Nowiutki ciągnik dla ZOŚ

14
1479

Nowoczesny, fabrycznie nowy ciągnik rolniczy New Holland TD.105, trafił dziś  do Zakładu Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach. Maszyna ma nie tylko technicznie doskonale parametry. 

fot. UM Międzyzdroje

Nowy zakup pozwoli na usprawnienie prac związanych z utrzymaniem czystości na plaży, z koszeniem poboczy oraz z  prowadzeniem Akcji Zima, ponieważ wyposażona jest  w widły do palet oraz dwumetrową łyżkę uniwersalną do materiałów ( takich jak np. piasek czy żwir ). Umożliwi to wykonywanie jeszcze szerszego zakresu usług komunalnych na rzecz Gminy i jej mieszkańców.

Ciągnik dostarczyła Firma BHS Goleniów , która wygrała przetarg pn. „Zakup wraz z dostawą nowego ciągnika” na kwotę 212 175,00zł .

Kwota została pokryta z dofinansowania Gminy oraz  ze środków własnych  Zakładu.

14 KOMENTARZE

  1. Już na polu wstawał świt Wdzierał sie w tę noc jak zgrzyt Budził nas, zabierał sen Nastał nowy, nowy dzień Antek oczy przetarł i Kalesony zdjął ze drzwi Z trudem się wcisnął w nie Myśląc nie, nie będzie źle. Z kubła zimnej wody łyk W gardło wdarł się niby krzyk A chleb choć czerstwy był Smakował mu, dodawał sił Jajecznica z jajek trzech Do szaleństwa wzburzyła krew Pierwszy kogut zapiał już Gdy kończył jeść, on błyszczał tuż Jego ciągnik Holland

  2. Kierowca obecnego traktora (Wacek?) powinie pracować gdzieś sam na polu bez obecności ludzi. Na letnią plażę się nie nadaje. Wiecznie obrażona twarz, brak uśmiechu, arogancja i okrzyki na plażowiczów, że kładą mu się z ręcznikami na trasie jego jazdy. Natychmiast do zmiany.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.