Od dziś wejdziemy na plażę a do lasu bez maseczki

17
4309

Wczoraj tj. 19.04.2020 r., w życie weszło rozporządzenie, które zezwala na korzystanie z lasków, parków, bulwarów, promenady, a także na plaży.

Dalej nie można korzystać z ogrodów zoologicznych, placów zabaw oraz ogrodów jordanowskich w części, w jakiej ten ogród ma plac zabaw lub urządzenia przeznaczone do zabawy dzieci itp.

Z rozdziału 8 wczorajszego rozporządzenia, jasno wynika, że osoby przebywające na terenie leśnym zwolnione są z obowiązku noszenia maseczki.

Przypominamy jednak, że koniecznie jest zachowanie szczególnych środków ostrożności, tj. odstępu 2 m od drugiej osoby, niebędącej członkiem rodziny.


Kamera Plaża na żywo

17 KOMENTARZE

 1. Również zgadzam się z komentarzem ??? Bardzo mądra osoba ,która to napisała.Będziemy płakać jak Włosi i Hiszpanie ,bo nie można było jeszcze dwa tygodnie poczekać .?

 2. U nas w Międzyzdrojach tak jak na całym świecie. Hotele pozamykane a i tak pełno cichociemnych turystów. Na prywatnych kwaterach ludzie zapominają że szybkie pieniądze to tylko na krótko. Szkoda. Pani sąsiadko która przyjmuje turystów, jak ja zachoruję przez panią to będzie to duży problem dla pani. To gwarantuje. Mądry człowiek uważa na sąsiada i mieszkańców. Jestem zły. Bardzo zły.

  • Pojawią się oczywiście,ale póki co nocować tu NIE WOLNO.Ani hotele ani inne obiekty nocowania mają zakaz wynajmu,jest to nielegalne,mogą grozić konsekwencje.

   • wiem, ale już widzę, że prywaciarze wynajmują… koło mnie jest blok prawie cały na wynajem. wiem kto jest nasz i tu nagle mam więcej sąsiadów niż powinnam:) a weekend majowy się zbliża.

 3. Dalej przy wjeździe stoi policja i nie wpuszcza z obcymi rejestracjami? Ciekawa jestem jak to jest a nie jechałam ostatnio w tamtym kierunku.

 4. Dalej przed Międzyzdrojami stoi policja? Nie wpuszczają obcych rejestracji? Nie byłam tam, bo tylko do sklepu i do domu, ale może ktoś z Was przejeżdżał.

 5. Maseczki u osob zdrowych nic nie dają, To wypowiedz ministra SZUMOWSKIEGO miesiąc temu, A teraz coś sie zmieniło, Ludzie nie dajcie sie zwariować, Noszenie maseczek przez dłuższy okres czasu da fale zapaleń górnych dróg oddechowych, I to bedzie ta ..druga fala koronowirusa..

 6. Pretensje do policji żadko ją widzę Pijaki latają z nalewkami i niby wszystko jest dobrze dzieciaki na deskorolkach bez maski.Oczywiście bardzo ale to bardzo dużo ludzi chodzi w maseczkach tylko co z innymi ??

 7. Ludzie muszą się ruszać. Tylko w odstępach. Bez ruchu przyjdą inne groźne choroby: pijaństwo, otyłość i terror w domu.Maseczki na spacerze też więcej szkodzą niż nas chronią. Każdy powinien trochę uważać na siebie a nie obwiniać innych.

 8. Właśnie wrócilem z apteki.10% ludzi bez masek łazi.Robole na promenadzie w grupie 5 osobowej bez masek….Seniorzy na kijkach, bez masek.Czeka nas fala zakażeń.Ale po co ludzie w wieku nieproduktywnym, pobierający tylko emeryturę od państwa ma żyć.Im na rękę bo w końcu to seniorzy maja najbardziej przechlapane.A naród tępo wierzy, że szczyt zachorowań już za nami a tu pyk, i wczoraj największa liczba zakażeń.A zdejmujcie te swoje obostrzenia.Przecież jak sie szalikiem zakryjesz to jesteś w 100% bezpieczny….Gospodarka pada więc rząd stojąc przed wyborem:albo gospodarka ruszy, albo ratujemy zdrowie i życie , wybierają ratowanie gospodarki.Powodzenia życzę, bo koszta jakie państwo poniesie za kilka tygodniu kompletnie załamie kraj.Nie będzie komu sprzedawać chleba w sklepie bo każdy będzie chory, szpitale padną, wszystko padnie bo muszę przecież iść do parku albo na rower.Jeszcze dwa tygodnie kwarantanny nikomu by różnicy nie zrobiło…..Zdrówka życzę wszystkim…

  • Bardzo mądry komentarz! ??W zupełności zgadzam się!
   Halo policja! Do dzieła! Jest masa pracy dla was!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.