Fabrycznie nowa, nieużywana, nie powystawowa, oraz posiadająca dokumenty dopuszczające do bezpiecznego użytkowania (atesty jakości, certyfikat) maszyna trafi do Międzyzdrojów. 

Przetarg na zakup i dostawę sprzętu wygrała ZMT Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Gdyni. 

Flozaga V 1,5 podłączona jest do trzypunktowego systemu podnoszącego ciągnika, jej pojemność na odpady wynosi 1600l, a głębokość oczyszczania sięga do 300 mm.

Jest to jedna z najnowocześniejszych maszyn do czyszczenia plaży i bardzo cieszymy się, że już niedługo służyć będzie zarówno mieszkańcom, jak i turystom– mówi burmistrz Mateusz Bobek.

Łączny koszt zakupu z dostawą wyniesie 297 338.70 zł

18 KOMENTARZE

  1. Hit:) jedna literówka w tekście.. Która każdy logicznie myślący człowiek sam by sobie wytłumaczył… I jaka aktywność w komentarzach hahhaha i jeszcze przeprosin autora wymagaja:)

    • Kiedy pisane były komentarze odnośnie 300m to właśnie taka była wartość w artykule. Następnie autor szybko poprawił na milimetry i nie potrafił przeprosić za błąd.
      Mam nadzieję, że zostało to wyjaśnione i powstrzymasz się w przyszłości ze swoimi “głupotami”.

  2. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem 300 mm (czytaj: milimetrów) czyli 30 cm. Dramat, żeby takich podstaw nie wiedzieć. Przecież to wiedzą na poziomie szkoły podstawowej.

  3. “a głębokość oczyszczania sięga do 300m” Co to oznacza?
    Poza tym znakomity pomysł na czyszczenia plaży. Oby codziennie o świcie.

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj