Po zachodniej stronie od molo powstaną pawilony usługowe z fontanną

W związku z planowanym przedsięwzięciem inwestycyjnym tj. budowy pawilonów usługowych w przestrzeni parkowej w ramach rewitalizacji przestrzeni miejskiej w ciągu promenady zachodniej oraz rozbudowie sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektroenergetycznej oraz gazowej, na części działki nr 255/2, zlokalizowanej w obrębie 20 jednostki ewidencyjnej m. Międzyzdroje, przy ul. Bohaterów Warszawy w Międzyzdrojach, informujemy, że zostało wydane pozwolenie na budowę dla ww. przedsięwzięcia i tym samym Promenada sp. z o.o. z siedzibą w Międzyzdrojach przymierza się do realizacji tej inwestycji.

Projekt obejmuje budowę pawilonów usługowych (handlowych i gastronomicznych) z towarzyszącymi pomieszczeniami sanitarnymi i na nieczystości stałe. Ponadto w opracowaniu zaprojektowano ciągi piesze, powierzchnię utwardzoną, trawniki oraz nowe nasadzenia drzew ozdobnych. W obrębie głównego ciągu pieszego zaprojektowano fontannę.

Spółka Promenada Międzyzdroje

27 komentarzy “Po zachodniej stronie od molo powstaną pawilony usługowe z fontanną”
 1. Trójca Św.

  Mury Jerycha też upadły,wystarczy dobrać odpowiednie trąby.

 2. Widać, że kampania już się rozpoczęła (na razie anonimowa). Można już zacząć odliczać godziny:

  Najpóźniej we wtorek Mateusz Morawiecki ogłosi oficjalnie, kiedy odbędą się wybory samorządowe, podał portal 300polityka.pl. Być może decyzja zapadnie już w poniedziałek. Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się najprawdopodobniej 21 października, druga — dwa tygodnie później, 4 listopada.

  https://wiadomosci.wp.pl/premier-do-wtorku-zarzadzi-wybory-samorzadowe-zacznie-sie-kampania-6282816673277569a

 3. Znowu uaktywniaja się ludzie, którzy źle życza handlującym! byle mieszać!

 4. Teraz to wy se możecie budkowicze jak karty są rozdane. Gość z 8:50 i 9:05 pisze jak jest ,taka jest prawda inwestycje trzeba rozpocząć przed końcem kadencji i zabezpieczyć się na przyszłość a budkowicze to tylko małe trybka w wielkiej maszynie. Tera żadne zjednoczenie nic nie da

 5. Drodzy „Handlowcy” przygotowałem projekt który uwzględniaWasze interesy i zadba o przyszłość rodzin.”Zaprojektuj Zbuduj Utrzymaj” Przedstawiam plan finansowy wraz z realizacją nowych punktów handlowych dla Osób prowadzących działalność gospodarczą.1 nie zostanie pobrana opłata początkową i końcową 2 koszty dzierżawy nie wzrosną 3 wszyscy dzierżawcy pozostaną w obecnych punktach 4iwestycja rozpocznie się we wrześniu 2019r i zakończy w maju 2020r. 5 zachodnia część punktów otrzyma szeroki pas pieszy żeby uatrakcyjnić i wyrównać szansę na wymierne dochody 6 nie zostanie zaciągnięty kredyt który obciążłby gminę.

  • Baju baju zbyt piękne żeby było realne ale życzę powodzenia jak to wyjdzie to całuję cię petrof w sygnet jak ojca chrzestnego i jestem twoim dłużnikiem do końca życia kibicuje budkowiczom mocno ale karty rozdane i ewentualnie jeden gracz przy stole się zmieni zgadujemy kto Odp prosta to BURMISTRZ ale ta zmiana nie wpłynie na grę oraz zasady ponieważ tą grę wymyśliła obecna władza a na wymyślenie nowej gry są potrzebne minimum 2 kadencje to są efekty żądów lokalnego PiSu

  • otrzyma? w jaki sposób? marzyciel i nie znasz przepisów!

   • Gieniu i przepisy ha ha tam gdzie ty to tylko smrod i namaszczanie podpadnietego co jemu na dobre nie wychodzi.
    Pisz wiecej

  • Domyślam się kto jest tym inicjatorem. Tylko różnica jest w tym że pewne decyzję zapadły. Widocznie marne twoje rozeznanie. Próbujesz zdobywać głosy wyborców? My mieszkańcy już to znamy.

