Ostatni powiew lata na międzyzdrojskiej plaży, czyli polskie babie lato!

7
337

Pod koniec tygodnia znad Morza Śródziemnego prawdopodobnie ostatni raz w tym roku napłyną ciepłe masy powietrza.

Na międzyzdrojskiej plaży ostatni raz ujrzymy gdzieniegdzie wakacyjne parawany, gdyż temperatura może wzrosnąć nawet do 19-20 st. C. w cieniu. Najpiękniejsza powinna być sobota, a w niedzielę po południu pogoda zacznie się psuć i może przelotnie popadać deszcz i nasili się wiatr. Od połowy października stopniowo będzie robić się coraz zimniej.

7 KOMENTARZE

    • Właściciele nie są zamieszani. Dzwonili i szukali, gdzie w pobliżu są kamery, ustalaliśmy po elektronice godzinę pożaru itp. Nikt nie spali sobie budy z ogromną wartością %, zresztą tam nie było nic zniszczone. Nawet metal miejscami się stopił, ale mocne procenty mocno się palą. Zamknęli i zrobili sobie dobę wolnego na odpoczynek, by przystąpić do rozbiórki. Może ktoś podpalił lub lampion spadł na zadaszenie. Co do lampionów, to powinien być całkowity zakaz ich puszczania, ponieważ kiedyś dojdzie do pożaru lasu lub „kolejnego domu lub plandeki samochodu”.

    • 24h czasami… . Była informacja 48h na sliderze. Wystarczy jedna noc niepilnowania obiektu i wygląda, jak wygląda. Nasza kamera i … też się spaliła. Za rok trzeba będzie… .

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.