Nowi Partnerzy Karty Mieszkańca

PRZYBYWA PARTERÓW MIĘDZYZDROJSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA

Niezależnie od tego, czy zarządzają dużą firmą, prowadzą hotel, zakład usługowy czy może mały rodzinny biznes, chętnie zostają Partnerami Programu Międzyzdrojska Karta Mieszkańca. Nowi Partnerzy Programu MKM, którzy w dniu 22 kwietnia br. dołączyli do licznej już grupy firm,  to prowadzący w Międzyzdrojach działalność w obszarze turystyki, usługach, zdrowiu i urodzie. 

Dietetyk Żaneta Stępniak zajmuje się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka i uczy zasad zdrowego odżywiania. Swoje usługi prowadzi w przychodni przy ul. Niepodległości 10a. Wizytę można umówić telefonicznie pod numerem tel. 518 897 502 lub poprzez internet. W ramach Porozumienia  każdy odwiedzający jej gabinet międzyzdrojanin, przy okazaniu karty mieszkańca podczas pierwszej wizyty uzyska 20%-towy rabat. Ułożenie 7–dniowego jadłospisu i Pakiet MAXI  zostaną obniżone o kwotę 20 zł każdy.  Oferta obowiązuje do odwołania. 

Piotr Nogala z pasją i ogromnym zaangażowaniem od wielu lat prowadzi muzeum „Bunkier V3” w Wicku, jedyną w Polsce ekspozycję tajnej broni niemieckiej V-3, z okresu II wojny światowej. Ekspozycja jest niezwykła, gdyż jest umiejscowiona w bunkrze, gdzie były składowane pociski V-3. W pobliżu bunkra znajdują się pozostałości stanowisk ogniowych tych pocisków. W ramach współpracy partnerskiej właściciel zaproponował, dla wszystkich posiadaczy karty mieszkańca, wstęp w cenie biletu ulgowego (5zł) wraz z oprowadzaniem przez przewodnika.    

Woliński Park Narodowy nierozerwalnie kojarzy się z Międzyzdrojami a nasze wyspiarskie położenie i otaczająca przyroda decydują o naszej tożsamości terytorialnej. Należy jednak pamiętać, że WPN to również instytucja, która świadczy płatne usługi turystyczne. Podczas spotkania zastępca dyrektora Arkadiusz Skrzypiec przedstawił ofertę, w ramach której posiadacze MKM do odwołania uzyskali bezpłatny całoroczny wstęp na szlaki Wolińskiego Parku Narodowego, bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Przyrodniczego WPN oraz do Zagrody Pokazowej Żubrów –  w sezonie lipiec – sierpień, a od września do czerwca wstęp w cenie 2 zł od osoby. 

Kolejnym po hotelu Aurora, dużym obiektem hotelarskim, który dołączył do grona Partnerów MKM jest hotel Vestina, reprezentowany na spotkaniu przez Dyrektor Nathalie Bartels. Podczas spotkania informowała: „mamy wyremontowane, nowe SPA, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Do 15 marca 2022r., posiadacze MKM mogą korzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych z 10%-ową zniżką. A jeżeli ktoś ma ochotę na smakowity deser  to również uzyska 10%-owy rabat na oferowane w hotelowej kawiarni desery i napoje ( z wyłączeniem alkoholi )”.

 „Alex Tour” to Agencja Handlowo – Turystyczna, która proponuje ciekawe pakiety wycieczek zarówno dla osób indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych. Podczas prezentacji Dyrektor Grzegorz Faryniarz informował o różnych ofertach pakietowych obejmujących wycieczki po Polsce oraz po Wyspie Uznam, Bansin, jak również o możliwościach transportowych firmy.  Alex Tour proponuje 10% rabat na usługi turystyczne dla indywidualnych klientów oraz 10% rabat na usługi autokarowe dla grup zorganizowanych. Oferta jest ważna do odwołania. 

 „Bardzo Państwu dziękuję, bo  Projekt Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca bez Waszego udziału nie miałby absolutnie żadnego sensu. Tylko dzięki Wam, Drodzy Partnerzy ma on szanse się rozwijać i ewaulować. ” – z wdzięcznością zakończył kolejne już spotkanie z Partnerami Burmistrz Mateusz Bobek.

5 komentarzy “Nowi Partnerzy Karty Mieszkańca”
  1. Panie Burmistrzu a kiedy pan zamknie molo -panuje pandemia ? Prosimy o konkretne kroki nasze wladze!!!!!

  2. Fajnie napewno skorzystam.

  3. Karta Mieszkańca burdel syf i bałagan nic więcej.