Międzyzdrojska Karta Mieszkańca funkcjonuje już od roku i ma się całkiem dobrze. Jak informuje burmistrz Mateusz Bobek: z naszej ewidencji wynika, że łącznie w ciągu całego roku wydaliśmy 2 144 kart, które teraz mieszkańcy przedłużają na kolejny rok. Do programu zgłosiło się 38 firm oferujących swoje usługi ze zniżką w ramach posiadania MKM, jednakże 2 z nich nie przedłużyły swojej oferty. Są to Hotel Vestina oraz Salon fryzjerski „Kameleon”. Sezon w pełni, lecz my nie zwalniamy tempa. Mamy kolejnych Partnerów, którzy dołączają do zacnego grona Partnerów  Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca. 

Wśród partnerów MKM, którzy w dniu 20 lipca br. w nowej siedzibie urzędu przy ul. Plac Ratuszowy 1 podpisali porozumienia partnerskie jest Dorota Siwińska, która prowadzi indywidualny gabinet kosmetyczny „Sei Bello”, w hotelu Wolin przy ul. Nowomyśliwskiej 76. Właścicielka proponuje 15% rabat na wszystkie zabiegi oraz 10% zniżki na zakup kosmetyków. Oferta obowiązuje do odwołania. 

Katarzyna Gołos jest naszym Partnerem od roku i jako jedna z pierwszych oferowała swoje usługi dla posiadaczy karty. Przypomnijmy: 20% rabat na zakup biletów do Planetarium i Gabinetu Figur Woskowych oraz 10% rabat na zakup biletów w kinie Ewa. Podczas spotkania Pani Kasia stwierdziła: rozszerzam swoją ofertę usługową w ramach MKM o nowo powstały pub „Gwiazdorska”, usytuowany przy Gabinecie Figur Woskowych i zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Proponuję 15% zniżkę na cały asortyment, do odwołania. 

Już od 10 lat w sezonie letnim Cezary Siwek wraz z żoną realizują swoje dziecięce marzenia, tworząc makiety z klocków lego. Wystawa znajduje się w hotelu Vienna House Amber Baltic i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród odwiedzających Międzyzdroje turystów. W ramach podpisanego porozumienia do 2023 roku, w czasie funkcjonowania wystawy, można korzystać z zakupu biletów wstępu z 50% zniżką.     

Na spotkaniu nie była obecna właścicielka, salonu optycznego „Punkt Widzenia” w Świnoujściu – Małgorzata Staś,  która w ramach podpisanego Porozumienia oferuje 15% rabat na okulary korekcyjne i 20% rabat na okulary przeciwsłoneczne. Oferta obowiązuje do odwołania. 

Przypominamy, iż wszystkie oferty partnerskie w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca szczegółowo określone są na stronie www.karta.miedzyzdroje.pl. Zapraszamy również do składania wniosków na Międzyzdrojskie Becikowe oraz Bon Seniora.

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj