Park Handlowy „Międzyzdroje” jeszcze w tym roku!

To już pewne! W pierwszym etapie zagospodarowania terenu przy wjeździe do Międzyzdrojów pojawi się nowa stacja benzynowa marki BP, do której budowę inwestor uzyskał już pozwolenie.

Kolejnym pewniakiem w tym miejscu, jest sklep sieci Biedronka, z którym podpisana jest już umowa. Prawdopodobnie powstaną tu także sklepy odzieżowe typu PEPCO czy KIK. Miłym zaskoczeniem będzie także pierwszy konkretny elektromarket w Międzyzdrojach.

Ze względu na tajemnice handlowe, o trzecim etapie nie możemy wiele napisać. Możemy zdradzić, że będzie to duży „obiekt gastronomiczny” pewnej międzynarodowej sieci restauracji 😉

Budowa Parku Handlowego „Międzyzdroje” ruszyła pełną parą a termin realizacji dwóch pierwszych etapów, czyli stacji i sieci sklepów zaplanowany jest na koniec tego roku.

Inwestorem budujących sieć sklepów jest: SGG INVEST Sp. z o.o. 

fot. miedzyzdroje.tv
fot. miedzyzdroje.tv
fot. miedzyzdroje.tv

11 komentarzy “Park Handlowy „Międzyzdroje” jeszcze w tym roku!”
 1. Na komunalnej – super parking – dowóz melexem

 2. Duży Parking już jest- dowóz Melexem……

 3. Mam nadzieje że nim tam coś powstanie, to pogada się z mieszkańcami co im za sklepy są potrzebne. Też uważam że w Między powinny powstać atrakcje turystyczne które przyciągają turystów na cały rok i szczególnie neutralizują dni złej pogody. Jakieś wielkie sklepy elektroniczne , dodatkowe spożywcze, albo tandety tekstylne, to tu nie wyżyją. To pomysły na bardzo krótki czas. Tak jest na całym świecie w takich nadmorskich miasteczkach. Wszystko po czasie plajtuje. Większość Państwa zamawia napewno elektronikę albo tekstyl w internecie. Idea na park handlowy jest dobra, ale to musi być z głową zrobione. Dzisiaj się zamawia nawet muszelki i piasek bałtycki z Chin przez internet ?. Perspektywę dla mieszkających w Między młodzieży i turystów całorocznych nie stworzy następna stacja paliw , Kik i McDonald. Takie życie.

 4. Ciekawe co to za obiekt gastronomiczny, fajnie jakby to był mcdonald albo KFC ?.

 5. Czyli zapewne będzie media expert i Maczek 🙂

 6. szczególnie porządnego elektromarketu brakowało. Fajnie by było, gdyby to był eurortvagd, trzymają poziom

 7. Przydal by sie jakiś Park rozryqwki. jnp.: Baseny i zjeżdżalnie wodne.
  było by zajecie PRACA na cal rok albo jak sa pory deszczowe w Miedzyzdrojach żeby można gdzie wyskoczyć z dzieciakami a tak sie człowiek nudzi i myśli co by tu zrobić z pociechami. Turystyka by antym zyskała bo przecież całoroczne by było.

  Pozdrawiam

 8. Moim zdaniem kolejna stacja przekształcona w niedzielny sklep spożywczy jest zbędna!!!
  Pozostałe sklepy ok brakuje nam galerii i np media expert.

 9. Na cholerę kolejna biedronka i cpn ??‍♀️

 10. Przynajmniej PRACA BĘDZIE… pora zimową

 11. a parking buforowy za darmo lub z niskimi dziennymi opłatami dla pezyjeżdżających …czy nadal parę stówek „podatku wakacyjnego” i karuzeli wolnych miejsc?