Nowa artystyczna budowla w Parku Zdrojowym

7
2891

W ramach projektu Morze Zieleni, w tym modernizacji Parku Zdrojowego, powstaje nowa artystyczna konstrukcja. Element architektury parkowej ma jednolicie łączyć się z zielenią i obrastać w całości roślinami. Nietypowa nowoczesna budowla to miejsce odpoczynku dla mieszkańców i turystów.7 KOMENTARZE

  1. Jak się zazieleni i zostanie to ukwiecone będzie wyglądać bardzo ładnie. Niestety w tym parku wszelkie ławki (tym bardziej takie „w ukryciu”). wykorzystywane są do nocnych imprez i wrzasków. Ani policja ani straż miejska nie jest wstanie sobie z tym poradzić – być może dlatego , że nie ma tam w nocy żadnych patroli. Każdego ranka można tam znaleźć stosy butelek i petów. Może monitoring rozwiązałby sprawę. Bez tego będzie to kolejna i chyba najlepsza w okolicy melina pod chmurką.

  2. Dla większości negatywnie nastawionych zawodników co to krytykują , to za dzieło sztuki uważają tylko krasnoludki z ogródków albo dzieła Matejki ?. Czasy się zmieniają. Fajnie to będzie wyglądać. Dalej tak. Pozdrawiam.

  3. Nie chcę się czepiać ale to coś pewnie trochę kosztowało.Nie można było tych pieniążków przeznaczyć na np. jedną z propozycji budżetu obywatelskiego?Jest tule potrzeb a temże budżet pokryje tak niewiele….:(

  4. Panie Burmistrzu zamiast artystycznych budowli niech pan stworzy artystyczne budynki z mieszkaniami dla Międzyzdrojaków ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.