Ogromna choinka na placu Neptuna

18
3457

W tym roku atmosfera Bożego Narodzenia będzie jeszcze bardziej świąteczna. Wszystko to za sprawą nowych ozdób świątecznych, które pojawiły się na terenie całej gminy, także na terenie sołectw. Międzyzdroje zawsze były pięknie rozświetlone jednak w tym roku szczególnie. W Międzyzdrojach pojawiły się nowe ozdoby świąteczne.Naprawdę niemałą nową Bożonarodzeniową atrakcja jest ogromna choinka na Placu Neptuna. Choinka ma około 12-15 metrów wysokości i robi ogromne wrażenie.

18 KOMENTARZE

 1. My o światełkach a ty wplatasz już w to politykę.Od tego jest burmistrz żeby szukał sponsorów a nie my.

 2. Uważam że narzekanie tu nic nie pomoże. Jak są pieniądze i sponsorzy to można sobie dużo życzyć. Ale jak ich niema to cieszmy się z tego co jest. Każdy może się dołożyć na bombki ?. W Berlinie leci w lato w fontannach woda tylko wtedy jak ktoś to sponsoruje, miasto nie ma na to pieniędzy. W Między się dużo inwestuje i nie dziwię się że bez dodakowych sponsorów nie ma większych możliwości. Takie życie. Dla tego ważne by było żeby przez anty europejskie rządy nie zakończyły się inwestycje z uni europejskiej ?. Te wspaniałe kwiaty w lato, prysznice i toalety, szkoły, medycynę, też trzeba sfinansować. Dla tego dobrze że drzewko w tych ciężkich czasach cowidowych i ciężkiej polityki postawiono?. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców i turystów. Wesołych świąt i dużo zdrowia.

 3. Żenujące. Proszę na następny rok „podglądnąć” inne miasta które są zdobione w całości. Po trochę wszędzie i naprawdę pięknie. Bezguście totalne. Na kupę w środku światełka po bokach nic.

 4. Poprosimy o taka choinkę w parku miedzy ulica Kolejowa a Norwida. tu zawsze na święta jest szaro i smutno.

 5. Ale ulica kolejowa jak co roku NIC nie udekorowana
  Tylko drzewko Koło strazy.
  Czy to już nie Miedzyzdroje

 6. A ta choinka to ma jeszcze jakieś ozdoby czy tylko te światełka tak podniecają. Zdjęcie zrobione po ciemku więc nie wiele widać. Jeśli są jakieś ozdoby to proszę zdjecie
  wstawić ” ubranej ” choinki a nie światełka. Swoją drogą więcej kolorów by się przydało. Wyobraźni widać nadal brak

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.