Nie będzie ogromnej wycinki drzew! Burmistrz Międzyzdrojów o Parku Zdrojowym

Dzisiaj w godzinach południowych Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek zdementował nieprawdziwą informację podaną w mediach społecznościowych o rzekomej wycince drzew.

Wszystkie oznaczone numerkami drzewa przeznaczone są do pielęgnacji. Kilka spróchniałych roślin zostanie wyciętych. Jest to zaledwie kilka procent obecnego drzewostanu. Drzewa te zostały oznaczone kolorem różowym.

Drzewo przeznaczone do wycinki
Drzewo przeznaczone do wycinki
23 komentarze “Nie będzie ogromnej wycinki drzew! Burmistrz Międzyzdrojów o Parku Zdrojowym”
 1. Panie Burmistrzu a co ze sciezkami rowerowymi ktora pan obiecal , przy tych sciezkach nie trzeba wycinac drzew tylko troche ulice poszezyc a my rowerzysci bedziemy szczesliwi i damy Panu wrescie spokuj!!!!!!!!!!!

 2. Wiadomym jest,że teren Międzyzdrojów sukcesywnie jest betonowany,a ziemia oddawania deweloperom,którzy bardzo chcą stworzyć tu Manhattan – niszczona z roślinności i drzew,zamieniana w budowlaną pustynię,a to przestało być żartem..Ludzie zaczęli niedowierzać takiej władzy i słusznie,zaczeli patrzeć,badać i sprawdzać wszelkie poczynania i..CHWAŁA IM ZA TO!! Zaufanie może być ale kontrola zawsze wskazana!A tak na marginesie..zamiast rozkoszować się następnym planem wieżowca w Międzyzdrojach uznajcie szanowne władze priorytet jakim jest oczyszczalnia ścieków i dostęp do zasobów wody dla miasta Międzyzdroje..

 3. Czemu wybieracie Pana Burmistrza każdy wie co miało być. I nie róbcie z mieszkańców ludzi tępych.Czy naprawdę myślicie że ktoś to łyknie!!!???

  • Ty na pewno coś łykasz!!!!hihihi bo Pana Burmistrza już wybraliśmy!

 4. Ale przystojny ten Burmistrz pozdrawiam Żmurka

  • Noo, zgadzam się!! Aż miło popatrzeć 😀
   Nie to co w Świnoujściu ;(

 5. I bardzo dobrze – lepiej dmuchać na zimne.

 6. Mieszkaniec

  A jam mam takie pytanie:
  -Kto ta informacje upublicznił??
  -Dlaczego a moze byla zgoda tej Pani o upublicznienie jej wpisu z danymi osobowymi (RODO).
  Czekamy na odpowiedz .

  • Redaktor Portalu

   Pani, korzystając z Facebook zaakceptowała regulamin Facebook. Publikując post o sygnaturze „publiczne”, wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych (polityka prywatności Facebook). Dodatkowo włączona funkcja osadzania postów (w Pani w profilu), pozwala na umieszczanie postów na innych stronach w sieci (polityka prywatności Facebook).
   Pozdrawiam
   Redakcja

 7. Tylko burmistrz wie jak było.
  Przestraszył się?
  Ma już trochę na sumieniu

 8. Bardzo dobrze . Władzę trzeba pilnować i kontrolować. Dorosz robił co chciał ,bo nikt nie patrzył Mu na ręce.

 9. ale dziadostwo żeby Burmistrz na ploty odpowiadał to jest dziecinada

  • dziadostwo to rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji przez pewną panią

   • Jakby 10 % mieszkańców dbało tak o interesy miasta jak ta Pani… to Międzyzdroje byłyby we wszystkich rankingach na 1 miejscu.

  • Po chwili nie są już to plotki tylko wręcz zarzuty publiczne. Dobra i szybka reakcja pana burmistrza była wskazana.

 10. „ Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa…”

  Autor tego cytatu – Juliusz Słowacki, mistrz słowa zdawał sobie sprawę z tego, że precyzyjne i poprawne przelewanie własnych myśli na papier, czy wypowiedź słowną nie jest łatwą sztuką. Posługujemy językiem na co dzień, sięgając do różnych jego odmian, w zależności od sytuacji oraz celu komunikując się z innymi ludźmi. Niekiedy używając skrótów myślowych popełniamy błędy mówiąc lub słyszymy to co chcemy usłyszeć. Tak powstają też plotki czy niezrozumienie tematu. Wycinka kilku drzew i … gałęzi , nie dosłyszał i poszło słowo niezamierzone a słuchający – głuchy na dokończenie zdania. Pewnie tak było. Nie bronię tu nikogo.

  Zdziwiło mnie partackie oznaczenie drzew, na dartych kawałkach taśmy(zdjęcia) , odmienne znakowanie od dotychczas stosowanego farbą oznaczania drzew do wycinki. Pinezke mozna wyjąć, przepiąć , różne figle można zrobić z takim oznaczeniem. Przed działaniami, mogącymi przypadkowo wbudzić złe emocje, niechęć lub nienawiść – powinien być opublikowany krótki artykuł uświadamiający społeczeństwo o wynikach pracy dendrologów i dalszych działaniach w celu zachowania Parku . Tyle w temacie.
  Dziękuję Panie burmistrzu za szybka reakcję na portalu.

 11. Łapy precz od drzew!!!!

 12. Tu nie chodzi o przeprasza nie wszyscy czytali a nikt nie potrafił napisać że nie wszystkie drzewa być może miały iść wszystkie ale po tym artykule nie pójdą wszystkie kto to wie jaka jest prawda ?ale można wyjść do ludzi korona byrmistrzowi z głowy nie spadła chociaż wie jak mieszkańcy reagują na betony ?

 13. Pani, która wczoraj rozsiała informacje po facebooku, powinna i ponieść konsekwencje. a tym bardziej przeprosić burmistrza za ten „SKANDAL W MIĘDZYZDROJACH” pisany wielkimi literami

 14. Teraz wszyscy w kolejce do burmistrza i przepraszac za swoje wczorajsze „mądrości”

 15. Panie redaktorze proszę o zabezpieczenie wpisu z 05 grudnia z godz 12:59 chętnie dowiemy się kto rozsiewa takie plotki

 16. Moj kochany burmistrz

 17. Panie Burmistrzu szybko nagrał Pan filmik Dementujacy informacje o wycince wszystkich drzew a wiemy że wszystkie miały iść do wycięcia, urzędnik to też człowiek i ma język