Pchli Targ powraca!

Po raz kolejny organizujemy Pchli Targ dla mieszkańców i naszych gości. W dniu 28 września 2019r. będzie można znaleźć prawdziwe skarby, ale też pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które zalegają w naszych domach. A wszystko to w godzinach od 10.00 do 15.00 w Amfiteatrze w Międzyzdrojach!

Amfiteatr – Międzyzdroje

Jeżeli chcesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które mogą się przydać komuś innemu. Przynieś ubrania, zabawki, książki, rękodzieła, meble, bibeloty, szpargały i wszystkie inne przedmioty, które mogą znaleźć nowego właściciela i zyskać drugie życie. Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej w Aktualnościach w www.miedzyzdroje.pl/mieszkaniec w Aktualnościach lub na www.mdkmiedzyzdroje.com.

Rejestracji uczestników można dokonać w biurze Międzynarodowego Domu Kultury pod numerem tel. 91 / 32 82 600 lub e-mailem:biuro@mdkmiedzyzdroje.com, w godz. 09:00 – 15:00.

Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa. Warto nas odwiedzić i znaleźć coś dla siebie!

3 komentarze “Pchli Targ powraca!”
  1. Może by tak przenieś ” Pchli Targ ” na okres wakacyjny ???

  2. Przepraszamza poprzedni post, znalazlem regulamin i jest czytelny

  3. Jak zwykle odsylaja do linkow http://www.miedzyzdroje.pl/mieszkaniec w Aktualnościach lub na http://www.mdkmiedzyzdroje.com. Niestety regulaminu nigdzie nie uswiadczysz