Nowi Partnerzy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca

Kolejni przedstawiciele Międzyzdrojskiej Branży Usługowej dołączają do grona Partnerów MKM.  W dniu 24 lutego br. do realizacji programu przystąpili  przedstawiciele branży gastronomicznej, rekreacyjnej,  turystycznej i  reklamowej. 

„Podpisanie kolejnych umów o współpracy daje nowe możliwości korzystania z ulg i rabatów posiadaczom Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca” – podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. 

Działalność rekreacyjną przy ul.  Komunalnej 3 już od wielu lat prowadzi Grzegorz Komorowicz.  W ramach podpisanej umowy  Właściciel „Fun Parku” proponuje 30% zniżki na korzystanie ze wszystkich dostępnych w wesołym miasteczku atrakcji. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku. Właściciel zaprasza do wyrobienia Karty Mieszkańca.

Grodzisko w Lubinie, widok na wsteczną deltę Świny i krajobraz Zalewu Szczecińskiego powinni znać wszyscy mieszkańcy Gminy Międzyzdroje. „Grodzisko” to rodzinna firma prowadzona przez Leszka i Konrada Kowalskich z Lubina, którzy  w ramach umowy zaproponowali bezpłatny wstęp na teren grodziska oraz 10%-owy rabat na usługi gastronomiczne w Caffe Barze na grodzisku.  

API Connect Promohouse to firma kierowana przez Oskara Przybyszewskiego. To nowoczesne Biuro Obrotu Nieruchomościami, które w innowacyjny sposób podchodzi do procesu kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz oferuje różnorodne działania reklamowe. W ramach zawartej umowy posiadacze Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca uzyskają 10%  zniżki na reklamę np. na portalu www.miedzyzdroje.tv  lub indywidualne ulgi przy korzystaniu z usług biura nieruchomości Promohouse.

Nie ma chyba turysty i mieszkańca, który choć raz nie spróbował dań „Berlin Döner Kebap”. Ale pewnie mało kto wie, że właścicielem tej marki jest międzyzdrojanin Sławomir Rogowski. W ramach zawartego przez Sławomira Rogowskiego z Gminą Międzyzdroje porozumienia posiadacze Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca uzyskali możliwość skorzystania z oferty „Berlin Döner Kebap” z 10% zniżką na wszystkie produkty.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy i zachęcamy do kontaktu. Jednocześnie informujemy, że wszelkie szczegóły projektu dostępne są na stronie www.karta.miedzyzdroje.pl/.  

One Response to “Nowi Partnerzy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca”
  1. Super na pewno skorzystam