Nowa artystyczna budowla w Parku Zdrojowym

W ramach projektu Morze Zieleni, w tym modernizacji Parku Zdrojowego, powstaje nowa artystyczna konstrukcja. Element architektury parkowej ma jednolicie łączyć się z zielenią i obrastać w całości roślinami. Nietypowa nowoczesna budowla to miejsce odpoczynku dla mieszkańców i turystów.7 komentarzy “Nowa artystyczna budowla w Parku Zdrojowym”
  1. Jak się zazieleni i zostanie to ukwiecone będzie wyglądać bardzo ładnie. Niestety w tym parku wszelkie ławki (tym bardziej takie „w ukryciu”). wykorzystywane są do nocnych imprez i wrzasków. Ani policja ani straż miejska nie jest wstanie sobie z tym poradzić – być może dlatego , że nie ma tam w nocy żadnych patroli. Każdego ranka można tam znaleźć stosy butelek i petów. Może monitoring rozwiązałby sprawę. Bez tego będzie to kolejna i chyba najlepsza w okolicy melina pod chmurką.

  2. Dla większości negatywnie nastawionych zawodników co to krytykują , to za dzieło sztuki uważają tylko krasnoludki z ogródków albo dzieła Matejki ?. Czasy się zmieniają. Fajnie to będzie wyglądać. Dalej tak. Pozdrawiam.

  3. Przecież to jest w trakcie pracy !poczekajcie na finał znawcy od wszystkiego czyli od niczego!!!

  4. Fuszera! Powinni to dać do spawania w AKS-ie!!

  5. Nie chcę się czepiać ale to coś pewnie trochę kosztowało.Nie można było tych pieniążków przeznaczyć na np. jedną z propozycji budżetu obywatelskiego?Jest tule potrzeb a temże budżet pokryje tak niewiele….:(

  6. Panie Burmistrzu zamiast artystycznych budowli niech pan stworzy artystyczne budynki z mieszkaniami dla Międzyzdrojaków ?

  7. Ciekawe ile kosztowała ???