Nowy Prezes ZWiK Międzyzdroje

W dniu wczorajszym odwołana została Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Międzyzdrojach. Na nowego prezesa, Burmistrz Międzyzdrojów powołał Pana Tomasza Jaworskiego. Dotychczas pełnił on funkcję kierownika ds. technicznych.

Co z brzydkim zapachem z oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach?

31 komentarzy “Nowy Prezes ZWiK Międzyzdroje”
 1. Koniec ośmiornicy.

  Panie Burmistrzu czas na spółkę ,,Promenada i Mtbs ,,
  Bardzo dobre posunięcie .
  My mieszkańcy jesteśmy za Panem.

 2. Niektórzy potrafią pięknie i wylewnie mówić , a jak to się przekłada w rzeczywistości przykłady już mamy. Nie popadam w euforię czas pokaże , czy to dobra zmiana ja mam wątpliwość słuchając i oglądając wypowiedzi Pana Tomka

 3. Wielkie gratulacje dla P.Burmistrza za ZWIK a teraz P. Prezes MTBS.

 4. „Dobry Radny” kolejny mam nadzieję

 5. Bardzo dobre posunięcie. My mieszkańcy dziękujemy , teraz czas na spółkę promenada i zoś.
  Obciąć pensję do max 8000zł.
  W skali roku to znaczące oszczędność dla miasta , a co za tym idzie dla mieszkańców.
  Takiego Burmistrza nam potrzeba, jeszcze raz brawo i gratulację.

  • W temacie wynagrodzen powinny wypowiadac sie osoby majace dostep do bilansow finansowych. Może tam mniej, pracownikom więcej, jeśli brakuje. Niewiem.

 6. Brawo p. Burmistrzu.

 7. Jesli partia wolnosc wygra wybory lub dostanie sie do sejmu szanse beda. Zmieni sie system wytwarzania pieniadza, upadna mity, straszaki o inflacjach( nie zamierzam podnosic ceny za borowiki z grana padano ze wzgledy na kolejki gdy ludzie odzyskaja wolnosc finansowa wiec skad podwyzka cen, tj inflacja.). Wtedy beda mozliwosci np przeniesienia calosci lub wybudowania calkiem nowej. Startujmy do sejmu, nadmorscy ludzie maja czas na przemyslenia i kontakt z natura co daje czyste spojrzenie na życie i możliwość planowania dobrych rzeczy. Chciałbym aby nad miastem była droga na wzór trasy zamkowej. Widok będzie mega. Pzdr. Chill.

  • Oczywiście że nie będzie słowa o inflacji bo skąd nastolatkowie Korwina mają wiedzieć co to znaczy?

   • Dr Metzen nalezy do partii. Nie musi byc ta ale jakakolwiek inna, życiowa.

   • Inflacja to wzrost cen. Nic innego. Nature najlepiej przerobic i wmowic jej ze ma inflacje. Zabronic robienia jablek i innych wytworow bo deflacja.
    W czym problem miec sto jabloni a jablka najwyzej zostana na trawie. W czym problem niec tysiac zlotych w dobie automatyzacji. W domu i tak sie nie wysiedzi niewiadomo ile i chce sie cos robic.

   • Dorośli ludzie a w bajeczki wierzą… Partia „wolność” zrobi Wam dobrze? O naiwności… A więc jednak… zgodnie z tradycją… 300 lat polskiej głupoty :)))

   • Krytykować każdy potrafi. Opowiadanie o tym, ze kiedys były maluchy przeszkadza w przekładaniu wizji Lamborghini na urządzenia produkujące.
    Mowa jest o aktualizacji sposobu dystrybucji dóbr w dobie postępującej automatyzacji. Niemcy wprowadzają 400 euro dochodu bezwarunkowego na grupie testowej. Niedawno krytykowali auta elektryczne a dziś mógłbym takowe posiadać.
    Feedback z dyskusji taki, że można założyć partie chill, cosmo lub inną bez naleciałości bo jak widać czułości, wszędzie same czułości i przyjemności. A może to z powodu ich braku takie wytwory negatywne wyobraźni. Proszę bez waśni.

   • partia rządzi… partia radzi… partia nigdy Was nie zdradzi 😀

    między tym co byś chciał żeby było wprowadzone a Twoją wiarą w partię(rzekomo niezależną) jest przepaść…

   • Proszę nie szukać dziury w całym. Co mnie partia, chyba że totolotka 😉 żart. pzdr

 8. Właśnie tak wymienić Pana Celińskiego z ZOŚ-iu i Panią prezes z MTBS ? ??

 9. super oby tak dalej

 10. Jeszcze trzeba uporządkować spółkę „Promenada” i wtedy krzywdy nie będzie.

 11. Prezes promki też do wymiany i obniżyć pensję.

 12. No to panie Burmistrzu konsekwentnie P. Prezes promenady, TBS, i prezes centrum. Pamiętam jak sam miał Pan szereg zastrzeżeń podczas spotkań w komisjach tak ja do p. Prezes ZWIK.

 13. Jeszcze panią prezes MTBS zmienić panie Burmistrzu.

 14. Serdecznie gratuluję wyboru Panu Tomkowi i życzę samych sukcesów. Czy wiadomo jakie są powody odwołania poprzedniej Pani Prezes??? Czy w naszym mieście prezesi spółek są wyłaniani na zasadzie powołania czy konkursu?

 15. Bardzo dobry i rozsądny wybór.
  Aby tak dalej P.Burmistrzu.

 16. tak to wygląda po zmianie właściciela

 17. Gratulacje dla nowo wybranego Prezesa.

 18. Gratulacje! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

 19. Gratulacje dla P. Tomka. Bardzo dobra decyzja Panie Burmistrzu !!!

 20. jeszcze wymienić AC

 21. Gratulacje dla Pana Tomka już dawno powinien być Prezesem zwik , czy ten portal jest tubą urzędu ?na bip niema żadnej info ani na stronach urzędu