Pchli Targ w Wicku — udana inicjatywa mieszkańców okazała się sukcesem

13 maja 2018 r. w Wicku (gm. Międzyzdroje) odbył się pierwszy „Pchli Targ- Wyprzedaż Garażowa”, który zakończył się pełnym sukcesem organizatorów.

Zainteresowanie oglądających, jak i sprzedających na pierwszej imprezie organizowanej przez mieszkańców okazała się miłym zaskoczeniem nawet dla organizatorów.

Na Pchlim Targu w Wicku, pojawiło się wielu sprzedających z całego naszego regionu m.in. Międzyzdrojów, Wolina, Kamienia Pomorskiego oraz Świnoujścia.

Cieszy, także fakt, iż inicjatywa mieszkańców wzbudziła duże zainteresowanie okolicznych mieszkańców, jak i wielu turystów.

Handel oraz wymiana między mieszkańcami naszego regionu odbyła się w przemiłej rodzinnej atmosferze. Na Targu pojawili się także najmłodsi mieszkańcy Międzyzdrojów, którzy oferowali swoje zabawki.

Do sukcesu przyczyniła się m.in. pogoda, jak i piękna naturalna okolica. Atmosfera pikniku oraz ognisko dopełniło wspaniałą rodzinną niedzielę.

Nieocenionym źródłem sukcesu, okazało się wsparcie lokalnych mediów jak ikamien.pl oraz naszemiastomiedzyzdroje.com.pl, oraz strona Urzędu Miasta miedzyzdroje.pl — za które serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się także Panu Piotrowi Nogala za bezpłatne udostępnienie terenu, Państwu Piotrowi i Grażynie Płońskim, oraz p. Oskarowi Przybyszewski API Connect — który czuwał nad całą koordynacją medialną.