„Nie wszyscy wiedzą, że oni tam siedzą?” ;)

Jak się okazuje, nie wszyscy mieszkańcy i turyści z Międzyzdrojów, wiedzą i są świadomi, że już nastąpiły tzw. „przenosiny” Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach do nowego budynku. Do redakcji wpływają liczne zapytania, czy nowy budynek już funkcjonuje? Gdzie teraz właściwie jest Urząd Miejski w Międzyzdrojach? Nie wszyscy wiedzą, że nowy budynek, to nie tylko Urząd Miejski, ale także Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (MTBS), Ośrodek Pomocy Społecznej (OPS), Straż Miejska a wkrótce także Biblioteka Miejska.

Na wizytówce Google (z nieaktualnym zdjęciem) i w rzeczywistości, Urząd Miejski mieści się przy ul. Plac Ratuszowy 1. Referat Promocji, Kultury i Turystyki praktycznie nie informował mieszkańców i turystów, czyli wielu petentów o zmianie lokalizacji miejsca załatwiania spraw administracyjnych. Jeśli była prowadzona jakakolwiek kampania, były to informacje jednorazowe i lakoniczne, na skutek czego wiele osób odbija się od zamkniętych drzwi starych budynków administracji publicznej.

Odpowiadając na pytania czytelników i wyręczając jeden z referatów miejskiego urzędu, jasno stwierdzamy:
Tak! Nowy budynek administracji publicznej już funkcjonuje! Poniżej przedstawiamy link do mapki Google, gdzie możecie Państwo załatwić sprawy administracyjne:

https://goo.gl/maps/MKdCVb3qnTqivkga6

8 komentarzy “„Nie wszyscy wiedzą, że oni tam siedzą?” ;)”
  1. mieszkaniec gminy

    przyjechałem dzisiaj załatwić sprawę w gminie no i oczywiście nie było miejsca na parkingu, oczywiście stały tam auta z polski,ale bardzo dużo było na niemieckich blachach. Trudno mi w to uwierzyć że akurat oni byli załatwiać sprawy w urzędzie – szkoda tyle miejsc parkingowych a petent musi szukać na mieście [:

  2. A ja wiem że -ONI TAM SIEDZĄ – przekonałam się sama ,załatwiając sprawę a powinni PRACOWAĆ!!!

  3. gdzie jest mój komentarz???🤔🤓

  4. Właśnie na jakiej zasadzie działa tam parking i gdzie jest ten teren zielony???

  5. Wypowiedż z 28 września 2021 r na TYM portalu cyt :mieszkańcy zdcydują o zieleni !!!! No to gdzie jest TA zieleń ???? a może to nie jest teren gminny tylko prywatny .Jak to jest z tą zielenią panie redaktorze?? parking strzeżony ????

  6. Robi wrażenie! Budynek godny Międzyzdrojów. Brawa dla projektanta i wykonawcy.

  7. Jakoś w poniedziałek wszystkie drzwi były zamkniete i nie jeden mieszkaniec pocałował klamkę w pozostałe dni, żadnych informacji o zmianie godzin pracy generalnie nie mam pojecia czy tam w ogóle ktos pracuje czy maja wakacje, skoro nie można wejść do środka…

  8. patrzac na stan faktyczny, ja myśle, ze oni nie wiedzą co to jest „wizytówka google”