Okradane auto przy ul. Niepodległości

10
575

Jak informują nas zaniepokojeni czytelnicy, od początku lipca przy ul. Niepodległości stoi prawdopodobnie porzucony samochód. Jak piszą mieszkańcy, auto jest notorycznie okradane i plądrowane. Nie widać przy tym reakcji służb.

Mieszkańcy boją się, że auto zostanie podpalone lub okradzione w taki sposób, że będzie zagrażać innym pojazdom.

10 KOMENTARZE

  1. Wielka szkoda , że nr rejestracyjne są zasłonięte . Logiczne , że nikt nie zostawia swojego samochodu w innym mieście , czyli , sprawa jest ważna , bo to może samochód kradziony. Obecnie w każdym radiowozie można sprawdzić , po nr rejestracyjnych , kto jest właścicielem pojazdu. Jeśli policjanci są opieszali , to zwyczajnie wystarczy jeśli ktoś zadzwoni na policję i poda nr samochodu.

  2. Na ul.Rybsckiej i to pod samym Komisariatem . Jest po sezonie więc Policja nie jest aż tak zajęta. Ciekawe co zrobią?

  3. A może ktoś poszedł na plażę i się utopił a samochód stoi czy tak ciężko ustalić po nr,rejestracji czyj jest pojazd lub po nrr, vin

  4. Przecież ten samochód może jest kradziony i porzucony przez złodziei. Czy Policja i Straż Miejska nie przejeżdżają ul. Niepodległości ???

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.