Parking przy Urzędzie. Zadbali o interesantów.

Urząd Gminy Międzyzdroje udostępnia miejsca parkingowe dla interesantów

Informujemy, że przed budynkiem Urzędu Gminy w Międzyzdrojach wyznaczone zostały miejsca parkingowe, z których będzie można skorzystać po uprzednim odebraniu klucza w dyżurce urzędu.

Wychodzimy naprzeciw naszym mieszkańcom, którzy pojawiają się w urzędzie w celu załatwienia pilnych spraw, a którzy do tej pory borykali się z brakiem wolnych miejsc parkingowych– mówi burmistrz Mateusz Bobek.

Do dyspozycji interesantów przeznaczonych jest kilka miejsc postojowych.  Parkowanie jest całkowicie bezpłatne.

13 komentarzy “Parking przy Urzędzie. Zadbali o interesantów.”
 1. Widać gołym okiem jak burmistrz nie panuje nad sytuacją w mieście, nawet pod własnym nosem zafundował bubel PARKING, ciekawe czyj to pomysł, kto mu taką świnie podłożył.

 2. bede robił bobki na ten parkingu

  Najpierw zaparkuj nielegalnie – potem weź kluczyk – potem odblokuj – potem ważne rzeczy do zrobienia – potem wyjechać – ponownie nielegalnie zaparkuj – zablokuj – jedź dalej.

  Chciałbym porozmawiać z kimkolwiek, kto to wymyślił

 3. mieszkaniec Kolejowej

  najpierw pod urzad, pozniej po kluczyk, pozniej zaparkowac, pozniej do urzedu, pozniej wyjechac, zamknac blokadke, oddac kluczyk, odjechac. ja nie wiem jakim de….., imbe…. trzeba byc zeby wpasc na taki pomysl?????

 4. No Panie Bobek powolutku małymi kroczkami znaczynamy spychac Pana ze stołeczna i oby się udało ludzie nie lubią dziadostwo co Pan robi. Nigdy wolnego miejsca nie było pod Urzędem Auta Pracowników tylko i wyłącznie i straży Miejskiej Żenada Żenada.

 5. kolejne pytanie się nasuwa czy miejsca nie będą zajęte przez pracowników urzędu , a może pracownicy będą parkowali z tylu urzędu tak jak strażnicy miejscy którzy nie patrzą czy to trawnik czy nie , ale napewno nie jest to miejsce parkingowe .

 6. Ciekawe gdzie zaparkuje aby odebrać kluczyk , no i kolejne pytanie się nasuwa czy miejsca nie będą zajęte przez pracowników urzędu , a może pracownicy będą parkowali z tylu urzędu tak jak strażnicy miejscy którzy nie patrzą czy to trawnik czy nie , ale napewno nie jest to miejsce parkingowe .

 7. A ja sie dziwie jak w takich warunkach mozna pracowac. Chodzi mi o budowe przy Aleji Gwiazd przy kamieniach ktore maja byc zabudowane widzi sie jeszcze korzenie wycietych drzew,stare polamane plyty ,resztki wycietych drzew ,worki z odpadami miedzy tymi resztkami mozna znalezc paleta z kraweznikani kamienie o zabudowania jak rowniez nowe lawki oraz lozka do opalania sie . Ta firma ktora ten teren zabudowujepoeinna sie wstydzic a co najmniej zrobic porzadek na tej budowie ,bo to jest smiechu warte co tam sie dzieje .Ja rozumie ze ktosc chce kase zronic ale troche porzadku nie zaszkodzi – ten syf widza turysci i sie tylko smieja ze w takich warunkach mozna pracowac!!!!!!!

  • Chodze tam czesto i nie zauwazylem i az tak sie nie przygladalem. Budowa jest w sumie, ale wiadomo, co jakis czas porzadek nie zaszkodzi.

 8. ?????? kto mi to otworzy albo zapłaci jak ubrudze sobie ręce? Kosmetyczka 100zl kosztuje. Przy onyxie są dwie mega dziury gdzie koła się urywa. Czy są pieniądze na potrzebne rzeczy czy i co tutaj chodzi?
  W Szczecinie jest ładny prosty abonament spp a tutaj jest tak nakombinowane, ze godzina czytania zanim dojdzie się o co chodzi.

  • W twoim przypadku godzina to sukces w tamtym roku potrzebowałas całego dnia

   • W Szczecinie przeczytanie gdzie jaki abonament kupić zajmuje 2minuty bez filozofowania, kombinowania i dyskryminacji na mieszkańców i niemieszkancow albo mieszkańców wybranych stref. Na własną ulice można kupić tańszy abonament a na całą strefę może kupić każdy abonament co w mieście turystycznym tymbardziej powinno być tak zorganizowane. Miasto bez turystów nie żyje i upada a nie jest przyjazne dla przyjezdnych pracownikow(bez których większość sklepów netto itp i lokali się zamknie) i innych przyjezdnych.

 9. A gdzie zaparkować żeby obrać kluczyki???