Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów

Nic nie sprawia dzieciom takiej radości jak zabawa na świeżym powietrzu.

Przestrzenne, kolorowe konstrukcje, zjeżdżalnie, sprężynowce, karuzela, huśtawki zapewnią dzieciom wiele rozrywki, w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku i hałasu. To nowy, monitorowany plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany na boisku górnym, byłej szkoły przy ul. Kolejowej 33 w Międzyzdrojach.Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami (opiekunami) na uroczyste otwarcie placu zabaw w dniu 16 października 2020 r. na godz. 13.00. Ten projekt powstał z myślą o dzieciakach i w tym dniu nie może ich z nami zabraknąć. Spotkajmy się wszyscy przy wejściu na plac zabaw na ul. Przy Wodociągach. Na wszystkie dzieci czekają ciekawe atrakcje i niespodzianki.

Zapraszamy!
Mateusz Bobek
Burmistrz Międzyzdrojów 

7 komentarzy “Nowe atrakcyjne miejsce na dziecięcej mapie Międzyzdrojów”
  1. Godzina idealna dla bezrobotnych rodziców i urzędasów 🙂 na pewno nie dla dzieci, których pracujacy rodzice w 90 % sa o tej porze w pracy

  2. PLac super, tylko lokalizacja nietrafiona.

  3. Piękny plac brawo!

  4. Godzina niekoniecznie trafiona 🙁

  5. Szkoda, że rodzice o tej godz pracują a dzieci są w przedszkolu czy szkole ?‍♀️

  6. Super że powstają takie miejsca w Międzyzdrojach jeszcze fajniej by było gdyby podłoże na placu zabaw nie było z piasku tylko z innego tworzywa bo zwierzęta typu koty mają wtedy dużą piaskownice do załatwienia sowich potrzeb.