„Nie wszyscy wiedzą, że oni tam siedzą?” ;)

8
2602

Jak się okazuje, nie wszyscy mieszkańcy i turyści z Międzyzdrojów, wiedzą i są świadomi, że już nastąpiły tzw. „przenosiny” Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach do nowego budynku. Do redakcji wpływają liczne zapytania, czy nowy budynek już funkcjonuje? Gdzie teraz właściwie jest Urząd Miejski w Międzyzdrojach? Nie wszyscy wiedzą, że nowy budynek, to nie tylko Urząd Miejski, ale także Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (MTBS), Ośrodek Pomocy Społecznej (OPS), Straż Miejska a wkrótce także Biblioteka Miejska.

Na wizytówce Google (z nieaktualnym zdjęciem) i w rzeczywistości, Urząd Miejski mieści się przy ul. Plac Ratuszowy 1. Referat Promocji, Kultury i Turystyki praktycznie nie informował mieszkańców i turystów, czyli wielu petentów o zmianie lokalizacji miejsca załatwiania spraw administracyjnych. Jeśli była prowadzona jakakolwiek kampania, były to informacje jednorazowe i lakoniczne, na skutek czego wiele osób odbija się od zamkniętych drzwi starych budynków administracji publicznej.

Odpowiadając na pytania czytelników i wyręczając jeden z referatów miejskiego urzędu, jasno stwierdzamy:
Tak! Nowy budynek administracji publicznej już funkcjonuje! Poniżej przedstawiamy link do mapki Google, gdzie możecie Państwo załatwić sprawy administracyjne:

https://goo.gl/maps/MKdCVb3qnTqivkga6

8 KOMENTARZE

  1. przyjechałem dzisiaj załatwić sprawę w gminie no i oczywiście nie było miejsca na parkingu, oczywiście stały tam auta z polski,ale bardzo dużo było na niemieckich blachach. Trudno mi w to uwierzyć że akurat oni byli załatwiać sprawy w urzędzie – szkoda tyle miejsc parkingowych a petent musi szukać na mieście [:

  2. A ja wiem że -ONI TAM SIEDZĄ – przekonałam się sama ,załatwiając sprawę a powinni PRACOWAĆ!!!

  3. Wypowiedż z 28 września 2021 r na TYM portalu cyt :mieszkańcy zdcydują o zieleni !!!! No to gdzie jest TA zieleń ???? a może to nie jest teren gminny tylko prywatny .Jak to jest z tą zielenią panie redaktorze?? parking strzeżony ????

  4. Jakoś w poniedziałek wszystkie drzwi były zamkniete i nie jeden mieszkaniec pocałował klamkę w pozostałe dni, żadnych informacji o zmianie godzin pracy generalnie nie mam pojecia czy tam w ogóle ktos pracuje czy maja wakacje, skoro nie można wejść do środka…

  5. patrzac na stan faktyczny, ja myśle, ze oni nie wiedzą co to jest „wizytówka google”

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.