Nowy rzecznik prasowy

20
1869

Informujemy, że od dnia 1 marca 2019 roku funkcję rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach pełni Joanna Ścigała.

Nowa rzecznik do 2008 roku związana była zawodowo ze Służbą Zdrowia. W 2007 roku ukończyła studia wyższe na kierunku zarządzanie turystyką w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Od 2008 do 2010 roku pełniła funkcję kierownika w Europejskim Centrum Różnorodności Biologicznej w Międzyzdrojach. Od 1 grudnia 2010 roku pracuje w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach w Referacie Promocji i Współpracy z Zagranicą jako inspektor ds. promocji, bioróżnorodności i zabytków. W Referacie Promocji zajmuje się: redagowaniem tekstów prasowych, promocją turystyczną gminy, współpracą z instytucjami i placówkami zajmującymi się ochroną zabytków, rozliczaniem dotacji na zabytki, prowadzeniem Gminnej Ewidencji Zabytków. Jest również pomysłodawczynią i realizatorką projektu ,,Szlakiem Drzew Pomnikowych”, który obejmuje najciekawsze drzewa będące pomnikami przyrody na terenie Międzyzdrojów.

,,Funkcja rzecznika jest dla mnie nowym wyzwaniem, dołożę wszelkich starań, aby kontakt z mediami był profesjonalny, a międzyzdrojska społeczność była w wyczerpujący sposób informowana o wszystkich ważnych sprawach, które dotyczą Gminy Międzyzdroje” – powiedziała J.Ścigała.

Kontakt od 4 marca: telefon 603 460 055, email: um_rzecznik@miedzyzdroje.pl

Beata Kiryluk
Wiceburmistrz Międzyzdrojów

20 KOMENTARZE

 1. Inspektor d/s …bioróżnorodności , nie wiedziałem,że jest takie ważne stanowisko w UM !

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

 2. Do tej pory wystarczał sekretarz miasta do reprezentowania miasta w mediach, teraz kolejne 100 tysięcy z budżetu miasta na zbędne stanowisko.

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

  • Jestem innego zdania niż ty , stanowisko jest jak najbardziej potrzebne nie tylko do reprezentowania miasta w mediach.

   ———————————
   Czasowa moderacja: T.K.

   • A do czego jeszcze? I dlaczego do tej pory takie małe miasto radziło sobie spokojnie bez rzecznika a teraz nagle nie może?

    ———————————
    Czasowa moderacja: T.K.

   • Pani Joanna dodatkowo będzie wykonywać obowiązki rzecznika.
    Nie będzie to miało wpływu na strukturę zatrudnienia w UM a więc nie będzie generowało dodatkowych kosztów.

    ———————————
    Czasowa moderacja: T.K.

   • Jeżeli tak, to ok, ale w sumie to może lepiej było tę panią powołać na sekretarza gminy, byłaby osoba i zorientowana i miejscowa i pewnie medialna, skoro zostaje rzecznikiem a nie ktoś ze Świnoujścia.

    ———————————
    Czasowa moderacja: T.K.

   • Do wyborów pan Henryk Nogala sekretarz pełnił również funkcję rzecznika. Nie zauważyłeś przez tyle lat?Gdy odszedł na emeryturę, funkcji rzecznika nikt nie pełnił.
    Myślę, że pani Joanna Ścigała spełni się w tej roli doskonale.

 3. Pani Joanno ogromne gratulacje , zawsze jestem pod wrażeniem Pani profesjonalizmu oraz wnikliwym podejściem do wszystkich tematów i dużym zaangażowaniem w realizację podjętych zadań. Życzę owocnej pracy !

  Do władz: właściwa osoba na tak ważnym stanowisku.

 4. Czy dzisiaj było coś w Międzyzdrojach o ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH?????MIASTO COŚ ORGANIZOWAŁO????

  • Zapraszamy w niedzielę do Golden Tulip tam w pełnej krasie będzie coś o Żołnierzach wyklętych

   ———————————
   Czasowa moderacja: T.K.

 5. Gratulacje . Burmistrz powinien wiedzieć że nie mówi się Międzyzdroi tylko Międzyzdrojów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.