Aktualizacja: „WSTAWAJ!!! Szkoda życia” – głosować można TYLKO do piątku!

Ochotnicza Straż Pożarna w Lublinie pozyskała otrzymała dotacje na zakup 40 czujników dymu i smogu, a teraz może otrzymać jeszcze 100 kolejnych. Mieszkańcy mogą w tym pomóc. Czujniki trafią do domów w Gminie Międzyzdroje.

Ochotnicza Straż Pożarna w Lubinie otrzymała dotacje na zakup 40 czujników dymu i smogu, a teraz może otrzymać jeszcze 100 kolejnych. Mieszkańcy mogą w tym pomóc. Czujniki trafią do domów w Gminie Międzyzdroje.

Aktualizacja 11.06.2019: 

Projekt OSP Lubin WSTAWAJ !!! Szkoda życia ma szansę otrzymać dofinansowanie na 100 sztuk atestowanych czujników czadu.
Czujniki rozdamy mieszkańcom gminy Międzyzdroje i gminy Wolin.
Wybierz powiat: KAMIEŃSKI
Zagłosuj na: WSTAWAJ !!! Szkoda życiaDruhowie z OSP Lubin

OSP Lubin podpisała już umowę w ramach 3 edycji mikrodotacji programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 na zrealizowanie autorskiego projektu „Zbudź się każdego ranka”. Otrzymane w środki przeznaczy na zakup atestowanych czujników czadu i dymu.

Czujniki rozdamy mieszkańcom gminy Międzyzdroje podczas różnorodnych wydarzeń np. Dzień Strażaka w Lubinie 22.06.2019, Piknik Rodzinny w Wapnicy — informują strażacy.

Możemy pomóc w zdobyciu kolejnych 100 czujników. Wystarczy wejść na stronę https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj i zagłosować na projekt „WSTAWAJ !!! Szkoda życia”, realizowany przez członków Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gmin Międzyzdroje i Wolin.

Więcej informacji jest dostępnych na profilu OSP Lublin.