Ostatni powiew lata na międzyzdrojskiej plaży, czyli polskie babie lato!

Pod koniec tygodnia znad Morza Śródziemnego prawdopodobnie ostatni raz w tym roku napłyną ciepłe masy powietrza.

Na międzyzdrojskiej plaży ostatni raz ujrzymy gdzieniegdzie wakacyjne parawany, gdyż temperatura może wzrosnąć nawet do 19-20 st. C. w cieniu. Najpiękniejsza powinna być sobota, a w niedzielę po południu pogoda zacznie się psuć i może przelotnie popadać deszcz i nasili się wiatr. Od połowy października stopniowo będzie robić się coraz zimniej.

7 komentarzy “Ostatni powiew lata na międzyzdrojskiej plaży, czyli polskie babie lato!”
  1. Może po raz pierwszy w „tym sezonie” uda mi się z kocem na plażę pójść

  2. się spaliła?może kolejny samozapłon,już takie dziwne samozapłony? były

    • Właściciele nie są zamieszani. Dzwonili i szukali, gdzie w pobliżu są kamery, ustalaliśmy po elektronice godzinę pożaru itp. Nikt nie spali sobie budy z ogromną wartością %, zresztą tam nie było nic zniszczone. Nawet metal miejscami się stopił, ale mocne procenty mocno się palą. Zamknęli i zrobili sobie dobę wolnego na odpoczynek, by przystąpić do rozbiórki. Może ktoś podpalił lub lampion spadł na zadaszenie. Co do lampionów, to powinien być całkowity zakaz ich puszczania, ponieważ kiedyś dojdzie do pożaru lasu lub „kolejnego domu lub plandeki samochodu”.

  3. Panie redaktorze! Gdzie? Nigdzie? 😉

    BTW Ostatnio podobno spaliła się knajpa na plaży. Żadnego artykułu?

    • 24h czasami… . Była informacja 48h na sliderze. Wystarczy jedna noc niepilnowania obiektu i wygląda, jak wygląda. Nasza kamera i … też się spaliła. Za rok trzeba będzie… .

  4. Żegnaj lato na rok… Międzyzdroje do zobaczenia w lipcu.