej opisanej.
    Drodzy radni proszę się nad tym zastanowić.

   • Kolego gdyby taka sytuacja miała miejsce to masz obowiązek zgłosić na policję a człowiek odpowiedzialny za to powinien stracić pracę.

   • Widocznie tylko miejscowi byli zainteresowani . Punkty jak widac na stronie nadal sa, moze jakis spoza terenu wezmie…

   • lokal 800 tys plus dzierzawa roczna takze ciezko.

   • 400 na poczatek plus 400 pozniej plus dzierzawa plus wykonczenie lokalu.

   • Przecież trzeba „zapracować” na pensję Pani Prezes i nie tylko tej z Promenady. Najwyższą pensję ma Pani Prezes Wodociągów.
    Spółki powinny być rozwiązane. Jakoś w Świnoujściu prezesi tyle nie zarabiają. Najciekawsze jest to, że wszyscy prezesie naszych spółek ( poza jednym) pochodzą ze Świnoujścia.

   • Co za bzdury piszesz! Nie kłam!

   • Dobre. Cześć co u Ciebie. Jakoś leci. Gdzie pracujesz? A w Międzyzdojach. Uuuuu daleko a jak płacą. A da się wyżyć…

   • W tych spółkach to marne grosze płacą tyle obowiązków. Kredyty i inne zadłużenia, ale spoko da się żyć gdzie jaj inną pracę znajdę…..

 437. Ta czerwona ramka na plakacie kandydatki jest jak… ostrzeżenie na fajkach ?

  • bo to ostrzeżenie: „Wybór kandydatki, oznacza 5 letnią rozpierduchę w mieście” ? 10 lat w plecy

   • Wybór pozostałych to 5 lat panoszenia i wyprzedaży miasta i 100 lat spłacania zadłużeń. TO ja dziękuję.

  • Czerwień to kolor odwagi, otwartego umysłu, symbolizuje radość, miłość i pasję.
   Bordowy- to gniew lub symbol przywództwa, bordowego nie zastosowano- i dobrze.

   Poza tym, wszystkie te wyborcze reklamy są bez polotu, mdłe kolory, ulizane pejzaże, wypacykowane, stonowane, grzeczniutkie.Tło jest zredukowane do mozaiki kolorów.
   W wyborach trochę życia ta czerwień dodaje – mnie się to podoba.
   Wyróżnia z pastelowego tłumu.
   ps. żółty jest kolorem ostrzegającym w przyrodzie.

   • Właśnie. Bardzo podoba mi się stacja rowerowa też jest czerwona. Tak trzymać.

   • Mi też to świetny jeden z pomysłów KWW Razem z Mieszkańcami. Coraz więcej ludzi – turystów przyjeżdża do Międzyzdrojów ze swoimi rowerami to przyszłość

   • Takie punkty z mgiełką wodna w sołectwach by się przydały. W porównaniu do miasta tam nie ma publicznych atrakcji. Generalnie tę pomysły są proste, osiągalne i takie dla ludzi. Takie coś jest realne. A nie stadartowe cowyborcze gruszki na wierzbie.

   • To 21 pojedziemy wszyscy rowerami oddać głos.
    W cyklistach siła.

   • Groźba karalna

    A fiolet to żałoba. Więc jeśli ktos łączy żółty z fioletem to mi grozi?

   • Fioletowy kolor od zawsze kojarzył się z władzą, uduchowieniem i szlachetnością.Odcienie fioletu stały się symbolem młodości i poszukiwania wolności.Ten unikalny kolor łączy w sobie spokój niebieskiego koloru i energię czerwonego, dlatego też również kojarzy się z zaufaniem.

