Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w chwili obecnej prowadzi procedurę związaną z wykonaniem kompleksowej dokumentacji technicznej i uzyskaniem pozwolenia na budowę dla planowanej inwestycji u zbiegu ulic Kolejowej 1, 3 i Norwida.2
Na tej nieruchomości ma powstać kompleks mieszkalno-usługowy nawiązujący w swoim stylu do wybudowanej wcześniej przez MTBS sp. z o.o. nowoczesnej zabudowy przy ul. Norwida. Jednocześnie na ul. Kolejowej zachowana zostanie zabytkowa architektura budynków typu willowego .
W oparciu o dokonane uzgodnienia z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków oraz wizją przyszłej inwestycji, wypracowaną wspólnie z Pracownią Architektoniczną Studio A4, powstała koncepcja zapewniająca wkomponowanie jej w istniejącą przestrzeń urbanistyczną centrum miasta. Pozwala ona też na efektywne wykorzystanie nieruchomości.

Planowany do realizacji kompleks stanowić będzie dopełnienie zrealizowanej przez MTBS sp. z o.o. enklawy budownictwa mieszkalno-usługowego w tym rejonie. Planowana inwestycja zakłada wybudowanie 12 lokali usługowych na poziomie parteru z wejściem bezpośrednio z chodnika oraz 29 mieszkań o najpopularniejszych na rynku metrażach – od 26 m2 do 63 m2, do których przynależne będą pomieszczenia gospodarcze – komórki. Lokale mieszkalne usytuowane będą w trzech obiektach kubaturowych , w tym 25 mieszkań powstanie w zaprojektowanej 4 kondygnacyjnej bryle nowego obiektu, a pozostałe 4 mieszkania na poziomie I piętra w dwóch istniejących zabytkowych obiektach willowych.
Lokale mieszkalne w nowym budynku będą miały balkony lub tarasy. W podziemiu planowanego nowego obiektu, powstanie duża otwarta powierzchnia użytkowa z wjazdem od strony ulicy Norwida, przeznaczona na miejsca postojowe dla samochodów mieszkańców planowanej inwestycji. W każdym z lokali zaplanowano niezależne ekologiczne ogrzewanie gazowe oraz indywidualny system rozliczania mediów, który pozwali docelowo na prowadzenie racjonalnego gospodarowania i optymalizację kosztów utrzymania.
Lokalizacja inwestycji, a w szczególności bliskość centrum i niezależność kosztów eksploatacji lokali to główne atuty naszej inwestycji. Planowany kompleks jest kolejnym krokiem naszej firmy w kierunku rozwoju i estetyzacji Międzyzdrojów oraz poprawienia warunków bytowych naszych mieszkańców.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dodatkowych informacji o planowanej inwestycji oraz kupnem lokali prosimy o kontakt z siedzibą Inwestora w Międzyzdrojach przy ul. Cichej 2 , tel. 91 32 81 154, e-mail : mtbs2@miedzyzdroje.pl
Lokale handlowe? Po diabła! Lokali u nas więcej niż mieszkańców ,powinni pomyśleć o garażach albo miejscach parkingowych,tam już teraz nie ma gdzie zaparkować.
Dokładnie !!
Ogromne brawa dla Pana, który nie oddał swojej Ziemi. Jak widać na wizualizacji – DA SIĘ zachować styl miasteczka, zamiast budować betonowe kloce!!! Będzie Pan mieć piękny domek! Zadbałabym osobiście o jakość budowania, żeby domu z cegieł na domek z pustaków i płyt KG nie zamienili!!!
Przecież ten projekt zachowania ,,Stylu Miasteczka”” to decyzja MTBS i projektanta
tak, ale projektant nie miał wyboru – musiał dla Pana zachować domek, a nie stworzyć mu betonowy klocek 😉
Ten zrewitalizowamy domek także będzie inwestycja MTBS
Genialna kompozycja zabudowy. Nic dodać nic ująć. Brawa dla projektanta i MTBS.
To jest to poprawienie warunków bytowych chyba żartujecie a kogo z ludzi z M-jów stać na te warunki ??? NOWA ENERGIA PROSZĘ PAŃSTWA ???
A ilu mieszkańców MIĘDZYZDROJÓW dostanie tam mieszkanie ???? Czy wszystko to deweloperka z tego co słyszałem możemy pomażyć o mieszkaniach ??????
Weź kredyt i ciężko pracuj, w MTBS są kaucje idź się dowiedz.
Zaraz zaraz czy już się dogadali z „8”ósemką..
To jest jego prywatny teren.?????.
Gmina kasą rzuciła????
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.