Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Szkolna Liga Biegowa

Szkolna Liga Biegowa

Na przełomie września i października była rozgrywana Szkolna Liga Biegowa dla uczniów SP 1 Międzyzdroje. Organizatorami biegów byli Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach. Szkolna Liga Biegowa to cykl trzech biegów przełajowych na dystansie ok. 850m. Podczas całego cyklu dzieci zbierały punkty za poszczególne miejsca zdobyte w biegach. Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Podsumowując w trzech biegach Szkolnej Ligi Biegowej wystartowało 53 uczniów, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz wolontariuszy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Zawody dofinansowane z budżetu Gminy Międzyzdroje

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach wystartowali z sukcesami w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m. 

1. miejsce-chłopcy kl.4-6

2. miejsce-chłopcy kl.7-8

3. miejsce-dziewczęta kl.4-6

Podczas zawodów nastąpiło podsumowanie klasyfikacji ogólnej szkół w roku 2018/2019 w powiecie kamieńskim. Nasza szkoła w obu klasyfikacjach zajęła miejsca na podium o czym świadczy wysoki poziom wyszkolenia sportowego naszych uczniów.

IGRZYSKA DZIECI KL.4-6 ŁĄCZNIE 3MIEJSCE

1. miejsce dziewczęta

5. miejsce chłopcy

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KL.7-8 ŁĄCZNIE 2. MIEJSCE.

1. miejsce dziewczęta

2. miejsce chłopcy

REPREZENTACJĘ SZKOŁY PROWADZILI: PAWEŁ NOGALA ,ZDZISŁAW PIĄTKOWSKI, JACEK WANDACHOWICZ, LESZEK NYRKOWSKI.GRATULUJEMY!