   • Ten niby fiolet to fuksja, fiolet z czerwienią. Nie wszyscy jednakowo odbierają kolory, szczególnie mniej odcieni widzą mężczyźni, taka ich oczu uroda.
    Fuksja to kolor kobiecy, oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie.
    Zastosowanie w biznesie: jako jeden z elementów stroju, pasuje do kaszmiru i jedwabiu. Raczej niepopularny jako kolor prezentacji, informuje o twardości i wytrzymałości.
    Ostatnio księżna Kate wystąpiła w kolorze fuksji na ślubie księżniczki Eugenii- ifo w prasie 12 X 2018,czyli dużo później niż powstała kolorystyka wyborcza Pani Iwony Czyż.
    Ten odcień żółtego ma domieszką czerwieni- zawartej w fuksji.
    Kolor pewności siebie, optymizmu, siły emocjonalnej, życzliwości i twórczości.

    Widać, że kolorystykę komponowały głównie kobiety, których jest aż 6 w komitecie.

   • Nic nie grozi 🙂

   • Zastosowanie zieleni- koloru równowagi, spokoju i świeżości z żółtym – kolorem pewności siebie, optymizmu, siły emocjonalnej oraz życzliwości i twórczości doskonale odzwierciedla nastrój przed spotkaniem w Wapnicy.

 438. Ci z Wapnicy to ,,marionetki”oni ani do wladzy ani do rady p.M p. K. p. Czarny i ten bialy ,to O” p.Mag.pilnuj pan lasu.Olo.

 439. zawiedzeni wyborcy.

  K.S 4 lata temu zebrałeś 69 głosów, a twój kontrkandydat 55 więc tera chodzenie po domach może nie pomóc. Daliśmy Ci szansę a Ty ja zmarnowałeś .
  Rafał do boju .

  • Ja osobiście nie chcę takiego kandydata. Dlaczego?
   hmmm , chorągiewka, bez własnego zdania, podąża za tłumem……czasami takie osoby to nie zawsze są „bez charakteru” , mogą być po prostu skryte, nieśmiałe, zakompleksione… osoba bez charakteru kojarzy mi się czasem z osobą bardzo zawziętą, wredną, taką, która nawet kiedy nie ma racji, upiera się przy swoim, nie potrafi przyznać się do błędu.

  • Sztab Magdy działa? Jak sprawdzili na bipie wyniki. Śmiechu warte! Co najwyżej to możecie 2 radnych wprowadzić ale w następnej kadencji hehehe

 440. Czy pól portalu i oblepione 3/4 miasta to miara SUKCESU ? Czy to parcie na szkło i STOŁEK?

 441. Turyści chcą dojechać z kwatery na dziką plażę, zwiedzać piękne okolice, no dobrze. Może ktoś pomyśli by turystycznie wynajmowali sobie melex’y? Lepsze to niż szybkie wozy, spaliny i hałas na promenadzie, bezpieczniej.
  Czas odłożyć kasę i zadbać o taki tabor miejski.

  • Lepsze to niż quady na promenadzie i hulajnogi na ulicach o znacznym natężeniu ruchu.
   Zadbać o bezpieczeństwo korzystających z tego sprzętu dostępnego dla malucha i podrostka.

 442. Widzieliście tych kandydatów na radnych u Magdy? Niektórzy to jakieś nieporozumienie?

 443. Panie Magda skąd Pan znajdzie pieniądze na te termy? Ktoś Panu chyba źle podpowiada? albo nie mieliście co wpisać do programu i zgapili od Bobka?

 444. Magda stracił wszystko

 445. Magda po ostatniej sesji stracił trochę punktów?

 446. Proponuje nie rozliczac tylko głosować w koncu nowe wybory są. Pozdrawiam.

 447. Mam pytanie do kandydata na radnego Krzysztofa S .
  Dlaczego nie staną murem za swoim zwierzchnikiem z MDK?.
  Proszę o przedstawienie realizacji swoich postulatów .
  Jedyna osoba co spełniła swoje postulaty to Filip.
  Krzysiu nie nadajesz się tam wracaj na DJ.
  Gdyby policzyć minuty twoich wypowiedzi przez okres 4 lat na na pewno 2 godziny by się nie nazbierały.

