Plaża w Wapnicy — posprzątana, poszerzona

Plaża przy Marinie w Wapnicy została posprzątana i lekko poszerzona. Doskonałe miejsce do spacerów i plażowania w nieco innej odsłonie.

Na plaży pojawiła się ławka i nowe kosze na śmieci. Miejmy nadzieje, że turyści utrzymają porządek w tak pięknym miejscu.

12 komentarzy “Plaża w Wapnicy — posprzątana, poszerzona”
 1. I ja tam bylem bardzo fajna plaza tylko waska . Jest tam bardzo cicho mozna fajnie wypoczac . Jedynie co ta plaza potrzebuje raz w tygodniu gospodar ktory zgrabi to co woda wyrzoci na brzeg np:puste butelki plastikowe .puszki zdechle ryby i glony . Ktos probowal tam palic ognisko ale zapomnial posprzatac po sobie.

 2. Jak tam dotrzeć?

 3. …jaki sołtys takie dokonania …

 4. Ludzie nie narzekajcie cieszcie sie ze takiego Soltysa macie on cos robi dla ludzi,dlatego trzeba chwalic nie gardzic.

  • Przecież plaża była już zrobiona za Magdowej i dojście do niej. 30.08.2019r zobaczymy czym się pochwali nowy sołtys co zrobiła dla ludzi że przestali przychodzić na siłownię damską i salę.

 5. To co zrobił Tyberiusz oczyścił z zarośli poszerzył i zrobił ławki i palenisko pod ognisko obecnie nawet nie odtworzono pierwotnego stanu pograbiono i zainstalowano jedną ławkę na plaży i pewnie nie za małe pieniądze to tylko pozoracja w działaniu Sołtysa i jego rady. Na oczyszczenie drogi do plaży brakło czasu i chęci, bo czas goni a 30.08.2019 blisko i trzeba się czymś pochwalić.

 6. A nie można poprostu sie cieszyc tylko na wszystko narzekac i szukac dziury w calym….? Piekne miejsce i bardzo fajnie ,ze poki co nie bardzo odkryte przez turystow…;-) 🙂

 7. Dlaczego na koniec sezonu została zrobiona ? pewnie żeby było się czym pochwalić na zebraniu 30.08.2019r.

 8. Super pomysl tylko zdradcie mi jak tam dojechac czy sa jakies tablice .Chetnie bym to mniejsce odwiedzil ,gdyz jestem od 1 wrzesnia w Miedzyzdrojach . A jak mi sie spodoba rowniez w zimie i nikt nie bedzie musial sniegu odgarniac , piekne okolice sa mile widziane czego my Polacy nie doceniamy.

 9. No brawooooooooo! Dwa dni do końca wakacji i taki sukces. W zimie też plaża będzie odśnieżana dla turystów? Chyba turystów z długiego domu, bo inni raczej tam nie zaglądają.