Okradane auto przy ul. Niepodległości

Jak informują nas zaniepokojeni czytelnicy, od początku lipca przy ul. Niepodległości stoi prawdopodobnie porzucony samochód. Jak piszą mieszkańcy, auto jest notorycznie okradane i plądrowane. Nie widać przy tym reakcji służb.

Mieszkańcy boją się, że auto zostanie podpalone lub okradzione w taki sposób, że będzie zagrażać innym pojazdom.

10 komentarzy “Okradane auto przy ul. Niepodległości”
  1. Czy Policja zainteresowała się tymi samochodami ??? Może Redakcja coś wie.

  2. tylko szkoda że na swoich posesjach syfu nie widzą !

  3. Sami agenci kgb w komentach.

  4. Wielka szkoda , że nr rejestracyjne są zasłonięte . Logiczne , że nikt nie zostawia swojego samochodu w innym mieście , czyli , sprawa jest ważna , bo to może samochód kradziony. Obecnie w każdym radiowozie można sprawdzić , po nr rejestracyjnych , kto jest właścicielem pojazdu. Jeśli policjanci są opieszali , to zwyczajnie wystarczy jeśli ktoś zadzwoni na policję i poda nr samochodu.

  5. Na ul.Rybsckiej i to pod samym Komisariatem . Jest po sezonie więc Policja nie jest aż tak zajęta. Ciekawe co zrobią?

  6. A może ktoś poszedł na plażę i się utopił a samochód stoi czy tak ciężko ustalić po nr,rejestracji czyj jest pojazd lub po nrr, vin

  7. Na ul. Rybackiej też stoi od czerwca i zero reakcji służb

  8. Przecież ten samochód może jest kradziony i porzucony przez złodziei. Czy Policja i Straż Miejska nie przejeżdżają ul. Niepodległości ???

  9. To prawda, auto stoi tam już ponad 2 miesiące, dodatkowo stoi nieprawidłowo.