Po deszczu nie przejdziesz! Problem na ul. Plażowej

Mieszkańcy ul. Plażowej piszą o problemie powstającym po każdym większym deszczu.
Brak kanalizacji i ukształtowanie terenu sprawia, że prawie po każdym deszczu na ulicy zalega woda. Bez wysokich gumowców nie przejdziesz 🙂

Znacznie bardziej niebezpieczne jest to, że skrzynka elektryczna posadowiona na chodniku notorycznie znajduje się w wodzie. Zimą w tym miejscu występuje silne oblodzenie.

Mieszkańcy interweniowali w Urzędzie Miasta. Czekamy na rozwiązanie problemu.

10 komentarzy “Po deszczu nie przejdziesz! Problem na ul. Plażowej”
 1. A zaprosic burmistrza na ta ulice i pokazac jak to wyglada po deszczu .Zaproponowac mu zeby poswiecil swoja miesieczna pesje na naprawienie tej ulicy a moze dwu miesieczna na odnowienie calej ulicy wraz ze studzienkami.

 2. ta kadencja ponoć jest dla mieszkańców tylko nie z ulicy Plażowej na to wygląda

 3. Przecież w tym miejscu po ulewach woda stała już nawet 40 lat temu, jak byłam dzieckiem. To chyba nie jest problem obecnej władzy, tylko problem od lat!!!

 4. Do anonima z17:33 masz rację masz całkowitą rację?Zastanawiam się tylko ile czasu jeszcze można coś takiego tolerować?Ale co tam kiedy się oni przejmowali zwykłym człowiekiem.PRZECIEŻ LICZY SIĘ TYLKO SZMAL!!!??? PO???ŚNIECHU WARTE???

 5. W Miedzyzdrojach prawie kazda ulica jest nie przejezdna dziura na dziuze ,dlatego tez nie ma sie co dziwic ze tak wyglada na zdjeciu.Brak studzienek lub zatkane studzienki ,brak drog rowerowych to jest wizerunek gospodarzy Miedzyzdrojow ,tych ludzi nie interesuje normalny prosty czlowiek lecz tylko kasa gdzie mozna ja zarobic betonujac cale miasto . Prawie wszystkie nawierzchnie drogowe Miedzyzdrojow trzeba by bylo poznieniac bo sa nieprzejezdne mozna sobie resory polamac . Mozna by bylo pana prezydenta zaprosic np; w kierunku portu i pokazac jakie mamy wspaniale drogi lub Bohaterow Warszawy (ta nazwa nie zasluguje na te dziuryska).

 6. A czemu nie idziecie do Pana Burmistrza?

  • Burmistrz zna temat od kilku lat , ale nie działa nazłość mieszkańcom tej ulicy ?

   • A byl jakis powod w przeszlosci, ktory podrowadzil do tego ze burmistrz mogl by byc „zly” na miszkancow plazowej?

 7. Poza tym stan nawierzchni stale pozostawia wiele do życzenia