Półkolonie w Międzyzdrojach

0
1172

Już trzeci rok z rzędu Urząd Miasta we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 oraz OPS            w Międzyzdrojach organizuje półkolonie dla dzieci mieszkających i uczących się w naszej gminie. Ta forma wypoczynku dzieci spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony rodziców/ opiekunów. Jak informowaliśmy wcześniej podczas wakacji 2021 odbywają się 4 turnusy półkolonijne po dwa tygodnie. Pierwszy turnus za nami. Jak informują organizatorzy skorzystało z niego 36 dzieci ( 2 grupy). Uczestnicy mają zabezpieczoną fachową opiekę nauczycieli, 3 posiłki dziennie oraz wiele atrakcji. 

Korzystamy z plaży, boisk szkolnych, hali sportowej i przyrody Wolińskiego Parku Narodowego. Odbyliśmy spotkanie z psim behawiorystą, byliśmy w Bałtyckim Parku Miniatur skorzystaliśmy z zaproszenia na lody Saviano, braliśmy udział w zajęciach organizowanych przez Międzynarodowy Dom Kultury, zwiedziliśmy z przewodnikiem muzeum WPN.  Nie mamy czasu na nudę! – mówi Pani Beata Hołyńska.

Informujemy, że od dnia wczorajszego trwa drugi turnus międzyzdrojskich półkolonii. Kolejny rozpocznie się 26-go lipca i trwać będzie do 6-go sierpnia.

Ostatni turnus zaplanowany został na okres od 09- go do 20-go  sierpnia.

Cena jednego turnusu wynosi 500 zł, jednak posiadacze Karty Mieszkańca objęci są zniżką 

(cena za jeden turnus wyniesie 200zł).

Zapraszam wszystkich rodziców do zapisywania dzieci na nasze półkolonie, których podstawą jest pobyt na świeżym powietrzu i doskonała zabawa– mówi burmistrz Mateusz Bobek.

Przypominamy, że dzieci zapisać można dzwoniąc pod numer telefonu 91 32 80 611 – tu również uzyskacie Państwo wszelkie dodatkowe informacje.

Biuro Burmistrza Międzydrojów