Nowy budynek przy zbiegu ul. Kolejowej i Norwida

Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w chwili obecnej prowadzi procedurę związaną z wykonaniem kompleksowej dokumentacji technicznej  i uzyskaniem pozwolenia na budowę dla planowanej inwestycji u zbiegu ulic Kolejowej 1, 3 i Norwida.2 

      Na tej nieruchomości ma  powstać kompleks mieszkalno-usługowy nawiązujący w swoim stylu do wybudowanej wcześniej przez MTBS sp. z o.o. nowoczesnej zabudowy przy ul. Norwida. Jednocześnie na ul. Kolejowej zachowana zostanie zabytkowa architektura budynków typu willowego .

 W oparciu o dokonane uzgodnienia z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków oraz wizją przyszłej inwestycji, wypracowaną wspólnie z Pracownią Architektoniczną Studio A4, powstała koncepcja zapewniająca wkomponowanie jej w istniejącą przestrzeń urbanistyczną centrum miasta. Pozwala ona też na  efektywne wykorzystanie nieruchomości. 

    Planowany do realizacji kompleks stanowić będzie dopełnienie zrealizowanej przez MTBS sp. z o.o. enklawy budownictwa mieszkalno-usługowego w tym rejonie. Planowana inwestycja zakłada wybudowanie 12 lokali usługowych na poziomie parteru z wejściem bezpośrednio z chodnika oraz 29 mieszkań   o najpopularniejszych na rynku metrażach – od 26 m2 do 63 m2, do których przynależne będą pomieszczenia gospodarcze – komórki. Lokale mieszkalne  usytuowane będą w trzech obiektach kubaturowych , w tym 25 mieszkań powstanie w zaprojektowanej 4 kondygnacyjnej bryle nowego obiektu, a pozostałe 4 mieszkania na poziomie I piętra w dwóch istniejących zabytkowych obiektach willowych.

Lokale mieszkalne w nowym budynku będą miały balkony lub tarasy. W podziemiu planowanego nowego obiektu, powstanie duża otwarta powierzchnia użytkowa z wjazdem od strony ulicy Norwida, przeznaczona na miejsca postojowe dla samochodów mieszkańców planowanej inwestycji. W każdym z lokali zaplanowano niezależne ekologiczne ogrzewanie gazowe oraz indywidualny system rozliczania mediów,  który pozwali docelowo na prowadzenie racjonalnego gospodarowania  i optymalizację kosztów utrzymania.   

Lokalizacja inwestycji, a w szczególności bliskość centrum i niezależność kosztów eksploatacji lokali to główne atuty naszej inwestycji. Planowany kompleks jest kolejnym krokiem naszej firmy w kierunku rozwoju i estetyzacji  Międzyzdrojów oraz poprawienia warunków bytowych naszych mieszkańców.

     Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dodatkowych  informacji o planowanej inwestycji oraz kupnem lokali prosimy o kontakt z siedzibą Inwestora w Międzyzdrojach przy ul. Cichej 2 ,  tel. 91 32 81  154, e-mail : mtbs2@miedzyzdroje.pl

11 komentarzy “Nowy budynek przy zbiegu ul. Kolejowej i Norwida”
 1. JA Mieszkanka

  Lokale handlowe? Po diabła! Lokali u nas więcej niż mieszkańców ,powinni pomyśleć o garażach albo miejscach parkingowych,tam już teraz nie ma gdzie zaparkować.

 2. Ogromne brawa dla Pana, który nie oddał swojej Ziemi. Jak widać na wizualizacji – DA SIĘ zachować styl miasteczka, zamiast budować betonowe kloce!!! Będzie Pan mieć piękny domek! Zadbałabym osobiście o jakość budowania, żeby domu z cegieł na domek z pustaków i płyt KG nie zamienili!!!

  • Przecież ten projekt zachowania ,,Stylu Miasteczka”” to decyzja MTBS i projektanta

   • tak, ale projektant nie miał wyboru – musiał dla Pana zachować domek, a nie stworzyć mu betonowy klocek 😉

   • Ten zrewitalizowamy domek także będzie inwestycja MTBS

 3. Genialna kompozycja zabudowy. Nic dodać nic ująć. Brawa dla projektanta i MTBS.

 4. To jest to poprawienie warunków bytowych chyba żartujecie a kogo z ludzi z M-jów stać na te warunki ??? NOWA ENERGIA PROSZĘ PAŃSTWA ???

 5. A ilu mieszkańców MIĘDZYZDROJÓW dostanie tam mieszkanie ???? Czy wszystko to deweloperka z tego co słyszałem możemy pomażyć o mieszkaniach ??????

  • Weź kredyt i ciężko pracuj, w MTBS są kaucje idź się dowiedz.

  • Zaraz zaraz czy już się dogadali z „8”ósemką..
   To jest jego prywatny teren.?????.
   Gmina kasą rzuciła????