Nowa odsłona Vienna Amber Baltic Międzyzdroje

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje świętuje zakończenie renowacji

Międzyzdroje, 18 czerwca 2019 – Ponad 150 gości miało okazję zobaczyć nowe oblicze ViennaHouse Amber Baltic Miedzyzdroje w czasie wieczornego koktajlu. Letnia impreza przebiegła wswobodnym stylu „garden party”, a zaproszeni klienci biznesowi i partnerzy bawili się przy muzycena żywo i miksach DJ-skich do późnych godzin wieczornych.

Wieczór 15 czerwca w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje był bardzo wakacyjny. Ponad 150gości świętowało ukończenie wielkiego projektu, jakim była generalna renowacja obiektu. Hotelzostał przemieniony w plażowy klub, w którym goście bawili się w ogródku przy muzyce na żywo, a na koniec tańczyli przy klubowej muzyce w Disco Amber. Na tarasie hotelu od godziny 19:30 grał DJJazzek oraz skrzypek Marcin Dilling, a ich występ był przeplatany pokazem tanecznym oraz body paintingiem. Gościom nie przeszkadzała iście tropikalna pogoda, gdyż organizatorzy zadbali o odpowiednią dawkę napoi chłodzących i morska bryza dodawała ochłody.

„Pierwszy kwartał tego roku był okresem pełnym wyzwań i jestem niezwykle dumna z tego, że wspólnymi siłami udało się nam zakończyć tę renowację zgodnie z planem. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje od ponad 25 lat jest znakiem rozpoznawczym Międzydrojów, a po tej renowacji z pewnością utrzyma pozycję lidera!” – mówiła ze sceny Monika Kowalska, dyrektorka generalna Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje. Wtórował jej Martin Ykema, COO Vienna House: „Ten kultowy hotel teraz stanie się jeszcze bardziej kultowy. Stał się teraz wyrafinowaną przystanią dla całych rodzin oraz dla osób, które poszukują relaksu i nadmorskiego odpoczynku.”

W czasie wieczoru goście mieli okazję przetestować również kulinarne wariacje na temat morskiejkuchni w wykonaniu szefa Sebastiana Sikorskiego. Bufet w restauracji On Deck był pełen świeżych i lekkich specjałów z rybami i owocami morza w roli głównej.

Ci, co zostali na noc w hotelu, przekonali się, że śniadania w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje to porządny zastrzyk zdrowej energii. Świeżo parzona kawa, przygotowywane na miejscu dżemy czy pieczywo z lokalnej piekarni przywołują tylko dobre wspomnienia.

2 komentarze “Nowa odsłona Vienna Amber Baltic Międzyzdroje”
  1. Usunięto – pkt II.3 Regulaminu Portalu

  2. exstra