Pierwsze partnerskie umowy w Karcie Mieszkańca

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

W myśl tej sentencji pierwszymi, którzy podzielili się z mieszkańcami  i zgłosili chęć współpracy w ramach projektu Międzyzdrojska Karta Mieszkańca byli: Stanisław Chabinka – prezes „SPA Bagiński & Chabinka”, Katarzyna Gołos – właścicielka kina Eva, Gabinetu Figur Woskowych i  Planetarium oraz Zbigniew Mittelstädt – prowadzący usługi fizjoterapii w przychodni przy ul. Niepodległości. Przedsiębiorcy  w odpowiedzi na zaproszenie Burmistrza Międzyzdrojów  w dniu 17 lutego br. w Międzynarodowym Domu Kultury, podpisali umowy Partnerskie, które określają dla posiadaczy kart preferencyjne zniżki.

Podczas spotkania Mateusz Bobek, burmistrz Międzyzdrojów powiedział: „pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować, za to, że jesteśmy tutaj razem. Pomimo tego trudnego czasu, także dla branży jaką reprezentujecie. Tym bardziej jest to istotne, że chcecie wspierać produkt jakim jest Międzyzdrojska Karta Mieszkańca”

W podpisaniu porozumień uczestniczył również przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz. To dzięki podjętym przez radnych VIII kadencji uchwałom, można bez przeszkód realizować ten projekt. Spotkanie poprowadziła Jadwiga Bober, kierownik Referatu Promocji, Kultury i Turystyki, odpowiedzialna za wdrożenie programu MKM. 

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka jest jednym z największych obiektów Spa w Międzyzdrojach. Jak poinformował prezes Stanisław Chabinka : „Przygotowaliśmy ofertę dla mieszkańców z możliwością korzystania nie tylko z basenu i zabiegów odnowy biologicznej, lecz oferujemy również rabat na korzystanie z naszej gastronomii”.

Zgodnie z porozumieniem, każdy mieszkaniec posiadający Międzyzdrojską Kartę Mieszkańca uzyska 10 %  rabatu na wszystkie dostępne w ofercie hotelu zabiegi SPA, basen, saunę, oraz na korzystanie z restauracji (dania, desery i napoje – bez alkoholi).

Katarzyna Gołos, właścicielka popularnego wśród mieszkańców kina „Eva”, oferuje 10% zniżki na zakup biletów do kina oraz 20% zniżki na korzystanie z Gabinetu Figur Woskowych i Planetarium. Jak przyznała: „Mam nadzieję, że nasi mieszkańcy mając taką możliwość odwiedzą nas. Wiem, że wielu z nich jeszcze u nas nie było”.

Zbigniew Mittelstädt od wielu lat w przychodni przy ul. Niepodległości 10a prowadzi gabinet fizykoterapii. Podczas spotkania poinformował: „wyszedłem z propozycją 50% zniżki na zabiegi fizykalne. Są to zabiegi najczęściej przepisywane przez lekarzy jak np. laser, ultradźwięki czy elektrostymulcja. Zajmują one ponad połowę mojego cennika. Zwykle te zabiegi w moim cenniku wynoszą 10 zł, uwzględniając 50%  rabatu to cena  konkurencyjna”.

Przypominamy, że Partnerem Projektu może zostać każdy przedsiębiorca świadczący usługi na terenie Gminy Międzyzdroje. Wystarczy tylko zgłosić swój akces i wypełnić wniosek. Zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której min. możecie zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy. Stwórzmy wspólnie większe poczucie tożsamości lokalnej! 

10 komentarzy “Pierwsze partnerskie umowy w Karcie Mieszkańca”
  1. ale po co pracować legalnie można wynająć nie płacić póżniej z gminy się dostanie komunalne lub socjalne a nie od razu się zadłużać na całe życie

  2. Mieszkaniami socjalnymi??? Bierz kredyt i sobie kup tak jak ja i setki innych pracujących ludzi, całe życie będę spłacał, ale jest moje…. Do roboty leniu

  3. „Wystarczy tylko zgłosić swój akces”. Co to takiego akces? Języka w gębie zapomniał?

  4. Dobra robota czekamy na kolejnych partnerów

  5. Sławek Rupik

    Burmistrzu zajmij sie pan mieszkaniami socjalnymi doplatami do czynszu w czasie Covid-u bo wiele jest rodzin potrzebujacych ktore stracily prace przez Covid i sa w bardzo trudnej sytuacji. A przyjemnosci pozniej.