Nowa salka fitness w hali sportowej w Międzyzdrojach

W hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej Nr 1, ul. Leśna 17 została oddana do użytku nowa salka fitness dedykowana przede wszystkim kobietom.

Salka wyposażona jest w rowerki treningowe, bieżnię, ergometr wioślarski, duże lustra, hantle, piłki, gumy oraz maty fitness. Jest to nowe miejsc, w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni będą mogli wykonać trening aerobowy. Obok salki fitness nadal funkcjonuje druga sala siłowni, w której znajdują się maszyny na różne partie mięśni, wolne ciężary, gryfy, uchwyty, hantle.

Nowością w sali siłowni będzie podłoga ochronna typu puzzle, nowe większe lustro oraz maszyna na łydki. Remont pomieszczeń oraz zakup niezbędnego sprzętu został pokryty z środków budżetowych Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów sportów siłowych oraz fitness do hali sportowej. Do końca tygodnia do dnia 22 czerwca kobiety z siłowni korzystają za darmo!!! Szczegóły odnośnie godzin otwarcia, oferty oraz cennika można znaleźć na stronie internetowej www.hala.sp1.com.pl.

Rafał Błocian
SP 1 Międzyzdroje