Aktualizacja: Pies szuka nowego właściciela!

11
812

W okolicach szkółki leśnej, zaraz za wysokim budynkiem Aquamariny spacerowicz odnalazł porzuconego psa. Zwierzak był bestialsko przywiązany do ogrodzenia. Spacerowicz natychmiast poinformował Straż Miejską, która zajęła się biednym zwierzęciem. Pies otrzymał wodę oraz pożywienie. Aktualnie znajduje się pod opieką Gminy.

Ktokolwiek widział ludzi zajmujących się tym z pieskiem, proszony jest o pilny kontakt ze strażą miejską lub policją.

Jak informuje Zastępca Burmistrza Pani Beata Kiryluk, za sprawdzone informacje na temat właściciela psa, przewidziana jest nagroda. Zaproszenie na wszystkie sztuki, koncerty, wernisaże podczas 25. Festiwalu Gwiazd — bezpłatne wejścia.

Dziś otrzymaliśmy informację, że możliwa jest adopcja sympatycznego psiaka, który wczoraj w bestialski sposób został porzucony w lesie. Jeśli ktoś z Państwa ma możliwości i jest chętny przygarnięcia psiaka, prosimy o kontakt ze Strażą Miejską w Międzyzdrojach tel. 91 328 04 10

11 KOMENTARZE

  1. Redaktor poprawil bo bylo napisane wyraznie burmistrz Beata Kurylik. Anonimie daleko mi do zmyslania, a posadzanie mnie o klamstwo jest nietaktem z Twojej strony, tak samo jak nie podpisywanie sie. Kiedy ja czytalem ze zrozumieniem Ty na muchy wolales ptapty a na chleb beb.

  2. Niech Policja pójdzie do aquamariny i przejży nagrania i dopierniczy temu frajerowi aż mu galoty spadną i 500 godzin prac społecznych z napisem na koszulce „JESTEM FEAJEREM” i10.000pln?

  3. Szkoda ze nikt nie zna tego psa albo nie widział wcześniej kogoś z tym psem łatwiej było by dojść kto był właścicielem pieska i dojebac mu tak żeby poczuł a monitoring w aquamarinie napewno jest na ulicę

  4. Ten nieszczęśnik i tak miał szczęście: został znaleziony i uratowany. A ile tym momencie naszych „pupili” umiera w straszliwych męczarniach, bo nikt tamtędy nie spacerował?! Tak. Jesteśmy spotworniałym i zdegenerowanym gatunkiem. Ludzie, którzy rozpoznali biedaka powinni powiadomić nie tylko odpowiednie służby, ale i nagłośnić w internecie! Niech gnój zazna światowej sławy.

  5. Myslalem ze burmistrzem jest p. Bobek a tu jak widac po cichu nastapily zmiany i burmistrzem zostala jego zastepczyni pani Kiryluk.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.