Niebezpieczny przedmiot w morzu. „Akcja wydobywcza”

Niebezpieczny przedmiot w wodzie – Międzyzdroje

Morze wyrzuca dziwne przedmioty. Tym razem wielką niespodzianką okazał się, ważący około 450 kg, betonowy krąg. Ze względu na silne zamulenie w piasku, w akcji wydobywczej pomagał ciężki sprzęt firmy KOWAL (pracującej przy budowie falochronu w okolicach molo).
Z uwagi na bezpieczeństwo, w akcję wydobycia niebezpiecznego przedmiotu, zaangażowanych było kilka instytucji m.in. Straż Miejską, Urząd Miejski, Urząd Morski oraz Ratownicy WOPR z międzyzdrojskiej plaży.

Betonowa niespodzianka nie zagraża już kąpiącym się w morzu.

7 komentarzy “Niebezpieczny przedmiot w morzu. „Akcja wydobywcza””
 1. Operator koparki -1. Dlatego że podwozie maszyny,jak i wózki po ktorych obracają się gąsienice są smarowane tawotem . Miłej kąpieli w syfie.

 2. Witamy w Miedzyzdrojach

  to elementy betonowe po zjezdzalni ktorych nie usunal wlasciciel – do dzis jest tam wiele blokow betonowych
  z pretami zbrojeniowymi w piasku ktorych urzednicy przypadkiem ”nie widza” ….czekajmy dalej az kolejny sztorm cos wybierze i dojdzie do tragedi ……

  • „Właściciel” jeszcze egzystuje na plaży i myślę, że bacznie przyglądał się jak miasto na koszt mieszkańców robi za Niego porządek.

 3. Nareszcie!!! „Właściciel” ani się nie przyznał, ani się nie pofatygował, aby usunąć pozostałości swojej działalności.

  • Ojej! Bo ten właściciel to prawdziwy darczyńca. Część swego majątku oddał społeczeństwu, aby kąpiący się mogli eksplorować podwodne bogactwa Bałtyku. A tu jakiś nadgorliwiec zabrał z morza atrakcję. I co teraz? Znowu puste dno. Nuuuuuda!

 4. Raz na rok cos wyjma a dziewczyny codziennie posiłki robia od 20lat.

 5. a skąd takie cudo w wodzie i to na plaży???