  • Niestety w okręgu ma słabych kandydatów więc może przejdzie.

  • Było spotkanie z Panem Krzysztofem i Panem Mateuszem. A teraz wylewacie pomyje przed swoim komputerem. Jesteście śmieszni. Krzysiek trzymaj się swojego kierunku a będzie dobrze. Co prawda rozkręciłeś się na koniec ale to nic. Życzymy Ci powodzenia!

   • Przestań pisać głupoty na siłę chcecie go wepchać do rady ,żeby był tylko statystą jak do tej pory.
    Nawet jak głos zabiera to się trzęsie jak garaleta , trema go zjada.
    Na koniec próbuje się obudzić no ale niestety wszyscy widzieli co robił gdy pełnił funkcję radnego. NIC.

   • Z tego co wiem to parę rzeczy udało mu się zrobić. Choćby siłownia plenerowa. Przynajmniej nie krytykował tylko i się nie wstrzymywał jak reszta.

   • Mu czy urzędnikowi UM. Oj nieładnie sobie przypisywać!!!

   • Moim zdaniem na sesji najbardziej niesamodzielny radny patrzyl tylko zza sukienki pana Mateusza. Już Pan Kosciukiewicz byl bardziej samodzielny bo samodzielnie podejmował decyzje że nie przychodzi na sesję.

   • Popieram , przed głosowaniem zawsze patrzył na Pana M. I Panią K.
    Zero własnego zdania.
    Nie dajcie się nabrać, jak znowu będzie chodził po domach i namawiał. Tyle obiecywał, że taki mody silny zaradny i co , podporządkował się swojemu guru i tyle było z obietnic wyborczych.
    Wstyd.
    Najgorsze jest to,że ludzie dali się ogłupić jego prośbą o głosy.
    Nawet towarzysza potrzebował bo chyba sam się wstydził.
    Ludzie czas rozliczyć tych radnych.
    Arogancki, zadufany w sobie niekompetentny na to stanowisko.

   • Czyżby twoja zona startowała?

   • Moja nie , a Twoja?

   • Prawda boli Krzysiu ,nie dasz rady w tym roku i nie pomogą Ci koledzy co tu piszą za Ciebie.
    Trzeba było się wykazywać a tylko pierdzieć w stołek.
    Wara od mojej żony.

   • Jak dwa koguty się przezbywacie. Mnie praca pana Krzysztofa podobała się, trochę milczący ale wyrobił się.
    Nie byłeś na spotkaniu i gdaczesz.

   • Wyrobił się to podaj przykłady. Klepiecie w te klawiatury co wam kolega każe, może to kolega Br… pisze.
    Nie wstawił się za swoim przełożonym więc o czymś to świadczy.
    Jeszcze coś tam było z działką koło domu zajmował jakiś ogród czy sad , czy ktoś wie jak to było bo słyszałem tylko, że coś tam było nie halo.

   • Krzysiu przykro mi to pisać ale jesteś tylko trybem w maszynie którą kieruje pewna osoba.
    Jesteś potrzebny tylko do podnoszeni rączki bo nigdy się nie przeciwstawiłeś .
    No chyba, że się mylę to udowodnij tu na forum,kiedy głosowałeś inaczej niż Pan M.
    Osobiście przeproszę Cię .
    Daj dwa przykłady.
    Jestem twoim kolegą, ale zostałeś tak zmanipulowany a władza którą dostałeś zmieniła Cie, lecz niestety nie na dobre.
    Ktoś musi Ci tu prawdę napisać, przykro mi że to jestem ja.

   • Do Wyborca.
    Zawsze mnie ośmieszył argument że młody albo że niemłody i doświadczony. To argument najbardziej płytki. A próbę zmiany kierownika MDK uważam za gruby skandal.

  • Haha kontrkandydaci obrażają? Chyba tak bo nie mają nic do zaoferowania?

 448. Moze redakcja popatrzy na komentarze MARKA CZY TO NIE JEST SPAM A MOZE KOPIUJ WK