Nowy teren zielony w Międzyzdrojach

Międzyzdroje dla aktywnych, Rozwój infrastruktury sportowej w Gminie Międzyzdroje w ostatnich latach jest zauważalny. Powstały siłownie plenerowe w Międzyzdrojach i sołectwach, Parki aktywności i place zabaw. Zagospodarowany został kolejny zaniedbany teren przy ul. Bohaterów Warszawy, w kierunku ul. Cichej, z przeznaczeniem na Park Ekologiczny.

To pierwszy etap zagospodarowania, przed nami kolejne nasadzenia ciekawych gatunków roślin i alejki spacerowe. Budowa parku finansowana jest ze środków pozyskanych przez gminę od podmiotów, w ramach rekompensaty za wycinki drzew. Dzisiaj oddajemy do Państwa dyspozycji nowe miejsce w Parku Ekologicznym , z urządzeniami sportowymi. Zamontowaliśmy na otwartej przestrzeni urządzenia typu Street workout i Zestaw sprawnościowy- zestaw równoważny z zestawu sprawnościowego.

Urządzenia STREET WORKOUT są prostymi narzędziami sportowymi, które wyróżniają się oryginalnością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Dzięki współpracy z firmą SELENE sp. z o.o. z siedzibą w Kletni, te urządzenia gmina otrzymała w formie darowizny.

Regularna aktywność fizyczna to droga do zdrowia, dobrego samopoczucia oraz wysportowanej sylwetki. Na szczęście coraz więcej osób rozumie, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa sport. Uliczny trening to efektywne ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała, które odbywają się na świeżym powietrzu.

Co więcej, urządzenia dostępne są dla każdego – nie potrzebujesz karnetu na siłownię czy profesjonalnego sprzętu w swoim mieszkaniu. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować swoich sił w treningu ulicznym! Zapraszamy. Jadwiga Bober Referat Promocji, Kultury i Turystyki

2 komentarze “Nowy teren zielony w Międzyzdrojach”
  1. Darcie pyska przez „POCIECHY „przez caly dzien!!!!!

  2. Dalej sterydziarze pokażcie co potraficie 😆👍