Nowe inwestycje w Basenie Rybackim w Morskim Porcie w Lubinie

Miło nam poinformować, że 27 lutego b.r  Mateusz Bobek Burmistrz Międzyzdrojów i Wojciech Zdanowicz Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisali porozumienie o współpracy partnerskiej w zakresie realizacji inwestycji pn. „Poprawa infrastruktury w małych Portach Mrzeżyno, Niechorze, Lubin, Trzebież”. Urząd Morski zamierza zrealizować inwestycję w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Na terenie Gminy Międzyzdroje będzie realizowane zadania, pn. „Przebudowa Nabrzeża Południowego w Basenie Rybackim w Morskim Porcie w Lubinie”.  Cieszy nas fakt, że będzie to kolejne, potrzebne działanie zmierzające do poprawy infrastruktury technicznej dla rybaków, którzy pracują i podtrzymują tak cenną tradycję związana z rybactwem w naszym regionie. 

2 komentarze “Nowe inwestycje w Basenie Rybackim w Morskim Porcie w Lubinie”
  1. Wyrażam wielkie zadowolenie z projektu przebudowy nabrzeża portu rybackiego w Lubinie. Poprzedni Samorząd obiecywał realizację „bursztynowego” projektu wzdłuż nabrzeża aż do ul. Skarpowej.
    Chyba był zbyt ambitny…Panu Burmistrzowi życzę powodzenia w realizacji zadań z obietnic wyborczych dotyczących sołectw a w szczególności najbardziej zaniedbanego Lubina.
    Elihard Lubinus

  2. Niech pan burmistrz zajmie się mieszkanimi bo jest ich jak na lekarstwo w Międzyzdrojach ???