   • Czyli budkowicze :Szykowac po około 50 tys a nastepnie 30 tys na jakies tam wykonczenie i 35 tys opłaty rocznej jako czynsz media oddzielnie.(nigdy to nie bedxie wasze)
    To juz jest ustalone jak pisze znawca z osciennej gminy.

 6. Mieszkaniec Nowy Lider

  Na promenadzie w tym roku będzie rewolucja I ja w tej rewolucji będę brał udział. Sercem jestem za Wami mieszkańcy. Potrzebny jest Wam nowy Lider jak to było za czasów Pana Darka.Opracowany jest nowy plany na wasze lokale gdzie nie będzie żadnych podwyżek i dostaniecie lepsze miejsca. My jako mieszkańcy tworzymy to miasto i to My będziemy decydować o naszych miejscach pracy.Niedługo dowiecie się więcej szczegółów ale mam na celu tylko wasze dobro.Nikt Wami nie będzie kierował i będziecie decydować o tym co jest dla Was ważne. Nadszedł czas na zmiany i zjednoczenie.

  • Lider może i nie ale mieszkaniec z krwi i kości napewno tak. Za czasów Pana Darka to co było?????

 7. Należy zadać pierwsze pytanie.. czy odchodząca władza ma na celu interesy handlowców czy może jest inny aspekt tej rozgrywki!
  Nadszedł czas żeby siè zjednoczyć i pokazaç siłę..

  • Odchodząc władza ma trzy cele.1. Co by tu jeszcze za…..lic. 2.Zabezpiczenie własnych czterech liter przed odpowiedzialnością. 3.Ale może uda się zostawić swojego na burmistrza i będzie jak było.

   • 4. Wmanewrowac miasto w inwestycje tak żeby mimo zmiany burmistrza pewne stołki były potrzebne do realizacji tych inwestycji. Im więcej pieniędzy przepływa przez nasze ręce tym więcej da się uszczknac. I MY jestesmy potrzebni trzeba dokończyć rozgrzebane.

 8. Witam .zgłoszono siè do mnie z poźbą o pomoc.długo się wachałem ale postaram się pomóc….

 9. Drodzy Buczkowicze. NIE moge dłużej patrzeć jak bardzo jesteście oszukiwani.kaźdy z was wiąże plany z obietnicami Pani Prezes.Może już czas wziàść sprawy w swoje ręce i pokazać że w jedności jest siła i odchodząca władza nie ma już wpływu ani czasu żeby nas dalej po sznurku prowadzić.czas się zjednoczyć i pokazać że nie taki wilk straszny jak to piszą.możemy razem przetrwać i nie bać się o jutro..

 10. Korzystne dla gminy

 11. Patrze na panoramę zachodniej plaży i proszę o info co to za wysoki budynek na samym końcu miasta?

  • To ostatni element zespołu apartamentowców Aquamariny – ONYX. Będzie miał to, czego do tej pory tam nie było: restauracje, basen, kawiarnie itp.

   • Ciekawe, czy basen będzie dostępny dla mieszkańców?

   • Będzie to wyłączna własność obiektu, tak jak baseny mają Wolin, Aurora, Bielik, Korab i in. Jak właściciel zechce w martwym sezonie trochę zarobić, to jakieś karnety wprowadzi. Wtedy będzie można zażyć nieco luksusu. A miasto przez 70 lat nie wybudowało basenu dla nas, zwykłych mieszkańców i przez następne 70 tego nie zrobi. po 1. brak miejsca, po 2. brak opłacalności.

 12. Jutro zagrzmi!!!!!

 13. Bardzo fajny pomysł.

 14. Bardo dobrze Pan pisze. …bo mieszkańcy Międzyzdrojów to myślą, że IM się należy przez zasiedzenie chyba…żenada, narzekanie wieczne, a pracować nie ma kto, tylko rękę wyciągać po zasiłki, mieszkania darmowe – bo przecież JA jestem mieszkańcem. …pozdrawiam wszystkich, którym turyści nie przeszkadzają. ..i żeby było jasne – też jestem MIESZKAŃCEM MIĘDZYZDROJÓW

 15. pytanie czy oto jest lepszze rozwiazanie i pozostawilbym to na po wyborach.

 16. I dla Irka przy cmentarzu