Plaża Międzyzdroje: Niebezpieczne elementy starego molo i niesmaczny żart

Na wschodniej części międzyzdrojskiej plaży, między wieżą ratowniczą nr 7 a 8, morze odsłoniło niebezpieczne drewniane elementy starego molo w Międzyzdrojach. Teren w wodzie został zabezpieczony. W tym miejscu kąpiel jest zabroniona.

Dziś rano ratowników z plaży spotkała niemiła niespodzianka. Jedna z wieżyczek ratowniczych została odwrócona do góry nogami i zakopana do połowy.

Z reguły ratownicy to osoby z poczuciem humoru, jednak czas, który muszą poświecić na odkopywanie stanowisk, może stanowić zagrożenie dla korzystających z kąpieliska.

8 komentarzy “Plaża Międzyzdroje: Niebezpieczne elementy starego molo i niesmaczny żart”
  1. Czy ktoś tu stracił ROZUM ?

    Najwyraźniej TAK. Jesteśmy mieszkańcami Międzyzdrojów dodam niepełnosprawni udajemy sie zawsze na plaże z naszym czworonożnym przyjacielem. Nasz pies to członek naszej rodziny. Wyjścia organizujemy tak, by wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni, a zwierzak spędził miłe chwile poza ostrzałem nieprzyjaznych spojrzeń ponieważ po lewej i po prawej części Molo w Międzyzdrojach wejście na plaże z psem jest zabronione. Korzystamy z jedynego miejsca gdzie jest to dozwolone poprzez wejście „:M” które znajduje sie na końcu ul Gryfa Pomorskiego. Jest to dość daleko więc korzystamy z samochodu.Jakież zaskoczenie wywołało w nas bowiem w połowie drogi ul Gryfa Pomorskiego urzędnicy ustawili znak zakaz ruchu z pewnymi wyjątkami gdzie ruch/ wjazd jest dozwolony dla wszystkich oprócz tych którzy chcą skorzystać z tej plaży. Jakimi przesłankami kierował sie urzędnik wydający tak bezmyślną decyzje trudno powiedzieć ale na pewno nie w trosce o bezpieczeństwo. Zawróciliśmy i postanowiliśmy skorzystać z leśnego parkingu niedaleko tej plaży przy drodze S3. Tutaj szok strach zaparkować , ruch duży a samochody stoją na poboczu na dość długim odcinku wzdłuż drogi S3 ponieważ parking leśny wypełniony jest do ostatniego miejsca. Czy o taki efekt chodziło urzędnikom by poprzez swoje decyzje doprowadzić do realnego zagrożenia dla użytkowników drogi S3. Można sie tylko domyślić ze za niedługi czas postawią w tym miejscu kolejny zakaz tym razem zakaz zatrzymywania i postoju. Ale to krótkowzroczne myślenie. Państwo urzędnicy pamiętajcie o jednym siedzicie w tych urzędach za nasze pieniądze z podatków i nie utrudniajcie nam życia tylko je ułatwiajcie.

  2. Moim zdaniem to zrobiły tylko Psy. Te co się wszyscy ich trzepią.

  3. Jakim trzeba być durniem , aby utrudniać życie ratownikom. Pod osłoną nocy bandziorstwo czuje się bezkarnie.

  4. Jakim trzeba być durniem , aby utrudniać życie ratownikom.

  5. Niesmacznie to jest zaczepiac cudze dziewczyny i liczyc na dobre zycie.

  6. Debile modli to zrobić . Tylko i wyłącznie.