(Nie)typowe biuro nieruchomości

Przygotowane przez Ciebie ogłoszenie o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości spotyka się z brakiem zainteresowania?  Jest wiele czynników, które determinują to, czy oferta jest atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Wbrew pozorom cena wcale nie jest najważniejsza. Kiedy nic nie idzie po Twojej myśli, a starania nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, warto skorzystać z pomocy biura obrotu nieruchomości. 

Biuro Nieruchomości PromoHouse traktuje każdą sprawę w sposób indywidualny i chętnie udowadniamy, że nie istnieją rzeczy niemożliwe. Dysponując takimi zasobami jak wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku nieruchomości,  duża wiedza reklamowa w branży internetowej, przyjazne usposobienie i chęć do podejmowania wyzwań, wykazujemy skuteczność i efektywność w działaniu.

Jeśli jesteś w tej grupie osób, które uważają, że po biurach obrotu nieruchomościami nie należy spodziewać się niczego dobrego, chętnie  odmienimy Twoje przekonania. 

Zapytasz – skąd mamy tę pewność?  To proste, z doświadczenia. Wypiliśmy setki kaw z naszymi klientami i między kolejnymi łykami zbieraliśmy opowieści o tym, jak NIE POWINNO działać takie biuro. 

Często nie nosimy krawatów, nie szpanujemy fachowym słownictwem i toną zbędnych sloganów, które w zamierzeniu mają budować profesjonalny wizerunek. Zdobywamy zaufanie w inny, czyli nasz sposób. Rozmawiamy, badamy potrzeby klientów i wykorzystujemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie wnętrza, aby robić naprawdę niesamowite rzeczy. 

PromoHouse wie, jak przygotować ofertę, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Sprawia, że klienci szybko osiągają zamierzone cele, a nowi lokatorzy sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości nie mogą się doczekać, aż radośnie wypełnią swoją obecnością nowe miejsce. Biuro obrotu nieruchomości działa w całym powiecie kamieńskim, od Międzyzdrojów aż po Rewal. Skuteczność i szybkość działania to nie tylko pusty slogan, a coś, czego doświadczą klienci naszego biura.Zapraszamy do współpracy.

www.promohouse.com.pl
tel. 792 688 000
Promohouse Nieruchomości
ul. Norwida 7/11U
72-500 Międzyzdroje