Otwarto Pawilony Handlowe przy molo

Spółka gminna Nowe Centrum pragnie Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym tj. 20.07.2020r. zostało oddane do użytkowania 55 lokali handlowych oraz 1 lokal gastronomiczny w nowowybudowanej inwestycji w Międzyzdrojach przy ul. Bohaterów Warszawy 16D (tuż przy Molo).

fot. miedzyzdroje.tv

Serdeczne podziękowania Spółka kieruje przede wszystkim do Władz Miasta Międzyzdroje oraz Generalnego Wykonawcy pawilonów handlowych: firmy PORR S.A. z siedzibą w Warszawie, a także do Inspektora Nadzoru. Bez wątpienia podziękowania należą się również wszystkim Najemcom nowopowstałych lokali, bez których realizacja tej inwestycji byłaby niemożliwa. Dziękujemy za współpracę oraz cierpliwość.

fot. miedzyzdroje.tv

W nowych pawilonach handlowych znajdziecie Państwo m. in. odzież, obuwie, zabawki, pamiątki, rękodzieło, biżuterię, a także kantor wymiany walut. W inwestycji znajdują się również ogólnodostępne toalety publiczne. Natomiast otwierający się już teraz lokal gastronomiczny to Berlin Doner Kebap. Obiekt upiększą rzeźby z drewna wykonane przez miejscowego Artystę – pana Janusza Oleksego oraz dwie figury kwiatowe wykonane przez firmę FloraPark: kuter oraz rybak.

fot. miedzyzdroje.tv

Informujemy również, że wciąż pozostają do wynajęcia dwa lokale gastronomiczne. Zainteresowanych Państwa zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonu: 665 344 552 oraz 518 388 597 lub e-mail: biuro@nc-miedzyzdroje.pl oraz w siedzibie spółki przy ul. Niepodległości 10A w Międzyzdrojach.

fot. miedzyzdroje.tv

Zapraszamy do odwiedzin nowego obiektu. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania.

Nowe Centrum sp. z o.o.

12 komentarzy “Otwarto Pawilony Handlowe przy molo”
 1. mam takie pytanie słyszałam że ci panowie co grają w trzy kubki robią to nielegalnie? ale chyba to niemożliwe przecież tam takie kwoty padają po kilka dziesiąt tysięcy same te panie to wygrywają po kilka tysięcy i to wszystko bez podatku ja niestety dwa razy prubowałam ale niestety nic drugi raz za namową jednej z tych pań która to życzliwie zaprowadziła mnie do bankomatu ale niestety się nie udało ale chociaż tej pani póżniej udało się pare razy wygrać ale wracając do pytania jak robią to nielegalnie to dlaczego nikt z tym nic nie robi może wystarczy nagłośnić w mediach lale że policja też nic nie może

  • Pani Aneto….to Pani się też nielegalnie zachowuje ?. Jak Pani grała to napewno po wygranej by za Panią podatku nikt nie zapłacił ?. A kusiło Panią, jak nawet zdecydowała Pani iść z nielegalną kobietą do automatu ?. Naturalnie to Nie ładnie wyglada z tą grą na ulicy. Ale nikt nie musi grać. Cieszmy się lepiej z nowych inwestycji które fajnie wyglądają. Co tam się sprzedaje, to zależy od ludzi kupujących. Takie życie ?.

 2. Fajna nowoczesność betonowa a na betonową ławkę to nie starczyło ??

 3. Czy przewidziano pawilon dla działalności „3 KUBKI” ? Jeśli nie, to chyba małe „faux pas”- wszak dzięki tej atrakcji o Międzyzdrojach głośno w całym kraju.Po kilkudziesięciu latach tułaczki na Promenadzie, przedsiębiorcom tym należy się honorowe miejsce w prestiżowej galerii handlowej.

 4. Ciekawe dlaczego jeden lokal gastronomiczny odebrany a inne nie ,co to za przywileje panie prezesie?

 5. Nie mogę zrozumieć dlaczego jak coś powstanie nowego to malkontenci sa przeciwni czyli lepiej jak były budy drewniane i było czuć stęchlizną niż coś nowoczesnego.

 6. a ja z innej beczki… sa komary?

 7. ojezus, ale tandeta :O to te budowle mają całkiem zastąpić te budy z pamiątkami? I jak to ktoś sobie wyobrażał u włodarzy – że jak chińskie i „nadmorskie” gadżety będą sprzedawane w ładnym budynku, to całe otoczenie nagle się zrobi ładne? Przecież jak to wygląda teraz hahaha, kebap, ciuchy, mnóstwo kolorowych i hałąsujących pierdółek 😀 ewidentnie taki handel pasował bardziej w budkach, niż w betonowym „pałacu”. Litości. Teraz to dopiero promenada straciłą ręce i nogi. Myślałam, że w tych betonowcach będzie tylko gastronomia, wyrzucona z molo, ech…

 8. Fajnie że jest kebap. Jeszcze fajniej by było jakby była fajna turecka restauracja pełnej klasy. Też z tańcem brzucha i trochę dobrej muzyki tanecznej z południowych kraju. Trochę farby do Miedzy ?. Ale kebab Też dobry. Fajnie że trochę nowych budynków i że te budy handlowe zniknęły. Przyjeżdża za niedługo. Nara

 9. wszystko pieknie wyglada przed otwarciem. po otwarciu kazdy z właścicieli sklepików wystawi swoj kram na zewnatrz oblepi jak hubami te jeszcze ładna i widoczne pawilony, bedzie ryczec muzyka z kazdego sklepu inna i znowu będzie jak w bangladeszu! cala ta ladna architektura zniknie zakryta stojakami z tandeta. Niestety w Miedzyzdrojach nikt z wladz miasta nie egzekwuje umow a jak nie ma egzekucji prawa to tak jakby prawa nie bylo. To samo na plazy np wejscie G i H mialy byc fajne pawilony z lezakmi lozkami i koszami a postawili chamskie zwykle kontenery mimo, ze w przetargu byl warunek, ze nie moze byc kontenerow i w umowie równiez byl taki warunek. a tu prosze polowa sezonu i cham kontener transportowy jak wól stoi a wladze miast nic!

  • Zgadzam się z Tobą. Stojaki powinny zniknąć z chodników. … To tylko szpeci , całość traci na uroku i czystości. Pewnie nie długo wystawią sprzedający swoje krzesełka i będą blokować chodniczki.
   Będzie tak jak było, tylko troszeczkę dalej.

 10. Zdjęcia nie przedstawiają całej prawdy. Są jeszcze lokale z zabitymi płytami otworami okiennymi, również zagospodarowanie terenu nie jest zakończone.