Aktualizacja rozkładu jazdy w Sołectwach

Uprzejmie informujemy, że po dzisiejszych rozmowach z firmą EMILBUS od poniedziałku 13.01.2020 r. obowiązywał będzie nieco zmieniony rozkład jazdy, który zamieszczamy poniżej.

Mamy świadomość, że nie do końca spełnia on jeszcze Państwa oczekiwań ale dostosowany jest do obecnych możliwości budżetu Gminy i organizacyjnych Przewoźnika oraz sytuacji na rynku przewozu osób. W trakcie dzisiejszych rozmów zaproponowaliśmy aby kurs z Lubina do Międzyzdrojów – obecnie o 7.30 – przesunąć na godz. 7.10 . Na prośbę kilkunastu mieszkańców Sołectw zaproponowaliśmy również wprowadzenie kursu z Międzyzdrojów do Lubina po godz. 18.20. Będzie się to jednak wiązało z koniecznością likwidacji połączenia o godz. 15.03. Wydaje się to o tyle nieuciążliwe, że o godz. 16.26 jest jeszcze inne połączenie. Do końca stycznia oczekujemy odpowiedzi Przewoźnika na te propozycje zmian. Czas ten pozwoli nam również zweryfikować optymalność ustalonych połączeń. 

Informujemy również, że od najbliższego poniedziałku kursy będą już biletowane.     

4 komentarze “Aktualizacja rozkładu jazdy w Sołectwach”
  1. To jest ignorowanie potrzeb mieszkańców sołectw.Drogi do remontu,lampy uliczne w niewystarczajacej ilości i do wymiany bo pordzewiałe i każdej chwili mogą się przewrócić a transport dla nas nagle stał się za drogi.Mieszkańcy Międzyzdrojów mają nie tylko kilka różnych rodzajów transportu to mogą korzystać z ulg których dla nas nigdy nie było.To jest niedopuszczalne.

  2. Zaczynają być widoczne te uchybienia drugoplanowe przy wyborze Sołtysa i Rady Sołeckiej Panie Sekretarzu, czy może to już będzie normom w UM Miedzyzdroje? Kiedy spotkanie w Wapnicy w Wiklinie z mieszkańcami P Burmistrzu i Sekretarzu. Magdowa była by u Pana już dziesięć razy aż do skutku a tu każą milczeć to Sołtys milczy z całą radą każą szyć to szyje z całą radą. Oj nie taki Sołtys i taka rada nam jest potrzebna.

  3. No i zostaliśmy odcięci od Międzyzdrojów.Tylko włodarze miasta zapomnieli,że tu mieszkajà ludzie starsi i żeby dostać się do lekarza nie będą mieli czym dojechać.Nie każdego stać na Taxi.i nie każdy ma samochód.