Muzyczny oddech lata w Parku Chopina

    Wyjątkowy koncert odbył się w Parku Chopina. Po raz pierwszy w takiej scenerii, w otoczeniu pięknych róż i śpiewu ptaków. Po długiej przerwie w koncertach – wszyscy wiemy z jakiego powodu,  publiczność była bardzo spragniona  pozytywnych emocji, muzyki i wrażeń. „Muzyczny oddech lata” – tak zatytułowany koncert rozpoczął cykl wydarzeń artystycznych „Klasyczne Wtorki” , zorganizowanych przez Międzynarodowy Dom Kultury                       w Międzyzdrojach. Park Chopina rozbrzmiewał pięknymi dźwiękami i owacjami zadowolonej publiczności. Na letniej scenie wystąpili: Magdalena Witczak – sopran, profesor Akademii Sztuki w Szczecinie, Kamila Kuźma i Karolina Kuźma. Przy fortepianie akompaniowała Olga Bilas. 

W wykonaniu artystów usłyszeliśmy piękne, najbardziej znane arie i duety, takie jak Czardasz Silvy z operetki „Księżniczka Czardasza”, Kto me usta całuje, ten śni” F. Lehara, aria Giuditty z operetki „Giuditta”, Pieśń o Wilii z operetki „Wesoła wdówka”, „Miłość to niebo na ziemi” F. Lehara. W programie były także utwory polskich kompozytorów  Stanisława Moniuszki  i Feliksa Nowowiejskiego.

4 komentarze “Muzyczny oddech lata w Parku Chopina”
  1. Kto byl zachwycony tym wyjcem chyba jacyś głusi

  2. Do anonim jak się darla to było nie słuchać tylko odejść. Inni słuchali i byli zachwyceni. Świetny pomysł. Disco polo nie każdemu odpowiada

  3. Ale ta baba mordę darła

  4. Brawo! Brawo!pięknie!